AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???

Go down 
+12
Сапфира
октим
Ms SMITH
indiq
Lady Marmalad
Любов
Никита
Божествена
Фрина
T.N.T
Принцеса
ШОКОЛАД
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 04:39

Аз съм спортист и тестостерона ми ври..но не мисля да се оправдавам тук..при някои секса може да е 2-3 на седмица...при мен искам да е всеки ден по много..това е положението
..и се радвам ,че жена ми ме разбира,,,,затова я обичам..квото се е случило..е минало..даже бях го забравил Wink
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 04:41

T.N.T написа:
Спонтанно чувство...какво е това........дано не го усетиш Very Happy
Ами...благодаря ти за пожеланието! Аз засега обаче си държа на мнението...А химиците си имат съвсем научни обяснения за спонтанните чувства!
Съжалявам,но нямам навик да се задоволявам с категориите, предпочитам да ги анализирам!
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 04:55

Анализирай..това може да е нов вид самозадоволяване..все пак ще ви помогне да не сте грешни като мен Cool
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 05:00

T.N.T написа:
Аз съм спортист и тестостерона ми ври..но не мисля да се оправдавам тук..при някои секса може да е 2-3 на седмица...при мен искам да е всеки ден по много..това е положението
..и се радвам ,че жена ми ме разбира,,,,затова я обичам..квото се е случило..е минало..даже бях го забравил Wink
Тук Октим го е казал
Цитат :
Мъжът може да изневери спонтанно само заради едното хубаво дупе, без даже да попита за името!
Докато жена без да изпитва чуства никога, затова някои се чудят защо една жена търпи неверният си съпруг! Затова и от женската изневяра боли повече!
ТНТ, как би се почуствал ти ,ако разбереш,че жена ти, която толкова те обича и разбира , ти е изневерила в миналото? Нима няма да се запиташ "Защо?"

ПП. И моят мъж е спортист! Wink
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 05:01

T.N.T написа:
Анализирай..това може да е нов вид самозадоволяване..все пак ще ви помогне да не сте грешни като мен Cool
Колкото повече, толкова повече!? Явно наистина не можеш да НЕ приемаш разговора толкова вътрешно, затова и аз ще престана да ти налагам мнението си!
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 05:08

Няма да я питам..защото въпроса ЗАЩО ще е най-тъпия в момента
..щях да я попитам..как се е почувствала
..ама пак ти казвам..най-малкото нещо за което може да ми благодариш,че си признавам..защото колко хора могат да говорят за това свободно..за мен е минало..
..и знаеш ли..разликата м/у мен и вас.. знам ,че не ми хареса..защото го направих/и никога няма да го направя повече/...но вие не знаете,,,,,,дали няма да ви хареса,ако го направите Wink
..затова има и такива теми Laughing
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 05:16

Нито си единственият ,познал изневерята, както не си и единственият спортист! Така че , не е много уместно да правиш подобна подялба " вие-аз"!!! Wink

Няма да я питам..защото въпроса ЗАЩО ще е най-тъпия в момента-ЗАЩО??? Very Happy

Мдобре, казвам ти най-малко благодаря,че си признаваш, но не мисли ,че говориш свободно,само защото си си намерил удобните и "спонтанни" отговори и оправдания!
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 05:18

В тази тема чета само някакви странни оправдания от теб и още нещо... никакво уважение на чуждото мнение. Нежелание да се приеме, че има различни гледни точки..., което е странно. Тук не виждам да са те посякли защото си изневерил, а в същото време от постовете ти лъха на "оправдание"

Май и аз предпочитам да не разисквам темата повече...
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 05:23

Може би си права ,че не съм единствен....но просто споделих
Във фитнеса изкушенията са много..и не съм ги търсил аз..ако откликвах на всички жени...щяха да са доста повече Wink ..просто вие си го търсите..а понякога ние се оказваме слаби....само едно ще ти кажа..никога не съм флиртувал или свалял жени...те са го правили..все някога гарда пада Laughing
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 05:27

Treli_kardia написа:
В тази тема чета само някакви странни оправдания от теб и още нещо... никакво уважение на чуждото мнение. Нежелание да се приеме, че има различни гледни точки..., което е странно. Тук не виждам да са те посякли защото си изневерил, а в същото време от постовете ти лъха на "оправдание"

Май и аз предпочитам да не разисквам темата повече...
..чуждо мнение...различна гледна точка....ами добре..нека някой да мине към моят отбор на изневерили..и тогава да говорим...всички сте честни и вярни...аз само се защитавам
..нека да има различни гледни точки,а,а,а
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 05:31

Защитаваш се от какво?



И защо някой трябва да направи това което ти си направил за да се говори... Защо да не сме честни? Не разбирам логиката...

Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 05:35

Treli_kardia написа:
Защитаваш се от какво?



И защо някой трябва да направи това което ти си направил за да се говори... Защо да не сме честни? Не разбирам логиката...

..ако ядеш цял живот хляб,дали знаеш какъв е вкуса на тортата и дали ще ти хареса...ако не опиташ..не може да твърдиш за нещо,което не знаеш какво е..че е такова..ок
..аз съм опитал..и говоря по темата...а вие..какво опитахте ,че сте така сигурни в думите си
..или само ще ми вадите теории от ръкавите си
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 05:41

Когато ние сгафим, търсим разбиране и оправдания! Когато сгафят спрямо нас, търсим съчуствие!
ТНТ, познаваш ли изневярата от другата страна?! Метафората ти за тортата и хляба...важи и за този случай! Wink

И аз ти казах,че съм изневерявала, на човек, който се подиграваше с мен! Мъж,който мислеше ,че аз съм само негова , а другите жени са общи! Накрая аз спрях да го обичам, а той проклинаше глупостта си!
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 05:44

Аз ви споделих ,че това се е случило веднъж...и никога няма да го повторя
..направо съжалявам ,че влязох в темата
..не съм такъв човек...но се случи
..но когато те свалят по няколко пъти на ден..рано или късно ..се случва
..ако си стоиш във вас..и си гледаш сериала..може би няма да ти се случи
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 05:49

Laughing Я не се дръж като ощипан, Мистър Мускул! Просто си говорим! Не се сърди! Виж колко емоции разтоварихме!Wink
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 05:50

Аз се натоварих
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 05:52

Дъщеря ми има утре рожден ден..пийте по едно от мен...повече в този форум няма да влизам
ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Mypictr_140x250
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 05:59

Да е жива и здрава, и вие покрай нея! Желая от сърце!
Съжалявам за решението ти! Съжалявам, за това ,че отново се сблъсквам с този синдром! Твоя воля! А аз точно се зарадвах,че пишеш и в друга , различна тема!
Но да знаеш,че различното обогатява! И повярвай ми, навсякъде ще срещаш хора,които да не са на твоето мнение...Не можеш да бягаш постоянно! (освен ако не предпочетеш да си стоиш в къщи и да гледаш сериали!) !
С най-добри чувства! Късмет!
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 06:08

Абсолютно подкрепям Шоколад... Човек трябва да е отворен към хората и да приема тяхното различно становище. Това не означава да се съгласява с него... и да го приема като свое, а просто да уважи това, че и той има право на такова.

Успех в живота! и да ти е живо и здраво девойчето!
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 06:14

Не бягам..просто споделях..за тва мислех ,че е форума
..а моета гледна точка беше различна от вашата..и после ми говорете за....................
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 06:17

T.N.T написа:
Не бягам..просто споделях..за тва мислех ,че е форума
..а моета гледна точка беше различна от вашата..и после ми говорете за....................
Форума е форум! Дискусия! Дори ти търсиш най-вече разговора тук! Просто не винаги е по мед и масло! Но наистина не мисля, че някой е вложил лоши чувства! Затова не го приемай толкова вътрешно! Хайде сега, усмихни се! ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 267748
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 06:21

T.N.T написа:
Не бягам..просто споделях..за тва мислех ,че е форума
..а моета гледна точка беше различна от вашата..и после ми говорете за....................

Аз не мисля, че някой е вложил нещо негативно спрямо теб... Ти си с различна гледна точка и какво от това? Бъди с нея, както ние ще бъдем с нашите гледни точки... това означава ли, че щом не сме на едно мнение трябва да се сърдим за всичко един на друг. Пък и никой не е тръгнал да те съди за това, че примерно някога си изневерил. Но ти си този който казва, че си вадим някакви неща от ръкавите и т.н., което е малко обидно...

Значи ние (говоря в множествено число, но винаги визирам себе си когато говоря) трябва да разберем теб, но ти нас не... Ето тук някъде се изпуска нишката...
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 07:02

Shocked И какво сега,тънкообидни ли станахме?!
Хубава работа....
ШОКО и на мен ми пожелай попътен вятър!И аз се засегнах ужасно много!Писна ми да пиша,никой да не ме разбира,никой да не приема виждането ми,да не ме ласкае,да ми погалка егото така...ПИСНА МИ!
Предлагам всички да си вдигнем чукалата и кой накъдето види!Какво сме седнали да лайкаме тук,да споделяме ,да размишляваме,да разпускаме...айде бе!
П.П.
То пък как става тази от чужди истини да боли...не ми стана ясно,но няма и да го мисля!
Rolling Eyes Laughing
Върнете се в началото Go down
Марчелина
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Марчелина


Брой мнения : 539
Регистриран : 13.04.2009
Age : 43
Послание : Филибето

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 15:00

ШОКОЛАД написа:
Ще ви кажа, без недомлъвки, какво ми казва моята половинка! Казва ми ,че няма нужда!... Че си е взел това ,което му е било нужно навремето!... Налудувал се е, един вид, и сега е отговорен съпруг и баща!... Пораснал е!Според него , всяко нещо трябва да е с времето си! Сега не би поставил връзката ,на която държи вече 13 години, на карта с лека ръка!
Аз му вярвам , защото наистина го познавам! Не ми е нужно да ровя в телефона или в джобовете му, за да разбера! Виждам го в очите му!
Да не говорим,че и той мисли като мен - Не прави това,което не искаш да ти се случва!

Това важи и за мен и нашето семейство
с разликата,че годините са почти 10.

Изневерявала съм преди години-във връзка,която е била изчерпана,
която е привършвала,
изневерявали са и на мен-причини не знам,защото
приключих в момента,в който разбрах!
Сега нямам нужда да изневерявам,
не мога и не искам да си представя как бих се погледнала,ако го направя,
нито как бих погледнала мъжа и детето си.
Ще ме е срам-може би!
Мисля си,че никой не заслужава болката от изневяра!
Тя е предателство,
подигравка,
надсмиване и
изплюване в лицето на човека до теб!
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 15:47

ТНТ..то никой не визираше теб...
в началото говорехме по принцип Laughing
Защо сам се набута между шамарите? ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 992290

Мале...
ама ти наистина си се обидил..
Недей така моля те!!!! affraid ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 992290
Мислих ,че си широко скроен мъж
и няма да те "стегнат" така едни женски приказки... geek
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 18:07

ТНТ и Смит тежко е да си различен нали!
ТНТ ти си изневерявал неведнъж и няма да спреш, ти си мъж тип мачо, но запитал ли си се дали жена ти не ти е изневерявала?? Нима е споделила, че е имала ухажори и им отказала! Мъж никога не може да скрие изневяра от жена си! Жените имат вродена способност да усещат конкуренцията!
Смит не всичко се урежда с предбрачен договор!
Изневярата е измама и ми е интересно как може да се изпитва удоволствие от това!! Веднъж попитах водачите си половинката изневерява ли ми? Отговора бе сух и лаконичен: "Това не е твой проблем, но ще стане твой и то сериозен ако ти го правиш"
Сексуалният акт е кармична обвързаност със съответните последици! Замисляли ли сте се какво става при секс с аурите! Знаете ли, че съпрузите изграждат обща аура и тя е основният фактор за оформяне личноста на децата! Децата не се възпитават с думи, а с личен пример и не можеш да ги излъжеж защото те усещат аурата на родителите си!!
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 19:34

Какво излезе сега... Всичко е лично, когато е лично... Говорим за тънкообидни... Лъже ли ме паметта Смит, че наскоро и ти игра тази роля?.. Нормално е когато те нападат, да се защитиш... Защото аз не виждам тук спор ... Аз виждам търсене на сметка на един съвсем отделен човек. Даване на характеристики за това какво е достойно поведение и какво не... Отким , пък... Извинявай, но ти идеален ли си? Говориш толкова изисващо непротиворечие... Да, съгласна съм, че и ТНТ каза в началото, че сме нямали право да говорим като не сме опитали... И с това не съм съгласна...


Какво е спор, според мен?...Всеки си казва мнението и си добавя доводи, които да защитават мнението му. А не, да нападаш и даваш характериситики на противоположната позиция... Когато има нападки, винаги има защита... Така мисля. И винаги има наранени...
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 19:44

Я пак прочети кой се сърди и кой напада! Без причина при това! Кой чете само това, което му изнася от "глупостите" ,които пишем!
Аз няма да ставам адвокат на Смит и октим, но за единия се лъжеш ,според мен, а от другия можеш да се поучиш!
И пак ще кажа, от спора могат да се извлекат много ползи,но някои предпочитат да обърнат нацупено гръб на житейските уроци и да си сложат като шапка това,което им изнася!
И на мен ми е неприятно ,че ТНТ се натовари в тази тема,но угризения нямам!
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 19:57

Определено се възхищавам на Отким и неговото израстване и се радвам, че по почти всички въпроси мисля като него. В случая , за него... говорех за друго...

Убедена съм ,че в един спор, но този, който описах аз по-горе , бих извлякла поуки и бих се обогатила... От този спор, който четох, обаче... Извинявай това не е спор... И какви са житейски уроци, които давате на ТНТ? Той си пише, че си е извлякал поука.. Какво искате от него?.. Достойно било да каже на жена си!!!!!!!!!!!! ЗАЩО да й казва? Вие сте казвали при изневяра на ИЗЧЕРПАНА ВРЪЗКА... НЕЩАТА СА ВИНАГИ РАЗЛИЧНИ И ЗАВИСИ КАКВО ЦЕЛИ ЧОВЕК... А КОЙ НЕ Е ПРАВИЛ ГРЕШКИ.? и ЗАЩО СИ МИСЛИШ, ЧЕ ВИЕ ЩЕ ПОУЧИТЕ ГРЕШНИКЪТ ТНТ? ЗАЩО СИ МИСЛИШ, ЧЕ ТОЙ НЕ СИ Е ИЗВАДИЛ ПОУКИ?
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 20:02

А не , не ми се води пак тази битка! БЛАГОДАРЯ!
Който каквито поуки иска да си вади! Аз смятам,че това е нормален дебат! Сърдя ви се, че не ме разбирате!!! Фръц! Razz
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 20:03

Чакайте малко..
Кой крив..кой прав..
всеки за себе си знае най-добре!!!
Аз лично говорех от свое име..и дори не съм искала за миг
да обвиня персонално ТНТ за това,
което е направил преди време.
Коя съм аз да съдя..?
Както беше казал той ,на някой ангелите са му /й по-слабички..
няма лошо,щом е преценил ,че може да се възползва от нечие чуждо тяло..
Няма лошо ,щом е решил ,че това е минало и не би трябвало
да знае жена му..
ВСЕКИ ЗНАЕ ЗА СЕБЕ СИ!!! cheers

Аз пък няма да ви се сърдя..ПРЪЦ Laughing


Последната промяна е направена от Крис на Чет 10 Дек 2009, 20:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 21:55

Фрина написа:
Какво излезе сега... Всичко е лично, когато е лично... Говорим за тънкообидни... Лъже ли ме паметта Смит, че наскоро и ти игра тази роля?.. Нормално е когато те нападат, да се защитиш... Защото аз не виждам тук спор ... Аз виждам търсене на сметка на един съвсем отделен човек. Даване на характеристики за това какво е достойно поведение и какво не... Отким , пък... Извинявай, но ти идеален ли си? Говориш толкова изисващо непротиворечие... Да, съгласна съм, че и ТНТ каза в началото, че сме нямали право да говорим като не сме опитали... И с това не съм съгласна...
Какво е спор, според мен?...Всеки си казва мнението и си добавя доводи, които да защитават мнението му. А не, да нападаш и даваш характериситики на противоположната позиция... Когато има нападки, винаги има защита... Така мисля. И винаги има наранени...
По темата след малко,чакай,че ми писна и на мен както казах никой да не ме разбира...!
ФРИНА....
KОЙЕ? Laughing Не те разбрах правилно...Изиграла съм ролята на обидена?Кога?От какво обидена?От споделенена моя история с отворени прозорци за съчувствие,което станало криворазбрано се е превърнало в безпочвени нападки към всички?!
Аман от такива нежни души-жертви!Не помня някой да ме е нападал,за да се защитавам!Ако споровете ми ти изглеждат така- объркала си се!Имам право на собствено виждане,отстояване на теза,обосновка на мнение!Това не е защита ,в грешка си!Ако искам да съм на фронта или да го играя обидена ще избера най-подходящото място за целта-не се съмнявай!Спести си свободните съчинения ,защото си далече от истината!
Нали усещаш колко се чувствам нападната...и се защитавам!LaughingТова е за последно,защото повече няма да пиша тук!
Цитат :

Аз виждам търсене на сметка на един съвсем отделен човек.
Там ти е проблема!А и за да се наемеш да диагностицираш е добре да се запознаеш изоснови с мненията на "болните"!Даването на характеристики е в резултат на такива!
Я вземи прочети кардиналното му заключение..
Цитат :
..пишете глупости в момента..вадите цитати..правите се на интерсесни..
..коя от вас е усещала изневярата...на коя е дишала във врата..на никоя....
....докато не го усетите това чувство,не пишете..на теория е едно..но на практика...практика..е друго....изневерете..тогава ще ви питам за мнение..коя от вас го е правила...никоя..как тогава давате мнение..по въпроса..като не сте били от другата страна..ако сте били.....темата щеше отдавна да я няма Very Happy
..изневярата..не е начин..не е чувство...не е потребност.................тя просто се случва...без чувства
и после ми говори за даване на характеристики!
Не държа сметка на никой!Мога да анализирам всичко,което подлежи на анализ-който не го умее по-добре да не се наема,или да раздава характеристики!

ОКТИМ-За какъв предбрачен договор ми говориш?!
Оказва се,че всеки си чете и интерпретира това,което му хареса...
Цитат :
обетът в ритуалната зала
съм написала.....!
Затова си играем на криворзбрани,защото всеки си прави съчинения по картинка,но негова си..! Laughing
Писна ми да обяснявам,наистина...просто не виждам смисъл!
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009, 22:40

Ms SMITH написа:

Затова си играем на криворзбрани,защото всеки си прави съчинения по картинка,но негова си..! Laughing
Писна ми да обяснявам,наистина...просто не виждам смисъл!

С това съм най-съгласна. Аз от кога го говоря Laughing ...

Относно моето обвинение, че си играла обидена... Извинявам се!.. Но определено усетих неприятно чувство от онзи спор у теб. Това не е задължително да е обида от рода "тръгвам си"... Нежни и тънкообидни... Да, всеки е различен... не са всички са силни...

Относно твърдението на ТНТ, коеото цитираш. Разбира се, че и него имах предвид като казах, че това не е спор. Все пак, под "глупости" той визира и мое мнение Wink lol! ... Просто, след като прочетох всичко, натежа "търсенето на сметка" ... И определено не видях спор и анализ, за това и писах... А всеки има право да се чувства както си иска...

Извинявам се, Шоколад
... Сега ще кажа нещо по темата...


Това ме интересува, макар да се съмнявам, че вече някой ще вземе отношение...

Фрина написа:
Мисля си... Лазарев пише задълбочените си изследвания в ДИАГНИСТИКА НА КАРМАТА... Там става дума за най-голямата ценност - ЛЮБОВТА... И това, че не бива човек да убива ЛЮБОВТА в себе си. А обстоятелствата далеч не винаги са идеални... На ЛЮБОВТА понякокога трбва да се подчинят и МОРАЛЪТ И НРАВСТВЕНОСТТА... (човек не знае какви изпитания трябва да премине, както и какви изпитания трябва да изпита другия, до него)... Разсъждавам, въпреки, че аз самата съм силно прилепнала към МОРАЛА И НРАВСТВЕНОСТТА и не знам дали не бих потъпкала ЛЮБОВТА, ЗАРАДИ ТОВА....
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 00:30

Фрина написа:

Относно моето обвинение, че си играла обидена... Извинявам се!.. Но определено усетих неприятно чувство от онзи спор у теб. Това не е задължително да е обида от рода "тръгвам си"... Нежни и тънкообидни... Да, всеки е различен... не са всички са силни...
Няма нужда да се извиняваш,непонятно ми е как хората имат толкова различни определения за една дума.Дали да не пуснем тема"Какво е за вас обидата?"!
Всичко изброено и окачествено от теб като обида за мен е отстояване на мнение.
Обида е друго,да те засегнат персонално с нелицеприятни епитети примерно..посочвам най-плоския пример.
Много мога да изброявам..
Неприятно чувство си усетила,защото не гледаш през моите очи!Аз съм темпераментна,не обидчива,мога да се запаля много лесно по даден въпрос и да го дискутирам докато не го разгъна докрай с отсрещния,но не се обиждам!Не заявявам "тук пиша за последно"и не събирам като децата куклите ,понеже съм дала парцалите!
Това сигурно обуславя и въпросната сила,за която говориш!

Диагностиката на кармата от Лазарев може да я обсъдите с Октим примерно...С интерес ще следя...и дано се получи хубав дебат без обидени! Wink
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 01:03

октим написа:
ТНТ и Смит тежко е да си различен нали!
ТНТ ти си изневерявал неведнъж и няма да спреш, ти си мъж тип мачо, но запитал ли си се дали жена ти не ти е изневерявала?? Нима е споделила, че е имала ухажори и им отказала! Мъж никога не може да скрие изневяра от жена си! Жените имат вродена способност да усещат конкуренцията!
Смит не всичко се урежда с предбрачен договор!
Изневярата е измама и ми е интересно как може да се изпитва удоволствие от това!! Веднъж попитах водачите си половинката изневерява ли ми? Отговора бе сух и лаконичен: "Това не е твой проблем, но ще стане твой и то сериозен ако ти го правиш"
Сексуалният акт е кармична обвързаност със съответните последици! Замисляли ли сте се какво става при секс с аурите! Знаете ли, че съпрузите изграждат обща аура и тя е основният фактор за оформяне личноста на децата! Децата не се възпитават с думи, а с личен пример и не можеш да ги излъжеж защото те усещат аурата на родителите си!!
...САМО ВЕДНЪЖ БЕШЕ..преди време..и ти гарантиртам ,че изневярата може да се скрие ..щом е била веднъж
..защото повече беше секс..
........
..жена ми не ми изневерява..както и аз...защото я обичам..и ще я обичам..това че съм правил секс веднъж..не може да разклати семейството ми..няма как да стане
..и абсурдното в изневярата беше ,че обекта беше много под нивото на жена ми...както физически ,така и душевно..но тва ми е обица на ухото
..спитрам да ви занимавам с моята особа..чешете си езиците
...на теория сте много добри..но практиката е друго..живота е друго..тези неща се случват..и се подминават..стига да можеш
Не съм обиден на никоя....обиудно е това ,че коментирате тема ..която няма две страни..и не знаете на човека който е изневерил.. какво му е..и дано не го разберете
..всеки прави грешки..мисля ,че и вие..но по-важно е да знаеш как да не ги повториш..аз няма да го сторя Wink ..и знаете ли защо..защото виждам всяка вечер очите на дъщеря ми..когато и разказвам някоя безумна история..в тях има блясък...блаясък на дете.. което ти вярва..аз тази вяра няма да я загубя за нищо на света...
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 01:18

Ето това е живота - емоции емоции много ги обичам!! Хаиде сега момичета да ви видя! Смит къде си!!
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 01:50

[quote="Ms SMITH"]
ОКТИМ-За какъв предбрачен договор ми говориш?!
Оказва се,че всеки си чете и интерпретира това,което му хареса...
Цитат :
обетът в ритуалната зала
съм написала.....!
Заглавие: Re: ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) Пон 02 Ное 2009, 18:08

--------------------------------------------------------------------------------

E не,не вярвам на очите си...

На мъжете точно това им харесва..
Повечето обичат жената да държи юздите(под техен контрол разбира се),ако се държи близо до тази от фантазиите им-още по-добре.За жената остава да разучи фантазиите или да ги надхвърли
За по-сериозните взаимоотношения ми се вижда доста самоотвержено -симулация в брака например ,това си е чиста проба самобичуване,макар че има и такива.В материалния свят ,в който живеем хората се продават като сиренето ...тъжно,но факт.Там симулацията трябва да е с чудовищни размери.
За секса..едва ли има някой,който да не е симулирал при определени обстоятелства..
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 02:04

Аз пак да задам темата...ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ....защото ми се струва ,че леко се отклонихме Very Happy
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 02:48

[quote="октим"]
Ms SMITH написа:

ОКТИМ-За какъв предбрачен договор ми говориш?!
Оказва се,че всеки си чете и интерпретира това,което му хареса...
Цитат :
обетът в ритуалната зала
съм написала.....!
Заглавие: Re: ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) Пон 02 Ное 2009, 18:08

--------------------------------------------------------------------------------

E не,не вярвам на очите си...

На мъжете точно това им харесва..
Повечето обичат жената да държи юздите(под техен контрол разбира се),ако се държи близо до тази от фантазиите им-още по-добре.За жената остава да разучи фантазиите или да ги надхвърли
За по-сериозните взаимоотношения ми се вижда доста самоотвержено -симулация в брака например ,това си е чиста проба самобичуване,макар че има и такива.В материалния свят ,в който живеем хората се продават като сиренето ...тъжно,но факт.Там симулацията трябва да е с чудовищни размери.
За секса..едва ли има някой,който да не е симулирал при определени обстоятелства..
Да!Това е мой коментар!И?Не виждам връзката...накъде биеш?
Внеси малко яснота,че си загубвам чувството за ориентация напоследък тук...защо ли...?!
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 03:56

'НИКОЙ НЕ Е В СЪСТОЯНИЕ ПО-ДОБРЕ ОТ НАС САМИТЕ ДА НИ НАПРАВИ ЗА РЕЗИЛ!"беше казала някоя умна глава....
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 12:40

........
Цялата поука от този спор за мен
е много далеч от темата ..
Вече ми стана безинтересно защо някои жени
и мъже изневеряват ..
По-важното е ,че разбрах друга истина,
не е хубаво да съдиш другите за делата им...и
наистина ли си сто процента сигурен ,
как ти ще постъпиш в подобна ситуация?!?!
А също и онова за маската..
дето всички си я слагаме ,
но когато я махнем..
не всички са лицеприятна гледка.
Може да не сте ме разбрали правилно,
но мен и без това често не ме разбират Laughing
Върнете се в началото Go down
ФАРФОЛИНКА
AVATурист
AVATурист
ФАРФОЛИНКА


Брой мнения : 168
Регистриран : 12.04.2009
Послание : София

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 14:05

Цитат :
Мисля си... Лазарев пише задълбочените си изследвания в ДИАГНИСТИКА НА КАРМАТА... Там става дума за най-голямата ценност - ЛЮБОВТА... И това, че не бива човек да убива ЛЮБОВТА в себе си. А обстоятелствата далеч не винаги са идеални... На ЛЮБОВТА понякокога трбва да се подчинят и МОРАЛЪТ И НРАВСТВЕНОСТТА... (човек не знае какви изпитания трябва да премине, както и какви изпитания трябва да изпита другия, до него)... Разсъждавам, въпреки, че аз самата съм силно прилепнала към МОРАЛА И НРАВСТВЕНОСТТА и не знам дали не бих потъпкала ЛЮБОВТА, ЗАРАДИ ТОВА....

Да се върнем на темата рано-рано тази сутрин......
Ако излезем от безчувственото и нагона, а намесим и чувства, ако хипотетично влезем в романтичен роман, тогава?
Вече отиваме към нещо съвсем отделно. Обръщаш се и осъзнаваш, че обичаш друг. Да, моралът и нравствеността да отстъпят! НО! Казваш СБОГОМ на разлюбения. Такава изневяра е някак... различна. При нея по-малко се усеща вината, която има при другата. Търсиш щастието си въпреки цената, която другите плащат... Дали да съдим в такава ситуация? Не знам. Но ми се струва, че съм доста по-блага в такава ситуация, отколкото в ситуациите, в които слагаме или ни слагат някъде нещо безмислено... Търсенето на любовта не може да е безмислено! Просто понякога не можеш да осъзнаеш, че не е това любовта преди да срещнеш истинската. Да, щеше да е по-добре първо да сложиш точката и тогава да търсиш удивителната, но..... C'est la vie!
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 15:05

Интуиция, Крис, интуиция!!
Задружте още малко, искам да прочета още едно мрение. Божествени очи къде сте! Защо се ограничихте само със сексуалната изневяра? Гони ви хормона! А изневярата спрямо децата, а спрямо родителите?? Какво ще предпочетете майчината любов или онази дето главното е хормон и нагон, какво ви пречи да изпитвате огромна любов без да намесвате леглото, без да правите нещастни децата. Ето тук в нете обичайте безмерно интелектуално "да ама не" няма креват! Голямата любов може ли да съществува без леглото ????????
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 15:32

А! И аз затова наричам Изневярата Лъжа! Обратното също важи! Лъжата също е изневяра! Затова и съм на мнение,че в крайна сметка последиците, сериозните, са за Лъжеца!!!
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 15:42

октим написа:
Интуиция, Крис, интуиция!!
Задружте още малко, искам да прочета още едно мрение. Божествени очи къде сте! Защо се ограничихте само със сексуалната изневяра? Гони ви хормона! А изневярата спрямо децата, а спрямо родителите?? Какво ще предпочетете майчината любов или онази дето главното е хормон и нагон, какво ви пречи да изпитвате огромна любов без да намесвате леглото, без да правите нещастни децата. Ето тук в нете обичайте безмерно интелектуално "да ама не" няма креват! Голямата любов може ли да съществува без леглото ????????
Да бе..защо се ограничихме с това ,
да говорим само за сексуалната изневяра?
Да изневериш със сърцето си е много по-жестока гавра с любовта!!!
Вярвам ,че МОЖЕ да има любов ,без леглото да бъде намесено!!!!
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 17:16

Има я Крис има я! Тя се осъзнава обаче трудно, трябва интелект и воля и сила да застанеш извън ситуацията, защото само тогава мажеш да си обективна!
Върнете се в началото Go down
ФАРФОЛИНКА
AVATурист
AVATурист
ФАРФОЛИНКА


Брой мнения : 168
Регистриран : 12.04.2009
Послание : София

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 18:00

OK тогава... А изневярата към самия себе си? И защо тази не е най-подсъдната?

Октим, любовта извън кревата е обич. И при каквато и да е ситуация тип ИЗНЕВЯРА има много АКОта, които осмърдяват нещата. Давайте да говорим с примери, защото от А до В са много пътищата. Аз лично осъждам доста пренебрегването на децата и техните емоции заради каквото и да е. Създавайки деца завинаги оставаме на второ място... Не всички го осъзнават обаче. И да, бих пренебрегнала кревата и любовта заради обичта към детето си!

Крис, бих поспорила за изневярата със сърце в креватните отношения.
В останалите случай съм съгласна, че по-голяма гавра няма.
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 19:30

ФАРФОЛИНКА написа:
Цитат :
Мисля си... Лазарев пише задълбочените си изследвания в ДИАГНИСТИКА НА КАРМАТА... Там става дума за най-голямата ценност - ЛЮБОВТА... И това, че не бива човек да убива ЛЮБОВТА в себе си. А обстоятелствата далеч не винаги са идеални... На ЛЮБОВТА понякокога трбва да се подчинят и МОРАЛЪТ И НРАВСТВЕНОСТТА... (човек не знае какви изпитания трябва да премине, както и какви изпитания трябва да изпита другия, до него)... Разсъждавам, въпреки, че аз самата съм силно прилепнала към МОРАЛА И НРАВСТВЕНОСТТА и не знам дали не бих потъпкала ЛЮБОВТА, ЗАРАДИ ТОВА....

Да се върнем на темата рано-рано тази сутрин......
Ако излезем от безчувственото и нагона, а намесим и чувства, ако хипотетично влезем в романтичен роман, тогава?
Вече отиваме към нещо съвсем отделно. Обръщаш се и осъзнаваш, че обичаш друг. Да, моралът и нравствеността да отстъпят! НО! Казваш СБОГОМ на разлюбения. Такава изневяра е някак... различна. При нея по-малко се усеща вината, която има при другата. Търсиш щастието си въпреки цената, която другите плащат... Дали да съдим в такава ситуация? Не знам. Но ми се струва, че съм доста по-блага в такава ситуация, отколкото в ситуациите, в които слагаме или ни слагат някъде нещо безмислено... Търсенето на любовта не може да е безмислено! Просто понякога не можеш да осъзнаеш, че не е това любовта преди да срещнеш истинската. Да, щеше да е по-добре първо да сложиш точката и тогава да търсиш удивителната, но..... C'est la vie!


Мисля, че моето мнение много се доближава до твоето... Въобще, кой може да каже кое е правилно и кое не, когато е намесена ЛЮБОВТА! Кой се наема да съди? А наранение винаги ще има... Нима, ако се пренебрегне люботва, няма да нараниш любимия и себе си? И не е ли по-голяма изневярата към всички ( моралнта и духовна) , ако убиваш любовта в себе си и в любимия... Та нали навсякъде се говори за грехът, който не е само в делата, но и в помислите... А грях ли е любовта ? И още колко и колко... И става оплетено Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 20:16

ФАРФОЛИНКА написа:
OK тогава... А изневярата към самия себе си? И защо тази не е най-подсъдната?

Октим, любовта извън кревата е обич. И при каквато и да е ситуация тип ИЗНЕВЯРА има много АКОта, които осмърдяват нещата. Давайте да говорим с примери, защото от А до В са много пътищата. Аз лично осъждам доста пренебрегването на децата и техните емоции заради каквото и да е. Създавайки деца завинаги оставаме на второ място... Не всички го осъзнават обаче. И да, бих пренебрегнала кревата и любовта заради обичта към детето си!

Крис, бих поспорила за изневярата със сърце в креватните отношения.
В останалите случай съм съгласна, че по-голяма гавра няма.

cheers


E, Фарфолинка, днес няма смисъл да пиша Very Happy I love you
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 EmptyПет 11 Дек 2009, 20:48

ФАРФОЛИНКА написа:
OK тогава... А изневярата към самия себе си? И защо тази не е най-подсъдната?

Октим, любовта извън кревата е обич. И при каквато и да е ситуация тип ИЗНЕВЯРА има много АКОта, които осмърдяват нещата. Давайте да говорим с примери, защото от А до В са много пътищата. Аз лично осъждам доста пренебрегването на децата и техните емоции заради каквото и да е. Създавайки деца завинаги оставаме на второ място... Не всички го осъзнават обаче. И да, бих пренебрегнала кревата и любовта заради обичта към детето си!

Крис, бих поспорила за изневярата със сърце в креватните отношения.
В останалите случай съм съгласна, че по-голяма гавра няма.
Дали съм се изразила правилно.. Laughing Suspect ?
Вероятно съм искала да кажа следното:
По съм склонна да простя изневяра само заради секса..,
но не бих простила АМА НИКОГА изневяра,в която са били вложени чувства!
Ако съм била разбрана правилно..нека поспорим.. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ЗАЩО????
» ЗАЩО...???
» Защо жените трябва да тренират тежко?
» Защо ,всяка жена трябва да има красиво бельо..
» Защо на хората им е трудно да се избавят от излишните килограми?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: В СВЕТА НА ПРИКАЗКИТЕ :: Да си поговорим на воля-
Идете на: