AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???

Go down 
+12
Сапфира
октим
Ms SMITH
indiq
Lady Marmalad
Любов
Никита
Божествена
Фрина
T.N.T
Принцеса
ШОКОЛАД
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyПет 11 Дек 2009, 23:30

ФАРФОЛИНКА написа:


Октим, любовта извън кревата е обич.


Значи обич плюс креват равно на любов! Искам да се смея, но не мога, дано дъщеря ми не расъждава така, кето ще значи, че съм живял напразно!!! Питам се какво ли е духовното ниво на човек който не може да обуздае нагона си?? Сещам се за изнасилвачите !!
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyПет 11 Дек 2009, 23:38

Отким, малко преиначаваш, според мен... Освен това, говорим за изневяра, от всякакъв вид, нали? Как си представяш една омужена жена да има любов с друг мъж и да си се обичат. добре, няма да правят секс... Могат да се овладеят (това ли е най-важното? Да овладеш сексуалното чувство, когато има любов, ако има някаква пречка... Май не се изказах добре Laughing ?)

Та, мисълта ми е... Не е ли изневяра тази ситуация към всички? Обичаш еди мъж , но не спиш с нег, защото не е достойно поведение... спиш, обаче с мъжа си, защото ти е мъж... кого лъжеш, не лъжеш ли всички...

Къде видя, някой да говори само за нагон, че чак намеси и изнасилвачите?


И кой говори, че нагонът не може да бъде овладян... Въпросът е, когато има ЛЮБОВ, нужно ли е да се овладява и защо?
Върнете се в началото Go down
ФАРФОЛИНКА
AVATурист
AVATурист
ФАРФОЛИНКА


Брой мнения : 168
Регистриран : 12.04.2009
Послание : София

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyСъб 12 Дек 2009, 02:05

октим написа:
ФАРФОЛИНКА написа:


Октим, любовта извън кревата е обич.


Значи обич плюс креват равно на любов! Искам да се смея, но не мога, дано дъщеря ми не расъждава така, кето ще значи, че съм живял напразно!!! Питам се какво ли е духовното ниво на човек който не може да обуздае нагона си?? Сещам се за изнасилвачите !!
Батко октим, форумски гризльо.....
Ако това ми го беше написал преди седмица може би щях да издивея... Сега не. Ти обичаш да провокираш, аз обичам да наблюдавам и анализирам... В процеса май се опознаваме взаимно Smile
Не съм искала да му става смешно на никого. Май не сме се разбрали или аз съм се изразила неправилно. Обичам майка си, имам си либе.... "Креват" беше използвано за нарицателно на диадата мъж-жена, жена-жена или мъж-мъж. Това не винаги включва сексуалните изпълнения, а влечението към някого или нещо от него. Дали това ще е чисто физическа даденост е отделен въпрос.
Аз не се питам какво е когато някой не може да обуздае нагона си. Питам се защо някой може, а не иска да го обуздае??? Там за мен е разликата между животинското и онова без чувства, за което писах по-нагоре.
Изнасилвачите.... Какво ще кажете за емоционалните изнасилвачи? При тях няма нагон, а само извратеното удоволствие вампирски да изпиват Онзи блясък? Това какво е?
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyСъб 12 Дек 2009, 03:10

Фрина написа:
Отким, малко преиначаваш, според мен...

Та, мисълта ми е... Не е ли изневяра тази ситуация към всички? Обичаш еди мъж , но не спиш с нег, защото не е достойно поведение... спиш, обаче с мъжа си, защото ти е мъж... кого лъжеш, не лъжеш ли всички...
И кой говори, че нагонът не може да бъде овладян... Въпросът е, когато има ЛЮБОВ, нужно ли е да се овладява и защо?
Обясни ми бавно, като на мъж, какво преиначих????
Първо си измамила съпруга си, че го обичаш!!
Второ, ще дадеш ли гаранция, че това ще бъде последната ти голяма лювов!!! А коя е тая поред ??
Трето, а за децата нито дума! И защо те трябва да страдат заради това, че мама или тате видите ли са се влюбили и в случая децата са незначителни величини, а може би си имат баби, а ако нямат!
Защо изневерявате? Защото ви липсва отговорност и е налице необуздан сексуален нагон!
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyСъб 12 Дек 2009, 03:23

октим написа:
Фрина написа:
Отким, малко преиначаваш, според мен...

Та, мисълта ми е... Не е ли изневяра тази ситуация към всички? Обичаш еди мъж , но не спиш с нег, защото не е достойно поведение... спиш, обаче с мъжа си, защото ти е мъж... кого лъжеш, не лъжеш ли всички...
И кой говори, че нагонът не може да бъде овладян... Въпросът е, когато има ЛЮБОВ, нужно ли е да се овладява и защо?
Обясни ми бавно, като на мъж, какво преиначих????
Първо си измамила съпруга си, че го обичаш!!
Второ, ще дадеш ли гаранция, че това ще бъде последната ти голяма лювов!!! А коя е тая поред ??
Трето, а за децата нито дума! И защо те трябва да страдат заради това, че мама или тате видите ли са се влюбили и в случая децата са незначителни величини, а може би си имат баби, а ако нямат!
Защо изневерявате? Защото ви липсва отговорност и е налице необуздан сексуален нагон!

...
Тръц... Говоря хипотетично... Ако си ме чел преди, че видиш, че аз нямам този проблем... Слава Богу, ЛЮБОВТА на живота ми е моя ЛЮБИМ (ако изобщо си чел нещо, което съм писла по-напред ще видиш, че и децата не бих пренебрегнала, лично аз )... Бях дала пример с Мостовете на Медисън... По-после бях пислала за Лазарев и това, че понякога Моралът и нравстрвеността трябва да отстъпят пред ЛЮБОВТА... За тези неща се бях замислила просто...

Това, което видях,ч е си преиначил е, че сравняваш Л'БОВТА, която е преляла в сексуално чувство с изнасилване... Съжалявам, но не приемам...

Ти си говориш все едно и също , без да искаш да погледнеш различни ситуации... Говоря какво е когато се има ЛЮБОВ, която се появи по-кусно. и кой е този, който може да каже кое е отгоеорно и безотговорно поведение...

Аз съм късметлийка, че съм се оженила по любов. Но много хора го правят до голяма степен за да имат потомство и за да не са сами... Кой е безгрешен... ? Ако не се появи любовта, някои просто се женят. Да това е избор и отговорност. Съгласна съм... Но сиуациите се променят. И още... Има семейства, които не са щастливи.... Мислиш ли, чев едно такова семейство децата са щастливи?


Такива неща си мисля и разсъждавам.... казвам, хипотетично... Самата аз не съм изневерявала никога и не възнамерявам... Нито сега, нито в предишна връзка, макар на мен в предишната връзка да са ми изневерявали... Не намирам смисъл в секса без любов. Не бих го направила само за да си върна на някого...
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyСъб 12 Дек 2009, 04:49

Не визирам никого! Но аз ще направя така: Ако не се разбираме с половинката си и проблемите са непреодолими, ще се разделим, какво толкова, правил съм го, но не съм изневерявал! Да не ви разправям историята, че ще ви разплача! След това срещнах сегашната си и вече доста години.........
Не мога да разглеждам различни ситуации защото смятам, че са оправдания за едно и също!!
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyСъб 12 Дек 2009, 12:56

октим написа:
Не визирам никого! Но аз ще направя така: Ако не се разбираме с половинката си и проблемите са непреодолими, ще се разделим, какво толкова, правил съм го, но не съм изневерявал! Да не ви разправям историята, че ще ви разплача! След това срещнах сегашната си и вече доста години.........
Не мога да разглеждам различни ситуации защото смятам, че са оправдания за едно и също!!
ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 1843 Браво!!
Така би постъпил истински мъж,
уважаващ жената и най-вече себе си!!!!
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyСъб 12 Дек 2009, 13:08

октим написа:
Не визирам никого! Но аз ще направя така: Ако не се разбираме с половинката си и проблемите са непреодолими, ще се разделим, какво толкова, правил съм го, но не съм изневерявал! Да не ви разправям историята, че ще ви разплача! След това срещнах сегашната си и вече доста години.........
Не мога да разглеждам различни ситуации защото смятам, че са оправдания за едно и също!!

Да, историята ти я четох на друго място и действително е тежка... ППОстъпката ти е смела и достойна. И Любяща... а не знам как да коментирам онази жена....

Прав си, че ситуациите са различни... И е глупаво да се говори хипотетично...
Но аз си мисля, че именно всяка ситуация трябва да се разглежда като отделен случай... Замислих се по тези въпроси, защото ние хората сме много склонни да съдим другите за постъпките им. А ситуациите са различни... А аз ненавиждам изневярата. Намирам я недостойна, груба, безотговорна лъжа ... А ми се иска да съм по-толерантна. Защото коя съм аз , да съдя... За това исках да разгледам различни ситуации...

Много е лесно да зарежеш сегашния и да тръгнеш с другия? Ами децата? (дори да дойдат с теб...) За това визирах МОстовоете на Медисън (станах отегчителна Laughing )... Не й беше толкова лесно да напусне предишния си живот, именно заради децата... Взе друго решение... Трябва ли да я съдим?

Просто си мисля, че всяка ситуация е различна...
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyНед 13 Дек 2009, 03:35

Ако жена ми реши да изневерява ще разбера още преди да го е направила! И обезателно ще си задам въпроса: Какво сторих за да се промени мнението, а оттам и преценката й за мен, къде по пътя изгубих онази която ме гледаше влюбено?? Но това няма да стане защото познавам всяка нейна интонация и всеки поглед! Та питам? Когато изляза на улицата срещам много по- млади и хувави жени, но минавам, поглеждам, спомням си, преценявам и се усмихвам, защото знам, че ако жена ми е на работа домът ни ще ми се стори пуст и студен! Що така?
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyНед 13 Дек 2009, 14:43

октим написа:
Ако жена ми реши да изневерява ще разбера още преди да го е направила! И обезателно ще си задам въпроса: Какво сторих за да се промени мнението, а оттам и преценката й за мен, къде по пътя изгубих онази която ме гледаше влюбено?? Но това няма да стане защото познавам всяка нейна интонация и всеки поглед! Та питам? Когато изляза на улицата срещам много по- млади и хувави жени, но минавам, поглеждам, спомням си, преценявам и се усмихвам, защото знам, че ако жена ми е на работа домът ни ще ми се стори пуст и студен! Що така?

cheers I love you ЛЮБОВ!
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyНед 13 Дек 2009, 21:00

В същият ред на мисли, без да визирам никого, ще си помисля: Щом остави предишната си любов; децата; семейният уют (жената създава уюта в семейството нали), Каква е гаранцията, че няма да подмени и мене? Може ли да се гради щастие върху чуждо нещастие! Един път изневерил/а няма повиче спиране!!
Не разбрах закачката с рогата!
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyНед 13 Дек 2009, 22:12

И аз така мисля...Един път изневяра...един път шамар...един път лъжа...Не! Тези неща не са по изключение...Това е склонност! Лошото при тях е ,че никога не са сами, водят още...пораждат и други ...лъжи!
Върнете се в началото Go down
Божествена
АVAпристрастен
АVAпристрастен
Божествена


Брой мнения : 3246
Регистриран : 12.04.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyНед 13 Дек 2009, 23:02

октим написа:
....Не разбрах закачката с рогата!
cheers ....това е човече с вдигнати ръце! Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyПон 14 Дек 2009, 04:52

Асоциации! Нали знаеш от какво най-много се страхуват мъжете?
Върнете се в началото Go down
Божествена
АVAпристрастен
АVAпристрастен
Божествена


Брой мнения : 3246
Регистриран : 12.04.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyВто 15 Дек 2009, 01:35

октим написа:
Асоциации! Нали знаеш от какво най-много се страхуват мъжете?

Предполагам! Wink
Често ли ти си привиждат рога?! Laughing
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyВто 15 Дек 2009, 02:41

Ооо не, сигурен съм че от тридесет и пет години нямам нови, но може някое старо парче да е останало! Даже бих казал - Сигурен съм ! Познавам обаче големи специалистки в садетето!!!
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyПон 08 Фев 2010, 18:55

Канадският психолог Пелетие твърди, че „мотивите за изневярата биха могли да бъдеат регулатор на емоциите при хората, които не искат да имат близки отношения с партньора си. Както и това, че по свой начин изневярата им помага да преодолеят фобията от близост, да ги отдалечат от партньора и така да поддържат свое лично пространство и да разполагат със свободата за изневеряване, противно на общоприетото мнение, мъжете не са повече склони на изневяра от жените. И едните и другите, които притежават синдрома на отхвърляне на близостта, без много мислене скачат в чуждото легло", казва в заключение експерта.
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyЧет 11 Фев 2010, 19:04

Такааа, ето още малко психологични обяснения и категоризиране Laughing

lol! ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 789138

Причините за мъжката изневяра

Синдромът на Дон Жуан. Сред мъжете съществува една не толкова голяма група, която страда от особено невротично разстройство, за което е характерно болезненото желание за самоутвърждаване чрез многобройни сексуални контакти. По правило такъв тип мъже не се женят, защото не са способни на продължителна връзка. Дори да се обвържат обаче те не са способни да сдържат желанието си.

Сексуалните отмъстители. Това е типът мъже, които в някакъв момент от живота си са се почувствали непълноценни заради (според тяхното разбиране) поведението към тях на някоя жена - колега, която ги е изпреварила в кариерата, подигравката на жена, с която са имали емоционална връзка, доминиране на партньорката във връзката им.

Именно такива мъже много често се превръщат в "сексуални отмъстители" - те се опитват да накарат колкото се може повече жени "да си платят за лошото си поведение". Такива мъже искат да имат колкото се може повече връзки, дори афишират с тях, защото вярват, че по този начин ще наранят друга жена.

Ако такъв мъж е семеен и е в подчинено положение, той по всякакъв начин се опитва да накара любовниците си да страдат.
Най-често "отмъщаващите" мъже намират подходящи партньорки сред жените, които търсят подкрепа и любов.


Бягство от скуката. Склонни към изневяра са и много мъже, които смятат брака си за успешен. С времето любовта в него намалява, а страстта е изместена от всекидневната монотонност. Мъжете, които по природа обичат повече силните емоции, започват да страдат от прекаленото спокойствие в брака им, макар да твърдят, а и да вярват, че ценят трайната си връзка с партньорката и не искат тя да приключва.

Този тип мъже крият своите авантюри, но чрез тях се зареждат с енергия и се чувстват бодри и силни.

Емоционалната изолация. Дори в съвременното общество много мъже са отдадени на задачата да успеят в кариерата, за да обезпечат своето семейство. Техните партньорки съзнателно не ги занимават с дреболиите от домашното всекидневие, без да осъзнават, че по този начин сами правят първата крачка към отчуждението.

Мъжът счита, че никой не желае да споделя с него емоциите от успехите и грешките му и започва да се смята "използван". Ако в такава ситуация той не пожелае или не успее да си даде сметка за истинския проблем и да го разреши чрез разговор, най-често търси отдушник на неудовлетвореността си - намира си любовница, която е финансово независима и го цени (според собствените му разбирания) само заради духовните му качества.

Ако усещането не премине или и любовницата започне "да търси в него материалното", той си намира друга. За него не са важни истинските чувства на жената, а собственото му усещане за удоволствие и това, че тя (поне външно) му се възхищава.

Бягство чрез секса. Мъжете, които изпитват проблеми от психологичен характер, дори без те да са свързани с техния семеен живот и секса, често търсят решението им чрез секса. И когато не могат да си признаят проблема пред партньорката , търсят утешение на друго място.
Жените по природа са склонни към съчувствие и такъв тип мъже лесно намират кой да се отнесе с разбиране и ласки към нещастието им.

Причините за женската изневяра

Първа причина е, че просто има жени, които не могат да бъдат само с един мъж. По една или друга причина, това им е в кръвта.
Втора причина, е защото жената е влюбена в друг мъж. Влюбването не е по поръчка.
Трета причина, е защото й липсва комуникацията с партньора.
Четвърта причина, е защото мъжа често отсъства вечер.
Пета причина, е защото й липсва романтика, цветя, изненади, всички тези малки жестове.
Шеста причина, е липса на внимание, прегръдка, целувка.
Седма причина, е защото не прави комплименти на половинката, не забелязва с какво е облечена, не забелязва дори новия цвят на косата й.
Осма причина, е защото често мъжа закъснява, без да предупреди, и това е системно.
Девета причина, е защото мъжа предпочита приятелите си, компютъра си, бирата и т.н. пред половинката си.
Десета причина, е защото в офиса намира по-приятни занимания (дали работа, дали игра на компютъра, дали чат с познати/непознати).
Единадесета причина, е защото мъжа заспива с гръб и често забравя за партньорските задължения.
Дванадесета причина, е защото е сгрешила с избора на партньор.
Тринадесета причина, е заради дълго отсъствие на мъжа от домашното огнище.
Четиринадесета причина, е заради идеята за самата изневяра, защото е нещо забранено, да имаш друга връзка извън официалната такава.
Петнадесета причина, е за да отмъсти на мъжа си заради негова изневяра.

[b][i]
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyСъб 13 Фев 2010, 17:47

Дали има жена която да не попада в нито една от изброените точки? За мъжете съм сигурен, че има?
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyПет 26 Фев 2010, 18:17

Цитат

Защо не трябва да изневерявате

Според Закона за Клетъчните структури и пренасянето на техните принципи в половите клетки, последните трябва да пренесат при зачатието всички характеристики и на половия живот, който са водили родителите. Киноварното поле на жената има способността да запаметява всичките полови енергии, проникнали в половата система на жената и да ги пренася в Дългата памет на рода и вида (родовата ДНК). Мъжът няма Киноварно поле, затова не може да пренесе такава информация в бъдещия плод. Ето тук се корени тайната, защо при Христос не водят мъжа - прелюбодеец, а само жената. И защо евреите считат майката за по-специфичен родител от бащата, въпреки че всички закони и принципи в юдаизма са приоритетно мъжки. На базата на всичко казано по-горе, ние ще разкрием до известна степен забулената в тайна реакция на Иисус Христос. Както всичко при Него и тези Му постъпки не са разяснени от християнските апологети на Новия завет. Облягайки се на завещаното ни от хилядолетия знание на колобрите на Танг-Ра, ние ще се опитаме да осветлим тези три вида отношение на Христос към жените, нарушавали Седмата заповед.

[b]
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyПет 26 Фев 2010, 18:26

С благодарност и без каквато и да е претенция за личен престиж искам да помоля читателя:
Моля Ви, ако можете, подарете книжката на някой млад човек, чиято душа, объркана от липсата на реални традиционни критерии, мисли и иска да живее за спасението на душата си. С това вие ще допринесете за реализирането на заветите на Владиката на Новата епоха - Йисус Христос. Благодаря ви.
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyПет 19 Мар 2010, 17:52

Ами Октим, какво да ти кажа. Нищо не е случайно. И човек не бива да се съмнява в мъдростта на времето, дори да не разбира причините. Аз по-скоро приемам по-горното становище именно защото ми се струва добро обяснение на изградените с годините модели на отношения и възприемане на нещата. Лично аз винаги съм се усещала ЖЕНА по този начин. Чувството за принадлежност към мъжа и верността…
Върнете се в началото Go down
Gti
АVAприятел
АVAприятел
Gti


Брой мнения : 325
Регистриран : 16.04.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyПет 19 Мар 2010, 20:46

Незнам октим,аз не съм изневерявала,така че мнението ми едва ли ще е миродавно.Причини всякакви ,но може би точно в този момент егото надделява над любовта.В случая се сещам за една мисъл на един мой преподавател ,който никога няма да забравя,голям урок за мен ,че оправданието е като задника-навсякъде си го носиш!Аз съм против изневярата и съм готова да се боря това да не ми се случи!
Върнете се в началото Go down
Алекса
AVAгост
AVAгост
Алекса


Брой мнения : 24
Регистриран : 21.08.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyЧет 25 Ное 2010, 03:59

Моето мнение е,че човек изневерява,тогава когато му липсва
любов,нежност и внимание.
Когато човек е сит,не мисли за храна!
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 EmptyЧет 25 Ное 2010, 04:10

Много хубаво казано Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Sponsored content





ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» ЗАЩО????
» ЗАЩО...???
» Защо жените трябва да тренират тежко?
» Защо ,всяка жена трябва да има красиво бельо..
» Защо на хората им е трудно да се избавят от излишните килограми?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: В СВЕТА НА ПРИКАЗКИТЕ :: Да си поговорим на воля-
Идете на: