AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!

Go down 
+22
Алекса
KENGA
черна роза
chopy78
Talasym
bubale4e
Бебсън
evita
Сузито
VODNA
Radiana
AddictedSunny
Сапфира
natali
T.N.T
Ms SMITH
desi slava
gergana1958
ШОКОЛАД
Никита
Фрина
Любов
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
АвторСъобщение
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyНед 21 Ное 2010, 21:56

И аз не искам повече мекици, ще си остана гладна и дебела завинаги Sad Уффффффф... да ме пита човек що ядох,.. щото ми е слаб ангела... ама кой ги мисли тея пълнолуния почивните дни,.. ай па малко да гледа тая луна кви ги върши, календар няма ли си?!!?!??!
раздавам мекици, ако искате- идвайте :Р Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyНед 21 Ное 2010, 21:58

ааа...идвайте...идвайте...
що не ни вика сутрината... Razz
Сега ще ядем вече сериозни яденета...
и салатка и ракийка... Wink Laughing
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyНед 21 Ное 2010, 22:00

И салатка и ракийка... Smile ние пък имаме сумати ракия у нас... стои си :? няма кой да я изпие... дали да не я продам? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyНед 21 Ное 2010, 22:03

Дай ми я, откога ти говоря Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 992290
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyНед 21 Ное 2010, 22:05

Бебсън написа:
Дай ми я, откога ти говоря Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 992290
...ами като не пият,поне да я дадат,нали? Laughing
Отивам да къпя детето,че вече ще ме бият... Laughing
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyНед 21 Ное 2010, 22:06

Ааааааа, без пари нищо не давам,дядо толкова се е трудил. Днес ми даде още 1 бутилка,вече са мисля чеееееее.... около 4-5 Smile Каза,че за Рд-то на мъжо ще дадат още.... да дадат още 4-5 и ще я заформим Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyНед 21 Ное 2010, 23:34

Така ме ядосват оттатъка, че не е истина просто. Защо пък съм такова тъпо парче, че и се ядосвам искренно?
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyНед 21 Ное 2010, 23:42

Бубалече,явно си изнервена...с тези болести е нормално да са ти опънати нервите
Пускай ги метър,една лъжица "майната им" и готово...(абе лесно е да се каже Laughing )
Или по-добре си стой тук и да си пишем... Laughing
Аз като почнат да ме дразнят и изчезвам,че да не си вдигам кръвното... Wink
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyНед 21 Ное 2010, 23:47

аби то принципно аз им теглих по една ама се дразня на такива двулични хора, просто не мога да ги разбера. Не е истина колко прости хора има и как си намират привърженици.
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:15

[quote="bubale4e" Не е истина колко прости хора има и как си намират привърженици.[/quote]
Има,има за съжаление...и май точно те са с огромммното самочуствие на всичко знаещи и можещи Shocked
Аз отдавна съм спряла да им обръщам внимание...
на времето много се ядосвах,но вече ги пускам да минават
...поне за мен си е по-добре така... Wink
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:21

абе то така си е най добре ама някак свикнах с тези хора и тази им промяна ме дразни. Защо е нужно хората да се променят, за да се нагодят на някого, това не го разбирам. Все едно съм се върнала години назад в детството, когато ако тартора не ти говори, цялата група те подминава. Не го разбирам
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:34

Тя по принцип цялата човешка същност е доста неразбираема.
Хората сме много странни същества - уж сме висш разум,а сме толкова елементарни и прости.
Примери колкото щеш около нас.
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:38

Ехоу, нещо съм изтървала? Smile) Бубче, здрасти Smile
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:42

Таласъмче,изяде ли мекиците? Wink Razz Laughing
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:45

тя си изаде мекиците сама, а на мен ми се счупи зъб, щото ям твърди сандвичи, таласъмка като си крие меките мекици. Таласъм сега продавай климатика да ми плащаш за зъболекар
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:46

хахахаха,подигравай се ти, подигравай се... Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 773235
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:47

Ама и ти си една късметлийка... Rolling Eyes
Сега ли го счупи тоз зъб?
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:47

Бубче, то мекици няма вече Smile изтъпкахме ги трите прасенца,ама ако ти се играе ролята на вълка... може да си хапнеш мекичко Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:48

Ние иначе, Никита сме на вълна къпини Smile
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:49

ники те сега докато хапвах
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:50

хаха пиша за последно и отивам да гледам пиратите, само да ви кажа - малкия стои и гледа и се хили ама с глас от сърце на филма, голям смях хахахах сега вика тука Smile) очаквам го скоро да проговори!Smile))))))) днес вече каза едно хубавоооооо ДДДДДДААААА Smile)))))) Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 1843 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 49631 тоя емотикон кво значи ? Не акайте :Р хахахахаха или не се осирайте във форума Laughing и последно да допълня,че мисля,че напоследък съм започнала да говоря "много свърразно"... този ми пост го доказва Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:52

таласъмка да говори смислено, тома ако го вида ще се ощипя дали не сънувам
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:54

Кой ще виждаш и кой ще щипиш? аз говоря смислено!!!
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:57

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 630188 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 630188 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 630188
ох как ме разсмяхте...
Бубе,съжалявам за зъба! Crying or Very sad
Таласъмче,моли се като проговори да е по-малко от теб,че тогава няма да вземеш думата
Казвам ти го от опит... Wink Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 00:59

Ами,знаеш ли как искам вече да говори, с туй мучене ме е побъркал вече ! Smile)) само ъ мъъъ ъъъъъ ммммммм ааааааа и най-новото дай дай дай адидеееееее дай дай дай адидееееееее и аз ко искаш бе мамо... и той дай дай дай аддииии дааааай да да да даай :Р хахаха не ми помага бе! Sad
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:03

таласъмче моя син проговори на три, сега е на четири и постоянно го моля да млъкне само за малко за минута само, но нее бърбори до 12 през нощтта, и все настоява да го гледам ида го слушам, че даже и да отговарям, ама не това, което мисля, а това което иска да чуе
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:05

Юхуу, много сте писали, браво!
Чакайте да си сипя още бира, идвам
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:08

Не се притеснявай,Таласъмче,ще проговори и то така,че неножеш му затвори устата... Laughing Laughing Laughing
Ушите ме болят направо от него...
че дори и като спи пак говори... Wink Laughing
А въпросите следват един след друг...не си отговорила на един,а той сто и един задал...
Ама е така - да са живи и здрави!
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:12

направо понякога искам да му сложа тиксо на устата, но както казва моя иначе много мъдър баща: Ако му затвориш устата, ще му се отвори дупето и пак ще говори
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:15

Бубееееееееее
Уби ме
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:17

е да ама тати го казва малко по така ама го спестих
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:17

Хахааа и при нас така казват... Wink Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:36

Вие да не сте от един град Laughing
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:36

не сме бре, а чопи къде е
Върнете се в началото Go down
chopy78
AVAгост
AVAгост
chopy78


Брой мнения : 14
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:36

бубе стига де прекаляваш с това гъделичкане Laughing
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:38

Ей ти го Чопито, не реви за него Laughing
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:39

чопинце ще те гъделичкам още малко, после един масаж релакси да спинкаш че утре си ми на работа
Върнете се в началото Go down
chopy78
AVAгост
AVAгост
chopy78


Брой мнения : 14
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:40

благодаря за разбирането душко
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:41

Аз май преча Cool
Никита, тук ли си да си говоря с тебе
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:43

бебсъне ти никога не пречиш
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:48

Черна розо, къде си, докога да те чакам, изгорях за тебе
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:49

черна роза с посата че закича във косата и ще бегам у горатаааааааа
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:57

Тука съм нова, а този Чопи много стряскащ нещо Laughing
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 01:59

Тука и телепатки ли си имаме Laughing
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:00

ти па теле и оти патки а най вече защо телепатки, а иначе чопи е така след играта с мен
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:03

Надявай се, БУ Razz
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:07

надеждата винаги умира последна
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:09

bubale4e написа:
ти па теле и оти патки а най вече защо телепатки, а иначе чопи е така след играта с мен
още съм нова, а сякаш ми знаете и майчиното мляко Laughing
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:11

ами какво да се прави, аз съм от патките и гледам на вода
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:11

Мдаааа, много си права.
Аз така се надявам да ми станат джуките като на Анджелина Джоли и краката като на Ева Херцигова.
Ама май само д***то ми става като на Мис Пиги Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 630188

А тебе, църнорозке, май съм те виждала някъде
Не беше ли в един форум за запознанства - ти ли беше пъпчивия десетокласник Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 267748

Пууу, тука като в бг мама, не мога за втори път да си пусна поста bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 10 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
Върнете се в началото 
Страница 10 от 20Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
» Спам насам,спам натам...таририрам!
» Дъжд се кани да вали, но в СПАМ-а сме на сухо, нали
» Работата зарежете, в СПАМА си пишете
» СПАМ 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: Архив :: Заключени теми-
Идете на: