AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!

Go down 
+22
Алекса
KENGA
черна роза
chopy78
Talasym
bubale4e
Бебсън
evita
Сузито
VODNA
Radiana
AddictedSunny
Сапфира
natali
T.N.T
Ms SMITH
desi slava
gergana1958
ШОКОЛАД
Никита
Фрина
Любов
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
АвторСъобщение
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:14

тая па тая чернорозке, едва го разчетох, ма много сложни думи бе жена. А иначе този десетокласник пъпчивия - мой си ееее
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:18

Аз отивам да пуша.
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:18

хахахахаха аз пък я свърших тази работа преди да изпратя чопи да си върви
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:22

Чопи е гадже на буба и любовник на бебс така ли? cheers Laughing
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:23

той няма титли над тези неща е, той прави жените щастливи без титли. По право си е на бебсъна
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:37

Яяяя и още попълнение има вече тука... Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 866262
Добре дошли,Чопи и Чернорозке! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 63446
Бързо да кажете кой от къде е и кой е!!! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 457287
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:38

Бреее,аз се показах и те избягаха... Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 804529
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:39

тука сме брееее
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:42

и аз съм тук, все още Very Happy!
Здрасти и на теб Никита. Хубав ник имаш, като една моя любимка Very Happy
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:45

Благодаря ти! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 789138
Еййй ще трябва най-накрая да направя една емотка за прегръдка... Embarassed Laughing
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:45

ема айде една емотинка щото аз ще пиша само гуш гуш гушу
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:47

тук сме
Чопи е на Бу любовника.
А църнорозка да си казва коя е Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 267748
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:48

да де ама я си кажи на тебе пада ли ти се нещо чопи
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:51

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 267748
Аз ви изостявам,че утре съм първа смяна, а пък и дребния неще да ляга без мене...
Лека вечер,момичета! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 992290
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:53

Бебсън написа:

А църнорозка да си казва коя е Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 267748
Текила Laughing
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:54

Лека Никита Very Happy
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 02:55

Ники лека мацо и аз мисля да изчезвам, че и аз утре съм първа смяна, а детето играе ли играе как ще го вдигна утре в седем не знам affraid
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 03:02

Предателки Laughing
Лека нощ pig
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 03:14

предателки - приятелки няколко букви разлика става че моя син реве та се дере
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 03:33

Здравейте!

Много се радвам, че форума се е раздвижил. По едно време беше изпаднал в предзимен сън май Smile

Хубава нощ ви желая Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 04:04

Ехо ехо Smile аз сега дойдох! : аххаха
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 12:38

Dobro utro!
Като говорехме снощи за усмивки, днес ми е чудесно настроението - макар да е мъгливо и хладно, а по колата да имаше скреж, денят ще е чудесен! Видях катеричка сутринта, това винаги ме зарежда с усмивки Very Happy
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 12:45

хелоуууу tongue
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 12:50

И моя ден ще е прекрасен Very Happy
Добро утро на всички. Да ви почерпя кафенце:
Биби Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 624973 Laughing
Здр. Кенга Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcSKng3AFes0a1QjdJLKR7MKsmE4I_iTZ3wqLbbeVIuhVL7sdCIChYJ0FROx Very Happy
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 12:56

Много се радвам, че сте тук, момичета Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 992290
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 13:11

Ами че пак добро утро от мен! Smile Искам и тук да кажа (ако някой не е видял в скайпету ми) ДНЕС ЩЕ ИМАМЕ КЛИМАТИИИИИИИКККК Smile))))))))))))))) чак не ме е яд,че трябва да чистя по сред нощ!!!! хахахахахах
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 13:15

Що не ми излиза подписа Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 13:16

Мда вече е на място Laughing
Благодаря за вниманието cheers Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 13:21

Здравейте и от мен! sunny

Пожелавам приятна, спокойна и ползотворна седмица! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 248386


Приятно е, че сте тук , момичета! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 10767

Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 13:22

Аууу, църнорозке, много си фЙешън
Таласъмке, като дойда да пия ракия, ще ми е топло Laughing
Фрина, много се радвам, че си тук Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 992290
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 13:24

Идвай бе, Бебсън,само се надявам да не пушиш,че у дома не се пуши,а ако държиш да пушиш и да пиеш ракия няма да се топлиш (освен ако не е лято, тогава и на терасата е топло) Laughing
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 13:25

аз не виждам подпис на черната роза Mad
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 13:30

Благодаря Фрина, и на теб ползотворна седмица Very Happy
Нали бебсън Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 789138
Тази емотка е много яка Very Happy
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 13:48

Няма да пуша, Таласъмче, на терасата ще излизам.
Розке, подписът ти се виждаше преди, а сега не Very Happy
Искам да питам нещо - гледате ли нещо по ТВ сутрин? Аз искам да гледам сутрешен блок, обаче са ми много отвратителни и по Канал 1, и по БТВ, и по Нова.
Кажете ми някой блок с умни водещи, има ли такъв?
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 13:54

Не,няма. сутрин си гледам компютъра, иначе най-предпочитам по БтвSmile На Нова всички предавания са от зле по-зле...
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 14:01

Май и аз ще се насова натам... Тези в Нова взеха много да изглупяват.

Ей сега ми се обадиха от стария град, в който живеех, там имам малко земи - да ида да подпиша договор и да взема парички, ееееххххххххх, супер. И то страшна рента - 50 лева на декар, браво на тях! Тъкмо ще видя и другата кооперация колко ще даде, ще имам парички за празниците, за застраховката ми "Живот", дето я сключих без да мисля и всяка година трябва да внясям по 440 лева Neutral , преди не ме бъркаше, ама сега...
Много гот ми е днес!
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 14:05

Абе що и на мен не ми се обади някой? Sad
Искам и аз да имам пари по празниците,ама май ще си останем без празници у дома. Smile Добре,че малкия е малък още и няма да вика "дай подарък за коледа" :?
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 14:08

Догодина като тръгнеш на работа, вече ще знае, обаче тогава и ти ще имаш парички. Споко, ако ти кажа с колко малко пари сме живели преди, ще паднеш от стола. Има добри и лоши години. Все ще огрее слънцето и твоята улица. нЕма да се кОсиш, както казват хората Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 992290
Върнете се в началото Go down
Алекса
AVAгост
AVAгост
Алекса


Брой мнения : 24
Регистриран : 21.08.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 15:32

Ехооооооо!За какво си говорите?
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 15:49

Лексииииииииииииииии
Любов моя
Радвам се адски да те видя!
излизам, после обаче веднага сядам, ти не мърдай оттук! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 203414
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 15:58

Хм....
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 16:02

добро утро Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 16:04

добро да е..

Добре де, защо имам климатик вече Smile УРААААААА а нямам къде да го включа??????? :? И ся кво, пак ще сме на студено,докато си намерим разклонител, удължител, или там както искате така му казвайте.. Или трябва да избирам -дали да ми е включен компа или да ми е включен климатика.. или пък дали да готвя или да сме гладни,ама стоплени??? Rolling Eyes Просто не мога да реша, не съм доволна от постижението на днешния ден!
И да ви кажа, детето орева светъ,а после се усетих,че горкия човек единия монтира климатика, а до главата му имаше наакан памперс Хахаххахахаххахахахаххахаха
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 16:37

опс А здрасти и от мен Razz
Днес съм на фаза лудост от кеф
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 16:53

здрасти, ти що си с друг ник? Smile
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 17:09

Щото е друг форум и требва да съм различна Twisted Evil
Колко кг свали тези 3 дни? Да те изконтролирам де
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 17:58

stanislavan написа:
Щото е друг форум и требва да съм различна Twisted Evil
Колко кг свали тези 3 дни? Да те изконтролирам де

Ми.. не ме питай де, нищо не направих,изкарах само 1 ден и то първия май Smile хаха демек никва не я свърших... другия път повече и ся през месеца ще съм по-стриктна,че да не си върна от миналия път, не ми се карай ся Sad
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 18:12

Много е гадно, че си сменяте никовете. Аз по кво да ви разпозная? Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 18:15

Кенга, ще ги познаваш по подписите. Smile
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 EmptyПон 22 Ное 2010, 18:56

Talasym написа:
Кенга, ще ги познаваш по подписите. Smile
Клюкарка Twisted Evil
Ще ти опляскам дупето ,че си несериозна Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 11 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
Върнете се в началото 
Страница 11 от 20Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
» Спам насам,спам натам...таририрам!
» Дъжд се кани да вали, но в СПАМ-а сме на сухо, нали
» Работата зарежете, в СПАМА си пишете
» СПАМ 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: Архив :: Заключени теми-
Идете на: