AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!

Go down 
+22
Алекса
KENGA
черна роза
chopy78
Talasym
bubale4e
Бебсън
evita
Сузито
VODNA
Radiana
AddictedSunny
Сапфира
natali
T.N.T
Ms SMITH
desi slava
gergana1958
ШОКОЛАД
Никита
Фрина
Любов
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
АвторСъобщение
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПет 20 Авг 2010, 20:23

Здравейте момичета! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290
Наглеждам ви за бързо и бягам да прибирам детето от градината. Smile
Как сте,какво правите?
Аз сега нямам изобщо свободно време и ми е много кофти,че немога да ви навестявам честичко. Crying or Very sad
Надявам се това положение да се оправи в най-скоро време!
Липсвате ми много!(е тук трябва да има прегръдка...) Embarassed
Дано успея после да се появя пак! I love you
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПет 20 Авг 2010, 20:33

Привет! Момичета...излизам в заслужена и желана почивка...От утре ще си топим и крачетата, и гъзетата в морето...ще си пълня долнището на банския с пясък и ще държа горнището, за да не ми го грабнат вълните...Ще пия бира, мента, мастика с чадърчета и в семпла компания...
Надявам се да не ви липсвам много...отдъхнете си, развихрете си...Купоните са позволени, мили деца! Целувки! Чаооооо!!! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 134407

Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПет 20 Авг 2010, 21:18

Никита и ти ни липсваш !!!
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290
Да гледаш обаче деца ,мъж ,къща и да ходиш на работа не е лесно..
така ,че ти е простено. Laughing
ШОКО,приятна почивка!!!
Забавлявай се и й се наслаждавай пълноценно!!!
Ще те чакаме ,да се върнеш и да разказваш...
Цитат :
Надявам се да не ви липсвам много
Бъди сигурна ,че ще ни липсваш sunny ,
но като ни сатне мъчно ,
ще се наслаждаваме на прекрасния профил ,
който си облякла!!
СТРАХОТЕН Е!
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyСря 01 Сеп 2010, 01:43

VODNA написа:
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Rgh1269271522rПишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Bwy1269271592d


Много искам да ви кажа, че това е Луиза Григорова от СТЪКЛЕН ДОМ. Аз лично не знаех и останах приятно изненадана. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyСря 01 Сеп 2010, 16:27

Привет ВОДНА!
Как сте момичета?
Аз все още съм болна,а днес за капак и гласа ми изчезна.
Вместо да стоя на топло,днес чаках два часа и половина за входящ номер ,
за прием в детската градина.
Замръзнах..,носа пак ми текна и изобщо..много ме е яд на цялата ни оправия.
Като си представя ,че имаше родители,които бяха чакали от предния ден в 13ч. Shocked ..цялата нощ и изобщо ..не ми се говори.
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyЧет 02 Сеп 2010, 13:32

Здравейте! I love you sunny

Водна, аз ако не беше казала, сигурно нямаше да я позная. Тя нали и манекенка е... Така че... Ох, нямам търпение да започнат новите серии sunny .

Крис, какво да ти кажа... Българска му работа... Отврат...
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyВто 07 Сеп 2010, 14:09

Днес Давид става на 4 годинки! Искам да ви почерпя, приятели! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 10767

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Pokemon.bonbons
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Mario.bonbons2
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Mai-tai-su-1835314-l
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Sparkling-sangria-ck-1809115-l
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Sunrise-cl-1065444-l
Върнете се в началото Go down
natali
Фотошопър
Фотошопър
natali


Брой мнения : 3871
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Там....където всичко е възможно

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyВто 07 Сеп 2010, 14:37

Мерси за почерпката Шоко!!!Да ви е живо и здраво детенцето,много щастливо детство му желая и луди игри!!!Много късмет в живота и само усмивки му пожелавам!!! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290
Хубаво и незабравимо изкарване на празника и Наздраве!!! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 248386
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyВто 07 Сеп 2010, 15:08

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 248386


Да е жив и здрав! sunny Да расте силен и усмихнат ! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 10767
Много весели игри sunny ! Щастие!


Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 10767

Незабравимо весело изкарване на празника! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 203414

Шоколад, ще очакваме снимки! Very Happy Тортата? Ти ли ще я правиш? Ако е така, и нея да покажеш Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 248386
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyВто 07 Сеп 2010, 18:22

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,НА ДАВИД!!!

НЕКА РАСТЕ МНОГО ЗДРАВ,УСМИХНАТ И ЩАСТЛИВ!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 C8bd6c39f4b41c6c3c88edce4ce2bef5
ДА ЛУДУВА НА ВОЛЯ ,ДА ЖЪНЕ УСПЕХИ И ДА РАДВА ВСИЧКИ,КОИТО ГО ОБИЧАТ!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 6551912a2c7f
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyВто 07 Сеп 2010, 18:44

Шоко, и тук да кажа... да ти е живо и здраво детенцето! Бъдете щастливи цялото семейство! Нямам търпение да покажеш тортата и вкусотиите които си приготвила за празника!
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyВто 07 Сеп 2010, 20:08

Много ви благодаря! Прегръщам ви всички! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyЧет 09 Сеп 2010, 00:15

Шоко,да ви е живо и здраво момченцето!
Много да ви радва и слуша!
Весело детство и незабравими моменти му пожелавам!
Здраве и късмет на семейството ви!
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290
Извинявам се за закъснението! Embarassed
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyЧет 09 Сеп 2010, 03:53

Привет момичета!
Шоко,как мина празника на Давид?
Да не забравиш да пуснеш една-две снимки да ви видим...и тортата.. cheers
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyЧет 09 Сеп 2010, 03:58

Фрииии,ти ли се криеш? Laughing
Уф,докато го напиша и криещит се се омете.. Laughing
Ами тагава,лека нощ от мен!
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyСъб 11 Сеп 2010, 13:08

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Kafe
ДОБРО УТРО! Very Happy
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyЧет 16 Сеп 2010, 09:42

Тук само на утро ли стана Very Happy

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 135705
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyЧет 16 Сеп 2010, 11:16

Здравей T.N.T.! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290 Благодаря за кафето!
Добро утро на всички! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290
Отивам да заведа дребния на градина и после съм тук! Smile
Днес мисля да си почина малко...нищо няма да правяяя Embarassed Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyЧет 16 Сеп 2010, 12:55

Добро утро и от мен! sunny

ТНТ, много се радвам, че ни навести! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290 Приятно ми стана да видя, че си писал flower . Как си ти? Как е Теди? Ще стане ли спортистка от нея? Wink


Никита, Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290 !


Приятен, ползотворен и слънчев ден от мен! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 10767
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyЧет 16 Сеп 2010, 18:05

Фриии...Никита Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290
Добре съм..само където сложих очила..Теди още тренира..няма спирка Laughing ..аз също Laughing ,,,,иначе нищо ново
..вие как сте cheers
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПет 17 Сеп 2010, 14:40

ТНТ, и ние искаме Теди да спортува , но още е малък. Като стане на 4-ри мислим да го запишем на някакъв спорт. Ще решим какъв. Иначе, всичко е нормално. Теди от август ходи на градина, където му харесва и са малко дечица. Колко е хубаво детето ти да ходи с ентусиазъм на градина, а не да е уплашено и стресирано… sunny

Поздрави на всички!


Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 10767
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПет 17 Сеп 2010, 14:48

Здрасти,Фри!Как си?Теди как е?
Хубаво сте решили за спорта.
Ние също сме "За" и от другата седмица ще ходи на плуване.
Само да му спре напълно кашлицата!

И от мен приятен и хубав ден на всички! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПет 17 Сеп 2010, 17:13

Здрасти, Никита! Very Happy
Добре сме. онзи ден се бях шашнала, че Теди кашляше през нощта (нали имаше сополки от няколко дни)... Та си останах в къщи и го водих на лекар. Но всичко било наред. И вчера пак беше на градина. .. вчера беше добре. Почти не кашляше... Да се оправя, че другата седмица ще става на три Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 248386 . Мислим да си ходим до Бургас и да празнуваме там Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 10767 ...

Хубаво е плуването. Най-предпочитания от мен спорт. Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 10767 . Теди, обаче се страхува от водата, та май няма да е плуване при нас. А да рита топка lol! , това не е за него elephant study . Едногодишните ритат по добре от него geek , никакъв интерес просто Very Happy . Ама каквото го влече, това sunny. Той се интересува живо от тенис и кара татко си да го учи и не се уморява да се пробва. sunny
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПон 20 Сеп 2010, 04:22

Привет !
Да ви се похваля ,намерих си работа..много съм щастлива! cheers
На пет минути път е от вкъщи,шефовете са страхотни,колежките също..засега. Laughing
Ние нямахме нет една около седмица и направо издивях..без компютъра.
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПон 20 Сеп 2010, 09:44

Ихааа...Честито Крис! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290
Радвам се,че си успяла да намериш нещо!
Да ти е лека работата!Успех! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290

Приятен ден на всички! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 27081
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПон 20 Сеп 2010, 10:46



ДОБРО УТРО!
Благодаря ти ,Никита!
Лек и спорен ден и на теб!!!
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПон 20 Сеп 2010, 12:26

Добро утро и от мен! sunny

Крис, много се радвам, че си си намерила работа. Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290 И то близо до вас! Късмет! Желая ти да ходиш на работа с удоволствие ! Както се казва, лека и доходна!
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 248386

В тази връзка, упорито се говори, че ще местят цялото централно управление в другия край на София… Единственото ми предимство, най-важното, че сега пътувам само с метро и ми отнема само 20-на минути… Пътувала съм с два транспорта и просто не ми се мисли… А вече имаме и дете… А как не ми се търси нова работа… Как не ми се преживява отново този кошмар…

Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПон 20 Сеп 2010, 23:28

Да почерпя..с жената правим 13 г Laughing
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Chocolate-Lind
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyВто 21 Сеп 2010, 02:46

Ееее,браво !
Честита годишнина,
да сте живи и здрави
и все така да се обичате и уважавате!
Върнете се в началото Go down
gergana1958
AVAФен
AVAФен
gergana1958


Брой мнения : 1031
Регистриран : 26.05.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyВто 21 Сеп 2010, 11:35

Добро утро момичета!
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyВто 21 Сеп 2010, 15:16

Здравейте!

Радвам се да те видя, Гери! I love you

ПОздравления, ТНТ! Very Happy sunny Все така да се обичате! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 248386


Поздрави и причтен ден! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 10767
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyВто 21 Сеп 2010, 20:46

Т.N.T.,Честита годишнина!
Още многоооо по толкова да изкарате заедно,
да се обичате и желаете все така! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 700958
А като черпиш купи ли подарък на жената,а? Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 936603 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 267748

Гери,здравей!Радвам се да те видя!Как си?
Фри,и вие как сте?

Аз преди малко се прибрах от работа и съм скапана направо. Crying or Very sad
А трябва и да правя нещо за ядене...ужас направо... Smile

Пожелавам на всички хубава вечер! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyСря 22 Сеп 2010, 19:36

Благодаря момичета Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 700958
Върнете се в началото Go down
gergana1958
AVAФен
AVAФен
gergana1958


Брой мнения : 1031
Регистриран : 26.05.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyНед 26 Сеп 2010, 23:55

Здравейте момичета!

Благодаря добре съм...

Изпратих си гостите и вече сме сами с дядото.

Старите ни създават проблеми,но така ни било писано.

Вие как сте?
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПон 27 Сеп 2010, 11:10

Добро утро! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 953626

Гери,радвам се,че си добре!
Със старите хора е така за съжаление...
по-зле са и от малките деца,ама какво да ги правим...
ще се грижим за тях - това е.
Търпение му е майката! Smile

Аз отивам да водя детето на градинка.

Приятен и хубав ден на всички!
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyСря 29 Сеп 2010, 20:09

Еееййй...къде сте всичкииии? Rolling Eyes Sad
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyСря 29 Сеп 2010, 20:17

Здравей, мила Никита!

Как си? I love you

Ние бяхме в Бургас flower близо седмица. Празнувахме там третия рожден ден на нашето юначе. И така afro .

Сега се приготвям да си тръгеам от работа sunny ..

Поздрави и целувки! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290

Почти не сте писали Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 362500
Върнете се в началото Go down
evita
АVAзарибен
АVAзарибен
evita


Брой мнения : 2011
Регистриран : 13.04.2009
Age : 40
Послание : Някъде там........

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyЧет 30 Сеп 2010, 12:19

Здравейте, мили мои. Как сте? Много ми е мъчно за вас, но така са се стекли нещата около мен, че вече половин година нямаме нет вкъщи. Накратко да ви кажа за нас - добре сме. Малкия ходи на ясла вече втора година, без проблеми. Аз се върнах на работа, даже вече и повишение имам. Мъж ми и той си смени работата. нещата алко по малко се нареждт. да ви кажа ика ми се вече да омислим за второ детенце, защото не искам виктор да е сам, но също така имаме известни притеснения все още, по-точно таткото де Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 457287 и така, днес съм почивка и се докопах до лаптопа на зълва ми, така че днес ще съм тук известно време. Липсвате ми страшно много, но не знам кога пак ще мога да ви "видя". Целувки на всички от мен
Върнете се в началото Go down
gergana1958
AVAФен
AVAФен
gergana1958


Брой мнения : 1031
Регистриран : 26.05.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПет 01 Окт 2010, 11:04

Добро утро момичета!
Върнете се в началото Go down
gergana1958
AVAФен
AVAФен
gergana1958


Брой мнения : 1031
Регистриран : 26.05.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПет 01 Окт 2010, 11:05

evita,радвам се за решението ви.
Не се колеайте ,а действайте!
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПет 01 Окт 2010, 20:38

Еве,радвам се да те видя!
И на нас ни липсвате всички,които изчезнахте от хоризонта! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290
Честито за повишението!Още такива да получиш!
Радвам се да чуя,че сте добре!
А решението ти е супер...ДЕЙСТВАЙ! Все ще прилъжеш мъжо! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 936603
Навестявай ни когато имаш възможност! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 27081
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyЧет 07 Окт 2010, 03:19

ЕВЕеееее,честито повишение!!! cheers
Да вървиш все напред и нагоре, в службата!!!!
За бебенцето,не се колебайте..действайте,
а ние стискаме палци...

Привет сладурки,как сте?
Ние нямахме нет цял месец почти,направо ..нямам думи.
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyЧет 07 Окт 2010, 09:46

Здравей Крис!
Съжалявам за неуредиците с интернета!Дано всичко се оправи по-бързо!
Новата работа как е?Свикна ли вече?
Изчезвам,че ще закъснея за работа!
Приятен ден на всички! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyЧет 07 Окт 2010, 11:03

ДОБРО УТРО!
Никита ,свикнах вече ..с новата работа.
Много приятно се работи там,шефовете са супер..
малко е тежичко физически ,че дигаме тежки каси със сурови меса,
но се справям някак си.
Проблема не е в самото дигане на тежко по принцип,
а в хроничните ми болки в кръста и гръбнака.
Това ми тежи,не мога да спя спокойно,но скоро ще ходя на лекар..да видя ,
какво ще ми кажат.
Лека работа!
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПет 08 Окт 2010, 01:38

О Крис,ясно ми е за какво става дума,щом работиш при месо. Smile
Но вземай мерки,с тези болки не стой.И като не се наспиваш...
Абе гадна ситуация,но дано се разреши скоро!
Радвам се,че колектива е добър!Така се работи спокойно.
Аз отивам да сложа детето да спи и нищо чудно да заспя с него. Laughing

Лека вечер на всики! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290
Върнете се в началото Go down
Сузито
Личен състав на форума; Фотошопър
Личен състав на форума; Фотошопър
Сузито


Брой мнения : 2583
Регистриран : 12.04.2009
Послание : AVAdiary :-)

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПет 08 Окт 2010, 12:47

Добро утро Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 953626
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyПет 08 Окт 2010, 20:53

Ооооо Сузииии,радвам се да те видя! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 992290
Върнете се в началото Go down
gergana1958
AVAФен
AVAФен
gergana1958


Брой мнения : 1031
Регистриран : 26.05.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyСъб 09 Окт 2010, 11:45

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 60805106719565319861286599252GCUZmJeOemQAoDamJral

Добро утро !
Върнете се в началото Go down
gergana1958
AVAФен
AVAФен
gergana1958


Брой мнения : 1031
Регистриран : 26.05.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyСъб 09 Окт 2010, 11:47

Криси,
честито!

Започналаси работа.

Вземай мерки за кръста.Много си млада и още мноооого ще ти трябва.

Радостно е ,че си попаднала на добър колектив!
Успех!

Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 EmptyСъб 09 Окт 2010, 12:08

Добро утро!
ГЕРИ,благодаря ти! Very Happy
СУЗИииииииии,ти се появи най сетне cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
Върнете се в началото 
Страница 6 от 20Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
» Спам насам,спам натам...таририрам!
» Дъжд се кани да вали, но в СПАМ-а сме на сухо, нали
» Работата зарежете, в СПАМА си пишете
» СПАМ 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: Архив :: Заключени теми-
Идете на: