AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интервюююююююю

Go down 
+28
черна роза
ФАРФОЛИНКА
Де-Жа-Вю
Radiana
Сузито
AVAna
Marcy
Ms SMITH
Gti
Сапфира
gganeva
Принцеса
Caliente
snowflak3
Lavender
evita
Никита
natali
Божествена
sahara
desi slava
Любов
ШОКОЛАД
BilyAna
T.N.T
VODNA
Фрина
Lady Marmalad
32 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
АвторСъобщение
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyСря 02 Фев 2011, 21:20

Каня Бебсън на нашето Интервю!!! Интервюююююююю - Page 18 248386

Хайде, давайте Интервюююююююю - Page 18 248386
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyЧет 03 Фев 2011, 15:56

Така!!!!
Как се казваш Laughing ?
Опиши се ,с едно изречение..
Парите или любовта?
Колко струваш? Laughing
Какъв трябва да е един човек,
за да ти стане приятел?

Само външността стига ли,за те заинтригува някой?
Кажи един виц,
който те кара да се смееш до сълзи!!!!

Кой те впечатли най силно...на пръв поглед
/ от потребителите на форума/,
когато влезе тук, за пръв път?Laughing
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyЧет 03 Фев 2011, 21:16

Въпроси към ..Бебс ..нямам Laughing ..само ще чета Laughing
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 04 Фев 2011, 00:57

Фрина, благодаря за поканата Интервюююююююю - Page 18 992290 , чак сега видях Embarassed

Крис, отговарям Интервюююююююю - Page 18 992290

Как се казваш ? Името ми е Ася. Не го харесвам.

Опиши се ,с едно изречение.. Различна, задълбаваща и търсеща ненамируемото...

Парите или любовта? Любовта, парите сигурно са хубаво нещо, но... свикнала съм да съм бедна откъм пари и богата на любов!

Колко струваш? С една искрена усмивка можеш да ме купиш задълго

Какъв трябва да е един човек,
за да ти стане приятел? Не държа да е умен, не държа да е образован, трябва да има голямо сърце и да вярвам, че ако се наложи, ще шофира цяла нощ, за да дойде да ми бърше сълзите. Трябва и да е такъв, който би ми се обадил да шофирам цяла нощ, за да ида да му бърша сълзите.

Само външността стига ли,за те заинтригува някой? Ъъъъ, ами какво пък, да, стига! Признавам си, подвеждам се по външността. И за кратко може да е, но се случва постоянно.

Кажи един виц,
който те кара да се смееш до сълзи!!!!

Три бабички на световно по плуване за ветеранки, първата скача, преплува разстоянието за 10 минути, излиза. Другите я питат - Как успя толкова бързо да преплуваш?
- Ами бях шампионка през 1913 година...
Втората преплува разстоянието за 7 минути, питат я пак как е успяла, тя казва, че е шампионка за 1929 година.
Третата бабичка преплува басейна за 3 минути!
Питат я през коя година е била шампионка, а тя отговаря:
- Не съм шампионка, бях курва на повикване във Венеция!


Кой те впечатли най силно...на пръв поглед
/ от потребителите на форума/,
когато влезе тук, за пръв път?

Никита и Крис!
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 04 Фев 2011, 00:59

T.N.T написа:
Въпроси към ..Бебс ..нямам Laughing ..само ще чета Laughing

Laughing Тю, така ми се искаше да се почувствам важна като Веселин Маринов в сутрешен блок Laughing
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 04 Фев 2011, 01:07

Бебсън написа:
T.N.T написа:
Въпроси към ..Бебс ..нямам Laughing ..само ще чета Laughing

Laughing Тю, така ми се искаше да се почувствам важна като Веселин Маринов в сутрешен блок Laughing
Въпроси ли искаш?
.....кога ще се видим,?
....кога ще се обадиш на жена ми
...кога ще седнем ...по бира
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 04 Фев 2011, 01:35

.....кога ще се видим,?
....кога ще се обадиш на жена ми
...кога ще седнем ...по бира

Когато се обадя на жена ти да седнем с нея на по бира, ще те поканим и тебе Razz

Ще е скоро, само малко да се стопли и да пратя поне едното дете на градина, че с тях да седна да пия бира си е чисто изтезание Интервюююююююю - Page 18 773235
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 04 Фев 2011, 02:14

Благодаря ти за отговорите,АСЯ../името ти е страхотно,хубаво и звучно/
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 04 Фев 2011, 03:20

Какво искаш да ти се случи?
Мечти?
Какво е за теб любов?
Имаш ли навици и какви?
Какво мислиш за агресията при децата?
Би ли си осиновила дете?
Кой е доминиращ в къщи - ти или мъжа ти?
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 04 Фев 2011, 11:08

Бебсън написа:
.....кога ще се видим,?
....кога ще се обадиш на жена ми
...кога ще седнем ...по бира

Когато се обадя на жена ти да седнем с нея на по бира, ще те поканим и тебе Razz

Ще е скоро, само малко да се стопли и да пратя поне едното дете на градина, че с тях да седна да пия бира си е чисто изтезание Интервюююююююю - Page 18 773235

Съгласен Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 04 Фев 2011, 13:46

Въпросите от мен sunny

1. Има ли предизвикателство, което искаш да усетиш...?
2. От какво те е страх? Мислиш ли, че всеки страх може да бъде преодолян... ? Какво трябва да е "името" на "полезния страх"? Какво е вредн страх?
3. Какво е суета? А суетност? Едно и също ли е?
4.Кое е любимото ти чувство?
5. Какво мислиш за преражданията?
6. Ако можеше да избираш сега професия, каква работа би ти харесвало да работиш? Би изпитвала удоволствие?
7.Срамуваш ли се от нещо?
8.Любими филм, книга, литературен герой?
9.Любим актьор, актриса!
10.Покажи ни снимки на мъж, който най много се доближава до идеала ти!


sunny
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 04 Фев 2011, 15:20

Никита написа:
Какво искаш да ти се случи?
Да обиколя света.

Мечти?
Да изпратя майка ми да види Рим, нали има сетненция "Виж Неапол и умри", е, тя метае за Рим. Искам да вечерям в най-високия ресторант на света в Дубай, да видя Червения град Петра, да закусвам с бедуините, да ме наплюе камила, да погаля кенгурче, да се пазходя по Пето авеню и да си попека дупето в Маями.

Какво е за теб любов?
Себеотдаване.

Имаш ли навици и какви?
О, колкото искаш навици, повечето шантави - трябва да си започна деня с кафе на всяка цена, иначе съм зла като оса, постоянно си въртя пръстените из ръцете, простирам по определен начин, готвя по определен начин, шофирам малко лудо, освен ако не съм с мъжа ми, тогава карам като бабичка.

Какво мислиш за агресията при децата?
Мисля, че е зов за внимание към родителите - имам проблем с едно агресивно дете в детската градина, което тормози дъщеря ми, и доста мислих по този въпрос. В крайна сметка поканих детето и майкаат вкъщи на гости и се постарах да обгърна детето с повече внимание, да се сприятелят двете и да си отдъхна. Мисля, че успях, бъдещето ще покаже!

Би ли си осиновила дете?
Преди да забременея с второто си дете предложих това на мъжа си, защото не исках да мина през ада на бременността, исках да спася и едно дете от Домовете... Той отказа. Сега сме решили след като децата ни пораснат, да станем приемни родители на поне едно дете.

Кой е доминиращ в къщи - ти или мъжа ти?
Вече 9 години се борим и не можем да се разберем, зависи кой колко е сгафил - ако той се е провинил много, изпада в позиция подчинен за месец-два, после аз и така... Всеки обаче мисли, че той командва, хихих
Laughing
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 04 Фев 2011, 15:58

отговарям на Фрина Very Happy

1. Има ли предизвикателство, което искаш да усетиш...?
Да полетя с делтапланер!

2. От какво те е страх? Мислиш ли, че всеки страх може да бъде преодолян... ? Какво трябва да е "името" на "полезния страх"? Какво е вредн страх?
Страх ме е за не загубя децата си, както и да не загубя връзката си с тях. Не мисля, че всеки страх може да бъде преодолян, поне тези, които описах, са толкова атавистични и дълбоки, че не могат да се изкоренят, ако ги има. Иначе мисля, че някои страхове, като този от високото и от змии, могат да се излекуват, чела съм неща по въпроса. Името на полезния страх се нарича "любопитство" или "желание за познание". Вредния страх е онзи, чрез който сам си слагаш спирачки на ползените за самия теб изживявания - да летиш, да отидеш в джунглата, да говориш пред камера, да пееш и танцуваш сякаш никой не те вижда и чува.

3. Какво е суета? А суетност? Едно и също ли е?
Май не правя разлика между двете, не съм мислила... Суетата е желание да се харесаме - на другите. Често когато е прекомерна, че получава така, че ценим повече мнението на другите пред собственото си мнение - тогава се нарича мода, хихих. Но ако първо се харесаш какъвто си с всички предимстава и недостатъци, после суетата е само завършващият щрих, който те пази от това да не ходиш с косми по краката и миши мустаци под мишниците - показва и уважение към околните да им предоставиш гледа, приятна за окото. Смятам, че всички сме суетни и съм спорила доста за това, като най-важният аргумент е този - ако си на самотен остров и имаш милион батерии и всякакви мазила и дрехи - след колко време ще спреш да си правиш маникюр и да си бръснеш краката?

4.Кое е любимото ти чувство?
Удовлетвореност.

5. Какво мислиш за преражданията?
Мисля, че ги има. Дъщеря ми ме убеждава в това, носи някаква прастара мъдрост и познание.

6. Ако можеше да избираш сега професия, каква работа би ти харесвало да работиш? Би изпитвала удоволствие?
Да съм редактор на книги, защото като нямам таланта и смелостта да напиша своя, поне бих могла да помогна за раждането на чуждите книги.

7.Срамуваш ли се от нещо?
Да, от много мои постъпки и грешни преценки.

8.Любими филм, книга, литературен герой?
Филми не гледам, така че нямам, книгите...много са, може би на Достоевски романите ми въздейства най-силно. Герой... смейте се, но още съм малко влюбена в Рет Бътлър Smile))
9.Любим актьор, актриса!
Мерил Стрийп, Антъни Хопкинс

10.Покажи ни снимки на мъж, който най много се доближава до идеала ти!
Ха, тук ме хванахте Wink))
Джониииииии

Интервюююююююю - Page 18 7633_1258474890_b
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 04 Фев 2011, 19:48

Бебсън, благодаря! Интервюююююююю - Page 18 992290

Колко хубава тема е това "Интервюююю" Smile... Много ми харесваха отговорите ти ( не само на моите въпроси) ... намерих много общи неща... Хареса ми Интервюююююююю - Page 18 789138
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyСъб 05 Фев 2011, 00:53

Благодаря, Фрина Интервюююююююю - Page 18 992290 Радвам се, че имаме нещо общо!
Извинявам се за допуснатите от бързане печатни грешки Embarassed , нямах време да се редактирам...
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyСъб 05 Фев 2011, 03:16

Бебс,и аз благодаря за отговорите! Интервюююююююю - Page 18 2783
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyЧет 10 Фев 2011, 21:22

Ще задам няколко въпроса, към Т.N.Т Laughing
~И ти ли ,като всички мъже си скрита лимонка Laughing ?
~Едно твое качество,с което се гордееш?
~Едно ,от което се срамуваш?
~Имаш ли две "лица"?Laughing
~Какво ти е мнението за нас, от форума?
С какво според теб се различаваме една от друга,
какво мнение си си изградил виртуално за кокошките, от кокошкарника.. Laughing ?/Дано няма обидени от "кокошките",
ама го казах ей така..за настроение.. Wink /
~Онова кафенце /зеления чай /,дето го пи ...
със съфорумките ...реално ли беше или на сън..и ииии жена ти присъстваше ли ? Laughing


Последната промяна е направена от Kris на Чет 10 Фев 2011, 23:25; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyЧет 10 Фев 2011, 23:22

Въпроси към ФРИНА
~Какво те уморява,психически?
~Какъв праг на поносимост, към простащината имаш?
~Какво за теб ,е унижение?
~Посочи нещо ,което би те накарало да се отпуснеш веднага ,
в компанията на човек ,с когото си и когото виждаш за пръв път?!
~Колко много ,е многото и колко малко, е малкото?
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyЧет 10 Фев 2011, 23:33

Въпроси ,към АВАНА
~Какво е за теб, нашия форум?
~Смяташ ли,че виртуалните приятели,
не са толкова важни ,колкото реалните?
~Мислиш ли,че лицемерието по форумите е в пъти повече ,
от това, при реалните познанства ?
~Кое те прави щастлива и доволна ,освен детето?
~Какво би искала да знаем, за теб?
~Кое преобладава в теб Laughing добротата или лошотията?
~Израз ,който ти "лази по нервите"? Laughing
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyЧет 10 Фев 2011, 23:35

Kris написа:
Ще задам няколко въпроса, към Т.N.Т Laughing
~И ти ли ,като всички мъже си скрита лимонка Laughing ?
~Едно твое качество,с което се гордееш?
~Едно ,от което се срамуваш?
~Имаш ли две "лица"?Laughing
~Какво ти е мнението за нас, от форума?
С какво според теб се различаваме една от друга,
какво мнение си си изградил виртуално за кокошките, от кокошкарника.. Laughing ?/Дано няма обидени от "кокошките",
ама го казах ей така..за настроение.. Wink /
~Онова кафенце /зеления чай /,дето го пи ...
със съфорумките ...реално ли беше или на сън..и ииии жена ти присъстваше ли ? Laughing

-Не бих казал ,че съм скрита..по-точно не разбирам какво имаш предвид под скрита Laughing Laughing
-Не се гордея с някво конкретно качество...съвкупността от много качества оформя характера..може би...воля..
-качество от което се срамувам? Laughing ..няма такова..а и да има вече ще съм го превърнал в комлекс
-нямам две лица..и поради тази причина..нямам много приятели..квото мисля си го казвам Laughing
хм...мнението ми за вас..амии хубаво е..нищо ,че пиша с жени които се броят на едната ми ръка..но и аз само в спама вися Laughing
-да ти кажа...трудно ми е да преценя...какви за разликите във вас..понеже малко се споделя..и се пише ..абе ..хубаво е с вас..поне тва е чувството I love you
-кафенцето/чая..си беше реално..два часа..даже умрях от студ щото бях се облякъл лятно Wink

пп..тва го пиша трезвен..ако беше ме хванала на 1-2 ракиии...може би ...друго щях да пиша Интервюююююююю - Page 18 267748
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyЧет 10 Фев 2011, 23:40

Въпроси към НИКИТА
~ Опиши се с едно изречение..
/За да сверя с написаното от теб.. със създадената от мен представа ../ Laughing
~ Напиши един виц ,който те кара да се просълзиш от смях?!?
~Има ли щастие, без пари или всичко ,дори и щастието се купува с тях?
~Лесно ли завързваш приятелства,
думите при разговор ..сами ли излизат или по често ги дърпат с ченгел? Laughing
~Как преценяваш хората ,от две три думи разбираш
що за персона стои пред теб или ти трябва повечко време..?
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyЧет 10 Фев 2011, 23:47

Цитат :
Не бих казал ,че съм скрита..по-точно не разбирам какво имаш предвид под скрита
Ами под "скрита " Laughing имам предвид такава ,заровена ..дето не се вижда
и в един момент ,точно когато най не го очакваш, ти избухва в лицето.. Laughing
По така разбираемо казано..
Вижда те човек си един и точно ,когато не очаква ти се "взривяваш" пред него и си показваш тъмните страни
Laughing
Цитат :
пп..тва го пиша трезвен..ако беше ме хванала на 1-2 ракиии...може би ...друго щях да пиша
Амчи,като пиеш едно-две..пак отговори.. Laughing
Цитат :
че пиша с жени които се броят на едната ми ръка
Точно това ,ни прави специални Laughing


Последната промяна е направена от Kris на Пет 11 Фев 2011, 00:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 11 Фев 2011, 00:07

Kris написа:
Цитат :
Не бих казал ,че съм скрита..по-точно не разбирам какво имаш предвид под скрита
Ами под "скрита " Laughing имам предвид такава ,заровена ..дето не се вижда
и в един момент ,точно когато най не го очакваш, ти избухва в лицето.. Laughing
По така разбираемо казано..
Вижда те човек си един и точно ,когато не очаква ти се "взривяваш" пред него и си показваш тъмните страни
Laughing
Цитат :
пп..тва го пиша трезвен..ако беше ме хванала на 1-2 ракиии...може би ...друго щях да пиша
Амчи,като пиеш едно-две..пак отговори.. Laughing

О..не..крещя и си викам на воля..няма нищо скрито..обаче на сек ми минава Laughing ..проблема ми е ,че трудно казвам НЕ Laughing
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 11 Фев 2011, 00:23

Kris написа:
Въпроси към НИКИТА
~ Опиши се с едно изречение..
/За да сверя с написаното от теб.. със създадената от мен представа ../ Laughing
Ами какво да ти кажа - неорганизирана,мързелива,заяждаща се,не понасяща майтап...Интервюююююююю - Page 18 630188 ...шегувам се ...Интервюююююююю - Page 18 992290
Почти постоянно ухилена,обичам да стоя в кухнята - там съм много спокойна(абе аз в последно време май наистина съм по-спокойна),не обичам да се заяждам,но ако ме ухапят хапя и то сериозно,искам да ми е тихо и спокойно и да не ми се пречкат много хора из краката,почти постоянно правя нещо,много рядко мога да седна и да стоя без да върша нещо...друго...друго..има още много,ама ти каза с едно изречение,пък я виж колко изписах...Laughing


~ Напиши един виц ,който те кара да се просълзиш от смях?!?
Оххх...изобщо не помня вицове за сметка на моя мъж...той е енциклопедия...а аз само се хиля... Wink

~Има ли щастие, без пари или всичко ,дори и щастието се купува с тях?
За мен щастието няма нищо общо с парите,дори в много случай парите го развалят.
Аз съм си добре и без пари...


~Лесно ли завързваш приятелства,
думите при разговор ..сами ли излизат или по често ги дърпат с ченгел? Laughing
Да,лесно.Уж съм задия Риби,а пък съм такова плямпало..не ми дърпат думите с ченгел.

~Как преценяваш хората ,от две три думи разбираш
що за персона стои пред теб или ти трябва повечко време..?
В никакъв случай не преценявам хората по външен вид или по казани няколко думи.
По скито нещо от човека няма,така че според мен е по-добре да не си създавам грешни представи за някого,а да се помъча да разбера що за човек е.
Но имам и случаи,в които веднага разпознавам простака.



Интервюююююююю - Page 18 992290
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 11 Фев 2011, 00:31

Благодаря ви! Razz
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 11 Фев 2011, 02:29

Kris написа:
Благодаря ви! Razz
Теб ще те питам..ама по-натам Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 11 Фев 2011, 14:59

Kris написа:
Въпроси към ФРИНА
...?

~Какво те уморява,психически?

Най-общо казано – страха. По принцип, психологическата ми настройка или типът нервна система, не знам, са ми такива, че често ме обзема безпокойство … А това уморява, много…

~Какъв праг на поносимост, към простащината имаш?

Различно! Зависи от проявената наглост и от моментрното ми състояние … По принцип, ми кипва бързо…

~Какво за теб ,е унижение?

За мен унижението не е постъпка, а състояние … Когато, примерно човек се моли на някого, обещава, търпи обиди… и всичко това има свите „по-висши” причини, това не е унижение, това е оцеляване…

~Посочи нещо ,което би те накарало да се отпуснеш веднага ,
в компанията на човек ,с когото си и когото виждаш за пръв път?!


Когато се получи „взаимно приемане”…

~Колко много ,е многото и колко малко, е малкото?

Съжалявам, това не са количествени показатели …


Благодаря за въпросите, Крис! I love you Много хубаво си се сетила sunny
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 11 Фев 2011, 15:04

И аз благодаря Фрина ,пак ще питам,когато му дойде времето.. Laughing
Върнете се в началото Go down
AVAna
админ
админ
AVAna


Брой мнения : 14495
Регистриран : 10.04.2009

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 11 Фев 2011, 15:32

Kris благодаря за въпросите! Веднага отговарям



Kris написа:
Въпроси ,към АВАНА
~Какво е за теб, нашия форум?
БЕШЕ едно прекрасно място, в което ми БЕШЕ интересно и забавно.
След това стана място, на което ми беше трудно да пиша, защото трябваше да избера малкото време, което имах дали да го отделям за форума или за детето ми. Влизала съм и влизам всеки ден - имам 4 регистрации във форума - АВАНА и САВАНА ги знаят всички, другите 2 ще запазя в тайна Razz /почти не пиша от тях/.
В момента е място, на което искам да си намеря мястото.
Иначе го обичам много -точно както каза ШОКОЛАД го чувствам като едно дете, но никога не съм го изоставяла, а просто за негово добро го оставих да се развива самостоятелно ..... Така отнесено и отвлечено като говоря едва ли ще ме разберете, защото крушката обикновенно си има и опашка, а аз в момента ви говоря само за опашката, а за крушката не споменавам.
Надявам се обаче в общи линии да съм била разбрана.

~Смяташ ли,че виртуалните приятели,
не са толкова важни ,колкото реалните?
ПРИЯТЕЛИ дали виртуални или реални, ако съм ги почувствала като ПРИЯТЕЛИ за мен са важни!

~Мислиш ли,че лицемерието по форумите е в пъти повече ,
от това, при реалните познанства ?
НЕ! Според мен лицемерито си е черта на хората и тя не може да бъде прикрита нито реално нито виртуално, ако я притежаваш. Дори ми струва, че много от хората скрити зад анониммността в нета са доста по-истински и искренни отколкото в реалния живот.

~Кое те прави щастлива и доволна ,освен детето?
Доволна се чувствам всеки път като свърша някаква работа и си я харесам. В момента, в който усетя "победата" и съм доволна. Доволна се чувствам всеки път когато "барна" нещо по форума и той стане по-красив.
Щастлива ... истината е, че скоро не съм се чувствала истински щастлива поради друга причина освен заради детето! Била съм весела, била съм спокойна, но не и щастлива! Аз съм много позитивен и вечно усмихнат човек и хората може да си мислят, че съм перманентно щаслива, но не е така!

~Какво би искала да знаем, за теб?
Вече го казах! Винаги съм положително настроена и усмихната! Мразя кавгите и разправиите и съм СЛАБА в караниците. Свръхчувствителна съм, което ме убива и искам да се науча да не си слагам на сърце толкова много неща, но за сега не успявам.

~Кое преобладава в теб Laughing добротата или лошотията?
Лошотия в мен няма! Никага на никой не съм направила нищо лошо! На никой не съм мислила лошото! Напротив имало е моменти от моя живот, които могат да конкурират и най-добрите самаряни! За съжаление обаче разбрах и какво означава "Няма не наказано добро" и "Направи добро - изяж г...но"

~Израз, който ти "лази по нервите"? Laughing

"Аз нали ти казах!"



Върнете се в началото Go down
https://avadiary.bulgarianforum.net
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 11 Фев 2011, 16:27

Цитат :
Влизала съм и влизам всеки ден - имам 4 регистрации във форума - АВАНА и САВАНА ги знаят всички, другите 2 ще запазя в тайна /почти не пиша от тях/.
Имаше два ника,които ми "светнаха червена лампа" Laughing ,ама си мислех ,че си въобразявам.
Просто самия ник....не личността зад него..
Не пишеш често от тях...,а колко рядко пишеш..? Laughing
Лелееее,бъбрили сме си с Авана ,а пък не сме знаели.. Laughing
Голям майтап. Интервюююююююю - Page 18 773235 Интервюююююююю - Page 18 992290

Цитат :
НЕ! Според мен лицемерито си е черта на хората и тя не може да бъде прикрита нито реално нито виртуално, ако я притежаваш. Дори ми струва, че много от хората скрити зад анониммността в нета са доста по-истински и искренни отколкото в реалния живот.
Не знам обаче защо ,но на мен ми се струва ,че повечето потребители са много големи лицемери,Интервюююююююю - Page 18 267748
Затова ,спрях да пиша на много места,не се чувствам комфортно..
Трябваше ми време ,за да разбера ..,че "совите не са това което са!" Интервюююююююю - Page 18 457287
Обичам хората,които си казват това ,което мислят..е с определена мярка разбира се.

Цитат :
Иначе го обичам много -точно както каза ШОКОЛАД го чувствам като едно дете, но никога не съм го изоставяла, а просто за негово добро го оставих да се развива самостоятелно ...
Надявам се да е така,това е едно прекрасно място!!
Хората рано или късно ще го оценят по достойнства!!!
Само не те разбрах..защо за негово добро ,
с какво точно би му навредила ТИ ,ако беше продължила да се занимаваш с него,а и не е бил саморазвиващ се..напротив,
знаеше ,че бяхме редом до него.. Интервюююююююю - Page 18 231585

Уф,извини ме..много се отплеснах пак..с моите идиотщини..
Върнете се в началото Go down
AVAna
админ
админ
AVAna


Брой мнения : 14495
Регистриран : 10.04.2009

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 11 Фев 2011, 16:33

Kris написа:
Цитат :
Влизала съм и влизам всеки ден - имам 4 регистрации във форума - АВАНА и САВАНА ги знаят всички, другите 2 ще запазя в тайна /почти не пиша от тях/.
Имаше два ника,които ми "светнаха червена лампа" Laughing ,ама си мислех ,че си въобразявам.
Просто самия ник....не личността зад него..
Не пишеш често от тях...,а колко рядко пишеш..? Laughing
Лелееее,бъбрили сме си с Авана ,а пък не сме знаели.. Laughing
Голям майтап. Интервюююююююю - Page 18 773235 Интервюююююююю - Page 18 992290

Цитат :
НЕ! Според мен лицемерито си е черта на хората и тя не може да бъде прикрита нито реално нито виртуално, ако я притежаваш. Дори ми струва, че много от хората скрити зад анониммността в нета са доста по-истински и искренни отколкото в реалния живот.
Не знам обаче защо ,но на мен ми се струва ,че повечето потребители са много големи лицемери,Интервюююююююю - Page 18 267748
Затова ,спрях да пиша на много места,не се чувствам комфортно..
Трябваше ми време ,за да разбера ..,че "совите не са това което са!" Интервюююююююю - Page 18 457287
Обичам хората,които си казват това ,което мислят..е с определена мярка разбира се.

Цитат :
Иначе го обичам много -точно както каза ШОКОЛАД го чувствам като едно дете, но никога не съм го изоставяла, а просто за негово добро го оставих да се развива самостоятелно ...
Надявам се да е така,това е едно прекрасно място!!
Хората рано или късно ще го оценят по достойнства!!!
Само не те разбрах..защо за негово добро ,
с какво точно би му навредила ТИ ,ако беше продължила да се занимаваш с него,а и не е бил саморазвиващ се..напротив,
знаеше ,че бяхме редом до него.. Интервюююююююю - Page 18 231585

Уф,извини ме..много се отплеснах пак..с моите идиотщини..

Довечера ще се опитам да обясна! Сега излизам!
Чао
Върнете се в началото Go down
https://avadiary.bulgarianforum.net
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 11 Фев 2011, 18:03

За СУЗИТО
~Сузанке,името ти е страхотно,
защо не се регваш по форумите направо с него? Razz
~Какво мнение си беше създала за мен ,преди да ме видиш на живо Laughing
и с какво се промени то ,след като се запознахме в реалния живот?
Бъди честна!
~По какъв критерий отсяваш приятелите си?
~Заобикалена от 10 глупака или от един,но достатъчно умен ?
~Похвали се ,с нещо! Laughing
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyПет 11 Фев 2011, 18:09

За ТРЕЛИ
~Миличка,осъзнаваш ли ,колко си талантлива?
~Реалист или хвърчаща в облаците си?
~Лесно ли се раздаваш или винаги си с резерви към околните?
~Как приемаш направен комплимент от мъж и съответно от жена?
~Любимото ти животно?
Би ли си осиновила животно ,което е било осакатено
и не може да води пълноценен живот..или поне така изглежда, за околните?
Върнете се в началото Go down
Сузито
Личен състав на форума; Фотошопър
Личен състав на форума; Фотошопър
Сузито


Брой мнения : 2583
Регистриран : 12.04.2009
Послание : AVAdiary :-)

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyСъб 12 Фев 2011, 02:36

Kris написа:
За СУЗИТО
~Сузанке,името ти е страхотно,
защо не се регваш по форумите направо с него? Razz
~Какво мнение си беше създала за мен ,преди да ме видиш на живо Laughing
и с какво се промени то ,след като се запознахме в реалния живот?
Бъди честна!
~По какъв критерий отсяваш приятелите си?
~Заобикалена от 10 глупака или от един,но достатъчно умен ?
~Похвали се ,с нещо! Laughing
Честно не си харесвам името Neutral
Приказлива и интересна личност си!
Радвам се че се запознахме,харесва ми да си общувам с теб
и по този въпрос кога ще пием кафе или да дойда да ми продадеш нещо Very Happy
Приятели ли много са ,но истинските не толкова.
Приятелите са ми от дълги години такива и са го доказали
по много начини и действия,обичам си ги и съм верен приятел Very Happy
Аз съм малко нервен човек и 10 глупака ще са ми в повече да ти кажа,
по добре 1 Laughing
И нищо няма за хвалене,което всъщност не е много добре
май доста ми е скучен живото на този етап,
то затова и нервите са ми в повечко де Интервюююююююю - Page 18 789138
къде ми е пушещата емотка
Върнете се в началото Go down
AVAna
админ
админ
AVAna


Брой мнения : 14495
Регистриран : 10.04.2009

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyСъб 12 Фев 2011, 03:00

Интервюююююююю - Page 18 706613
Върнете се в началото Go down
https://avadiary.bulgarianforum.net
Сузито
Личен състав на форума; Фотошопър
Личен състав на форума; Фотошопър
Сузито


Брой мнения : 2583
Регистриран : 12.04.2009
Послание : AVAdiary :-)

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyСъб 12 Фев 2011, 03:05

AVAna написа:
Интервюююююююю - Page 18 706613
Интересна работа защо я няма при мен Suspect
Върнете се в началото Go down
AVAna
админ
админ
AVAna


Брой мнения : 14495
Регистриран : 10.04.2009

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyСъб 12 Фев 2011, 03:22

Интервюююююююю - Page 18 706613 изобщо не е местена - тя си е твоя как ще я пипна Интервюююююююю - Page 18 10767
Върнете се в началото Go down
https://avadiary.bulgarianforum.net
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyСъб 12 Фев 2011, 13:21

Сузи,
благодаря за отговорите! Razz
Ами ,що се отнася до кафето има време.
Сега Влади е голям,не е като миналото лято Laughing ,
мога да се отпусна и да седна да пия,не да търча след него ,
като майка орлица/не ,че сега не го правя Laughing ,
но поне не е толкова натрапчиво/
Пък може кафето да е без деца..
Basketball само да се постопли малко времето,
да си отпуснем душиците..,дето ги беше стегнал студът.. Интервюююююююю - Page 18 505675
Ако искаш ,ела да ти продам нещо.. Интервюююююююю - Page 18 936603
магазина е зареден,все ще си избереш нещо.. Laughing
Върнете се в началото Go down
AVAna
админ
админ
AVAna


Брой мнения : 14495
Регистриран : 10.04.2009

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyСъб 12 Фев 2011, 19:56

Крис къде работиш? Какво продаваш?
Върнете се в началото Go down
https://avadiary.bulgarianforum.net
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 EmptyСъб 12 Фев 2011, 20:41

AVAna написа:
Крис къде работиш? Какво продаваш?
В хранителен магазин..
въпреки ,че бих предпочела в бутик за цветя... Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интервюююююююю - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 18 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Интервюююююююю
Върнете се в началото 
Страница 18 от 18Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: В СВЕТА НА ПРИКАЗКИТЕ :: Игри на форума-
Идете на: