AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интервюююююююю

Go down 
+28
черна роза
ФАРФОЛИНКА
Де-Жа-Вю
Radiana
Сузито
AVAna
Marcy
Ms SMITH
Gti
Сапфира
gganeva
Принцеса
Caliente
snowflak3
Lavender
evita
Никита
natali
Божествена
sahara
desi slava
Любов
ШОКОЛАД
BilyAna
T.N.T
VODNA
Фрина
Lady Marmalad
32 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
АвторСъобщение
Де-Жа-Вю
AVAтьор
AVAтьор
Де-Жа-Вю


Брой мнения : 51
Регистриран : 20.10.2009
Age : 47

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПон 26 Окт 2009, 01:08

На първо хрумване ми дойде, че ставаме приятелки Интервюююююююю - Page 17 Icon_rabbit ..., но по - скоро ще избягам Интервюююююююю - Page 17 Icon_biggrin
Върнете се в началото Go down
natali
Фотошопър
Фотошопър
natali


Брой мнения : 3871
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Там....където всичко е възможно

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПон 26 Окт 2009, 01:31

Ето малко въпроси и от мен
1-От къде си и с какво се занимаваш
2-Колко дечица имаш
3-От какво се страхуваш
4-Какво обичаш да си похапваш
5-Какъв човек си-опиши се накратко
6-Как попадна във форума и какво ти е мнението за него
7-С какво си запълваш свободното време
8-Какво музика слушаш и какви филми обичаш да гледаш
9-Любима книга
10-Поздрави ни с нещо любимо

За сега толкова от мен Laughing
Върнете се в началото Go down
Де-Жа-Вю
AVAтьор
AVAтьор
Де-Жа-Вю


Брой мнения : 51
Регистриран : 20.10.2009
Age : 47

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПон 26 Окт 2009, 01:48

Натали Интервюююююююю - Page 17 Icon_biggrin

1. От Североизточна България съм. В момента съм в майчинство.

2. Имам две деца - момиченце на 4 и момченце на 1г и 8м.

3. Страхувам се от страховете си. В смисъл, страхувам се от това, че често се страхувам без причина Интервюююююююю - Page 17 Icon_biggrin , и то, по отношение на децата най - вече.

4.Обичам салати, обичам и плодове. Със сладкото съм скарана.

5.Импулсивен, избухлив, но никога злобен и бързо ми минава Интервюююююююю - Page 17 Icon_lol

6. Приятел ми даде линк за форума. ....Какво да ми е мнението...ами ощене съм си изградила окончателно мнение. Хората, които срещнах до този момент са гостоприемни Интервюююююююю - Page 17 Icon_cheers Интервюююююююю - Page 17 Icon_cheers Интервюююююююю - Page 17 Icon_cheers

7.Почти нямам свободно време . Дорими сега, върша разни неща.

8.Тук ме затрудняваш.... Гледам и слушам, според настроението. Мога да кажа обаче, какво не обичам. Не обичам джаз, ужаси , кървища и насилие общо взето.

9.Нямам, както нямам и любим филм. Имала съм любими неща, в даден период от време. При мен , важи принципа, че първата любов - хваща ръжда.

Т.е. принципите не важат.

10. https://www.youtube.com/watch?v=Wjojgr7hgLw towa,но нямам идея как да го постна Интервюююююююю - Page 17 Icon_rolleyes Интервюююююююю - Page 17 Watch?v=Wjojgr7hgLw
Върнете се в началото Go down
Де-Жа-Вю
AVAтьор
AVAтьор
Де-Жа-Вю


Брой мнения : 51
Регистриран : 20.10.2009
Age : 47

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПон 26 Окт 2009, 02:20

Е за тва не се изказах твърдо...дали ми харесва форумът.

Не ми харесва, че пишат много малко хора и няма ИЕкшън Интервюююююююю - Page 17 Icon_basketball

Само това му е кусура.
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПон 26 Окт 2009, 02:39

Какво според теб значи "екшън" във форума
Как мислиш,трябва ли да се променат нещата тук и как
Искаш ли да живееш на друго място
Какво би променила в себе си
Каво искаш да наследят децата ти от теб
А какво неискаш
Как се запозна със съпруга си
Разкажи ни интересна случка
Върнете се в началото Go down
Де-Жа-Вю
AVAтьор
AVAтьор
Де-Жа-Вю


Брой мнения : 51
Регистриран : 20.10.2009
Age : 47

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПон 26 Окт 2009, 02:53

Опасна си, Никита Интервюююююююю - Page 17 630188

Като казах екшън....имах пред вид, да пишат повече хора и диалога да не се изчерпвасамо със здрасти и чао.

А за промяна тук....аз не мога да мисляи нямам право да кажа,защото от скоро ви посещавам и самата аз не съм на ясно с доста неща....какво остава, да давам оценки.

На този етап, докато децата са малки , не бих искала да живея другаде.

Бих променила бурният си нрав....ако можех обаче.

А децата искам да наследят, чуството на справедливост от мен.

Не искам да повтарят грешките ми . Искам да се вслушват в съветите ми.

Със съпругът ми се запознах на служебен разговор. Щях да почвам работа при него....абе,любов от пръв поглед.


Интересна случки ....хм знам ли, какво би ти било интересно....в момента съм с 39 градуса Т и вместо да дремя, аз отговарям на въпроси Интервюююююююю - Page 17 Icon_flower
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПон 26 Окт 2009, 03:42

Благодаря ти,Де-Жа-Вю!
Дано се оправиш по-бързо! Интервюююююююю - Page 17 992290
Върнете се в началото Go down
natali
Фотошопър
Фотошопър
natali


Брой мнения : 3871
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Там....където всичко е възможно

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПон 26 Окт 2009, 04:37

Никита написа:
Благодаря ти,Де-Жа-Вю!
Дано се оправиш по-бързо! Интервюююююююю - Page 17 992290
И аз благодаря Интервюююююююю - Page 17 936603 и дано наистина се оправяш бързо Интервюююююююю - Page 17 992290
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПон 26 Окт 2009, 11:45

Ето и моите въпроси:
Имала ли си прякор?
Имаш ли талисман или молитва,
която те крепи в тежки моменти?

Вярваш ли ,че нежния пол..
е всъщност по-силния ?

Какво би предпочела,
мъж красавец ..без пари
или възрастен и не толкова привлекателен,
но с пълен портфейл? Laughing /честно!/

От какво НЕ би се лишила,
в името на любовта?

Вярваш ли ,че има духове? silent
Останал ли ти е верен приятел/ка /
от ученическите години,
с който продължавате приятелските си отношения
и до днес?
Върнете се в началото Go down
Де-Жа-Вю
AVAтьор
AVAтьор
Де-Жа-Вю


Брой мнения : 51
Регистриран : 20.10.2009
Age : 47

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПон 26 Окт 2009, 11:58

Здравей , Крис! Интервюююююююю - Page 17 Icon_biggrin

Не , нямам талисмани. В тежки моменти ме крепи вярата, че всичко ще мине добре.

За това, че нежният пол е по - силен....не вярвам ами съм сигурна направо.

Дали е красавец, или възрастен....няма значение, щом няма чувства. Избирам тръпката Интервюююююююю - Page 17 Icon_biggrin

В името на любовта, не бих се лишила от собственото си аз.Това, което съм.

Духове незнам, но знам, че енергията не се губи и преминава от един вид в друг Интервюююююююю - Page 17 Icon_question

О дааа, най - добрата ми приятелка е от ученическите ми додини. От 24 години сме приятелки и въпреки, че рядко се виждаме.., като се срещнем все едно никога не сме се разделяли.

Много приятно е чувството Интервюююююююю - Page 17 Icon_biggrin


П.С. Забравих да отговоря на първият въпрос... Не. Нямала съм прякор Интервюююююююю - Page 17 Icon_lol
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПон 26 Окт 2009, 14:07

Благодаря ! Интервюююююююю - Page 17 992290
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПон 26 Окт 2009, 14:07

Ето и моите въпроси :

1. Има ли предизвикателство, което искаш да усетиш...?
2. От какво те е страх? Мислиш ли, че всеки страх може да бъде преодолян... ? Какво трябва да е "името" на "полезния страх"? Какво е вредн страх?
3. Какво е суета? А суетност? Едно и също ли е?
4.Кое е любимото ти чувство?
5. Какво мислиш за преражданията?
6. Ако можеше да избираш сега професия, каква работа би ти харесвало да работиш? Би изпитвала удоволствие?
7.Срамуваш ли се от нещо?
8.Любими филм, книга, литературен герой?
9.Любим актьор, актриса!
10.Покажи ни снимки на мъж, който най много се доближава до идеала ти!
Върнете се в началото Go down
Де-Жа-Вю
AVAтьор
AVAтьор
Де-Жа-Вю


Брой мнения : 51
Регистриран : 20.10.2009
Age : 47

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПон 26 Окт 2009, 15:02

1. Не. На този етап имам нужда от спокойствие.

2. На този въпрос вече отговорих. Страхувам се от страховете си.

И да, има полезен страх. Този, който ни предпазва.

3.Не знам в каква степен се припокриват....няма нищо лошо в суетата , стига да не граничи със самовлюбеност.....Пък и като се замисля и това не е лошо, стига да е с мярка.

4.Чувството на удовлетвореност.

5.Ами честно да си кажа, имаше период , в който вярвах , че има прераждане....сега, по - скоро не вярвам.

6.Нещо , свързано с музика.

7.Не. Няма от какво.

8.Е това вече ми прилича на лексикон Интервюююююююю - Page 17 Icon_razz Отговорила съм на този въпрос.

9.

10. Нямам идеал за мъж. Мога да кажа само, че не харесвам руси мъже.
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСъб 31 Окт 2009, 17:55

Миличка,май е време да решиш ,
кой ще поканиш Exclamation
Върнете се в началото Go down
Gti
АVAприятел
АVAприятел
Gti


Брой мнения : 325
Регистриран : 16.04.2009

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyВто 10 Ное 2009, 22:00

Цитат :
Мислиш ли, че славата ще те промени? Как? НЕ
Това съм го писала аз и ви благодаря,защото вие сте част от един за мен много важен урок:Ти днес не си онзи човек от вчера!Че всяка сутрин се събуждам нов човек ,обогатен от опита на предишния ден!
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyВто 10 Ное 2009, 22:02

Gti написа:
Цитат :
Мислиш ли, че славата ще те промени? Как? НЕ
Това съм го писала аз и ви благодаря,защото вие сте част от един за мен много важен урок:Ти днес не си онзи човек от вчера!Че всяка сутрин се събуждам нов човек ,обогатен от опита на предишния ден!


Gti, прекрасна си! Интервюююююююю - Page 17 992290 Благодаря ти, че си сред нас I love you
Върнете се в началото Go down
Gti
АVAприятел
АVAприятел
Gti


Брой мнения : 325
Регистриран : 16.04.2009

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyВто 10 Ное 2009, 22:17

Фрина написа:
Gti написа:
Цитат :
Мислиш ли, че славата ще те промени? Как? НЕ
Това съм го писала аз и ви благодаря,защото вие сте част от един за мен много важен урок:Ти днес не си онзи човек от вчера!Че всяка сутрин се събуждам нов човек ,обогатен от опита на предишния ден!


Gti, прекрасна си! Интервюююююююю - Page 17 992290 Благодаря ти, че си сред нас I love you
Аз също съм благодарна,че ви има, а ти ме караш да се чувствам върховно Интервюююююююю - Page 17 538379
Върнете се в началото Go down
Lady Marmalad
Модератор
Модератор
Lady Marmalad


Брой мнения : 4992
Регистриран : 11.04.2009
Age : 41
Послание : В разни кръстословици!

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСъб 28 Ное 2009, 00:02

какво става тука......... Evil or Very Mad
защо има застой
ако са се изредили всички
може да се повтаряме..потретваме rabbit Very Happy
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСъб 28 Ное 2009, 06:46

Laughing Не са се,Gti е на ход!
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСъб 28 Ное 2009, 19:39

Ако Gti не избере скоро нова "жертва"
..предлагам да задаваме въпросите си към ОКТИМ
Върнете се в началото Go down
ФАРФОЛИНКА
AVATурист
AVATурист
ФАРФОЛИНКА


Брой мнения : 168
Регистриран : 12.04.2009
Послание : София

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyНед 20 Дек 2009, 05:46

Пу, искам и аз да се чувствам звезда.... И да ме интервюирате, папарачки такива Интервюююююююю - Page 17 477564
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyНед 20 Дек 2009, 15:10

ФАРФОЛИНКА написа:
Пу, искам и аз да се чувствам звезда.... И да ме интервюирате, папарачки такива Интервюююююююю - Page 17 477564
Браво ,ето желаещ!

Ще си измисля въпросчетата и ще пиша. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyНед 20 Дек 2009, 15:43

Браво, Фарфолинка!!! Интервюююююююю - Page 17 248386 С удоволствие задавам въпросите си!

Ето ги Wink :

1. Има ли предизвикателство, което искаш да усетиш...?
2. От какво те е страх? Мислиш ли, че всеки страх може да бъде преодолян... ? Какво трябва да е "името" на "полезния страх"? Какво е вредн страх?
3. Какво е суета? А суетност? Едно и също ли е?
4.Кое е любимото ти чувство?
5. Какво мислиш за преражданията?
6. Ако можеше да избираш сега професия, каква работа би ти харесвало да работиш? Би изпитвала удоволствие?
7.Срамуваш ли се от нещо?
8.Любими филм, книга, литературен герой?
9.Любим актьор, актриса!
10.Покажи ни снимки на мъж, който най много се доближава до идеала ти!
Върнете се в началото Go down
ФАРФОЛИНКА
AVATурист
AVATурист
ФАРФОЛИНКА


Брой мнения : 168
Регистриран : 12.04.2009
Послание : София

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyНед 20 Дек 2009, 17:41

1. Има ли предизвикателство, което искаш да усетиш...?
Хммм... Напоследък съм доста минорна, та не съм сигурна дали искам в момента каквито и да било предизвикателства. Но, да!
Синът ми е такова, което усещам всеки ден.
Искам и да си осиновим дете - да се преборим с българската бюрокрация ще е направо подвиг.
Искам и да си направим едно идващата година.
Споровете с консевирани хора са ми приятни. Предизвикателство е да стана малко по-търпелива и отстъпчива. Това ми е и новогодишното желание за N-та година. Отново....
Предизвикала съм се с невръщането ми на работа. 10 години работа за другите е достатъчно. Искам да работя за себе си, което си е сериозна работа.

2. От какво те е страх? Мислиш ли, че всеки страх може да бъде преодолян... ? Какво трябва да е "името" на "полезния страх"? Какво е вредн страх?
Страх ме от това да не загубя себе си по пътя на откриването си. Объркано, нали?!
Страх ме от някои насекоми. Като пеперудите например. Ужасни са! Уж са нежни и приятни, а в близък план са чудовища. И от хора-пеперуди ме е страх. Поне има начини да избягваш и двете.
Страх ме е от смъртта. Знам, че не трябва. Но ме е страх. Панически страх. Просто не вярвам в прераждането и в безсмъртието на душата си и така нещата са си зловещи. Непреодолим страх. Или по-скоро последните метри към финала са страпшните....
Страх ме е от тъмното вкъщи. По улиците не. Но всеки път като загася лампата и ме полазват тръпки. Все едно винаги има някой отзад, който дебне. Детски страх, който не можах да преодолея. Поне вече не бягам като Фиби от "Приятели" към светлото, а се владея. lol!
Мисля, че има страхове, които не можем да преодолеем. Има такива, които са толкова ирационални, че все още мозъците ни не са достигнали нивото да могат да се справят с тази непозната логика.
Името на полезния страх е "предпазливост". И добре, че го има.
Охооо, за вредния страх мога да си говоря много. За мен най-вреден е този, който прехвърляме върху децата си и близките си. Слава богу моят е смекчен с много услилия. Просто бях луда глава, а майка ми ми даде чудесен пример. Предпочитам децата ми да се ударят и да не повторят, да се опарят и да не пипат повече, да поплачат и да си знаят за следващия път. И буквално, и преносно. Не искам да живеят в епруветка заради майка си. Много по-трудно ще им е после.

3. Какво е суета? А суетност? Едно и също ли е?
Суетата би трябвало да значи да си без недостатъци. Ама няма как. Та се чудя дали в процеса не губим повече, отколкото печелим. Суетността... При все, че може да се приеме за част от синонимното гнезденце... Няма лошо в това, да искаме да изглеждаме и да се чувстваме прекрасни. Но ще е хубаво да я обърнем тая суетност и към душите си. Че май само черупката ни интересува.
4.Кое е любимото ти чувство?
Писах си за тия чувства в една темичка тука. Ако трябва да обобща, хубаво е да чувстваш позитивните неща. Но за да са ти любими и да ги оценяваш трябва да са предхождани от нещо нетолкова приятно или да можеш да се насладиш изцяло на момента.
5. Какво мислиш за преражданията?
Нъцки. Нищо не мисля. Не вярвам, че се прераждаме. От там и страховете ми от смъртта сигурно. Приемам само, че с всичките си действия и контакти оставяме част от енергията си в другите. Ако това е прераждането, да! Но не вярвам в чудесното местенце, претъпкано като ЖП гара с чакащи душИ. Такива филми за мене няма.
6. Ако можеше да избираш сега професия, каква работа би ти харесвало да работиш? Би изпитвала удоволствие?
Всяко нещо, което съм правила досега, ми е било приятно. Професията, която съм си избрала, е тази която съм искала. Т.е. искала съм знанията от нея. Туризъм! Включва всичко в себе си - от креативност, през икономическите дисциплини, през ПР, та стигаш до такт и умение за комуникация. Сега искам да се занимавам със социални неща - помощ за майки, детски центрове, работа с детски градини и общини. Искам и да работя с ръцете си, да създавам красоти. И май натам отиват нещата с работата "за мене си".
7.Срамуваш ли се от нещо?
Ми.... Май не. Срамувала съм се преди от постъпки. Но извлякох поуките си. Имам една много любима мисъл на един испански пич. Идеята му е, че хората се наказват многократно за грешките си, изпитват срам и така се тровят. А трябва да сме малко като животните в тези случаи - грешка, срам/наказание и слагане на точка.
8.Любими филм, книга, литературен герой?
Улелелеелелеле! Обичам филми, които те карат да се замислиш. Малко са, но пък си заслужават. Обичам и научнопопулярни филми, занимаващи се с екология, физика и с различен поглед върху медицината. При книгите - обичам фентъзи, обичам определен вид фантастика, обичам английския хумор, обичам сериозните книги, обичам.... За да дам пример какви книги харесвам давам три заглавия в съвсем различни жанрове - "1984", "Трима души в една лодка...", книгите на Терко Прачетовия. И за да покажа колко съм лудичка... Не обичам хич "Под игото", но имам една част от него, която си чета редовно и се хиля както на никоя друга книга.
Не бих могла да сложа етикет "любим" на което и да е от питанките ти.

9.Любим актьор, актриса!
Харесва ми как играят Хю Грант, Жулиет Бинош, Джони Деп, Хю Лори, Мерил Стрийп.... Мале, за много други се сетих. На мнение съм ,че повечето актьори правят поне по 2-3 силни роли и много зависи от филмите като цяло.
10.Покажи ни снимки на мъж, който най много се доближава до идеала ти!
Нямам идеал на външен вид. Прехласвала съм се по толкова различни мъже, че чак ми става лошо. Ако трябва да определя все пак един тип, то тогава.... Мъжете "Марлборо" ми харесват, макар че на 5 бях безнадеждно влюбена в Джейсън Донован. Да ме пита човек защо!!! Ето ви един такъв батко Smile Не го считайте за реклама! Пушенето вреди на вас и другите около вас! cheers
Интервюююююююю - Page 17 Marlboro
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyНед 20 Дек 2009, 19:12

Фарфолинка, благодаря ти за чудесните пълни отговори! sunny
Върнете се в началото Go down
Radiana
АVAприятел
АVAприятел
Radiana


Брой мнения : 267
Регистриран : 26.04.2009

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСъб 26 Дек 2009, 23:20

Фарфолинка, за мен беше удоволствие да прочета твойте отговори.
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyВто 23 Ное 2010, 13:12

Тя темата много замряла. Shocked
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyВто 23 Ное 2010, 15:16

Ами, заповядай на "Горещия стол" тогава! Интервюююююююю - Page 17 248386


Момичета, хайде да "разгорещим" Черната роза! Да задаваме въпроси!


Интервюююююююю - Page 17 248386 Интервюююююююю - Page 17 10767
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyВто 23 Ное 2010, 16:02

искам да отговарям на въпросиииииииииииииииии
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСря 24 Ное 2010, 19:33

Basketball
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСря 24 Ное 2010, 20:16

ами тя розичка ако я няма сега, нека някой друг зададе въпрсите
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyЧет 25 Ное 2010, 19:39

Lady Marmalad написа:
Така ето и правилата на играта.....
Избираме един потребител
и в рамките на 3 дни
всеки задава разни въпроси
Като всеки потребител има право да задеде до 10 въпроса
След като се избере жертва ...му пращаме ЛС да го поканим тук


След трите дена той избира следващият, на който ще задаваме въпроси!
Започвам първа!


Правилата на играта са тези Wink ...

Тъй като Черната роза попита първа, реших, че ще е добре да задаваме въпроси първо на нея. Ако тя е съгласна , да започваме, ако не... бубалечето чака cheers sunny Интервюююююююю - Page 17 992290

Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyЧет 25 Ное 2010, 23:46

абе кой ще я пита Розичка направо да я потпукваме:

Розичке кажи сега какъв е най ценния ти житейски урок, който научи за последните да кажем десет години?
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 00:05

От какво се страхуваш?

Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:40

Можеш ли да си представиш живота си след десет години?
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:58

Фрина написа:
Тъй като Черната роза попита първа, реших, че ще е добре да задаваме въпроси първо на нея. Ако тя е съгласна , да започваме,
Съгласна съм разбира се Very Happy
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 03:04

bubale4e написа:
абе кой ще я пита Розичка направо да я потпукваме:

Розичке кажи сега какъв е най ценния ти житейски урок, който научи за последните да кажем десет години?
Най-ценен не мога да характеризирам само един като такъв. Например научих че мога да прощавам, ако много силно обичам някого.
Научих че въпреки че съм много силна жена, понякога и аз имам нужда да поплача.
Живота ме научи и на много търпение, особено след като се родиха децата ми Very Happy
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 03:06

Treli_kardia написа:
От какво се страхуваш?

Доста се замислих, но като че ли няма такова нещо.
Освен може би смъртта!
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 03:08

Бебсън написа:
Можеш ли да си представиш живота си след десет години?
Да мога, но за жалост в представите ми вече не сме в България със семейството ми!
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 16:37

Въпросите от мен sunny

1. Има ли предизвикателство, което искаш да усетиш...?
2. От какво те е страх? Мислиш ли, че всеки страх може да бъде преодолян... ? Какво трябва да е "името" на "полезния страх"? Какво е вредн страх?
3. Какво е суета? А суетност? Едно и също ли е?
4.Кое е любимото ти чувство?
5. Какво мислиш за преражданията?
6. Ако можеше да избираш сега професия, каква работа би ти харесвало да работиш? Би изпитвала удоволствие?
7.Срамуваш ли се от нещо?
8.Любими филм, книга, литературен герой?
9.Любим актьор, актриса!
10.Покажи ни снимки на мъж, който най много се доближава до идеала ти!
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 18:55

Готини въпросчета. Чакам с нетърпение отговорите. Very Happy
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 00:33

Фрина написа:
Въпросите от мен sunny

1. Има ли предизвикателство, което искаш да усетиш...?
Доста са. Искам да изкача Еверест, да скоча от самолет, да спя в палатка на метри от Grand Canyon, да се гмурна при Големия Бариерен Риф и още колко има...............
2. От какво те е страх? Мислиш ли, че всеки страх може да бъде преодолян... ? Какво трябва да е "името" на "полезния страх"? Какво е вредн страх?
- Като се замисля .... само от смъртта.
- Зависи от човека и от психиката му. Полезно е да се страхуваш да си пъхнеш ръката в крокодилска уста например хахахах.
- Вреден е страхът, който те кара да обърнеш живота си на 180 градуса, който вреди на нас самите под една или друга форма.

3. Какво е суета? А суетност? Едно и също ли е?
Това което ме обзема само и единствено преди празници е предпразничната ми суета.
По начало като всяка жена съм суетна, но в умерени количества.
Мисля че разликата е ясна!

4.Кое е любимото ти чувство?
Любовта, има ли нещо по прекрасно от това да обичаш истинки!

5. Какво мислиш за преражданията?
Не вярвам че човек се преражда честно казано. Но ако наистина съм имала минал живот, може да съм била гейша Laughing
6. Ако можеше да избираш сега професия, каква работа би ти харесвало да работиш? Би изпитвала удоволствие?
По професия съм компютърен техник. Харесва ми да работя именно това.
7.Срамуваш ли се от нещо?
Наистина не се сещам за нещо конкретно.
8.Любими филм, книга, литературен герой?
Харесвам филмите на Чаплин, филмите "Красив ум", "Бърз или мъртъв", "Тумбстоун" и още колко мога да изброявам. Няма как да кажа само един.
Любима книга: харесвам Нора Робъртс и Дан Браун(имам почти всички техни книги). Нямам любим герой!

9.Любим актьор, актриса!
Хю Джакмън, Мел Гибсон, Робърт де Ниро, Мерил Стрийп и Шарън Стоун.
10.Покажи ни снимки на мъж, който най много се доближава до идеала ти!
Мъжът ми е идеалът ми, ако не беше нямаше да съм с него Twisted Evil
Снимка няма да показвам за да не ми завидите
Интервюююююююю - Page 17 789138
Да не кажете че съм лоша Cool

Интервюююююююю - Page 17 Images?q=tbn:ANd9GcRnIMAwcdXb_85G9XDRxSxVByqUWbYpBtvsLgLBp764bq-heLWa-Q

Надявам се да ви е било приятно да ме четете Very Happy
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 01:30

Какви са амбициите ти?
Имаш ли принципи, какви и кога би ги нарушила?
Какво искаш хората да мислят за теб?
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 01:46

Осъзнаваш ли колко си силна?
Идват ли още сърничките на поляната срещу дома ти?
Кога ще си изпием текилата?
(за мъжа - потвърждавам, че е наистина страхотен!)
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 02:41

Черна роза, благодаря!!! Интервюююююююю - Page 17 992290 Страшно ми хареса... Намерих много общи неща Интервюююююююю - Page 17 10767
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 02:56

ШОКОЛАД написа:
Какви са амбициите ти?
В глобален план да стана президент Cool
Междувременно когато завърша магистратура, се надявам да реализирам една моя мечта, която ще запазя в тайна.
Имаш ли принципи, какви и кога би ги нарушила?
Винаги съм се стремяла да бъда честна с всички. Който ме познава добре знае че съм открит човек и казвам всичко в очите. Не бих ги нарушила за нищо на света.
Какво искаш хората да мислят за теб?
След като ме опознаят, няма какво да мислят, освен само хубави неща Laughing
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 02:57

Фрина написа:
Черна роза, благодаря!!! Интервюююююююю - Page 17 992290 Страшно ми хареса... Намерих много общи неща Интервюююююююю - Page 17 10767
ще се гмуркаме заедно нали Laughing Интервюююююююю - Page 17 992290
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 03:05

Бебсън написа:
Осъзнаваш ли колко си силна?
Преди не го осъзнавах, но в последните няколко години, след всичко което ми поднесе живота мога да кажа: Да осъзнавам че съм Силна Жена!
Идват ли още сърничките на поляната срещу дома ти?
В момента не. Нали е ловния сезон и не съм ги виждала тези дни.
Преди около месец майката беше слезнала долу в реката и пиеше вода, беше
толкова невероятно.

Кога ще си изпием текилата?
Онази отдавна я няма вече Laughing
Друга ще купим, ти само зареди лимони да има Laughing
(за мъжа - потвърждавам, че е наистина страхотен!)нали нали Twisted Evil
Интервюююююююю - Page 17 992290
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 03:18

черна роза написа:
ШОКОЛАД написа:
Какви са амбициите ти?
В глобален план да стана президент Cool
Междувременно когато завърша магистратура, се надявам да реализирам една моя мечта, която ще запазя в тайна.
Имаш ли принципи, какви и кога би ги нарушила?
Винаги съм се стремяла да бъда честна с всички. Който ме познава добре знае че съм открит човек и казвам всичко в очите. Не бих ги нарушила за нищо на света.
Какво искаш хората да мислят за теб?
След като ме опознаят, няма какво да мислят, освен само хубави неща Laughing

sunny
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 14:39

Има ли още въпроси за мен Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интервюююююююю - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюююююююю   Интервюююююююю - Page 17 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Интервюююююююю
Върнете се в началото 
Страница 17 от 18Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: В СВЕТА НА ПРИКАЗКИТЕ :: Игри на форума-
Идете на: