AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!

Go down 
+22
Алекса
KENGA
черна роза
chopy78
Talasym
bubale4e
Бебсън
evita
Сузито
VODNA
Radiana
AddictedSunny
Сапфира
natali
T.N.T
Ms SMITH
desi slava
gergana1958
ШОКОЛАД
Никита
Фрина
Любов
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
АвторСъобщение
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 25 Ное 2010, 19:01

Супер е това, вече ще знам. Smile Благодаря Smile
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 25 Ное 2010, 19:09

Зелените банани са супер!!!
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 25 Ное 2010, 19:33

Кенга, Асе мерси Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 992290
Щом не се обадиха досега, значи само леко е настинал. За всеки случай утре си е вкъщи с мама и принцеската Very Happy
За ЛидЛ и българщината няма какво да коментирам, май сме на едно мнение всички Cool
За бананчетата и на мен са ми любими. С баткото ми беше доста лошо и основно я карах на банани. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 25 Ное 2010, 20:09

Хубав ден на всички Smile Аз отивам да чета Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 25 Ное 2010, 20:45

Я да видя аз кои сте тук Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 63446
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 25 Ное 2010, 20:55

mmilityy написа:
Я да видя аз кои сте тук Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 63446
geek
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 25 Ное 2010, 20:58

Милиииииииииииииииииииииии Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 992290
Найс ту сий ю Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 267748
Много се радвам да те видя!
Трели, какво ще четеш?
Аз ви казвам засега чао, нападат ме две дребни напасти Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 267748
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 25 Ное 2010, 21:02

Няколко сладурки от тук са ми залипсвали, да видим дали ще драсната 2 реда да ме зарадват Very Happy
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 01:43

Няма, Мили, само с нас ще се задоволяваш Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 630188
Искам и аз да съм познавала готините хора от оттатък, преди да избягат Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 267748
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 01:44

къде е 'оттатък" и кой и защо ще бяга?
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 01:45

ами те си имаха основателна причина за бягство сигурно, но аз бях нова и не бях така навътре в нещата. Не че сега съм де, там шепа хора знаят всичко
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 01:48

Ами едно време, преди аз да се появя, имало там, в предишния "нашия" форум много готини хора. Обаче полека-лека избягали голяма част от мислещите глави. Така ми казаха и когато съм чела назад някои теми, май наистина така е било. Пак е имало простотия като сегашната, но не е била на трон.
Когато аз се включих към форума, имаше все още готини хора, но полека-лека спряха да пишат повечето.
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 01:49

И сега и ние спряхме и форума хептен се сглупи Laughing
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 01:51

А, чак толкова не сме умни ние Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 630188
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 01:52

Когато тези хора пишеха там, спама почти го нямаше, сериозните теми бяха на почит и се разискваха много увлекателно така да кажа. Аз много съм чела, но както казах бях нова и не съм писала много. Но най интересното е че нямаше толкова кавги и толкова "проекти"
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 01:53

Аз пък съм там отдавна и за известно време тук още като го основаха този форум Smile
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 01:54

Сигурно е имало освен ум и възпитание също.
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 01:55

Естествено,защото всяко нещо ново се отнасяш с уважение към него,после хората се сближават и започват да си позволяват да правят повече крачки встрани. Smile И аз съмго правила,и всеки го е правил,но има такива,които малко се поуливат Smile)))) и аз също Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 10767

Ето какво намерих,много е яко ЦЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪК
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:09

Мноооого яко, що не ми го показа, когато се жених, хахаха
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:11

е айде пишете бре ора
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:12

хахаха Ася моля те кажи ми кога си се женила..? преди 7г (ако не се лъжа) тогава съм била наааааа... 16.... да ти кажа не съм мислила за деца,че да видя и тест с деца Smile хаха
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:14

Моля, моля! Аз сега съм на 23, така че... да се не обиждаме на възраст,еййй Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 630188
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:17

оти ма ние имаме пациентка дето на 15 години има второ дете
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:18

хахах добре,извинявай, начи сме наборки Wink
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:21

Че тя застаряла вече, добре, че е хванала последния влак.
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:26

пффуууу искам да имам бебееееееее Sad(((((( харесах нещо много за малко бебоче,ама моя юнак вече е голям за него Sad((((( т.е. половината му върши работа,ама 400лв за нещо на половина не не Sad((((((((( искам бебееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее Sad((((((((((((((((((((((((((((((((((( от де да си взема?
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:28

Давам назаем за кратко
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:32

а за кратко.. за повече ми трябва, поне за 3-4 години Smile
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:43

Shocked Много бре, имаш ли сили?
шегувам се.
Слушай сега, ти имаш пред себе си тооолкова много време! Не е като да си на трийсет и отгоре и да тиктака в обратно броене.
Като му дойде времето, ще стане.
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:47

дано да е така,че моя мъж май не иска да си имаме момиченце Sad
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:51

Споко, той не се е освестил още от първото, ти искаш второ Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 267748
Те по-бавно узряват за такива неща.
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 02:58

аз пък не искам второ за сега, дори го няма в плановете за следваите две три години
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 03:13

bubale4e написа:
аз пък не искам второ за сега, дори го няма в плановете за следваите две три години
да бе да хванеш пенсия да не щеш Laughing
Лека Ви!
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 12:43

Добро утро!
Много загубена фея на зъбките имаме Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 630188 Не стига, че нощес забрави да дойде, да вземе оставеното за нея зъбче под възглавницата, ами когато малката отиде в тоалетната, "феята" дойде, остави си двете левчета под възглавницата, ама взела само салфетката, зъбчето паднало на чаршафа Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 630188
Ще я наказваме дисциплинарно, за втори път се издънва Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 267748

Днес ще водя и двете чавета на преглед, няма на кого да оставя малкия. Дано не го разболея в чакалнята. Утре ще пропуснем още едно плуване, Ева е ужасно нещастна и вече не ми идва на ума с какво да я развличам. Дайте ми идеи, купих книжки, оцветявки, има комп и ТВ, правихме змии, но милата скучае здраво.
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 13:07

Бебсън написа:
Споко, той не се е освестил още от първото, ти искаш второ Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 267748
Те по-бавно узряват за такива неща.

Добро утро и от мен, днес с пах като по чудо досега! Smile Ааааа иначе по те този въпрос, то ако зависеше от мъжо ми и Антонио още нямаше да го има. Smile Даже аз му викам да си правим бебе и той ми вика " аз такива планувани не мога да ги правя" Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 13:25

Бейбчо, почнете да готвите. Правете сладки, корабийки и т.н. Може и герданчета да нижете. Идва Коледа. Направете украса.

Моето дете и тази нощ ме вдигна около 100 пъти. Мъчат я зъбките, а батко й не ще да става. Има да учи, няма време, а спи кат пън.
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 13:38

Мхм, виж каква добра идея ти е дала Кенга Smile)) Може да правите и картички,ако имате стари играчки,аз като бях малка много обичах,ама Вики не трябва да е там,за да не се набоде Smile))
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 13:43

В крокотак имаше коледни звезди от хартия и едни животинки. Пак от хартия. Готини са и занимателни, но трябва и ръчичките на мама да се включат щото дечко сам няма да се справи. Wink
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 14:06

Здравейте и от мен!
Бебсън,трудна задачка имаш...
това с курабийките е добра идея,стига детето да се върже... Wink Laughing
Коледната украса и картички също...Пробвай,все ще се съгласи за нещо.
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 14:32

Добро ви утро утро Smile
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 15:47

Бебсън прати я насам, ще й намеря цаката flower
Знаеш колко се обичаме с нея Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 992290
Добро да е Мили Very Happy
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 15:48

Добро и от мен!
То пак добър ден де...
От сутринта ми дойдоха много задачите.
Бебка и излизал и 4-тия зъб/т.е 2 рия долен преден/. Горкото дете така изпищява ,когато опита да скръцне със горните зъбки върху долните едва наболи.
Баща ми купи тв....у нас е. Днес ще му го закарам с колата и ще сме у тях до утре.
Стискайте палци да ги отрая и двамата пенсионера,че са станали непоносими. За глупости се сърдят. Искат да ходим всяка седмица в почивните дни....е 100 км всяка седмица няма как да стане...
Върнете се в началото Go down
chopy78
AVAгост
AVAгост
chopy78


Брой мнения : 14
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 15:50

Добро да е, Мили Very Happy
Аз съм Бебсъна, под прикритие.
Тези звезди в крокотака ги гледах, много сложни ми се видяха Embarassed
Таласъмчо, имаш предвид от натрошени стъклени играчки да лепим на хартия ли? Не съм виждала такива играчки от много години, само пластмаса вече Rolling Eyes
Сетих се! Ще направя една украса за Коледа, дето Рени ми даде идеята.
Ева не се подобрява, не се и влошава Rolling Eyes
Освен това една рана на крачето, дето я мислех за подсечено, се оказаха гъбички! Офф, дано бързо минат, че такова досега не бях лекувала Rolling Eyes
Ех, че много сте писали Smile
Розке, Рени, привет, честито зъбче!
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 15:54

Стига си писала под прикритие. Пиши само от една регистрация,че виждаш ли bom хахаха
Изписаха ли и за гъбичките нещо?
Кристин имаше и ги беше лепнала от една котка и аз като не знаех,че са гъбички съм ги мазала с крем,които ги подхранвал.... бе куха глава -млада хихи


Последната промяна е направена от stanislavan на Пет 26 Ное 2010, 16:03; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 16:02

бебсън ще се караме, я си пиши от твоя комп Laughing
Черпя ви Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 953626
Върнете се в началото Go down
chopy78
AVAгост
AVAгост
chopy78


Брой мнения : 14
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 16:06

Ева е на моя комп, виждам, че ми пишете на скайпа, но няма да ме пусне да седна, че трепе някакви виртуални паяци.
Екзодерил изписаха, само да се появи някой бавач, ще отидем до аптеката. имаме и изписан антибиотик, ако през уикенда вдигне Т, да го вземам. Преди нас едно детенце от нейната група с братчето бяха на преглед, май ще влязат в болница.
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 16:10

Същия изписаха и на нас за гъбичките. Бързо минава
Върнете се в началото Go down
chopy78
AVAгост
AVAгост
chopy78


Брой мнения : 14
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 16:21

Мерси Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 992290

Аз доколкото знам това нещо ставало и за очи, и за уши, и за крака, или бъркам Rolling Eyes
Отивам да проверя.
Ей, че не се вдигна тази мъгла! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 773235
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 16:27

Изтървала съм всичко, сега не мога да вдяна за кво си говорите :Р
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 26 Ное 2010, 16:36

Бебсън,да се оправяте бързо! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 992290
Аз отивам да се трудя... Wink Laughing
Хубав ден на всички!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
Върнете се в началото 
Страница 16 от 20Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
» Спам насам,спам натам...таририрам!
» Дъжд се кани да вали, но в СПАМ-а сме на сухо, нали
» Работата зарежете, в СПАМА си пишете
» СПАМ 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: Архив :: Заключени теми-
Идете на: