AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!

Go down 
+22
Алекса
KENGA
черна роза
chopy78
Talasym
bubale4e
Бебсън
evita
Сузито
VODNA
Radiana
AddictedSunny
Сапфира
natali
T.N.T
Ms SMITH
desi slava
gergana1958
ШОКОЛАД
Никита
Фрина
Любов
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
АвторСъобщение
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 16:40

Здравейте, момичета! Много се радвам, че всички вие сте тук!!! Приятен ден от мен!!! sunny
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 18:09

Тъй сега имам повече време Smile
Ходихме с малката до кухнята дето е на м... си Suspect
После до площадката малко да я уморя и сега уж спи...
Пък майка и си пие 3-тото кафе вече...

Рени, мажеш ли с гелче зъбките, сякаш облекчава малко.Също ако не си давала, мога да ти препоръчам дентокинд, хубаво е.
Ние отгоре имаме 4 зъба пробили, ама седят наникъде.Хем са излезли, хем не растат...Много странно Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 18:12

И ние сме на пангара със зъбите. Не знам кой по ред излиза, но положението е оле-лееее. Кисела, нервна...ни се води ни се кара
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 18:20

Дани, вие поне има изгледи скоро да приключите със зъбите...Пък ние сме още на 6...Даже не сме почнали да вадим кучешки и кътници Shocked
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 20:02

Абе,Мили колко е голяма,че е само с 6 зъба? Ние сме с 8 цели и 4 наболи Wink тъй че добре си растете за ако не се лъжа... 1г и 2-3 месеца... те почват да растат по няколко едновременно Smile
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 20:22

На 1.4 е почти малката.На 3-ти става на толкова.
Като цяло връстниците и са с повече зъбки.Ама странносто е, че 4-те отгоре си седят на никъде.Т.е. порастнаха до едно положение и това е.@-та предни резеца са излезли преди около почти 4м. и си седят наполовина избили Shocked Съседните 2 само са се показали, айде единия е по-отскоро, ама другия е отпреди 2м..
Само долните 2 резеца да излезли целите и те си изкараха целите за около 1м..
Много чудна работа....
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 20:29

Мили,найш аз кво установих,че бебешките зъбчета са по-малки и ни изглеждат непораснали,а те всъщност са си цели, като са тук-таме зъбче изглеждат непораснали,като им пораснат другарчетата излиза,че са си тамън Smile))))))
Иначе има деца по-малки от моя Тони с повече зъби от него... пък и няма какво да се пртесняваш,кофтито е,че не могат да ядат лесно и спокойно и се налага да гълтат някои неща като фитки Laughing
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 20:32

Да де, то си е така за зъбките, ама нали се сещаш как изглежда тамън пробило като хората забче?Ей такива си имаме 2, а не са пробили скоро, а и предните няма начин да си останат така, то си личи, че не са излезли целите Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 20:36

хахаххаах Smile не се знае бе... може туй да са целите, ще видиш Smile да не ти пука, да ти е жива и здрава, пък зъбите ще пораснат Smile))))))))) What a Face
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 20:44

Абе ние , че сме за ортодонт е друга тема, ама верно ги мисля зъбите.Аз нямам красиви зъби, но за малката ще се погрижа овреме, поне което зависи от мен Smile
Иначе да, най-важното е да са здрави и щастливи децата Smile

Хах, а знаете ли какво е "поапи".Това ни е новата дума Laughing Означава Чорапи хихихи Laughing
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 20:46

хахахахахаха яко нова дума, ние сме само на ДА .. ще ядеш ли- да, ще спиш ли да , слушаш ли - да :Р да ама всичко всъщност си е не Smile

какво е ортодонт? Smile аз винаги задавам въпроси като поднала от Луната Smile хахахаха
Иначе аз искам Тони да има като моите зъби.. Smile не че нещо,ама съ пирфектни lol!
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 20:55

Ортодонт е най-просто казано зъболекър, който се занимава с подреждане на зъби.Като редки зъби, неправилно порастнали, обратна захапка, дори и изграждане на такива зъбки, които нямат зародиши,
Много левашката го обясних.
Но най-общо казано, на Габи долните резци леко застъпват горните, това е което ще коригираме, но когато ни излязат всички млечни зъби.
Много неприятно, но не е болка за умиране, оправя се, ако се хване навреме.
Странното е, че нито аз, нито баща и имаме подобен тип захапка.Баща и има хубави зъби, моите са малко редички, но такава захапка нямаме.
Та така, ще носим малко апарат най-вероятно, но това е положението.
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 21:02

аха Smile а кога го видя това? :? НИкога не съм се сещала за такива неща да гледам ... Smile Яяяя пусни там едно скайпи да та разпитам аз тебе тайно Smile
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 26 Ное 2010, 21:52

Скайпа ми е същия като ника.Включи ми се , аз излизам, като се върна ще те ад-на Wink Ама ми пиши, че си ти, щото безименните ги подминавам Laughing
А това го забелязах малко след като излязоха горните резци.
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 00:19

Не съм чела че мъжо дава зор за компа ама да си покажа снимката - аз на работното ми място

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 20213142162865675171290793655W8v9ccTQiv4gBfq5lJut
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 00:36

Бубеееее Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290
Досега отговарях на въпроси в игрите, сега отивам да нахраня децата Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 267748
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 02:15

Бубе, много си готина Very Happy
Пожелавам лека нощ, сладки сънища, спящи непробудно бебета!
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 02:28

Лека и на теб Бебс.
Аз отивам да си направя кафе Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 02:38

Бубалечеееее, много си готина... Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290 Какво работиш???Бяла престилака lol! Казвай бързо @! afro
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 03:08

Сестра е на една д-рка Very Happy
А ти кажи какво ще правим екстремно с теб Cool
Изчезвам за малко Wink
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 12:55

Добро утро flower
Надявам се много да се виждаме и тук, а не само по скайповете.


Рени, честит рожден ден!
Възхищавам се на силата ти - ей сега ще ме сдъвчеш - к'ва сила, но аз знам какво говоря. Имаш сила, имаш воля и си заобиколена от любов - май само здраве и печалба от тотото ще ти пожелая Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 12:59

Ухаааааааа РЕНИ има рожден ден! Smile
Честито и от мен!!!!!! Smile) не знам какво да ти пожелая,ама ти го желая от сърце онова,от което имаш нужда Smile))))))))) Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 13:02

Ех, да можеше да тече вино през монитора и от дупките на клавиатурата да изскача торта....
От снощи мисля само за торта, лепкава и сладка като грях Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 267748
Ама че поетично го раздавам рано сутрин, хаха
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 14:50

Рени, честит рожден ден!Пожелавам ти да си много здрава, все така обичана, да си много щастлива и децата и мъжо само да те радват! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290
Защо няма гушкаща иконка scratch
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Bouquet_super
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 27 Ное 2010, 14:54

Може и ТУК да си отправите пожеланията към рожденничката! Wink
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyНед 28 Ное 2010, 01:35

Благодаря,че сте се сетили за мен....
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyНед 28 Ное 2010, 02:03

Къде е темата за хвалбите?
Няма на кого да се похваля Crying or Very sad
От февруари досега съм отслабнала с цели 11 килограма без диети!
Много съм щастлива и мисля да сваля още 11 Laughing
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyНед 28 Ное 2010, 04:05

Асе браво на теб!!! cheers
Аз съм свалила 8 за 3м. Smile
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyНед 28 Ное 2010, 12:34

Браво, Мили!
Силна воля имаш flower
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyНед 28 Ное 2010, 13:34

Бебсън написа:
Браво, Мили!
Силна воля имаш flower
Не е воля, инат е Laughing И Дюкан Laughing
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyНед 28 Ное 2010, 18:37

здравейте!
Днес ми е някакъв смотан ден. Без причина ми е тъжно и подтиснато. Свеки ми идваха на гости с торта и цветя...дадоха парички да си купя подарък.
Стана ми приятно,че не са ме забравили..
И аз отслабнах,но с д.р Михайлов.
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyНед 28 Ное 2010, 22:59

Добра вечер Very Happy
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyНед 28 Ное 2010, 23:43

Здравейте,
писах Ви във Спорт и диети...
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПон 29 Ное 2010, 02:40

T.N.T написа:
Добра вечер Very Happy
Здрастииии! Как си ТНТ,как е жената ..детето..?
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПон 29 Ное 2010, 16:19

Здрвейте, мили хора!
От мен добър ден и довиждане.
Тъкмо седнах и се наложи да стана.

Успешна и ползотворна седмица желая Very Happy
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПон 29 Ное 2010, 18:42

Здравей, Кенга sunny !

Здравейте всички!

Позжелавам приятна и ползотворна седмица на всички! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 10767 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 248386
Върнете се в началото Go down
natali
Фотошопър
Фотошопър
natali


Брой мнения : 3871
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Там....където всичко е възможно

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПон 29 Ное 2010, 20:11

Привет на всички lol! Как сте,какво си правите.Аз тъкмо се прибрах,прострях и имам няколко свободни минути,докато стане време да се прибираме от у-ще и от яслата.
Крис как е работата,добре ли върви Very Happy
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 30 Ное 2010, 12:42

Добро утро от мен!
Хич не съм в настроение, защото грозна болест ме тръшна, от болногледачка станах пациент Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 30 Ное 2010, 12:50

Добро утро!
Бебсън, не така! Няма да се даваш на някаква си болест. Какво ти е?
Бързо да оздравявате!
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 30 Ное 2010, 13:08

О, Дани, привет!
Ангината на малката се лепна и на мен, а може и грип да е, защото майка ми е болна от грип, трети ден е на легло. Може да е две в едно.
Рядко боледувам, затова така се жалвам и хленча. Laughing
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 30 Ное 2010, 13:28

Аз също рядко боледувам. А мъжът ми пък изобщо не боледува. За 10г. веднъж не се е разболял. Дано не го урочасам.
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 30 Ное 2010, 13:30

Пу-пу, и моят е здрав, веднъж досега е боледувал, но още ми държи влага колко кисел и капризен беше, по-зле от бебе.
Май ще почвам антибиотика на детето да пия.
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 30 Ное 2010, 14:33

Добро утро!

Бебсън, не пий лекарства на своя глава, по добре се обади на личният си лекар и го обсъди. Бързо оздравяване!
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 30 Ное 2010, 14:38

Здравейте и от мен!
Бебсъне,бързо да се оправяш! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290

Приятен ден на всички!
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСря 01 Дек 2010, 01:29

Благодаря ви, ще оживея и без лекарства.
Нашите лекари не дават по телефона рецепти, в смисъл ще ми кажат да ида в кабинета, а няма кой да гледа децата.

Пожелавам ви лека нощ!
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 03 Дек 2010, 12:56

Къде са били спамерките в сряда и четвъртък, отпуск ли си дадохте Laughing
И мен няма да ме има още няколко дни,
но да знаете че ще ми докладват Laughing
Хубав ден момичета!
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 03 Дек 2010, 13:11

Никой няма да ти докладва Razz , не лъжи Razz
Върнете се в началото Go down
AVAna
админ
админ
AVAna


Брой мнения : 14495
Регистриран : 10.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyНед 05 Дек 2010, 05:56

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 538379
Върнете се в началото Go down
https://avadiary.bulgarianforum.net
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyНед 05 Дек 2010, 14:16

Аз съм тук, прелитам като призрак навсякъде Very Happy
Добро утро!
След вчерашния дъждовен ден днес нищо няма да ме спре да изляза на разходка с децата.
Иска ми се да е март месец вече или поне февруари, да видя кокичета и нарциси и да чувам първите завърнали се птички.
Ей затова не обичам коледните празници. Пусто е и е празно.
Ама че се отплеснах рано сутринта. Laughing
Хубав ден на всички! flower
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyНед 05 Дек 2010, 14:49

Добро утро!

АВАНА,привет мила,ти се сети за нас.. cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
Върнете се в началото 
Страница 17 от 20Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
» Спам насам,спам натам...таририрам!
» Дъжд се кани да вали, но в СПАМ-а сме на сухо, нали
» Работата зарежете, в СПАМА си пишете
» СПАМ 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: Архив :: Заключени теми-
Идете на: