AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!

Go down 
+22
Алекса
KENGA
черна роза
chopy78
Talasym
bubale4e
Бебсън
evita
Сузито
VODNA
Radiana
AddictedSunny
Сапфира
natali
T.N.T
Ms SMITH
desi slava
gergana1958
ШОКОЛАД
Никита
Фрина
Любов
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
АвторСъобщение
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 19:01

Аз идвам да ви кажа, че сядам да пиша прословутия реферат, вече няма време, а не намерих готов да изклинча, пуууу.
Нищо, тъкмо имам богат материал за разсъждения, темата ще е за морала.
Реших вече да отделя една страница на кражбата на самоличност в модерния свят и да помъдрувам морално ли е да се представяш за някой друг, какъвто не си и никога няма да бъдеш. Също така ще поразсъждавам върху това как комплексите спрямо външния вид могат да окажат пагубно влияние над характера и да подкопаят моралните устои така, че резултатът да е едно трагично пошло човешко същество.
Хахахах, как ви се струва?

Тази Станислава много лоша, бееее Basketball
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 19:03

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 248386
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 19:06

Не почвай от обяд да пиеш, че...до довечера ще пълзиш по пода Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 267748
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 19:09

Асе, струва ми се готино, ама честно да ти кажа много се радвам, че не съм на твое място и не се налага аз да го пиша.

Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 19:15

Хахахах, много ме кефи твоята честност! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 992290
Ама няма да получиш и удовлетворението, като напишеш последната точка Smile
Какво да правя, като сестра ми реши на дърти години да учи, ще помагам.
За такова нещо хората, които пишат реферати, курсови и дипломни работи по поръчка, биха й взели 50-70 лева, как да не й ги спестя!
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 19:18

stanislavan написа:
Talasym написа:
Кенга, ще ги познаваш по подписите. Smile
Клюкарка Twisted Evil
Ще ти опляскам дупето ,че си несериозна Rolling Eyes

а ти ми прости този път Smile
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 19:18

Винаги ми е било странно как може да се явиш с чужда работа... Rolling Eyes Все пак нали ти си решил да учиш това... как въобще ще ти хрумне да искаш някой друг да ти пише реферати, проучвания и т.н.
Не, че искам да обидя сестра ти... То е масово така, но никога не съм разбирала такива хора. И аз имам колеги които се явиха накрая с дипломни работи направени от някой друг.
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 19:19

хм, Бебсън,точно се чудих защо си решила да пишеш подобни неща,а то си имало причина Smile успйех :Р
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 19:20

Пфуу,то да е само за реферати и таквиа! преди 2 години приятелка кандидаства по интернет за университет и темата й я писа съвсем друг човек :Р хахахах то е абсурдно цялото Smile Laughing
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 19:41

Бебсън тука ли си Twisted Evil Laughing
Как ще се познаем по подписите, като някой си ги сменихме?
Пак ми го няма подписа scratch
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 20:02

Сега ти го има подписа Wink
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 20:08

най-после, взех да се чудя какво става Cool
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 20:09

видя ли пак изчезна Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 706613
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 20:25

мда изчезна.. качила ли си го някъде или директно от сайт го слагаш?
Върнете се в началото Go down
черна роза
AVAтьор
AVAтьор
черна роза


Брой мнения : 60
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 20:32

директно от сайт, но сега си сложих друг да видим той колко ще изкара.........
магия има тука май Laughing
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 20:45

Ехеее,колко сте изписалииии!!!Браво бе! Wink Laughing
Здравейте момичета!
Добре дошли и на всички нови попълнения! Wink
Аз тъкмо се завърнах от работа,ще си почина 10-15 мин и
отивам да взема детето от градина. Smile
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 20:53

Никита, тук ако те набарам - тук! Кажи от къде да си купя форми за коледни сладки?SmileSmile) меденки-сладки??? Embarassed
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 20:59

Оххх...да ти кажа при нас и аз незнам откъде... Rolling Eyes
Може да има сега по големите вериги,ама аз нямам никакво време да ходя и да търся...
Аз още формички за мъфини и капсули не съм си намерила Embarassed
Дано някой се съжали над мен и вземе,че ми купи и да ми ги прати... Wink Laughing
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 21:01

какви формички за мъфини бе? Smile Отделни формички, не на тава?
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 21:06

Трели, и аз се чудя защо хората използват чуждия труд... В случая, като се касае за жена на години, която учи задочно, има дъщеря тийнейджърка и работи като кон да я издържа - е ясно. Няма време наистина.
Но има хора, които са редовни студенти и пак не отделят време за образованието си. Имам позната, на която друга й написа дипломната работа, изкара й шестица, и накрая дори не й платиха обещаното.
Розке, има ти го подписа сега.
Таласъмке, има формички в Кауфланд, в Плюс сега има някакви форми за кекс като снежен човек. Дам, има и единични формички за мъфини, като малките шолички за крем карамел от едно време.
Пламна ми главата, честно ви казвам, толкова трудно се концентрирам, не е истина колко съм затъпяла.
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 21:08

ей искам да напиша нещо по така, ама ми е толкова спекъл мозъка от работата днес че нищо не мога да измисля. Ужас зациклила съм и това е. новата мацка ей богу я не знам коя, ако обича да ми се представи, мнооого ще съм благодарна. Аз съм си със същия ник ама ако не се сеща да пита
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 21:18

Бебчо, ние нямаме Плюс тука :? ама кауфланд има Smile))))) хахаха ще ида да търся там и дано да намеря,че много искам да напяравя шарени меденки коледни Smile))))
да ви кажа климатика топли Smile хахахаххаха все още!
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 21:21

ти па от кога готвиш бе таласъмче, нищо никой не каза за новата мацка
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 21:23

Абе вижте подписа и помислете Wink
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 21:27

хахахахахха Smile))))) ти да не ме ............ нещо,а? :Р хахахаххаха

бубе, още не съм почнала да готвя, надявам се до Коледа да ми се случи Smile хахаха
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 21:31

stanislavan толкова ми е спечен мозъка, че и подписа нищо не ми говори извинявай. Аз да се оплача че сутринта получих бъбречна криза, след шепа хапчета успх да изкарам работния ден, сега съм замаяна и не знам къде съм
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 21:36

Бубка,
едва ли ще се сетиш! Отдавна се отказах да пиша в онзи форум....само ви четях и се ядосвах заради глупостите,които се изписаха последните дни.
Случая с Таласъмчето ме накара да го напусна напълно!
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 21:38

аз ставам да водя детето отново на лекар, ама при наща си сега. После като дойда пак ще си попишем
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 22:23

stanislavan написа:
Абе вижте подписа и помислете Wink
А ти вчера не беше ли с друг ник? Rolling Eyes
Или друга регистрация си направи? Wink Laughing
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 22:41

bubale4e написа:
stanislavan толкова ми е спечен мозъка, че и подписа нищо не ми говори извинявай. Аз да се оплача че сутринта получих бъбречна криза, след шепа хапчета успх да изкарам работния ден, сега съм замаяна и не знам къде съм

Жокер - помощ от приятел Very Happy
Има едно бебче Михаелче на възраст почти годинка. Има и две по големшки деца момче и момиче. Понякога иска да им врътне вратлетата, но май бързо й минава Laughing
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 22:43

stanislavan написа:

Случая с Таласъмчето ме накара да го напусна напълно!
Кво съм пропущила пак? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:11

Офф, не ти и трябва да знаеш...
Станислава се е регнала наново, хихии
Инкогнито го играе.
Бубе, светнаха ли те или оещ те мъчат?
Пиши как сте, как е Дети.
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:13

Я ми кажете - аз опърничав човек ли съм според вас? В смисъл търсеща конфликти, опонираща, заядлива?
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:18

Бебсън, мъ баш такава си - демек не си :?
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:25

Абе момичета какво ви става? Аз наистина не знам за какво говорите. Защо да си опърничав човек бе, Асе?Rolling Eyes Няма такова нещо. Даже си ми някак позитивно доброжелателна. Винаги! Не си като мен. Аз съм винаги наопаки за всяко нещо. Дори и когато не ми личи, пак съм на терсене. Laughing Но в това не виждам нищо лошо. Wink
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:28

KENGA написа:
Абе момичета какво ви става? Аз наистина не знам за какво говорите. Защо да си опърничав човек бе, Асе?Rolling Eyes Няма такова нещо. Даже си ми някак позитивно доброжелателна. Винаги! Не си като мен. Аз съм винаги наопаки за всяко нещо. Дори и когато не ми личи, пак съм на терсене. Laughing Но в това не виждам нищо лошо. Wink
Кенга ние сме такива щото сме една зодия.....от това ще е Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:28

Кенга, викаш всички на опаки, ти на терсене демек :Рхахаха
и аз не виждам нищо лошо в теб... само че ми излглеждаш много млада, ама то туй няма да е много лошо май,а ? bounce
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:29

станиславан, ти станислава ли си? Smile
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:29

А сега да споделя, че днес го ударих на мързел. Така ме тресеше нервата няколко дни, че днес нищо не ми се пипаше. Бях някак си...уморена. Чакам да ми потвърдят един проект, но до този момент няма развитие, което значи, че няма да стане и аз вече не се тревожа. Майната му.
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:34

кенга,а баткото успешно лисе прибра от училище? Smile
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:39

сега мисля си за фейчето, тя ми е така някак си както описва кенга, ма пък тя си пише във форума, нещо май ое съм изтрещял
Ние ходихме до личната, чисти са му на Дети гърдите, но препоръча да си остане вкъщи детето още няколко дни. Аз съм малко по добре, защото преди малко си взех дозата - епа болкоуспокоителни, омотала съм кръстта н детето с едно одеало и так май ще се оправя. Утре съм втора така че има време
Ася и ти си толкова заядлива колкото съм аз
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:41

Бубе, да знаеш само,че уцели десетката Smile

Мти заядлива ли си според теб? МИ аз заядлива ли съм ???
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:43

ми таласъмка ти не търпиш много чуждо мнение, а аз принципно не съм заядлива, ама ако ме настъпят хапя
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:45

:? баси ква съм лоша Smile))
ти па си пчела начи Smile ся да не ми подгониш меда Laughing
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:50

тамън исках да те питам не намери ли кой да го оближе, е ще капне на килима още малко
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:52

тц, нема кой, за туй съм у нас без килим... да си капе Laughing
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:56

ама аз още малко ще оближа екрана така да знаеш, много е приканваща визията ти
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyПон 22 Ное 2010, 23:58

хахха ми той антон целува монитора Smile ама близни си и ти Wink
то честно да ти кажа и на мен ми иде да го оближа Smile хаха
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyВто 23 Ное 2010, 00:00

Talasym написа:
кенга,а баткото успешно лисе прибра от училище? Smile
Да. Това ми беше другата грижа. Как ще отиде сам? и после Как ще се приберат с дядо си? На вън вали и е мноого гадно.
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 EmptyВто 23 Ное 2010, 00:01

абе таласъмка ти тази песен Panic!At The Disco - I Write Sins Not Tragedies имаш ли я на мр3 формат, че я търсих къде ли не ама не я намерих, а ти ми я препопъча
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 12 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
Върнете се в началото 
Страница 12 от 20Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
» Спам насам,спам натам...таририрам!
» Дъжд се кани да вали, но в СПАМ-а сме на сухо, нали
» Работата зарежете, в СПАМА си пишете
» СПАМ 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: Архив :: Заключени теми-
Идете на: