AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!

Go down 
+19
Radiana
Принцеса
октим
desi slava
AVAna
Марчелина
Сапфира
ШОКОЛАД
T.N.T
evita
Сузито
gergana1958
Ms SMITH
Никита
natali
Любов
Фрина
Божествена
VODNA
23 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
АвторСъобщение
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 09 Апр 2010, 17:54

БЛАГОДАРЯ ВИ МИЛИЧКИ!!!
ОБИЧАМ ВИ,НАИСТИНА !!!!
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 992290
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyСъб 10 Апр 2010, 18:15

Божиииииии, къде се загуби? как си? Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 538379
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyСъб 10 Апр 2010, 18:22

Забрави ни тя..ама ще я бия!!!! Laughing
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyНед 11 Апр 2010, 11:09

Добро утро !!!
Поспаланки ставайте!!!!

Заповядайте кафенце cheers
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 90f0f68bb3e7f99537172945fc3c16f9
Върнете се в началото Go down
natali
Фотошопър
Фотошопър
natali


Брой мнения : 3871
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Там....където всичко е възможно

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyНед 11 Апр 2010, 16:58

Днес наистина съм поспаланка Laughing Мерси за кафенцето и закуската Крис.
Как сте вие,Влади как е,какво стана с яслата,а с твоята работа Very Happy
Ох от кога не съм влизала,да се поразтоваря малко Laughing но с тези разходки и работа из дома все не ми остава време affraid
Аз си пуснах платената отпуска,но най-вероятно няма да ме върнат на работа,че ще има разправии,пък ще видим накрая какъв ще е резултата Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyНед 11 Апр 2010, 18:38

Здрасти НАТ!
Нищо не стана с яслата на Влади,чудят се как да се подиграват с майките.
Март месец ,трябваше да тръгне на ясла,но някоя квачка не си свършила работата и не ме записала за март месец,а си останало в тетрадката записано ,
че януари месец съм се отказала да ходим на ясли. Shocked
Сега ме записаха чак за септември месец,ама се питам има ли смисъл изобщо да ходи зимата,март месец ще навърши три години.
Луда работа,ще взема да ида при кмета,та да видим няма ли да го вземат сега?
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПон 12 Апр 2010, 12:03

Добро утро! Very Happy
Момичета, трябва да се научим да си търсим правата.
Крис, щом не ти дават платената отпуска можеш да подадеш жалба в Инспекцията по труда.
Наскоро ходих до моята месторабота да питам дали ще ме вземат след майчинството, но аз искам към юли да се върна, живот и здраве, тъй като първо искам да дам малките на ясла, да съм си у дома, докато свикнат и едва тогава да започна. Един вид отидох да дам знак, че мога да се върна на работа, пък и да опипам почвата.Very Happy
На моето място сложили една бабичка и ми съобщават, че нямат нужда от мен поне засега, тъй като не съм случила на баби, които да ми гледат децата. Така или иначе нито работното време, нито условията на работа ме устройват там, но поне си изясних нещата. Когато дойде време да отида да си пусна платената отпуска, вече бях настроена по-борбено, изчетох Кодекса на труда, Закона за дискриминацията и всичко правно що ме защитаваше и ми дава основание да ходя, да се жалвам по разни инспекции. Бях се подготвила за война, така да се каже. Те пък взеха, че ми разписаха молбата за платен отпуск и не се наложи да вадя "арсенала" си. Very Happy
Не може по този начин да ни сритват от работните ни места, а ние с наведени глави да подвиваме опашки и да не правим нищо, особено когато Закона е на наша страна. Само трябват здрави нерви и решителност.
Аз си знам, че каквото и да стане ще е най-доброто за мен. Стигнах до извода, че с толкова деца, само държавна работа би ме устроила напълно Coolтака, че търся в тази насока.
Но Крис, не се давай!!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПон 12 Апр 2010, 12:54

ВОДНА,благодаря ти за подкрепата!
Very Happy
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПон 12 Апр 2010, 15:12

Браво, Водна! БРАВО!!!
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyСря 14 Апр 2010, 12:50

Да, за съжаление забелязвам все по-голям стрес и липса на реакция у хората.
За съжаление повечето хора са на ниво задоволяване на първични потребности… Битието определя съзнанието, казват…
Забелязвам една всеобща апатия, породена от един постоянен стрес от това дали утре ще си на работа, дали ще приемат детето ти на ясла… Насаждане на негласно внушение за това, че трябва да си единствено доволен, че днес си на работа и търсенето на права се гледа с очи, сякаш си луд да се опълчиш, защото трябва да си пазиш службичката, че кой ще храни къщата… Трябва да си единствено благодарен на съдбата, ако случайно приемат детето ни на ясла или градина. Оттам насетне как гледат детето ти, дали го държат голо по потник, защото се е намокрило и ги мързи да погледнат в сакчето за други дрехи, дали държат отворени прозорците дори когато децата спят… Дали са 40 деца в група, вместо 18, както е по закон…Защото децата ни не са картофи за съхранение, все пак… Нали!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нещата опират до приемането в детско заведение. Никой не следи и не обръща внимание как ги гледат … Нямаме право на това… Нормално било все да са болни… Не, не е нормално… За съжаление нищо не мога да направя за да подобря положението в градината… Единствено мога да спра детето си от там и да се оправяме поединично… Ако майка ми не може да гледа детето, аз ако трябва ще напусна работа. Може да живеем бедно, но няма рискувам здравето на детето си в момент, когато формира имунна система и хроничните болести само чакат да се настанят… Няма сега да казвам, че нямам избор и да пращам детето си там, където не може да изкара 3 дни без да се разболее… Не, това не е нормално!!! И аз направих своя избор и не ме интересува как учудено ме гледат хората, че „ще загубя „ заветното скъпо място в яслата, където чакат толкова деца…


Казват, рибата мирише от главата…
Аз съм упорит човек, при това не се отказвам лесно, не си мълча и се боря… Това, което виждам, обаче в обкръжение, убива всичко детско у мен… Всяко надигане на глас в нашите условия е борене с Вятърни мелници…
И все пак, човек трябва да не спира да опитва…

Водна, силно се надявам да са те осигурявали на реална заплата за отпуската… Въпреки, че дори да ти изплатят отпуската по официалната заплата, пак е нещо. Те може би точно на това разчитат, че за малко пари няма да си губиш времето да си търсиш правата… И много гледай къде се разписваш…
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 15 Апр 2010, 12:28

Добро утро! sunny

Лек и ползотворен, слънчев и оптимистичен ден! sunny

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 248386

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 620822
Върнете се в началото Go down
natali
Фотошопър
Фотошопър
natali


Брой мнения : 3871
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Там....където всичко е възможно

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 16 Апр 2010, 01:06

Привет момичета!
Почерпете се за здравето на малката ми принцеса,днес стана на 2год.Да ми е жива и здрава и много щастлива!!!
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 19874839059778251751271356186USMksCcqW137knh9pnYo
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 6467033292815461501271356224U3pl3mTNl28p9hex3SYw
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 461817537130082982612713562695uvfH1JDCq2pJn9Z7W0R
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 49508687716587756411271356572jJauJBUWGUN5l66oH4EJ
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 16 Апр 2010, 01:12

Да сте живи и здрави!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Mecheta09-16

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Big-cake228
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 16 Апр 2010, 02:39

Нат,да ти е жива и здрава малката принцеска!Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 992290 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 538379

За малката
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 26127831c3e1

за мама
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 725fdadaf9de
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 16 Апр 2010, 12:42

Нат, да ти е жива и здрава малката красавица!
Много щастие!!!


Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 203414
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 16 Апр 2010, 13:32

НАТАЛИ,
ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА, МАЛКАТА КУКЛА!!!
ДА РАСТЕ УМНА,ЩАСТЛИВА И ВИНАГИ УСМИХНАТА,
МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 2009215_61_330X260
ЗА ТЕБ НАТАЛИ!!!
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Cv2
Върнете се в началото Go down
natali
Фотошопър
Фотошопър
natali


Брой мнения : 3871
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Там....където всичко е възможно

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 16 Апр 2010, 19:45

Благодаря ви милички!!! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 992290
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyСъб 17 Апр 2010, 01:52

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 1514747y

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 1514754w

Нат честито на теб и бонбона!Да ви е жива и здрава,много да ви радва!
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyСъб 17 Апр 2010, 02:05

Нат, да ти е жива и здрава малката принцеса!Very Happy

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 CADO0001
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПет 23 Апр 2010, 09:25

Добро утро,момичета!
Айде на закуска и кафенце Wink Smile
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 370b22a2750a
Хубав ден пожелавам на всички ви!
Върнете се в началото Go down
desi slava
AVAФен
AVAФен
desi slava


Брой мнения : 1296
Регистриран : 26.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyНед 25 Апр 2010, 10:26

Добро утро и от мен Very Happy
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyНед 25 Апр 2010, 15:08

desi slava написа:
Добро утро и от мен Very Happy
Ееее Десииии,появи се най-после !Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 63446
Къде ходиш?Домъчня ни за теб!Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 992290
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyНед 25 Апр 2010, 18:35

Деска,привет !!!
Радвам се, да те видя!!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
desi slava
AVAФен
AVAФен
desi slava


Брой мнения : 1296
Регистриран : 26.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПон 26 Апр 2010, 00:35

И на мен ми е мъчно за вас момичета
но напоследък ми дойдоха много задачките
и нямам време за компютъра.
Надявам се от сега нататък да не е така
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПон 26 Апр 2010, 11:08

Ааааааааааааааа,разбираме те,не се притеснявай деси! Very Happy
Когато имаш време наминавай,да не се забравим Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 992290


Момичета,снощи така жестоко си прескрипах нокътя на ръката ,
че един час не знаех на кой свят съм.
Прилоша ми ,догади ми се..и плаках ,като малко дете Sad
Такава болка не бях изпитвала никога,
ако не се брои раждането на децата.
Сега,навярно ще ми падне нокътя.. УЖАС!
Върха на пръста ми е ,като изтръпнал и нокътя сякаш е чужд,а не моя. No
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПон 26 Апр 2010, 19:36

Крис,много съжалявам!
Много е гадно,дано се оправи по-бързо! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 992290

Деси,май всички работещи сме много заети
и за съжаление не ни остава много време за други неща.
Поне при мен сега е така е. Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyПон 26 Апр 2010, 23:30

Крис, сложи си компрес от настърган лук- увий го с прозрачно фолио и стой,колкото можеш по-дълго! Помага! Знам от опит! Sad
Върнете се в началото Go down
desi slava
AVAФен
AVAФен
desi slava


Брой мнения : 1296
Регистриран : 26.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyВто 27 Апр 2010, 10:41

http://www.thetopthebest.com/Images/C/Coffee-Art5.jpg[/img]
Добро утро момичета
желая ви слънчев и усмихнат ден Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 F3dab7cefed435584d5a09afe210122b
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyВто 27 Апр 2010, 10:46

ШОКОЛАД написа:
Крис, сложи си компрес от настърган лук- увий го с прозрачно фолио и стой,колкото можеш по-дълго! Помага! Знам от опит! Sad
Оф,чак сега прочитам поста ти Шоколад,болката вече попремина,сега само ми е като изтръпнал нокътя и ако случайно го докосвам боли,но иначе се търпи.
Този лук за кое точно помога,да спре да боли или да не пада нокътя?

Деска,лек и усмихнат ден и на теб!!!!
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyВто 27 Апр 2010, 13:06

Лука най- вече помага, ако пръстът ти забира - изсмуква възпалението. Определено облекчава и болката!
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyВто 27 Апр 2010, 13:42

Мерси за инфото,беше ми полезно да го науча.
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyВто 27 Апр 2010, 22:31

Здравейте, сладурки! Как сте? Нямам време да ви нагледам напоследък.

Поздрави! Very Happy Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 10767
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyСря 28 Апр 2010, 12:15

Здрасти Фри!
Добре сме!!!
Скоро и аз няма да ви навестявам толкова често,
ако работя на дневна смяна.

Да не казвам голяма дума,но след 20 дни ,Ади тръгва на ясли,а аз на работа след има няма месец и половина Laughing
Много съм щастлива,не ми се стои вече вкъщи cheers
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyСря 28 Апр 2010, 17:07

Привет!
Крис, радвам се за теб. Стискам палци детенцето да свикне бързо и да не се разболява . Все пак ще започва лятото. И на теб пожелавам само положителни емоции на работа. Ти пак на същото място ли реши да се връщаш?
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 10767
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyСря 28 Апр 2010, 17:46

Благодаря ти Фри!
Ами шефа ми размисли и ме повика отново щях да откажа,
защото нали първо беше ми казал ,че няма работа ..,
но при тази безработица просто нямам избор.
Пък и там си ми харесва, свикнала съм.
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyСря 28 Апр 2010, 17:52

Радвам се, Крис. Мисля, че постъпваш правилно. Мисля и че не трябва да таиш лоши чувства към шефа си. Сигурна съм, че не е лично. По-скоро е лично това, че те връща, значи те цени.... Предполагам, че им е много напечено на всички …
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 29 Апр 2010, 12:03

Добро утро!
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 25c0da237bdd


Крис,супер е че се връщаш на работа! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 992290
Друго е да си сред хората...и аз се бях побъркала от стоенето в къщи Smile
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 29 Апр 2010, 12:29

Добро утро Никита! Мерси, за закуската!
Права си, друго си е сред хората...
Мислех обаче ,като дам Влади на ясли ..
да си почина един месец и тогава..да започна.
Като нямаше кой да ми помага и за две години
станах ,кълбо от нерви.
Не съм уморена физически,а психически.
24 часа дежурство в денонощието не е лека работа Laughing
Няма да ме огрее с почивката..Щом свикне и отивам да работя.
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 29 Апр 2010, 12:49

Да,Крис,много е трудно когато няма кой да ти помага
или да те отмени поне за няколко часа... Crying or Very sad
Аз си починах обаче като дадох дребния на градина... Wink Laughing
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 29 Апр 2010, 12:51

Лек ден миличка,че ставам да оправям мъника. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 29 Апр 2010, 12:55

Лек и на теб! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 992290
Върнете се в началото Go down
desi slava
AVAФен
AVAФен
desi slava


Брой мнения : 1296
Регистриран : 26.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyСря 05 Май 2010, 10:02

Добро утро Very Happy
Желая ви хубав ден
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyСря 05 Май 2010, 10:43

Добро утро, момичета!!!
ДЕСИ,лек ден и на теб!

Да ви се похваля ,най после направихме изследванията ,
необходими за яслите.
Чакаме резултатите и тръгваме cheers
Нямам търпение да го заведа да разгледа..,да се запознае с лелките,с децата..
Дано да му хареса,да се чувства добре и бързо да свикне с обстановката.
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyСря 05 Май 2010, 12:40

Крис, пожелавам ви да няма рев и драми!
Добро утро и от мен в този слънчев ден! Razz
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyСря 05 Май 2010, 12:41

Добро утро и от мен!
Браво,Крис!
Не се тревожи-ще свикне,в началото сигурно
ще се опита да си прокарва номерцата да не ходи...
големи тарикатчета са Laughing
И дано лелките са свестни и да ги гледат добре lol!

Деси,здравей и на теб!

На всички лек и хубав ден! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 992290
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyСря 05 Май 2010, 13:44

Здравейте и от мен !

Крис, ведро и спокойно тръгнете! Всичко ще е наред! Никита е права, всички деца си изваждат хитринките в началото Very Happy . Но, определено на повечето деца им харесва там. Стискам палци всичко да мине леко и по-спокойно.



В тази връзка, да се отчета и аз. Както се случва обикновено, здравият разум надделя над чувствата. Бях споделила преди време, че мисля да отписвам Теди. Това, което направих, обаче е да подам молба за отсъствие през май. Август градината почива. Юни и юли е по желание и то регламентирано. Директорката се оказа по-разбрана, отколкото очаквах. Та …Панта рей - всичко тече, всичко се променя. .. през септември Теди ще е по-голям… всичко ще е по-различно… Мисля, че човек все пак, трябва да бъде гъвкав…
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 06 Май 2010, 01:39

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 63446
Върнете се в началото Go down
gergana1958
AVAФен
AVAФен
gergana1958


Брой мнения : 1031
Регистриран : 26.05.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 06 Май 2010, 11:49

Добро утро момичета!
Да е честит празника на всички които празнуват днес!

А аз да почерпя.

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 21454044513192963401273122887VxX0CPTQ4Yd271jYuBbK
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 12983957471888788871273122849SUUdh3LMPJpDFLschceS
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 93369418910330843961273122901OIZF2r0dPunXRJ204wLh
Здраве и късмет на всички!
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 06 Май 2010, 12:07

ГЕРИ,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!
БЪДИ МНОГО ЗДРАВА И УСМИХНАТА!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 1170



ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ДРУГИ,
КОИТО ДНЕС ПРАЗНУВАТ!
БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!
cheers
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 EmptyЧет 06 Май 2010, 13:30

Гери,честит празник и от мен!
Да ти е живо и здраво името, със здраве си го носи!
Бъди закриляна от Св. Георги и нека той те дарява с красота,
увереност, смелост и само хубави моменти.
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 80602fdd0c17

Честито на всички празнуващи днес! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 538379
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 16 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
Върнете се в началото 
Страница 16 от 20Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
» Спам насам,спам натам...таририрам!
» Дъжд се кани да вали, но в СПАМ-а сме на сухо, нали
» Работата зарежете, в СПАМА си пишете
» СПАМ 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: Архив :: Заключени теми-
Идете на: