AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!

Go down 
+19
Radiana
Принцеса
октим
desi slava
AVAna
Марчелина
Сапфира
ШОКОЛАД
T.N.T
evita
Сузито
gergana1958
Ms SMITH
Никита
natali
Любов
Фрина
Божествена
VODNA
23 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
АвторСъобщение
gergana1958
AVAФен
AVAФен
gergana1958


Брой мнения : 1031
Регистриран : 26.05.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 07 Май 2010, 11:31

Благодаря Ви!

Нека и Вие сте живи и здрави и още повече усмихнати!
Върнете се в началото Go down
gergana1958
AVAФен
AVAФен
gergana1958


Брой мнения : 1031
Регистриран : 26.05.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 07 Май 2010, 11:31

Добро утро!

Кафенце?

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 191756754014222150091273208526o1d4XuTESo0H5tatxIZ4

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 3523270872294568911273208341Rgh0NJpxOT0mLADaq5em
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 07 Май 2010, 16:01

Гери,благодаря за закуската и кафето!

Ще ви бия вече,да знаете,никакви не се вясвате Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 08 Май 2010, 00:29

Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 08 Май 2010, 00:45

affraid confused Ot dva dena pisha i suobshteniqta mi ne izlizat nikude?!!!!!!!!!
Ujas!
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 08 Май 2010, 00:46

Shoko mersi za profila Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290 !
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 08 Май 2010, 00:47

Ms SMITH написа:
Shoko mersi za profila Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290 !
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 08 Май 2010, 04:13

Юхууууу,добра вечер и лека нощ! Laughing
Сама съм...гледах един филм на ужасите и сега
ме е страх да ида до ОО Laughing
Да не говоря за това,че от страх и съня си отиде..
сега ще бодърствам до изгрев слънце. sunny
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПон 10 Май 2010, 14:07

Здравейте!
Как сте?
Ние по празниците бяхме в Троян. Много приятно изкарахме. Очарована съм от гледките, които се разкриваха. Ходихме до Троянския манастир и тъй като беше рано сутринта към 9.30ч., успяхме да присъстваме на сутрешната литургия в църквата към Манастира. На двамата свещеници, които водеха богослужението припяваха 3-ма монаси на няколко гласа. Страхотно внушение! Теди слушаше очарован и в захлас….
Възхитена съм от Ловеч. Ловешката крепост е нещо, което трябва да се види. Много съжалявам, че този прекрасен град няма голяма популярност. Толкова е красив и има толкова забележителности, както и прекрасна природа. Видяхме и Крушунските водопад… Напълни ми се душата… Много съм доволна. Следващият път ще отседнем в Ловеч …
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 10767
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 11 Май 2010, 04:35

Привет! cheers
Фри ,много се радвам ,че си се забавлявала и си останала очарована ,от видяното.
Момичета,днес най-сетне махнахме бибата на Ади..
Направо камък ми падна от сърцето.
Какво ли не пробвах,та я крих,та уж кучето я изяло ..нищо не помогна..пищи ,сърди се и си я иска.
Днес ,сутринта се ядосах и я резнах,оставих толкова от каучука,че да не е в състояние да я смуче.
Мрънка..буташе си я в устата и се мъчеше да я задържи Laughing ,сърди се..и накрая отказа да заспи.
Но,вечерта затвори очи от раз..толкова съм щастлива,че се отървах от тая гадосия...
Дано и утре заспи по същия начин Very Happy
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 11 Май 2010, 12:16

Поздравления Фрина!Чакаме снимки!
Крис радвам се,че си успяла най-после!Браво!
А с гърнето как сте?Научи ли го да си казва,или си ходи сам направо в тоалетната? bounce
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 11 Май 2010, 12:36

Смити ,привет! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290
С гърнето сме много зле..сяда на него,стои по половин час,
чете книжки,гледа телевизия ,но нищо не пуска вътре.
Станем ли,вдигнем гащите и хоп свършили сме работата. Rolling Eyes
Лелките от яслата ще го научат.
Там всичко е колективно,като види другите деца,как го правят и той ще свикне.
Иначе се храни сам,нямам проблеми с това,течно ..сухо..хапва без дори да се капе по дрехите.
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyЧет 13 Май 2010, 01:46

А така,бравос! Very Happy
Вече си червеничка виждам,чакай китка да ти подаря flower Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 789138
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyЧет 13 Май 2010, 03:57

Ms SMITH написа:
А така,бравос! Very Happy
Вече си червеничка виждам,чакай китка да ти подаря flower Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 789138
Ааааааааа Shocked ,верно бре...
Добре ,че ми каза... иначе нямаше да забележа..
Ама съм голям бльон Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyЧет 13 Май 2010, 12:03

Добро утро на всички! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 620822

Крис,честито ти червенко! Wink Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyЧет 13 Май 2010, 12:15

Добро утро и от мен! Very Happy

Приятен и ползотворен ден на всички! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290


Крис, отива ти червеното Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290 sunny
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyЧет 13 Май 2010, 12:21

Никита, как си миличка? Затъжих се за теб I love you
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyЧет 13 Май 2010, 12:21

ФРИ,и на теб приятен ден,мила! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyЧет 13 Май 2010, 12:24

Фрина написа:
Никита, как си миличка? Затъжих се за теб I love you
Аааа добре съм,благодаря! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290
Днес съм втора смяна и използвам че няма никой да посея малко на компа Laughing Laughing Laughing
Иначе дребния ми беше болен пак - вирусен фарингит Rolling Eyes ама вече се оправи
Вие как сте,Теди как е?
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyЧет 13 Май 2010, 12:31

Оф, тия болести.... Горкичкото... Neutral
Ами, Теди е добре, Никита. Мислим сега малко да постои в Бургас, да видим ... Аз ще ходя с него за една седмица и после ще го оставим за малко още. И така...
Реших, че е добре да оставям нещата на времето, а не да се пъна да решавам кардинално всички въпроси за когато и да се отнасят.... Cool Laughing geek
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyЧет 13 Май 2010, 12:38

Да,добре ще е да смени малко климата.Дано му се отрази добре.
Пък и на теб... Laughing
Правилно си решела-поне според мен де Wink
всичко ще си дойде на мястото с времето,
има неща,които ние не можем да променим и да искаме Smile
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyЧет 13 Май 2010, 21:31

Привет момичета!
Мерси ,че ме харесвате в червенко Laughing

Никита,сладурчето дано се е оправило напълно !
Фрина,прави ,каквото намериш за добре..
Приятно изкарване, на морето!

пп. Да ви се похваля ,първия ден на Ади в яслата мина страхотно .
Изобщо не плака,влезе и почна да си играе.
Дано и утре да е така cheers
Стискайте палци Very Happy
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 14 Май 2010, 11:02

Добро утро сладурки!
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 B8e42fce2e53

Крис,дано и днес мине така леко в яслата.Стискам палци. Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290
А дребния е вече добре...(да чукам на дърво) Laughing
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 14 Май 2010, 11:15

Добро утро!
никита ,радвам се ,че малчо е добре,
дано не се разболява повече! Very Happy
Днес ми се е свил стомаха..
след малко вдигам мъника да се оправяме за яслите.
Вчера ,като се прибрахме около 15 минути се държахме на ръце..
само се гушкаше и не искаше да стои без мен.
На някой случвало ли му се е така?
Дали е защитен рефлекс,да не би да се страхува ,
че ще го оставя завинаги на яслата
и няма да го взема повече?
После ще пиша,как е минал и втория учебен ден cheers
ЛЕК ДЕН на всички!
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 14 Май 2010, 12:15

Крис,нормално е да се гушка в теб след яслата,
все пак то не е делено детето,свикнало е да си само край него
и като те загуби за малко(а то сега не е малко време вече),после те търси.
Може да започне и да те стиска за врата и като го водиш...
явно инстинкт да не загубят мама.
Така че се въоръжи с търпение,ще свикне.
Гадно е да го гледаш милото как протяга ръчички,но нямаме голям избор. Laughing
Лек и приятен ден и от мен! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 14 Май 2010, 12:37

Добро утро и приятен ден, момичета! Very Happy

Никита, кафето е навреме и изглежда прекрасно. Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290 Радвам се, че палавника е добре sunny

Крис, мила какво да ти кажа.. Никита ти го е казала точно.
Мисля, че единственото, което можем да правим е да повтаряме на дечицата си колко много ги обичаме и че никога няма да ги изоставим, и че са големи вече и трябва както ние ходим на работа, така те да ходят там… Или нещо в този дух… на мен ми говореха когато пусках Теди за първи път на ясла, че трябва да устискам и да не се пречупвам, защото е много трудно. И ако Теди не се разболяваше тежко всеки път, сигурно щеше да се получи и той да свикне… Стискам палци, Крис. Само да не се разболява, ще свикне детенцето…
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 14 Май 2010, 12:49

Да,Фри,така е.Трябва да се говори с децата спокойно и свободно,да им се обясняват нещата.
Аз точно така процедирах с моя като тръгна на градина.
Отначалото беше:"неискам да ходя,гадно е","не харесвам госпожите" и тем подобни.
И всяка сутрин обяснявах защо трябва да ходи и накрая свикна.
А сега иска да ходи на работа а не на градина,защото бил голям вече... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
natali
Фотошопър
Фотошопър
natali


Брой мнения : 3871
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Там....където всичко е възможно

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 14 Май 2010, 21:57

Привет момичета,как сте,отдавна не съм наминавала да ви видя Embarassed
Днес имам празник и минавам да ви почерпя,одъртявам Laughing
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 16780111093867298711273850525rfLRsXTf3jjqFteZGeS5
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 96257539316218922112738504944jQrK3r1LWn9SbVGJMLw
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 117859554511925460551273850480UqE4PEKesbSxuNCPQ5Ib
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 9744712265692240991273850507PKAhjstXK05qbOPM15TT
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 1300810769497904311273850552fMhPGOeCvQX8YqbUIIAe
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 163698919919021083901273850568C32oCCHNrVxmIb89Ji7h
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 15 Май 2010, 10:26

Добро утро !

НАТАЛИ,честит празник мила!
БЪДИ ЖИВА,ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Ladybirdbig


Благодаря ви момичета ,за подкрепата !
Втория ден на Ади мина страхотно спокойно,
не е плакал ,през цялото време си е играл спокойно.
Даже сутринта, исках да отидем преди яслата до магазина,
който се намира срещу нея,обаче той ме задърпа да влизаме в двора на яслите Laughing
Явно му е хаесало предния ден.
Засега всичко е спокойно,ще видим другата седмица,
когато го оставя и да спинка там.
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСъб 15 Май 2010, 13:19

ЧРД, Нат! Бъди щастлива!!! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 538379
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 21 Май 2010, 11:48

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Miscellaneous-Images-lips-girls-cute-Love-food-Miscellaneous-Ice-cake-boots-Frozen-tongue-Love-this-utro-d-arena_large
ДОБРО УТРО!!!
ЗАПОВЯДАЙТЕ КАФЕНЦЕ Very Happy Да ви е сладко!


Да ви се оплача,че Влади е болен.
След четири дни на ясла ,сме със сополи,
запушен нос и температура.
Но мисля ,че не се е разболял от децата ,
а от вятъра ,който ни обрули в сряда сутрин на спирката.
Там ,няма къде да се скриеш,макар да беше облечен топло
му замръзнаха и ръцете и нослето.
Още сутринта започна да киха ,а вечерта беше настинал.
Сега се гледаме четири дни вкъщи,дано в понеделник да е вече добре.
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 21 Май 2010, 12:07

Крис,дано се оправи бързо дечко! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290
Благодаря за кафенцето!
Приятен и слънчев ден на всички! sunny flower
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПет 21 Май 2010, 17:55

Мерси Никита,дано наистина бързо да се оправи.
Сега се върнахме от лекар,на антибиотик сме,
слагаме и капки за нос,за уши..и сироп за кашлицата.
Освен това,давам нурофен през шест часа и витамин С..
Като почна с лекарствата и нямам спиране....
Сега спинка милото,ама му хърка носа,хем е с капки ..и пак се буди непрекъснато,не може да се наспи.
Върнете се в началото Go down
gergana1958
AVAФен
AVAФен
gergana1958


Брой мнения : 1031
Регистриран : 26.05.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПон 24 Май 2010, 11:41

Натали,
със закъснение
ДА СИ ЖИВА ИЗДРАВА!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 004222640-big
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyПон 24 Май 2010, 18:02

Привет момичета!!!
Липсвате ми ..
Взимам една пръчка и ще ви ръчкам..ръчкам...
докато се съвземете от зимния сън,който сте заспали Laughing
Айде ,че ми се ще да облека нещо от новите колекции...летните Razz
Размърдайте се,стига сте мързелували!!!!! Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 25 Май 2010, 12:04

НИКИТА..ХВАНАХ ТЕ!
СТОЙ ..не мърдай!!! Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 25 Май 2010, 12:05

Добро утро! Very Happy

Как сте ?

Крис, позната картинка... Как е вече Влади?

И ние се върнахме скорострелно и болни. Теди отново не сваля температурата цяла седмица, на антибиотик и с ужасна кашлица... аз сега след седмично отсъствие със страх ще звъня на шефа да казвам, че пак ще отсъствам , този път по болест... Аман...
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 25 Май 2010, 12:10

Оооооо Фри,съжалявам !!
Оправяйте се бързо!
Има вирус ,със кашлица и температура Twisted Evil
Дано се стабилизира бързо и да тръгнеш на работа,
та да нямаш проблеми със шефовете! cheers

Влади е на същото положение,кашля,киха..само дето няма Т.
Днес ,ще ходим на преглед отново и да видим
ще продължавам ли с антибиотика.
Освен това,не помня дали казах ,че вади и два кътника.
Ужас!
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 25 Май 2010, 12:13

Крис написа:
НИКИТА..ХВАНАХ ТЕ!
СТОЙ ..не мърдай!!! Laughing
Стоя,стоя...днес почивам и съм тук...
мисля да помързелувам малко Laughing
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 25 Май 2010, 12:15

Аз очаквам ,всеки момент Ади да опули очите Laughing
Всяка сутрин, е като часовник.Стане ли 9 и е скочил от леглото Laughing
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 25 Май 2010, 12:17

Крис,Фри,съжалявам че дребните са болни! Sad
Да се оправят бързо...ех тези вируси affraid affraid affraid
Ники и той накашля още,но само от време на време.
Явно е доста упорит тоз вирус. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 25 Май 2010, 12:39

Хайде, БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕЕЕЕ Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 248386


Поздрави и приятен ден, момичета Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 10767
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 25 Май 2010, 13:08

Фри,обадили се на шефа си?Няма проблеми,нали? Rolling Eyes

Оххх,да се опрявате бързо,ей! Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 25 Май 2010, 13:59

да, обадих се. няма проблем, да. Поне това...

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 992290
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 25 Май 2010, 14:06

Ееее супер...добре,че има все още шефове,дето да разбират за какво става дума... Smile
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 25 Май 2010, 18:56

Фри ,браво ,че не ти е направил проблем.
На мен днес сутринта ми се обади ,да ме пита дали ще започвам работа..
Казах му ,че Влади още не е свикнал на яслите
и че не зависи от мен ,кога ще го оставят да спи следобед.
Не мога аз да ги накарам...
Викам му,ако много бърза да си намери някоя друга,
а той веднага "Защо ,имаш някоя предвид ли?" Laughing
Ужас!
Обясних му,че аз искам да се върна на работа при него,но ми трябва още поне седмица ,
свободно време,за да си оправя нещата .
Ако може да ме изчака ,а той "Ми ще видим ,дали ще мога да те изчакам.. "Shocked
И като се има предвид ,че не съм му се молила аз за работа,а той ми се обади.
Много добре знае ,че съм с дете,което свиква тепърва с яслите..
Върнете се в началото Go down
natali
Фотошопър
Фотошопър
natali


Брой мнения : 3871
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Там....където всичко е възможно

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 25 Май 2010, 19:03

Крис така са всички и моята шефка не искаше да ме връща,после пък каза,че ще ме вземе и сега съм платена отпуска и като свърши уж почвам.И аз много се притеснявам как ще се оправям,малката посвикна долу-горе на яслата,но нали знаеш как е,винаги може да изникне нещо,а моята шефка не е от най-разбраните и едва ли ще ме търпи,ако почна да отсъствам.Но като няма къде да ходя за сега ще се връщам,пък ще видим какво ще стане.Ние сутрин като се оставяме ревем,като я вземам пак,а иначе там си е спокойна и спи,но със храненето имат малко проблем,дано отмине и това.
А Влади от колко време ходи,че още сте до обед,ние ходихме 3 дена и на 4 я оставиха да спи и то по мое настояване,защото свиква така като я вземам на обед и после става по-зле.
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyВто 25 Май 2010, 19:36

Четири дни ходи до обяд на петия се разболя.
Шест дни вече сме на антибиотици и се гледаме вкъщи Натали.
Сега ,като тръгне и ще ги помоля по най-бързия начин да остане да спинка ,
но знам ли..как ще реагират ,дали ще са съгласни.
Дали той ще спинка,че ние сме малко трудни със заспиването.
Притеснявам се и че като започна работа ,ще боледува често,
ще се налага да отсъствам..,кой ще ме търпи?
Мога да се сменям с колежките,но дали и те ще ме търпят?
То ..едно ли е..две ли..?
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСря 26 Май 2010, 11:32

Айде на кафетооооо Wink
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 503e6b325043
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 EmptyСря 26 Май 2010, 11:50

Добро утро!
Никита ,страхотна закуска.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 17 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
Върнете се в началото 
Страница 17 от 20Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
» Спам насам,спам натам...таририрам!
» Дъжд се кани да вали, но в СПАМ-а сме на сухо, нали
» Работата зарежете, в СПАМА си пишете
» СПАМ 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: Архив :: Заключени теми-
Идете на: