AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА

Go down 
+12
ОНИКС
Буря
Бочка
sahara
Савана
Radiana
CARAMEL
BilyAna
VODNA
Любов
Фрина
ШОКОЛАД
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
BilyAna
АVAприятел
АVAприятел
BilyAna


Брой мнения : 321
Регистриран : 21.04.2009
Age : 48
Послание : джумайка:)

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА - Page 2 EmptyСря 24 Юни 2009, 22:35

Marcy написа:


Какво ще кажете за Катерина? Всичките, които познавам, имат доста разюздано и фриволно поведение. Нещо ценностната им система е доста лековата.
Ще трябва да те запозная със сестра ми. За да разбие теорията Basketball
Всъщност аз имам и братовчедка Катерина, която познавам по-малко, но при всички положения и при нея, както при сестра ми, амбицията, работохолизмът и ерудицията са отличителните белези...
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА - Page 2 EmptyВто 26 Яну 2010, 12:34

Сега е ред на Ивановците значи... Laughing хайде ШОКО!Давай тук наблюденията.
Аз съм на мнение,че са в двете крайности и отворени и комплексари..
но сякаш повечето ми познати с това име са от духовитите мъжаги.Да се включва и Мармаладовата лейди,знам че има какво да сподели. Laughing Cool
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА - Page 2 EmptyСря 27 Яну 2010, 16:57

Laughing Ивановците са добродушни и работливи!!!
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА - Page 2 EmptyПон 22 Ное 2010, 20:56

Думите са един вид "заклинание". Те носят в себе си голяма доза от енергията на човека, който ги изрича. Начина по, който ги изрича и чувството , с което го прави. Не говоря са обикновеният начин на общуване. Говоря за нещата, които предизвикват силни емоции и асоциации дори и само от назоваването им. Напр.: всяка майка подсъзнателно се вълнува назовавайки името на детето си.

Според древните египтяните името на всяко нещо е израз на неговата същност. Познанието на името на човек крие опасността то да бъде използвано в заклинания против неговия притежател. Знаеш ли името на човека, значи можеш да му повлияеш. Той става уязвим. Но не това име с което официално са се назовавали по между си, а за другото, тайното име.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: В СВЕТА НА ПРИКАЗКИТЕ :: Философия на ежедневието-
Идете на: