AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА

Go down 
+12
ОНИКС
Буря
Бочка
sahara
Савана
Radiana
CARAMEL
BilyAna
VODNA
Любов
Фрина
ШОКОЛАД
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyВто 28 Апр 2009, 15:16

Всеки човек се ражда със своя собствена съдба.
Но дали и името на човека не допринася за събата му?
Дали родителите на всеки един от нас не предопределят съдбата му, давайки му освен живот и името?

Всяко име е послание, а всяко послание влияе на съдбата.
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyВто 28 Апр 2009, 16:02

Мдааа... Сигурно е така.... Дори в нашата народна култура са били разпространени имена като Желязко, Камен... Или пък, обратно -Гроздан...

Бях чувала, че човек взима кармата на този, ка който е кръстен - значи допълнителен заряд към името се внася... Затова и не кръстих детето си на никого...

Мисля, че има вярно в тези символи!!

както каза: "Всяко име е послание, а всяко послание влияе на съдбата."
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyВто 28 Апр 2009, 16:07

Фрина написа:
Мдааа... Сигурно е така.... Дори в нашата народна култура са били разпространени имена като Желязко, Камен... Или пък, обратно -Гроздан...

Бях чувала, че човек взима кармата на този, ка който е кръстен - значи допълнителен заряд към името се внася... Затова и не кръстих детето си на никого...

Мисля, че има вярно в тези символи!!

както каза: "Всяко име е послание, а всяко послание влияе на съдбата."
Това,за кармата на другия и аз съм го чувала.
Исках да измисля най-прекрасните имена за децата си.
Заедно с името ,да ги даря и с пожелание за прекрасен старт в живота.
Уви,не измислих аз имената.
Кръстени са на друг.


Исках момиченцето ми ,да се казва Даная,а момчето Даниел.
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyВто 28 Апр 2009, 16:10

Споко, казват, че всеки човек си идва с името... Така се обръщат нещата, така му се внушава на родителя, така се подреждат събитията и обстоятелствата, че детето да се казва по определен начин!!! Вярвам в това..

.
ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА 362500
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyВто 28 Апр 2009, 16:11

A мислите ли ,че хората с еднакви имена имат и сходни черти? Например Ивановците...приличат ли си? Или тези,които се казват Георги? Или Мария? Аз имам мои наблюдения и ми е много интересна темата!
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyВто 28 Апр 2009, 16:13

Фрина написа:
Споко, казват, че всеки човек си идва с името... Така се обръщат нещата, така му се внушава на родителя, така се подреждат събитията и обстоятелствата, че детето да се казва по определен начин!!! Вярвам в това..

.
ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА 362500

Да ,доста успокоително! Но...аз се възмущавам понякога на родители...Гаврят се с детето като го кръщават с изчанчени и грозни имена! Mad
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyВто 28 Апр 2009, 16:15

ШОКОЛАД написа:
A мислите ли ,че хората с еднакви имена имат и сходни черти? Например Ивановците...приличат ли си? Или тези,които се казват Георги? Или Мария? Аз имам мои наблюдения и ми е много интересна темата!
Нямам такива наблюдения. flower
И немога да коментирам по въпроса..
кажи твоите наблюдения,ще ми е интересно. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyВто 28 Апр 2009, 16:17

ШОКОЛАД написа:
Фрина написа:
Споко, казват, че всеки човек си идва с името... Така се обръщат нещата, така му се внушава на родителя, така се подреждат събитията и обстоятелствата, че детето да се казва по определен начин!!! Вярвам в това..

.
ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА 362500

Да ,доста успокоително! Но...аз се възмущавам понякога на родители...Гаврят се с детето като го кръщават с изчанчени и грозни имена! Mad

Даааа, и това го има.
освен това, като се замисля, човек може да не се вслуша в знаците и да промени по този начин съдбата на детето като настоятелно го кръсти както реши....

Относно характера на хората с еднакви имена... Не знам. не познавам много хора с еднакви имена.. Само Марии...

Но съм по-склонна да мисля, че влияе на съдбата, а не на характера името...
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyВто 28 Апр 2009, 16:17

ШОКОЛАД написа:
Фрина написа:
Споко, казват, че всеки човек си идва с името... Така се обръщат нещата, така му се внушава на родителя, така се подреждат събитията и обстоятелствата, че детето да се казва по определен начин!!! Вярвам в това..

.
ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА 362500

Да ,доста успокоително! Но...аз се възмущавам понякога на родители...Гаврят се с детето като го кръщават с изчанчени и грозни имена! Mad
После,детето страда,а в пубертета ...даряват го с грозен прякор,взаимстван от рожденото му име. Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyВто 28 Апр 2009, 16:27

Крис написа:
ШОКОЛАД написа:
A мислите ли ,че хората с еднакви имена имат и сходни черти? Например Ивановците...приличат ли си? Или тези,които се казват Георги? Или Мария? Аз имам мои наблюдения и ми е много интересна темата!
Нямам такива наблюдения. flower
И немога да коментирам по въпроса..
кажи твоите наблюдения,ще ми е интересно. Very Happy
Ще изчакам малко...че може да има и обидени! Embarassed Laughing
Но например Георгевците са много добри и услужливи,например!
Стефановците са срамежливи,мълчаливи,работливи...
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyВто 28 Апр 2009, 16:33

ШОКОЛАД написа:
Крис написа:
ШОКОЛАД написа:
A мислите ли ,че хората с еднакви имена имат и сходни черти? Например Ивановците...приличат ли си? Или тези,които се казват Георги? Или Мария? Аз имам мои наблюдения и ми е много интересна темата!
Нямам такива наблюдения. flower
И немога да коментирам по въпроса..
кажи твоите наблюдения,ще ми е интересно. Very Happy
Ще изчакам малко...че може да има и обидени! Embarassed Laughing
Но например Георгевците са много добри и услужливи,например!
Стефановците са срамежливи,мълчаливи,работливи...
cheers Да,моят зет е Георги..много е добър и услужлив наистина...
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyВто 28 Апр 2009, 18:36

Не мисля, че от името зависи какъв ще е човека.
Познавам доста хора с еднакви имена и не съм забелязала да са еднакви.
В никакъв случай!
Сред тях има, както добри и наивни, така и сметкаджии и тарикати.
Не съм съгласна и че името определя човека.
По - скоро съм забелязала, че човек в много отношения, прилича на този, на когото е кръстен. Било баба, дядо, друг роднина или пък историческа личност.
Върнете се в началото Go down
BilyAna
АVAприятел
АVAприятел
BilyAna


Брой мнения : 321
Регистриран : 21.04.2009
Age : 48
Послание : джумайка:)

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyВто 28 Апр 2009, 20:25

Е, Шоколад, моят мъж е Стефан и наистина е такъв, какъвто го описваш (за работливостта би могло да се поспори - по-скоро е изпълнителен, отколкото работлив)... Но пък зет ми Стефан е коренно различен.
Най-напред да кажа, че аз не съм суеверна. Но предполагам, че името има значение за живота на детето. Заради всички чувства, които то предизвиква. Например неудоволетворението на майката от това, че детето е кръстено на омразната свекърва, неизбежно носи някакви негативни сигнали, които малкото човече попива...
Що се отнася до нетипичните имена. До голяма степен е въпрос на самочувствие. Познавам хора с много странни имена, които обаче се гордеят с тях. Дори през пубертета, този критичен период, не си позволяват да бъдат засегнати от подигравки, нещо повече, имат излъчване, което пречи на другите да го правят... Други пък се комплексират и от хубавото си само по себе си име...
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 29 Апр 2009, 01:44

Имаш право! Разбира се,че има изключения,но отдавна си "водя бележки" ! Като цяло има доста прилики...нещо като в зодиите е!... scratch
За самочувствието съм напълно съгласна!
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 29 Апр 2009, 01:54

ШОКОЛАД написа:
Имаш право! Разбира се,че има изключения,но отдавна си "водя бележки" ! Като цяло има доста прилики...нещо като в зодиите е!... scratch
За самочувствието съм напълно съгласна!
Време е да ни прочетеш записките от наблюденията си. cyclops
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 29 Апр 2009, 19:12

Неее,заедно ще анализираме! Wink
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 29 Апр 2009, 20:03

Шоколадче, дай ни нещо , което да анализирам... Ти си мислила по въпроса, ние ще мислим сега ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА 231585
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 29 Апр 2009, 20:28

Ами...кажете ми например наблюдения за характера на хора,които се казват Иван? Мария? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 29 Апр 2009, 20:33

Мария - общи черти! Постоянни в целите си, упорити. Знаят какво искат. Имат самочувствие и добро самомнение. Усмихнати! Критични!Приказливи. На пръв поглед изглеждат недостъпни...И резервирани...
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyЧет 30 Апр 2009, 01:34

scratch Добрееееееем!
Върнете се в началото Go down
CARAMEL
АVAприятел
АVAприятел
CARAMEL


Брой мнения : 214
Регистриран : 13.04.2009
Age : 39
Послание : Пловдив

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyЧет 30 Апр 2009, 19:13

Фрина написа:
Мария - общи черти! Постоянни в целите си, упорити. Знаят какво искат. Имат самочувствие и добро самомнение. Усмихнати! Критични!Приказливи. На пръв поглед изглеждат недостъпни...И резервирани...
Very Happy направо 10 точки Wink
Върнете се в началото Go down
Radiana
АVAприятел
АVAприятел
Radiana


Брой мнения : 267
Регистриран : 26.04.2009

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyПет 01 Май 2009, 01:23

Фрина написа:
Мария - общи черти! Постоянни в целите си, упорити. Знаят какво искат. Имат самочувствие и добро самомнение. Усмихнати! Критични!Приказливи. На пръв поглед изглеждат недостъпни...И резервирани...
Ти да не познаваш баба ми,тя е Мария и е същата.
Върнете се в началото Go down
Савана
undercover agent
undercover agent



Брой мнения : 16672
Регистриран : 11.04.2009
Послание : На тавана

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyПет 01 Май 2009, 01:36

Майка ми се казва Мария!
Когато бях бременна полудяваше при мисълта, че може да реша да кръста детето на нея /не че съм го искала / Rolling Eyes
Та теорията на майка ми относно нейното име, която и аз подкрепям е следната
Мария е името на Богордица, чиято съдба всички ние знаем...ходене по мъките! Всичко при майка ми се случва много трудно ...е! случва се! но с цената на какво? Освен това Мариите, всички до една имат нещо основно, което им липсва в живота. Или поне някога в живота си са живяли с основна липса! Или са без мъж до себе си, или са живяли без баща като деца, или са загубили дете, или са сираци ... абе нещо основно винаги липсва...
вярвам, че хората с еднакви имена имат нещо общо в съдбата

Ще анализирам и другите имена, защото и аз си имам теория

Малко със Стефановците искам да се хвана.
Всички Стефановци за мен са срамежливи, но и изключително нерешитилни и в същото време изключително лекомислени ... трудно взимат решения за важните неща, но за всичко останала...абе даже мога да кажа, че не мислят като правят дребните неща и карат по инерция. Освен това си мисля, че те са почти винаги душата на компанията.
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyПет 01 Май 2009, 15:45

Савана* написа:
Майка ми се казва Мария!
Когато бях бременна полудяваше при мисълта, че може да реша да кръста детето на нея /не че съм го искала / Rolling Eyes
Та теорията на майка ми относно нейното име, която и аз подкрепям е следната
Мария е името на Богордица, чиято съдба всички ние знаем...ходене по мъките! Всичко при майка ми се случва много трудно ...е! случва се! но с цената на какво? Освен това Мариите, всички до една имат нещо основно, което им липсва в живота. Или поне някога в живота си са живяли с основна липса! Или са без мъж до себе си, или са живяли без баща като деца, или са загубили дете, или са сираци ... абе нещо основно винаги липсва...
вярвам, че хората с еднакви имена имат нещо общо в съдбата


Мммммммммммм, винаги съм се страхувала от това..... Надявам се да има изключения ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА 362500
Върнете се в началото Go down
sahara
АVAприятел
АVAприятел
sahara


Брой мнения : 239
Регистриран : 22.04.2009
Age : 40

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyПет 01 Май 2009, 22:37

Фрина написа:
Мария - общи черти! Постоянни в целите си, упорити. Знаят какво искат. Имат самочувствие и добро самомнение. Усмихнати! Критични!Приказливи. На пръв поглед изглеждат недостъпни...И резервирани...
Аз познавам само една Мария и тя е точно такава.
Върнете се в началото Go down
Бочка
АVAприятел
АVAприятел
Бочка


Брой мнения : 432
Регистриран : 12.04.2009

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 06 Май 2009, 00:32

За това не се бях замисляла.
Обаче сега се сетих за две деца-Денис.
Абе няма такива лудетини. И двамата обърнаха по един скрин с телевизор. И двамата си бият главите в стената от яд. Не познавам възрастни с това име, но определено при децата виждам поведенчески сходства в щуротията.
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 06 Май 2009, 00:34

Бочка написа:
За това не се бях замисляла.
Обаче сега се сетих за две деца-Денис.
Абе няма такива лудетини. И двамата обърнаха по един скрин с телевизор. И двамата си бият главите в стената от яд. Не познавам възрастни с това име, но определено при децата виждам поведенчески сходства в щуротията.
Прибавям и аз едно такова! Shocked
Върнете се в началото Go down
Бочка
АVAприятел
АVAприятел
Бочка


Брой мнения : 432
Регистриран : 12.04.2009

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 06 Май 2009, 00:42

ШОКОЛАД написа:
Бочка написа:
За това не се бях замисляла.
Обаче сега се сетих за две деца-Денис.
Абе няма такива лудетини. И двамата обърнаха по един скрин с телевизор. И двамата си бият главите в стената от яд. Не познавам възрастни с това име, но определено при децата виждам поведенчески сходства в щуротията.
Прибавям и аз едно такова! Shocked
Недей да прибавяш, трябва да ги разделяме Laughing
Силвиите са много добрички, докато не стъпиш накриво, тогава става ауууууууууууууууууу.
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 06 Май 2009, 00:44

Аз съм точно такава! За другите нямам наблюдения,но ти явно си налучкала пътечка! cheers
Върнете се в началото Go down
Бочка
АVAприятел
АVAприятел
Бочка


Брой мнения : 432
Регистриран : 12.04.2009

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 06 Май 2009, 00:54

ШОКОЛАД написа:
Аз съм точно такава! За другите нямам наблюдения,но ти явно си налучкала пътечка! cheers
Току що разбрах, че си Силвето Cool .
Всъщност, преди време май го бях мернала някъде, но после съм забравила bounce
Много се радвам, че си Силвия!
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 06 Май 2009, 00:59

Laughing И аз... ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА 789138
Върнете се в началото Go down
Буря
AVAгост
AVAгост



Брой мнения : 6
Регистриран : 20.04.2009

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 06 Май 2009, 04:31

ШОКОЛАД написа:
Буря написа:
ШОКОЛАД написа:
Laughing И аз... ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА 789138
Вече си ми любимка. albino

Suspect Заради името ли? Ласкаеш ме! Laughing
Е! Не се ласкай де! Заради името, разбира се! ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА 992290
Върнете се в началото Go down
Савана
undercover agent
undercover agent



Брой мнения : 16672
Регистриран : 11.04.2009
Послание : На тавана

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 06 Май 2009, 04:31

ШОКОЛАД написа:
Буря написа:
ШОКОЛАД написа:
Laughing И аз... ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА 789138
Вече си ми любимка. albino

Suspect Заради името ли? Ласкаеш ме! Laughing

Може да е заради ника
Cool Cool Cool
и на мен си ми любимка заради него
Върнете се в началото Go down
Буря
AVAгост
AVAгост



Брой мнения : 6
Регистриран : 20.04.2009

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 06 Май 2009, 04:34

Не е заради ника, Савана! Аз шоколад не обичам. Но името Силвия ми е слабост.
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 06 Май 2009, 04:38

Буря написа:
Не е заради ника, Савана! Аз шоколад не обичам. Но името Силвия ми е слабост.
Кажи защо! Нали това осъждаме! Wink А за други имена имаш ли наблюдения? И как може да не обичаш шоколад! Shocked Щастливка! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Буря
AVAгост
AVAгост



Брой мнения : 6
Регистриран : 20.04.2009

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 06 Май 2009, 04:42

ШОКОЛАД написа:
Буря написа:
Не е заради ника, Савана! Аз шоколад не обичам. Но името Силвия ми е слабост.
Кажи защо! Нали това осъждаме! Wink А за други имена имаш ли наблюдения? И как може да не обичаш шоколад! Shocked Щастливка! Very Happy
Например, забелязала съм Ивайловците, че са много самовлюбени.
Незнам дали не греша, но имам доста познати с това име и са ми направили такова впечатление. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 06 Май 2009, 04:47

Буря написа:
ШОКОЛАД написа:
Буря написа:
Не е заради ника, Савана! Аз шоколад не обичам. Но името Силвия ми е слабост.
Кажи защо! Нали това осъждаме! Wink А за други имена имаш ли наблюдения? И как може да не обичаш шоколад! Shocked Щастливка! Very Happy
Например, забелязала съм Ивайловците, че са много самовлюбени.
Незнам дали не греша, но имам доста познати с това име и са ми направили такова впечатление. Rolling Eyes
И тук сме на едно мнение! Suspect
Върнете се в началото Go down
ОНИКС
AVATурист
AVATурист
ОНИКС


Брой мнения : 127
Регистриран : 07.05.2009

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyПет 08 Май 2009, 00:03

Да,според мен е важно да се помисли какво име човек да даде на отрочето си.То е цяла наука сигурно да налучкаш точното име.Дори онзи ден попаднах на един материал,според който всяка буква от името играе роля в определени етапи от живота.Също така подредбата на буквите е важна,ако щете от благозвучна гледна точка. Very Happy
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyПет 08 Май 2009, 01:40

Дай мат"ряла! Wink
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyПет 08 Май 2009, 02:17

А на мен ми е чудно..., когато се запознавате с някого, имате ли си вече изградено мнение за този човек, защото се казва по определен начин и това до известна степен не ви ли влияе в отношенията с него? ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА 565713
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyПет 08 Май 2009, 02:19

За мен ,лично ,е както при зодиите...Не вярвам на 100%,но има общи неща,които ме насочват! Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
CARAMEL
АVAприятел
АVAприятел
CARAMEL


Брой мнения : 214
Регистриран : 13.04.2009
Age : 39
Послание : Пловдив

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyПет 08 Май 2009, 04:54

ШОКОЛАД написа:
Бочка написа:
За това не се бях замисляла.
Обаче сега се сетих за две деца-Денис.
Абе няма такива лудетини. И двамата обърнаха по един скрин с телевизор. И двамата си бият главите в стената от яд. Не познавам възрастни с това име, но определено при децата виждам поведенчески сходства в щуротията.
Прибавям и аз едно такова! Shocked
Мислех така да кръстя сина си,добре че се разубедих Very Happy
Върнете се в началото Go down
CARAMEL
АVAприятел
АVAприятел
CARAMEL


Брой мнения : 214
Регистриран : 13.04.2009
Age : 39
Послание : Пловдив

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyПет 08 Май 2009, 04:56

Буря написа:

Например, забелязала съм Ивайловците, че са много самовлюбени.
Незнам дали не греша, но имам доста познати с това име и са ми направили такова впечатление. Rolling Eyes
И аз съм забелязала че имат голямо самочувствие Very Happy
Върнете се в началото Go down
ОНИКС
AVATурист
AVATурист
ОНИКС


Брой мнения : 127
Регистриран : 07.05.2009

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyПет 08 Май 2009, 19:45

ШОКОЛАД написа:
Дай мат"ряла! Wink

http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/b15/kabala/index.php

Ето.

А сега се сещам,че познавам само дебели Стефки.
ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА 267748
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyПет 08 Май 2009, 20:06

ОНИКС написа:
ШОКОЛАД написа:
Дай мат"ряла! Wink

http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/b15/kabala/index.php

Ето.

А сега се сещам,че познавам само дебели Стефки.
ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА 267748


И аз май познавам само дебели Стефки Shocked !
Върнете се в началото Go down
sahara
АVAприятел
АVAприятел
sahara


Брой мнения : 239
Регистриран : 22.04.2009
Age : 40

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyЧет 14 Май 2009, 19:30

Аз пък познавам 3 Стефки,2 от които са си доста слабички.
За децата Денис съм съгласна.Съпругът на една колежка се казва Денис и е доста кротък и тих.
Братовчед ми и един приятел се казват Ивайло и трябва да ви кажа,че и двамата са големи кокони!!!!!
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyПет 15 Май 2009, 01:45

ОНИКС,много интересно,благодаря! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Radiana
АVAприятел
АVAприятел
Radiana


Брой мнения : 267
Регистриран : 26.04.2009

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyНед 17 Май 2009, 03:30

Много интересно,за Марийте е точно така имам за пример баба ми,постигнала е много,но се е развела на 35 год. не се е женила повече,сега на стари години и липсва едната щерка,в чужбина е.
За Денис също съм съгласна не напразно филма се казва Денис белята.
Върнете се в началото Go down
Marcy
AVATурист
AVATурист
Marcy


Брой мнения : 132
Регистриран : 12.04.2009
Age : 52

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyНед 17 Май 2009, 14:23

Мариите, всички до една имат нещо основно, което им липсва в живота. Или поне някога в живота си са живяли с основна липса! Или са без мъж до себе си, или са живяли без баща като деца, или са загубили дете, или са сираци ... абе нещо основно винаги липсва...

Едва ли някой може по-точно да го каже.

За Стефките не знам дали са точно много дебели, но определено имат проблеми с килограмите. Друго обаче съм забелязала - имат неверни съпрузи. На какво ли се дължи?!

Какво ще кажете за Катерина? Всичките, които познавам, имат доста разюздано и фриволно поведение. Нещо ценностната им система е доста лековата.
Върнете се в началото Go down
Marginal
AVATурист
AVATурист
Marginal


Брой мнения : 172
Регистриран : 22.05.2009
Age : 62
Послание : Монреал, Канада

ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА EmptyСря 24 Юни 2009, 10:30

Името влияае на съдбата, разбира се.
Върнете се в началото Go down
http://www.forumnaizgonenite.com
Sponsored content





ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА   ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА Empty

Върнете се в началото Go down
 
ПОСЛАНИЕТО НА ИМЕНАТА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: В СВЕТА НА ПРИКАЗКИТЕ :: Философия на ежедневието-
Идете на: