AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби

Go down 
+12
Божествена
Фрина
МАГИКА
Lavender
skolev
ШОКОЛАД
Сузито
AVAna
VODNA
Савана
Любов
T.N.T
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyЧет 17 Сеп 2009, 20:53

T.N.T написа:
Крис написа:
T.N.T написа:
Божествена написа:
T.N.T написа:
Днес..гърди+30 мин пътека+10 мин скачане на въже Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_biggrin

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_razz иска ми се да те видя как скачкаш на въже Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_lol Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_lol Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_lol
Защо Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_lol ..аз и обръч въртя по 1 час без да пада Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_geek

Мъж ,скачащ на въже е ужасноо секси...

но да върти обръч..ето това искам да видя аз.. Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_geek

тва го правя само вкъщи Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_lol ..не съм толкова луд..ама добре стяга Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_cheers

...и слава Богу... Laughing ,че го правиш само вкъщи.. Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyЧет 17 Сеп 2009, 20:55

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 248386 Laughing
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyЧет 17 Сеп 2009, 20:59

Смеете се вие..ама има голям ефект от него Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 804529
Върнете се в началото Go down
Radiana
АVAприятел
АVAприятел
Radiana


Брой мнения : 267
Регистриран : 26.04.2009

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 18 Сеп 2009, 00:58

Я кажи какво точно стяга обръча,че ей така си седи зад леглото на малката.
И колко пъти в седмица и по-колко минути.
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 18 Сеп 2009, 01:10

T.N.T написа:
Смеете се вие..ама има голям ефект от него Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 804529
Оооооо,никой да не смее да се смее! Обръча,особено за жените е мнооооооого полезен уред! Стяга дупето,бедрата,ханша,талията,корема...Раздвижва страхотно и от "дървото" прави "гума" Laughing Страхотно е и е забавно!
Аз препоръчвам като моя обръч,който освен всичко друго и прави чудесен масажжж на коремните тлъстинки!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 892
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 18 Сеп 2009, 01:11

Radiana написа:
Я кажи какво точно стяга обръча,че ей така си седи зад леглото на малката.
И колко пъти в седмица и по-колко минути.
Ради,детски обръч няма да ти свърши работа...ако е такъв де!
Върнете се в началото Go down
Radiana
АVAприятел
АVAприятел
Radiana


Брой мнения : 267
Регистриран : 26.04.2009

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 18 Сеп 2009, 01:14

ШОКОЛАД написа:
Radiana написа:
Я кажи какво точно стяга обръча,че ей така си седи зад леглото на малката.
И колко пъти в седмица и по-колко минути.
Ради,детски обръч няма да ти свърши работа...ако е такъв де!
Не,не е детски,за голями е,само че там съм го сложила уж да ми е под око,
и да започвам с тренировките,и си мисля тези дни да започна да го връткам.
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 18 Сеп 2009, 01:17

Връткай,приятно е и има страхотен ефект! Но ако е по-тежък,по-добре! Този моя е като пружина и се разтяга,и е доста тежък...Бая зор видях, докато се науча да го въртя,а накрая го скъсах от употреба! Laughing
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 18 Сеп 2009, 01:25

Може и да е детски..стига да е голям..може да го напълните с ориз или жито Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_biggrin
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 18 Сеп 2009, 01:27

Моя е професионален..от художествената гимнастика..на 30 г е.... 7 пласта дърво са залепени Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_biggrin
Иначе наистина ефект има
за отслабване на цялото тяло/кардио/..корем.,.стягане на задна група бедра и дупе+прасец
Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_biggrin
Върнете се в началото Go down
Radiana
АVAприятел
АVAприятел
Radiana


Брой мнения : 267
Регистриран : 26.04.2009

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 18 Сеп 2009, 01:30

Моя не е от тежките,но не е и лек,въжето ми за скачане е много леко,много обичам да скачам на въже,но ме е страх,че имам разширени вени на единия крак и да не стане нещо.
Върнете се в началото Go down
Radiana
АVAприятел
АVAприятел
Radiana


Брой мнения : 267
Регистриран : 26.04.2009

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 18 Сеп 2009, 01:30

T.N.T написа:
Може и да е детски..стига да е голям..може да го напълните с ориз или жито Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_biggrin
Ха добра идея,ще се възползвам.
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 18 Сеп 2009, 01:46

Radiana написа:
Моя не е от тежките,но не е и лек,въжето ми за скачане е много леко,много обичам да скачам на въже,но ме е страх,че имам разширени вени на единия крак и да не стане нещо.
..за вените..прави кардио на велоергометър Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_biggrin
Върнете се в началото Go down
Radiana
АVAприятел
АVAприятел
Radiana


Брой мнения : 267
Регистриран : 26.04.2009

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 18 Сеп 2009, 12:21

T.N.T написа:
Radiana написа:
Моя не е от тежките,но не е и лек,въжето ми за скачане е много леко,много обичам да скачам на въже,но ме е страх,че имам разширени вени на единия крак и да не стане нещо.
..за вените..прави кардио на велоергометър Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_biggrin

Благоодаря за съветите.
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 18 Сеп 2009, 15:55

Довечера пак съм на бокссссссс! Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 789138 Нищо,че ме болят ужасно китките...
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 18 Сеп 2009, 16:02

Гледай да не ги претовариш... Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 992290
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 18 Сеп 2009, 16:08

Ще свикнат...то това е проблема,че се натоварва мускулатурата по съвсем различен начин...Има места,които ме болят и където не съм предполагала,че има мускул там....така да се каже! Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyСъб 19 Сеп 2009, 03:10

1 час бокс пак! Кйеееееееееффффффф!!! Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 248386
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyСъб 19 Сеп 2009, 03:56

Браво Шоко Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Icon_biggrin
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 25 Сеп 2009, 03:31

Браво ами...как съм се запалилааа! Утре съм на тренировка! Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 248386
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 25 Сеп 2009, 12:19

ШОКОЛАД написа:
Браво ами...как съм се запалилааа! Утре съм на тренировка! Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 248386
О йееее!Имаш ли си спаринг партньор? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 25 Сеп 2009, 12:23

VODNA написа:
ШОКОЛАД написа:
Браво ами...как съм се запалилааа! Утре съм на тренировка! Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 248386
О йееее!Имаш ли си спаринг партньор? Very Happy
Вкъщи е мъжът й.. Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 25 Сеп 2009, 15:56

Не се смейте,така си е! Laughing
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyВто 29 Сеп 2009, 10:40

Браво Laughing
Върнете се в началото Go down
Radiana
АVAприятел
АVAприятел
Radiana


Брой мнения : 267
Регистриран : 26.04.2009

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyСря 30 Сеп 2009, 02:14

В Пазарджик събират групи за пилатес,утре ще убедя две приятелки да започваме.
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyЧет 01 Окт 2009, 23:29

Radiana написа:
В Пазарджик събират групи за пилатес,утре ще убедя две приятелки да започваме.
..аз не съм въодушевен от Пилатес..но все е нещо cheers
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyЧет 01 Окт 2009, 23:30

Днес ..гръб+трицепс./суперсерии/+ 20 мин пътека
Дъщеря ми..киокушин Very Happy
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyЧет 01 Окт 2009, 23:51

Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 02 Окт 2009, 00:36

T.N.T написа:
http://www.zdrave.bg/?c=n&id=4897
Айде,който диетства ,да се замисли,че ми излязоха пришки на устата да го говоря това! Wink
Стига сме СЕДЯЛИ гладни! Laughing
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 02 Окт 2009, 22:47

Днес..рамо+трапец......40 мин въже Very Happy
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyСъб 03 Окт 2009, 00:39

Сега се връщам от тренировка! 15 мин колело, 1 час бокс (между рундовете степер) и накрая още 10 мин. коремни с гирички и 10 мин.колело!Грогиии съъъм!

ТиНТи,чакам едно голямо браво! Аз ще ти кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ! Защото и ти ме нахъса с темата си и със съветите!!! cheers Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 1843
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyСъб 03 Окт 2009, 21:33

Браво Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 992290
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПон 05 Окт 2009, 12:03

А!Какви хубави темички си навързал ТНТ !Поздравления!
Аз не мога да се похваля с големи успехи-лежа на стара слава Laughing ,по-скоро се подпирам,но манията и мен не ме подмина.Сега съм скромничко на кардио и леки упражнения за тонус и профилактика.
ШОКО дръж фронта-ти си ни изгряващата надежда(хвърлях боб ,убедена съм)сред боксьорите! Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 789138
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyСря 07 Окт 2009, 02:20

Да се отчета и днес с една умоооорииииителлллнааааа тренировка!
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyСря 07 Окт 2009, 02:35

cheers cheers cheers
Браво на вас!!!
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyСря 07 Окт 2009, 09:25

Аз тези дни не тренирах..защото бях много изморен..от тази работа през 8 часа..но днес почвам Very Happy
...водя малката на карате..и през това време на фитнес Very Happy
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 09 Окт 2009, 08:53

Днес..гърди и бицепс+20 мин пътека Very Happy
Върнете се в началото Go down
Божествена
АVAпристрастен
АVAпристрастен
Божествена


Брой мнения : 3246
Регистриран : 12.04.2009

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyНед 11 Окт 2009, 17:44

Само неделя ми остана за спорт!
Но няма да се отказвам!
След малко отивам на фитнес! Very Happy
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyСря 21 Окт 2009, 02:51

Ами ...тренер...задобрявам! Laughing
Много ми харесва бокса и това ме дърпа напред и нагоре!
Вече тренирам 3 пъти седмично,по около час и половина!А вкъщи скачам на въже(уж) Вече усещам мускулите,особено ме радва трицепса! Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 248386
Отслабнала съм с едно кило засега! Но психическото удовлетворение е най-голямо!
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyСря 21 Окт 2009, 02:52

ШОКОЛАД написа:
Ами ...тренер...задобрявам! Laughing
Много ми харесва бокса и това ме дърпа напред и нагоре!
Вече тренирам 3 пъти седмично,по около час и половина!А вкъщи скачам на въже(уж) Вече усещам мускулите,особено ме радва трицепса! Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 248386
Отслабнала съм с едно кило засега! Но психическото удовлетворение е най-голямо!
Бокс и въже...класика cheers
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyСря 21 Окт 2009, 02:58

Мда,въжето ми беше тормоз,защото съм много тромава...или поне така се оказа!
Общо взето май целите ми тренировки са класически...много гот! На стълбичката...инструктора ми си седи на списание и е вдигнал лапите ,а аз подскачам като луда! Laughing Бие ме в корема,за да ме учи да издишвам правилно...и за да "убие" шкембето ( мъка!)...Обижда ме,за да ме ядоса...Абе...класика в жанра! Laughing
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyСря 21 Окт 2009, 03:20

ШОКОЛАД написа:
Мда,въжето ми беше тормоз,защото съм много тромава...или поне така се оказа!
Общо взето май целите ми тренировки са класически...много гот! На стълбичката...инструктора ми си седи на списание и е вдигнал лапите ,а аз подскачам като луда! Laughing Бие ме в корема,за да ме учи да издишвам правилно...и за да "убие" шкембето ( мъка!)...Обижда ме,за да ме ядоса...Абе...класика в жанра! Laughing
cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyЧет 22 Окт 2009, 22:12

Днес-гърди+30 мин бягане на пътека cheers
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 23 Окт 2009, 15:47

Днес...чанч! Почти цялата тренировка мина в изпитания за издръжливост и бързина! Няколко комбинации на лапите! после 2* 50 подскока с ляв-десен на стълби, 2* 30 подскока на един крак,другият сгъвам в коляното ( тип Е-Ма-еСаСа... Laughing ), 100 коремни надолу с главата,100 класически с гирички и удари...имаше и още...Ааа и 20 мин. колело за загрявака! Нямам въздух... cyclops
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПет 23 Окт 2009, 19:02

Днес-гръб+30 мин пътека Very Happy
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyПон 26 Окт 2009, 23:02

Днес..крака+корем+30 мин пътека Very Happy
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyВто 27 Окт 2009, 23:32

Днес...ръце+30 мин интервално/пътека/ Very Happy
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyВто 03 Ное 2009, 23:07

След кратко боледуване миналата седмица,от вчера пак съм на линия! Три пъти в седмицата по 2 часа БОКС!!! 4 килограма надолу и прибран корем! Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 248386
Върнете се в началото Go down
Lavender
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Lavender


Брой мнения : 568
Регистриран : 25.04.2009

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyВто 03 Ное 2009, 23:19

ШОКОЛАД написа:
След кратко боледуване миналата седмица,от вчера пак съм на линия! Три пъти в седмицата по 2 часа БОКС!!! 4 килограма надолу и прибран корем! Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 248386
Ееее,супер!
Браво на теб!
Аз още се каня да почна с танците,
но все не смогваме да почнем да ходим с мъжо!
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 EmptyВто 03 Ное 2009, 23:39

Почвай! НЕ на диетите,ДА на спорта! cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби   Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тренирайте....каквото и да ви струва..дори и да сте слаби
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Дори болката може да бъде прекрасен учител

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: ПАНАИР НА КРАСОТАТА И СПОРТА :: Спорт и фитнес-
Идете на: