AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС!

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! Empty
ПисанеЗаглавие: ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС!   ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! EmptyСря 15 Дек 2010, 17:03

Кубрат Томов - Духовен Апокалипсис !!!

http://vbox7.com/play:0327c61e
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС!   ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! EmptyСря 15 Дек 2010, 17:38

Селестинското пророчество!

http://vbox7.com/play:bb56b294
Върнете се в началото Go down
AVAna
админ
админ
AVAna


Брой мнения : 14495
Регистриран : 10.04.2009

ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС!   ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! EmptyСря 15 Дек 2010, 17:47

Първия линк не можах да го изгледам - независимо какво говори Кубрат ми е адски антипатичен и не мога да го издържа
Но с интерес изгледах втория клип. Дано по-скоро настане времето за 9-тото пророчество!
На мен ми се струва обаче, че за съжаление .... ако това се случи ние няма да сме живи да го видим!
Върнете се в началото Go down
https://avadiary.bulgarianforum.net
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС!   ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! EmptyСря 15 Дек 2010, 17:57

Важно е това, което говори Кубрат! Човекът казва кратко , ясно и точно как боледува човечеството днес и как може да оздравее...
Лично мен, тази тема ме вълнува отдавна...Отчайващо е , колко много хора изпадат в депресия, стрес и безумна злоба заради материални облаги или липсата на такива...А материалното е временно! Важното е това, което се казва и в Селестинското пророчество- да осъзнаем истинските ценности!!! Но без усилие, ограмотяване и желание нищо няма да стане...Така че, може и да си права...може и да не го доживеем...
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС!   ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! EmptyПет 17 Дек 2010, 02:34

vbox7 е за БГ,за жалост така че аз съм лишена от поглед,но Селестинското пророчество е тема,която винаги ме е вълнувала и всеки път ровейки в този контекст отварям очите си за действителността и това колко дребни души сме всъщност..
Кубрат Томов?
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС!   ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! EmptyНед 19 Дек 2010, 02:55

Върнете се в началото Go down
Gti
АVAприятел
АVAприятел
Gti


Брой мнения : 325
Регистриран : 16.04.2009

ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС!   ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! EmptyЧет 23 Дек 2010, 17:33

Браво, Шоколадче!
Благодаря!
Аз лично, Шоколад, съм си поставила за цел да спра веднъж за винаги с т.нар. отровно поведение, което значи да спра да карам хората да се чувстват виновни, гневни, отегчени и пр., което значи съзнателно да карам хората да се чувстват добре, ценени, уважавани и т. н.
Много трудна задача! Дори към любимия ми мъж ми е трудно да се въздържам да не хвърлям обвинения.
Въпреки трудностите съм готова на всичко в името на доброто и вече по никакъв начин не искам да наранявам хората. Не мога да скрия девидентите си от това поведение и от тези избори.
Върнете се в началото Go down
Ophelia
AVAгост
AVAгост
Ophelia


Брой мнения : 16
Регистриран : 01.02.2011
Послание : "И вътре в душата на човека, който някога осъдил едно момче заради детските му сълзи, непознатият се смеел ли, смеел."

ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС!   ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! EmptyСря 02 Фев 2011, 06:56

Gti написа:
Браво, Шоколадче!
Благодаря!
Аз лично, Шоколад, съм си поставила за цел да спра веднъж за винаги с т.нар. отровно поведение, което значи да спра да карам хората да се чувстват виновни, гневни, отегчени и пр., което значи съзнателно да карам хората да се чувстват добре, ценени, уважавани и т. н.
Много трудна задача! Дори към любимия ми мъж ми е трудно да се въздържам да не хвърлям обвинения.
Въпреки трудностите съм готова на всичко в името на доброто и вече по никакъв начин не искам да наранявам хората. Не мога да скрия девидентите си от това поведение и от тези избори.

И аз съм като теб... Искам да бъда винаги максимално добра и да не наранявам никого.. Винаги си мечтая за утопичен свят, в който няма злоба, цари разбирателство и обич. Ех.. Би било хубаво, нали? Без всички извращения, които се случват! Където мисленето на хората не е "Мачкай, стъпквай и помитай всичко на пътя!"
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС!   ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС! Empty

Върнете се в началото Go down
 
ДУХОВЕН АПОКАЛИПСИС!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: В СВЕТА НА ПРИКАЗКИТЕ :: Да си поговорим на воля-
Идете на: