AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!

Go down 
+20
Gti
CARAMEL
VODNA
:..Тайна..:
ФАРФОЛИНКА
Фифи перото
ОНИКС
Любов
Марчелина
BilyAna
evita
ЗАХАР
Фрина
T.N.T
natali
Do not disturb me
Принцеса
Никита
ШОКОЛАД
Сузито
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
АвторСъобщение
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 03:26

Обърни внимание, че на опаковката и на бележката вътре пише "без лекарско предписание".Аз даже си пазя една празна кутийка, ако някъде ми се опънат да им я навра в очите.
Ама не се учудвам де...на мен ония ден за Матерна ми искаха рецепта...
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 03:31

mmilityy написа:
Обърни внимание, че на опаковката и на бележката вътре пише "без лекарско предписание".Аз даже си пазя една празна кутийка, ако някъде ми се опънат да им я навра в очите.
Ама не се учудвам де...на мен ония ден за Матерна ми искаха рецепта...
Оффф,хич не съм прочела.
Аз ако бях ,да видиш какъв скандал щях да им спретна..да ме карат да чакам един час при джипката за една кирлива рецепта.

На теб от какво ти е увредена лигавицата на носа..?
От капките за нос ,при продължително ползване,знам ,че се уврежда..
това,много ме притеснява,аз от години ги ползвам почти всеки ден.
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 03:48

Ми по принцип от тях.В началото почна като много яка настинка и алергия...после лека полека като теб само вечер, а сега ...през няколко часа.Около от 3 до 5 часа... Rolling Eyes И сега не знам...Като родя ще се подложа на лечение, пък да видим...Ти докато можеш взимай мерки, много по-добре си от мен.
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 03:48

Олееееееее ужас!
На какво лечение?
Има ли лек?


пп. Лека нощ!
Аз си лягам.
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 03:56

Ами доколкото съм чела има.Сменят се с някакви по-леки заместители капките и се пият някакви хапове, но първите дни били доста тежки.Но все пак не съм сигурна.Трябва добър специалист по УНГ да те прегледа.Защото мен една уж ме прегледа и реши , че имам синузит, а имах рентгенова снимка, на която се вижда , че ми са чисти синусите.Та тая "специалистка" ми изписа едни правени капки за нос, които се оказаха за чистене на синузит...та нямаше никакъв ефект.
Сега съм се насочила към един тук във Варна.Габровски се казва.Бил много добър специалист.Та ще видим той какво ще каже.Ако дори се наложи операция ще се подложа без колебание.Иначе няма отърване, много се пристрастяваш.
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 03:58

Лека Крис! Very Happy
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 07:47

Добро утро I love you

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 56478,1210888674,2
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 09:42

Добро утро! Very Happy

Прекрасно си сервират Т.Н.Т, със стил! Wink


Теди се събуди по никое време, сега задряма пак...И така...
Върнете се в началото Go down
Принцеса
AVAФен
AVAФен
Принцеса


Брой мнения : 1410
Регистриран : 26.04.2009
Послание : някъде там

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 11:30

добро утро

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Breakfast_setting_ithaca_upstate
Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Side-breakfast
Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Breakfast%20setting
Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Cafe-2
Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Cafe-3
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 12:13

Добро утро и на спама!
Ама то закуски то чудооооо...
Аз ще хапна и бягам...
Да ви е хубав и спорен деня на всички! Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 992290


Последната промяна е направена от Никита на Съб 16 Май 2009, 12:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
МАГИКА
AVATурист
AVATурист
МАГИКА


Брой мнения : 161
Регистриран : 29.04.2009
Age : 49
Послание : на въртележката

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 12:17

Добро утро и прекрасен ден! Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 700958
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 12:36

Добро да е ,за всички!
Сега си пия кафенцето,чакам детенце да стане и излизаме..
Оф,дано да не е много топло времето..хич не издържам на горещините..


Ще ходим на пазар,искам да му купя дрешки за вкъщи,нещо по-лятно.
Върнете се в началото Go down
Do not disturb me
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Do not disturb me


Брой мнения : 870
Регистриран : 13.04.2009
Age : 38
Послание : Винаги търсеща

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 16:21

Много топло е навън Крис,ужас.
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 17:00

Здравейте!!!


Ходих до работата... Ситуацията е ясна...Момичета, да се отчета... както предполагах, нещата се оказаха ултимативни... Никой не го интересуват моите обяснения... това, че няма места в яслие, че частните ясли са скъпи... Таааааааа, както изглежда ще трябва да започвам работа септември...И ще трябва да търсим място е ястна ясла,ч е в държавна вероятността граничи с нула...


Последната промяна е направена от Фрина на Съб 16 Май 2009, 18:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Божествена
АVAпристрастен
АVAпристрастен
Божествена


Брой мнения : 3246
Регистриран : 12.04.2009

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 17:08

Very Happy Минавам за малко....
Докато малчо спи малко ви видя, че после сме на разходка...
Ние от юни тръгваме на ясла...малко се притеснявам, дано добре да я понесе.
Тук нямахме проблем със записването и приемането - още миналата година го записахме...
Приятен ден! bounce
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 17:24

Божествена написа:
Very Happy Минавам за малко....
Докато малчо спи малко ви видя, че после сме на разходка...
Ние от юни тръгваме на ясла...малко се притеснявам, дано добре да я понесе.
Тук нямахме проблем със записването и приемането - още миналата година го записахме...
Приятен ден! bounce
Давай му витамини,да засилиш имунитета преди да тръгне... Wink
Върнете се в началото Go down
Божествена
АVAпристрастен
АVAпристрастен
Божествена


Брой мнения : 3246
Регистриран : 12.04.2009

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 17:46

ШОКОЛАД написа:
Божествена написа:
Very Happy Минавам за малко....
Докато малчо спи малко ви видя, че после сме на разходка...
Ние от юни тръгваме на ясла...малко се притеснявам, дано добре да я понесе.
Тук нямахме проблем със записването и приемането - още миналата година го записахме...
Приятен ден! bounce
Давай му витамини,да засилиш имунитета преди да тръгне... Wink

Давам му.
Надявам се и бързо да влезе в релси! Smile
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 18:11

Здравейте Laughing
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 18:20

и аз да почерпя.. Laughing

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Buffet-food

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Mojito_scene
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 18:31

пу на ягодите...А така, добре си ми налял...... какво точно е това..? Имам нужда...
Върнете се в началото Go down
BilyAna
АVAприятел
АVAприятел
BilyAna


Брой мнения : 321
Регистриран : 21.04.2009
Age : 48
Послание : джумайка:)

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 18:36

Здравейте и от мен...Фрина, принуждават те да се върнеш на работа ли? Лошото при яслите е, че в общия случай трябва да имаш резервен вариант - работодателите не са склонни на много болнични, а болното дете няма как да е на ясла. Дано на вас не се налага...
По какъв повод са тези трапези?
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 18:38

BilyAna написа:
Здравейте и от мен...Фрина, принуждават те да се върнеш на работа ли? Лошото при яслите е, че в общия случай трябва да имаш резервен вариант - работодателите не са склонни на много болнични, а болното дете няма как да е на ясла. Дано на вас не се налага...
По какъв повод са тези трапези?


Мдааа, мене защо ме е яд, че не сме си в Бургас. Вярно, майка не може да гледа Теди постоянно, но в подобни случаии... А деца, които не се раболяват в яслите просто няма... Сега не искат да ме чуят, а после ще се сърдят... Като взимам болнични... Ужасно се чувствам...А това , че ще се разделим с Тедиииииииии, не съм готова... Получих стрес, ти казвам Sad
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 18:48

Изоставихте ме Crying or Very sad ... ПОсле, че ме търсите.... Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 706613
Върнете се в началото Go down
ОНИКС
AVATурист
AVATурист
ОНИКС


Брой мнения : 127
Регистриран : 07.05.2009

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 18:52

Не сме те изоставили,бре,я кажи сега защо след като са ти намерили заместничка в работата те притесняват?Да не е тръгнала да напуска? Може направо с нея да отидеш да говориш,за нея ще е добре,ако има работа още няколко месеца,година...
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 18:55

Онксче, други пенсионират, а не наемат нов персонал... Работата се увеличава... такива работи... Заместничката ми , май вече е назначена на постоянно място... Абе има работа, на кой му дреме изобщо, ама стига съм ви занимавала... Да говорим за лИбов...

Ониксче, ти ми се струваш мъничка, така ли е? Омъжена ли си? Дечица?
Върнете се в началото Go down
ОНИКС
AVATурист
AVATурист
ОНИКС


Брой мнения : 127
Регистриран : 07.05.2009

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 19:00

Хахааааа,ама толкова си ми е акъла.Имам две деца,като каката е на 10 г. Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 19:05

Laughing , наистина си мислех, че си мъничка, неомъжена, без деца Laughing ... Нежната и изискана Оникс!!! Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 538379
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 19:14

Мохито...Фрии..Мохито Very Happy
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 19:15

Kakwo значи мохито Embarassed ?
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 19:18

Фрина написа:
Kakwo значи мохито Embarassed ?

http://coolcocktails.hit.bg/mojito.html
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 19:20

Embarassed Embarassed Embarassed Мдааа, личи си, че не пия... Май Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 706613 ...Само червено вино Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 10767
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 19:20

Наздраве!
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 19:23

Фрина написа:
Embarassed Embarassed Embarassed Мдааа, личи си, че не пия... Май Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 706613 ...Само червено вино Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 10767
..абе ...то е слабо Laughing
Шоко..наздраве cheers
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 19:26

Много добре би ми дошло едно мохито сега или маргарита! Нищо,че и аз съм любител на червеното винце! Very Happy
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 19:28

ШОКОЛАД написа:
Много добре би ми дошло едно мохито сега или маргарита! Нищо,че и аз съм любител на червеното винце! Very Happy

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 184
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 19:29

Хайде...чао за сега..ще легна да догледам мача..че имам голяма мускулна треска Very Happy
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 19:57

Здрасти!
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 20:05

Никой ли няма?

...айде отивам си тогава Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
BilyAna
АVAприятел
АVAприятел
BilyAna


Брой мнения : 321
Регистриран : 21.04.2009
Age : 48
Послание : джумайка:)

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 20:16

Пак съм тук...между две палачинкиSmile
Фрина, няма да се разделиш с детето, то пак ще си е твое...ами мсли го от хубавата страна! Утре имаш рожден ден, усмихни се! Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 538379
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 23:01

Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 23:28

Добра вечер!!! Very Happy

Как сте сладурчовци? Пийнах бирка и ядох пица... Сега си пея Wink
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 23:35

...аз па ..на зелено ходих..по-късно снимки Laughing
..айде..наздраве..пий едно от мен...имам повод/нали за тва черпих днес/ Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 23:36

за какво черпа? не разбрах....какво зелено? Училище ли?
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 23:42

Фрина написа:
за какво черпа? не разбрах....какво зелено? Училище ли?
..гора..гора..жените като ревналли..искат природа..закарах ги ...ейви на... викам..те..ама то ще е пълно с кърлежи...на баба ви хвърчилото..и обратно Laughing


..абе днес правя 1 месец Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 23:44

Хубаво си ги завел Very Happy


от какво един месец правиш, моля?
Виж ме кВа съм красавица? Wink Пременила съм ...
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyСъб 16 Май 2009, 23:48

Фрина написа:
Хубаво си ги завел Very Happy


от какво един месец правиш, моля?
Виж ме кВа съм красавица? Wink Пременила съм ...
..що ми е познато I love you cheers
...виж под аватара ми Wink
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyНед 17 Май 2009, 00:06

пак..изчезна Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyНед 17 Май 2009, 00:28

Ха, честито!!!! Ти как попадна тук? Аз от другия форим...


Ами, да.... Трябва да обърна внимание на мъжете си... Smile
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyНед 17 Май 2009, 00:35

Фрина написа:
Ха, честито!!!! Ти как попадна тук? Аз от другия форим...


Ами, да.... Трябва да обърна внимание на мъжете си... Smile

Бг мама..и покрай Силвия Laughing
..тя ми каза ,че тук е хубаво cheers
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 EmptyНед 17 Май 2009, 00:51

Smile Лека нощ!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!   Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече! - Page 19 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Жарко слънце вън пече,спамче хладно ме влече!
Върнете се в началото 
Страница 19 от 20Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: Архив :: Заключени теми-
Идете на: