AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Държите ли да ви харесват?

Go down 
+21
ОНИКС
Radiana
Принцеса
bubale4e
Сапфира
edna_jena
Божествена
ЗАХАР
ШОКОЛАД
rositoo27
mmilityy
Никита
ПЕРЛА
T.N.T
VODNA
CARAMEL
Савана
natali
Марчелина
Любов
Gti
25 posters
АвторСъобщение
Gti
АVAприятел
АVAприятел
Gti


Брой мнения : 325
Регистриран : 16.04.2009

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyНед 19 Апр 2009, 01:05

Аз доста страдам от това си желание,защото практически е невъзможно всички да те харесват.
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyНед 19 Апр 2009, 01:15

Gti написа:
Аз доста страдам от това си желание,защото практически е невъзможно всички да те харесват.
Държа да бъда харесвана само тези,които аз харесвам.
Много е неприятно,когато искаш да създадеш правилното впечатление за себе си..,
а се окаже,че те мислят за съвсем друг човек.
Общо взето се стремя да съм харесвана,но не и на всяка цена.
Върнете се в началото Go down
Марчелина
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Марчелина


Брой мнения : 539
Регистриран : 13.04.2009
Age : 43
Послание : Филибето

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyНед 19 Апр 2009, 01:22

Искам да ме харесват,които аз харесвам и
от които се интересувам!
Но....не на всяка цена -нещата просто или стават
или не!
За другите-които са минаващи покрай мен-изобщо даже
не ме интересува дали ме харесват!
Аз съм от хората,които не спестяват почти нищо,
опитвам се да съм мека или дискретна,но не винаги се получават нещата
Върнете се в началото Go down
Gti
АVAприятел
АVAприятел
Gti


Брой мнения : 325
Регистриран : 16.04.2009

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyНед 19 Апр 2009, 03:14

Крис написа:
Gti написа:
Аз доста страдам от това си желание,защото практически е невъзможно всички да те харесват.
Държа да бъда харесвана само тези,които аз харесвам.
Много е неприятно,когато искаш да създадеш правилното впечатление за себе си..,
а се окаже,че те мислят за съвсем друг човек.
Общо взето се стремя да съм харесвана,но не и на всяка цена.
Още по неприятно е да си мил и добър с хората и накрая да разбираш ,че точно тези,които си защитавал,пред другите те нараняват най-много .
Върнете се в началото Go down
natali
Фотошопър
Фотошопър
natali


Брой мнения : 3871
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Там....където всичко е възможно

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyНед 19 Апр 2009, 03:15

Естествено че е хубаво да те харесват,но лично аз не държа на всяка цена да е така,хора много и различни не може да угодиш на всички,лафа как беше-като не ме харесваш вземи ме у вас да не ме гледат другите Държите ли да ви харесват? 897634
Върнете се в началото Go down
Савана
undercover agent
undercover agent



Брой мнения : 16672
Регистриран : 11.04.2009
Послание : На тавана

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyНед 19 Апр 2009, 03:17

Gti написа:
Крис написа:
Gti написа:
Аз доста страдам от това си желание,защото практически е невъзможно всички да те харесват.
Държа да бъда харесвана само тези,които аз харесвам.
Много е неприятно,когато искаш да създадеш правилното впечатление за себе си..,
а се окаже,че те мислят за съвсем друг човек.
Общо взето се стремя да съм харесвана,но не и на всяка цена.
Още по неприятно е да си мил и добър с хората и накрая да разбираш ,че точно тези,които си защитавал,пред другите те нараняват най-много .

И защо го правят това?
Какво хора са?
Нямат ли капчица благодарност?
А съвест?
Това ми е доста интересна тема?
А иначе аз също искам да се харесвам на хората и се опитвам да угода и да бъда добра, но не винаги успявам
Върнете се в началото Go down
natali
Фотошопър
Фотошопър
natali


Брой мнения : 3871
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Там....където всичко е възможно

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyНед 19 Апр 2009, 03:18

Gti написа:
Крис написа:
Gti написа:
Аз доста страдам от това си желание,защото практически е невъзможно всички да те харесват.
Държа да бъда харесвана само тези,които аз харесвам.
Много е неприятно,когато искаш да създадеш правилното впечатление за себе си..,
а се окаже,че те мислят за съвсем друг човек.
Общо взето се стремя да съм харесвана,но не и на всяка цена.
Още по неприятно е да си мил и добър с хората и накрая да разбираш ,че точно тези,които си защитавал,пред другите те нараняват най-много .
Ми то си е като закон божи-човек бива нараняван от най-близките си,пази се от приятелите си а не от враговете,малко се отплеснах confused
Върнете се в началото Go down
CARAMEL
АVAприятел
АVAприятел
CARAMEL


Брой мнения : 214
Регистриран : 13.04.2009
Age : 39
Послание : Пловдив

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyНед 19 Апр 2009, 03:35

Gti написа:
Аз доста страдам от това си желание,защото практически е невъзможно всички да те харесват.
Аз също съм така и въпреки че приемам че не мога да бъда харесвана от всички се питам защо така се получава понякога,затова бих искала да съм харесвана от важните хора за мен и от тези които аз харесвам,макар че често от тях получавам най-големите критики.
Мисля че всеки иска да бъде харесван Very Happy
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyНед 19 Апр 2009, 03:52

Иска ми се да ме харесват всички, но съм наясно че няма как да стане.
Хората са толкова различни... ако си хубав за едни с дадени качества, за други си грозен със същите.
Има случаи, в които не ме харесват и близките ми хора, хора на които държа. Но в крайна сметка това съм си аз и не считам за необходимо винаги да се променям, според техните възгледи за добро поведение и стил на живот.
Пък и всеки гледа на нещата според неговия мироглед, аз си имам свой.
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyНед 19 Апр 2009, 09:48

Държите ли да ви харесват? 25Не,не държа Wink
Ако всички ме харесват..или има нещо сбъркано в мен ...или в хората
Върнете се в началото Go down
ПЕРЛА
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 110
Регистриран : 16.04.2009

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyНед 19 Апр 2009, 11:09

КаБа написа:
Държите ли да ви харесват? 25Не,не държа Wink
Ако всички ме харесват..или има нещо сбъркано в мен ...или в хората

Имаше една мисъл,
ако всичко ви е наред, замислете се кое не ви е наред!


По темата!
Не знам дали "държа", но търся чуждото одобрение! То си е подсъзнателно.
Ако не го получа не се натъжавам, но търся причината, интересно ми е защо някой не ме харесва. Това разбира се може да е по много начини, не кривя поведението си, за да се харесам...
Малко объркано се получи,
темата е много интересна!
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyНед 19 Апр 2009, 11:23

Аз също не държа да се харесвам на всички.
Може би като бях по-млада съм се стремила към това,но сега не е така.
Живота те учи и те премачква по някакъв начин и много неща се променят
с течение на времето. Сега гледам да съм си аз в всички посоки
и ако се харесам на някого. ..добре,ако ли не...негов проблем...
Имам си на кого да разчитам и на кой да се харесвам...
Не може на всички да се харесва човек...тогава ще сме еднакви,
защото обикновенно харесваш тези с които си приличаш по много неща.
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyНед 19 Апр 2009, 15:59

Никак даже не държа!Хората, които са ми по сърце и близките ми ме харесват и възприемат каквато съм.Останалите ако искат да ме харсват! - не плащам данък обществено мнение!Ако пък допадна на някой - чудесно, значи наистина е вникнал в мен.
Дори да си призная предпочитам понякога да съм мнителна и затворена, отколкото да ме вземат за курбан!

Някога бях доста наивна и мноооого се парех, ама наистина много...Може би затова съм станала непукист дали хората ме харесват...Не, че съм лоша, но съм доста директна, когато ме настъпят.Може и това да е причината.

Хората са го казали:
"По добре на хората в устата, отколкото в краката!"
Върнете се в началото Go down
rositoo27
AVATурист
AVATурист
rositoo27


Брой мнения : 110
Регистриран : 11.04.2009

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyСря 22 Апр 2009, 19:02

Ако аз се харесвам това ми е достатъчно.
Които не ме харесва си е негов проблем.
Обичачм да се глася ,да се контя и да изглеждам добре Razz
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyСря 22 Апр 2009, 19:06

Приятно ми е ,но не държа! Има хора,които не ме харесват и аз съм щастлива от този факт! Laughing Когато ме харесват,искам да знам защо!
Върнете се в началото Go down
ПЕРЛА
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 110
Регистриран : 16.04.2009

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyСря 22 Апр 2009, 19:44

ШОКОЛАД написа:
... Когато ме харесват,искам да знам защо!

И аз съм така!
И то не защото искам до получа комплимент, а за да знам кои качества са оценили в мен хората, това е отличен поглед отстрани, ако е откровен!
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyСря 22 Апр 2009, 19:45

ПЕРЛА написа:
ШОКОЛАД написа:
... Когато ме харесват,искам да знам защо!

И аз съм така!
И то не защото искам до получа комплимент, а за да знам кои качества са оценили в мен хората, това е отличен поглед отстрани, ако е откровен!
Именно! Разбира се,искам да знам и когато не ми харесват нещо,но само от хората,на които държа! За другите-аз съм права! Laughing И все пак,стремя се към обективност!
Върнете се в началото Go down
ЗАХАР
AVAЛюбист
AVAЛюбист
ЗАХАР


Брой мнения : 720
Регистриран : 11.04.2009
Age : 41
Послание : на земята

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyСря 22 Апр 2009, 19:50

аз държа приятелите ми да ме харесват
защото аз си ги обичам много преполагам че и те мен
а останалите ми иска ми се да Very Happy
Върнете се в началото Go down
Божествена
АVAпристрастен
АVAпристрастен
Божествена


Брой мнения : 3246
Регистриран : 12.04.2009

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyСря 22 Апр 2009, 20:36

Не държа всички да ме харесват!
А и не е възможно.
Това означава да изменя на себе си,
само и само да се харесам на някой!
Аз съм си аз! Който ще ме харесва,
ще ме харесва такава каквато съм!

Причините - и аз като вас искам да знам - и в двата случая! Very Happy
Върнете се в началото Go down
edna_jena
AVAгост
AVAгост
edna_jena


Брой мнения : 41
Регистриран : 23.04.2009
Age : 49
Послание : София

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyПет 24 Апр 2009, 09:23

Имаше един лаф,че който не ме харесва значи няма вкус. Razz Честно казано не държа да ме хареса всеки,
.Не мога и да го постигна,защотот не съм лицемер и определено не казвам на хората това,което искат да чуят,а това,което мисля.
Искам обаче тези,които ме харесват да го правят заради самата мен,а не заради това какво имам
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyСъб 25 Апр 2009, 02:30

Ами не. Приятно е да те харесват, но за мен е важно близките ми да ме харесват... за другите хора... ами това си е техен избор. Щом някой не ме харесва значи си има основателна причина, била тя обективна или не. Дори са ми много странни хората, които искат да се харесват на всички... от онзи хамелеонски тип... нагаждайки се към всеки един за да го харесат... малко на комплекси ми бие тази крайност.
Ако всички ме харесват това ще значи, че нещо не е наред... определено. Тъй като хората сме много различни един от друг и е нормално едни да са ни симпатични, други не... едни да харесваме много или малко, а други изобщо. Много бих се притеснила ако при мен е така... и ме харесват всички.
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyСъб 25 Апр 2009, 02:42

ами честно казано не се стремя да ме халесват хората, но се опитвам с всички да се държа добре. Това ми е като наказание, винаги се опитвам да помогна, ако избухна после обяснявам защо, за да ме разберат, че не съм го направила от злоба примерно. Но пък ми е кофти, когато не ме харесат и искам да знам защо
Върнете се в началото Go down
Принцеса
AVAФен
AVAФен
Принцеса


Брой мнения : 1410
Регистриран : 26.04.2009
Послание : някъде там

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyПон 27 Апр 2009, 18:22

На хората на който държа и харесвам искам също да ме харесват, но хора който са ми неприятни, просто нямам нужда от тяхните симпатии.
Върнете се в началото Go down
Radiana
АVAприятел
АVAприятел
Radiana


Брой мнения : 267
Регистриран : 26.04.2009

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyВто 28 Апр 2009, 11:17

Ако някой не ме харесва,хич да не ми го казва. Very Happy
Върнете се в началото Go down
ОНИКС
AVATурист
AVATурист
ОНИКС


Брой мнения : 127
Регистриран : 07.05.2009

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyПет 08 Май 2009, 23:49

Аз пък точно обратното - ако на някой не му допадам,предпочитам да разбера веднага,вместо разни мили очички...Или Добро утро през зъби.Не съм умряла на някой за поздрава или за харесването.По същия начин постъпвам,когато аз не харесвам някого.
Върнете се в началото Go down
Бочка
АVAприятел
АVAприятел
Бочка


Брой мнения : 432
Регистриран : 12.04.2009

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyСъб 09 Май 2009, 02:02

Днес държах да ме харесват. Имах си самочувствие.
Върнете се в началото Go down
ЗАХАР
AVAЛюбист
AVAЛюбист
ЗАХАР


Брой мнения : 720
Регистриран : 11.04.2009
Age : 41
Послание : на земята

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyНед 10 Май 2009, 13:44

Бочка написа:
Днес държах да ме харесват. Имах си самочувствие.
аз те харесвам винаги Wink
Върнете се в началото Go down
Фифи перото
АVAприятел
АVAприятел
Фифи перото


Брой мнения : 446
Регистриран : 12.04.2009

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyСря 13 Май 2009, 04:31

сигурно ще се повторя с други мнения,но искам да се харесвам на хората,на които държа,другите да ми пдат задника Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://maggiedimova.multiply.com/
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyСря 15 Дек 2010, 01:28

Разбира се,напъвам се постоянно дори да не се получава-тъпа и упорита докрай! Cool

Какво значи да държиш?Полагам усилия да изглеждам и да се чувствам удобно в кожата си,приятно ми е,когато това се оценява.Там,където е необходимо се старая и ме харесват,но принципно категорично не ми е фикс идея и никак не настоявам .
Харесването е много относително понятие..тези,които харесват опаковката ми не харесват съдържанието и обратно -не съм от хората,които живеят за да правят добро впечатление на другите със сигурност.
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyЧет 30 Дек 2010, 01:59

Понякога ме харесват такива хора, че почвам да се чудя какво не ми е наред и коя черта от характера си трябва спешно да изкореня Laughing
Искам да ме харесват, по-точно исках. Страдах много, когато виждах, че някой не ме харесва. Но сега вече нямам време за такива глупости. Жалко, че трябваше да минат толкова години в безсмислени терзания. Сега е толкова по-лесно и приятно.
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? EmptyЧет 30 Дек 2010, 04:48

Понякога си мисля, че другите са нашето огледало! Когато усетя , че някой не ме харесва, се питам Защо!!! Suspect
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Държите ли да ви харесват? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Държите ли да ви харесват?   Държите ли да ви харесват? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Държите ли да ви харесват?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: В СВЕТА НА ПРИКАЗКИТЕ :: Да си поговорим на воля-
Идете на: