AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Обработка на портретна снимка ( авторски урок)

Go down 
+3
ШОКОЛАД
Никита
Фрина
7 posters
АвторСъобщение
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyПет 15 Окт 2010, 15:55

Здравейте!
Това е моят първи урок по обработка във фотошоп. sunny
Тук ще покажа как съм направила две цветови обработки на една портретна снимка.
Ако ви хареса, можете да опирате или да повторите и поукрасите. Ще се радвам да обсъждаме и показваме тук обработки свързани с този урок.



И така, започваме I love you :

Избираме подходящо изображение.

За да се достигне по-добър ефект е добре да се избере снимка с тъмен едноцветен тон ( но не черен) afro

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 642f870f90c7


1.Ретуш

Дублираме снимката. На копието правим следната настройка: Filter - Blur - Guassian Blur - радиус 2,0.
Тъй като обработката цели изглаждане на лицето и за да не останат размити останалите части, то трябва да се изтрие „ефекта” с мека четка на някои места – очите, устата, косата, върха на носа… трябва да остане “blur” само на кожата на лицето.

2. Грим - в зависимост от снимката

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 2386387r


3. Pattern Effect


Правим две копия на вече гримираната девойка. Избираме второто копие и го обезцветяваме : Image - Adjustment - Desaturate.

Продължаваме да работим с "copy 2" Отиваме в менюто
Filter - Blur - Gaussian Blur; Радиус - 25.

След това избираме команда: Filter - Pixellate - Color Halftone

Използваме следните параметри:

Channel 1- 45

Channel 2-100

Channel 3-100

Channel 4-100


Преместваме "copy 1" layer най – отгоре. Изтриваме, докато остане фона от "copy 2".

Получва се това :

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 2386388z


4. Ctrl + E за обединяване на всички слоеве.


След това съм направила две различни обработки

1 вариант

1. Правим нов слой и го запълваме със следния цвят: ffe801, поставяме го в режим в Soft light, прозрачност 70%.

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 2386389d




3. Layer - New adjustment layer - selective color:

Red: -100,-13,100,0
Yellow: 100,-24,-100,0
Green: 100,0,0,0
White: -100,-100,0,0
Neutral: 100, 26,-27,-26
Black:100, 100,100,0


Намаляваме прозрачността на слоя до 74%.

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 2386390u



4. Layer - New adjustment layer - selective color:

Red: -100,100,-100,28
Yellow: -100,+18,0,0
Green: 100,0,-72,0
Blue: 100,46,-100,0
White: 0,0,0,-47
Neutral :16,8,20,0
Black: 100,100,0,0


Позтавяме в режим Soft light.

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 2386413G

4. Създаваме нов цветен слой (New Fill Layer)
Избираме вариант Pattern, вид текстура - Brush pen on Curves (в раздел Artst Surfaces).

Този слой трябва да бъде разположен над слоя с модял, но под слоя със жълтия цвят. Изтривам , докато не се появи частта от модела, който ми е нужен.

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 2386414h


5. Избирам някои от тези четки и рисувам на всеки път на нов слой ( с бял и черен цвят) : http://pinkonhead.com/freebies/spring-photoshop-brushes-made-with-scribblertoo/ ( за тази обработка съм използвала три слоя )

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 2386415Y

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 2386416z


След това изтривам ненужните елементи и …

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 2386417O



Готово! sunny



2 вариант

Избираме модела с готовия фон и микияж:

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 2386425Q


1. Правим нов слой и го заливаме със следния цвят - ff631d, поставяме в режим Hue, прозрачност - 100%

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 2386426K

2. След това : Layer - New adjustment layer - Color balance:

Midtones: -10,-9,-1
Shadow:-1,6,6


Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 2386427K


3. Layer - New fill layer, избираме следния цвят : f1f0ff, режим Color Burn, прозрачност - 100%.

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 2386428E


4. Още един слой, който запълваме с цвят 000d5e, режим - Exclusion, прозрачност - 72%.
Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 2386429i


Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 248386




Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyПет 15 Окт 2010, 21:35

Браво Фри!Честит ти първи урок! Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 248386

Ще го пробвам,да видим какво ще стане. Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 936603
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyПет 15 Окт 2010, 22:31

Прекрасно! cheers Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 248386
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyСъб 16 Окт 2010, 01:05

Направих нещо по урока,но това не е за мен...не ме влече нещо Embarassed
Иначе урока е обяснен добре и който иска да го пробва ще се справи лесно.
Браво,Фри!

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) B9c5a697ad82
Оригинал
Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 01c765e7003c


Последната промяна е направена от Никита на Съб 16 Окт 2010, 02:03; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyСъб 16 Окт 2010, 01:52

Благодаря ви момичета!
Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 992290


МНого се радвам, че си пробвала , Никита! Получило се е чудесно. Интерпретирала си и виждам... Много ми харесва вариацията ти. Покажи оригинала Smile. Май цветовия " бъркоч " си избегнала Wink... Но определено е чудесено! Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 248386 Благодаря ти, че веднага се включи! Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 10767
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyСъб 16 Окт 2010, 02:07

Еее Фри,нали знаеш,че немога да стоя мирна...
естествено интерпретирах и наистина не съм правила цветовия ефект Wink Laughing
Сложих оригинала. Smile
Върнете се в началото Go down
vivavili
AVAгост
AVAгост



Брой мнения : 3
Регистриран : 21.02.2011

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyПон 21 Фев 2011, 17:49

Здравейте, може ли някой да ми обясни как да си коригирам носа?Понеже ще си правя ринопластика и искам да пробвам,благодаря!
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyВто 22 Фев 2011, 16:46

Най-общо казано, за подобни корекции се използва функцията Liquify, нужна е , обача голяма прецизност и опит... Не мисля, че това ще е от голяма полза. Като идеш на място, при доктора си, той ще ти покаже различни варианти, което би било по- правдоподобно.

Поздрави!
Върнете се в началото Go down
vivavili
AVAгост
AVAгост



Брой мнения : 3
Регистриран : 21.02.2011

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyВто 22 Фев 2011, 19:20

Благодаря. Но някои доктори искат да им занесеш обработена твоя снимка /което наистина е много неправилно/, но все пак ще се опитам,просто ми е интересно....дано намеря къде се намира тази опция, защото никога не съм работила с програмата. Поздрави...
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyВто 22 Фев 2011, 20:09

Тази опция е при филтрите. Най отгоре в антетката. Filter и след това избираш Liquify... Както вече казах, обаче необходима е голяма прецизност, не е лесно...

Според мен е добре първо да се насочиш към лекар... после да му мислиш. Това е много важна стъпка и е от изключително значение кой ще ти направи операцията... Честно казано, на мен ми се струва изключително несериозно някой лекар да иска да види фотошопски модел ... Това е тъпотия... Първото което е, той е наясно с анатомия, с конкретната специфика на костта и съответно какво може да се напри с този нос... той би трябвало да си представи, да го вижда в мислите си как може да изглежда... с фотошоп, ако става въпрос, мога да взема чужд нос и да го натъкмя на която си искам снимка...


Нямам думи просто...
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyВто 22 Фев 2011, 20:10

vivavili написа:
Благодаря. Но някои доктори искат да им занесеш обработена твоя снимка /което наистина е много неправилно/, но все пак ще се опитам,просто ми е интересно....дано намеря къде се намира тази опция, защото никога не съм работила с програмата. Поздрави...
Най напред здравей и добре дошла сред нас!
Щом никога не си работила с програмата,тогава ще ти е многооо трудно.
Не искам да те плаша,но ще ти трябват доста упражнения преди да ползваш тази функция.Тя се намира ето тук:
Обработка на портретна снимка ( авторски урок) A20b0e20b9da

Аз съм съгласна с Фрина,че трябва лекаря да ти покаже как ще изглеждаш,а не ти да се мъчиш над това.
Все пак взимат пари за това!
Върнете се в началото Go down
vivavili
AVAгост
AVAгост



Брой мнения : 3
Регистриран : 21.02.2011

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyСря 23 Фев 2011, 01:43

Благодаря ви,ще си поиграя да видя какво мога да направя!
Върнете се в началото Go down
AVAna
админ
админ
AVAna


Брой мнения : 14495
Регистриран : 10.04.2009

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyЧет 24 Фев 2011, 07:09

Може момичето просто да е решило да види дали ще изглежда по-добре с различен нос и тогава да се обърни към доктори.
Аз ако реша някога да си правя нещо наистина първо ще се "барна" със шопа. Пък вярно, че после дотора трябва да си каже крайната дума!
Върнете се в началото Go down
https://avadiary.bulgarianforum.net
Сузито
Личен състав на форума; Фотошопър
Личен състав на форума; Фотошопър
Сузито


Брой мнения : 2583
Регистриран : 12.04.2009
Послание : AVAdiary :-)

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyВто 01 Мар 2011, 18:31

Не е портрет ,а експеримент Rolling Eyes
Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 3040955j
Върнете се в началото Go down
AVAna
админ
админ
AVAna


Брой мнения : 14495
Регистриран : 10.04.2009

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyВто 01 Мар 2011, 21:41

Сузи много ти е готин експеремента!
Аз все се каня, че ще си инсталирам някоя и дрега четка, че в момента нямам нищо. Ще покажа и аз след някой ден
Върнете се в началото Go down
https://avadiary.bulgarianforum.net
Сузито
Личен състав на форума; Фотошопър
Личен състав на форума; Фотошопър
Сузито


Брой мнения : 2583
Регистриран : 12.04.2009
Послание : AVAdiary :-)

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyВто 01 Мар 2011, 22:21

Мерси Ани Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 992290
Фрина много ми хареса това уроче bounce
Върнете се в началото Go down
Сузито
Личен състав на форума; Фотошопър
Личен състав на форума; Фотошопър
Сузито


Брой мнения : 2583
Регистриран : 12.04.2009
Послание : AVAdiary :-)

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyВто 01 Мар 2011, 22:22

Ани между другото чакам и твоето уроче,
отдавна не си правила Very Happy
Е,ако имаш желание разбира се,
хайде да размърдаме малко форума ФШ.
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyВто 01 Мар 2011, 22:23

Сузи, фона се е получил много готино Very Happy . На мен лично не ми допада мадамата да е толкова зелена, но от друга страна се е получило интересно... cheers Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 248386
Върнете се в началото Go down
Сузито
Личен състав на форума; Фотошопър
Личен състав на форума; Фотошопър
Сузито


Брой мнения : 2583
Регистриран : 12.04.2009
Послание : AVAdiary :-)

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyВто 01 Мар 2011, 22:25

Фрина написа:
Сузи, фона се е получил много готино Very Happy . На мен лично не ми допада мадамата да е толкова зелена, но от друга страна се е получило интересно... cheers Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 248386
Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 630188 Ами да е в тон с фона нарочно е зелена хихихи разсмя ме Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 992290
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyВто 01 Мар 2011, 22:29

Сузито написа:
Фрина написа:
Сузи, фона се е получил много готино Very Happy . На мен лично не ми допада мадамата да е толкова зелена, но от друга страна се е получило интересно... cheers Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 248386
Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 630188 Ами да е в тон с фона нарочно е зелена хихихи разсмя ме Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 992290
...тя щото извънземна,затова такава зелена... Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 630188 Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 630188 Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 630188
Сузи,добре е станало! Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 448229
Върнете се в началото Go down
Сузито
Личен състав на форума; Фотошопър
Личен състав на форума; Фотошопър
Сузито


Брой мнения : 2583
Регистриран : 12.04.2009
Послание : AVAdiary :-)

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyВто 01 Мар 2011, 22:30

Никита написа:
Сузито написа:
Фрина написа:
Сузи, фона се е получил много готино Very Happy . На мен лично не ми допада мадамата да е толкова зелена, но от друга страна се е получило интересно... cheers Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 248386
Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 630188 Ами да е в тон с фона нарочно е зелена хихихи разсмя ме Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 992290
...тя щото извънземна,затова такава зелена... Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 630188 Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 630188 Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 630188
Сузи,добре е станало! Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 448229
Хахах и аз това си помислих cheers
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyВто 01 Мар 2011, 22:50

Не, фешън се е получило , наистина ... Точната дума е интересно, да Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 789138


Момичета, мисля си, че е хубаво всички авторски уроци да се сложат тук във форума... Даже може подфорум да се направи- с уроци... И Авана има, и Никита, ти Сузи, не знам... Но определено си мисля, че тук е мястото на всичко, което сме направили сами, а може и да е от помощ... Помислете !!! Независимо, че може да са в блогове, моля, копнете си уроците в нашия форум... Какво мислите вие?
Върнете се в началото Go down
AVAna
админ
админ
AVAna


Брой мнения : 14495
Регистриран : 10.04.2009

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyВто 01 Мар 2011, 23:12

Сузито написа:
Ани между другото чакам и твоето уроче,
отдавна не си правила Very Happy
Е,ако имаш желание разбира се,
хайде да размърдаме малко форума ФШ.

Сега едно уроче за ДДС-то ако искаш да ти спретна и за касови апарати, че ми пуши главата от работа. Аааааа и с НОИ разправии да не забравя. Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 559818
Малко да ми намалее и почвам да се включвам активно в темите
Върнете се в началото Go down
https://avadiary.bulgarianforum.net
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyВто 01 Мар 2011, 23:25

Фри,идеята е добра.Ще гледам да го направя! Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 992290
Върнете се в началото Go down
AVAna
админ
админ
AVAna


Брой мнения : 14495
Регистриран : 10.04.2009

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyСря 02 Мар 2011, 06:55

Фрина написа:
Не, фешън се е получило , наистина ... Точната дума е интересно, да Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 789138


Момичета, мисля си, че е хубаво всички авторски уроци да се сложат тук във форума... Даже може подфорум да се направи- с уроци... И Авана има, и Никита, ти Сузи, не знам... Но определено си мисля, че тук е мястото на всичко, което сме направили сами, а може и да е от помощ... Помислете !!! Независимо, че може да са в блогове, моля, копнете си уроците в нашия форум... Какво мислите вие?

На първо време направих нова категория и отделен подфорум за уроците. Сега форума ми харесва много повече и се вижда за какво иде реч в него!
Разместването и отделеното време си заслужаваха!
Преместих и уроците ви там и променях заглавия - проверете ги ако има разминаване да оправяме.
Имаме си двама нови членове на екипа, които ще се наричат фотошопъри - НАТАЛИ и СУЗИТО! Честито!
Така всички хора, които пишат активно във форума и се занимават с фотошоп могат да се разполагат спокойно там - дадени са им пълни права на модератори във форума за фотошопа.
Ако съм пропуснала някой от пишещите активно който се занимава с фотошоп и съм го пропуснала моля да бъда извинена - ще оправя грешката веднага щом ме информирате - Никита също може да добавя членове на групата Фотошопъри - така че и на нея можете да пишете, ако има нещо!
Моите уроци ще ги копирам тук през почивните дни, че сега не остава ред


Върнете се в началото Go down
https://avadiary.bulgarianforum.net
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyСря 02 Мар 2011, 13:51

Великолепно, Авана ! cheers

Чудесна е и идеята за категорията "фотошопъри" cheers . Честито на Сузи и Натали !!! Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 992290
Върнете се в началото Go down
Сузито
Личен състав на форума; Фотошопър
Личен състав на форума; Фотошопър
Сузито


Брой мнения : 2583
Регистриран : 12.04.2009
Послание : AVAdiary :-)

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyСря 02 Мар 2011, 14:20

Много благодаря Ани Very Happy
Сега форума изглежда много добре и е някак по подреден страхотно cheers
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyЧет 03 Мар 2011, 00:21

Честито на Сузи и Натали !!! Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 992290
Върнете се в началото Go down
AVAna
админ
админ
AVAna


Брой мнения : 14495
Регистриран : 10.04.2009

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyЧет 03 Мар 2011, 01:56

Много се радвам, че ви харесват промените!
Наистина го бях зарязала форума, но много си го обичам и ще компенсирам някак си изгубеното време!
Много ми е приятно когата всички са доволни и се чувстват добре тук!
В момента и аз се чувствам идеално и няма да бягам вече!
Сега остава да си намеря и един печат "ОБЕЩАНО" като на Господари на ефира и да си лепна на края на поста, но вие сте хора с фонтазия и ще си го представите!
Върнете се в началото Go down
https://avadiary.bulgarianforum.net
Сузито
Личен състав на форума; Фотошопър
Личен състав на форума; Фотошопър
Сузито


Брой мнения : 2583
Регистриран : 12.04.2009
Послание : AVAdiary :-)

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyЧет 03 Мар 2011, 03:46

Е,щом е за идеята Very Happy
Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 3047185d
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyЧет 03 Мар 2011, 03:52

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 992290 Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 10767 Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 248386 Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 789138
Върнете се в началото Go down
AVAna
админ
админ
AVAna


Брой мнения : 14495
Регистриран : 10.04.2009

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyЧет 03 Мар 2011, 04:19

Сузито написа:
Е,щом е за идеята Very Happy
Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 3047185d

Хаха
Сузи Обработка на портретна снимка ( авторски урок) 1843
Върнете се в началото Go down
https://avadiary.bulgarianforum.net
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) EmptyЧет 03 Мар 2011, 12:30

Чудесно!
Браво!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обработка на портретна снимка ( авторски урок)   Обработка на портретна снимка ( авторски урок) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Обработка на портретна снимка ( авторски урок)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Жена-котка (авторски урок)
»  Снимка с ефект на запотено стъкло(Урок)
» Гласувайте за Ретуш на снимка
» Он-лайн обработка на аватари и подписи
» Гласуване за ОЦВЕТЯВАНЕ НА ЧЕРНО-БЯЛА СНИМКА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: PHOTOSHOP :: Уроци-
Идете на: