AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!

Go down 
+22
Алекса
KENGA
черна роза
chopy78
Talasym
bubale4e
Бебсън
evita
Сузито
VODNA
Radiana
AddictedSunny
Сапфира
natali
T.N.T
Ms SMITH
desi slava
gergana1958
ШОКОЛАД
Никита
Фрина
Любов
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
АвторСъобщение
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyВто 23 Ное 2010, 14:15

Стига бре
Ние се каним да излезем- не е студено,няма мъгла и все още не еееееееееее заваляло Twisted Evil
Не ми казвайте Станислава....бебето е.
Аз съм Рени Embarassed
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyВто 23 Ное 2010, 14:20

Laughing Laughing Laughing Идвам да ви ставам кръсница и на двете Embarassed Laughing Сега се сещам, че Михаела беше на Зойчето. Ужааас! Голяма съм бяла птичка Laughing
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyВто 23 Ное 2010, 14:24

Кенга, тебе повече няма да те чета- нещъ и тука да има градушка, ще ми се очука лимузината :Р хахахаха
както и да е, нещо щях да пиша,ама забравих.:?
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyВто 23 Ное 2010, 15:14

Добро утро Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Алекса
AVAгост
AVAгост
Алекса


Брой мнения : 24
Регистриран : 21.08.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyВто 23 Ное 2010, 15:28

Здравейте,момичета.
Малко ми е трудно да ви позная с нови никове.
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyВто 23 Ное 2010, 15:54

Добро утро и на вас мумиценца sunny

Тони пак ще разпише дъждовен. Миналата седмица, цялата не е ходил на у-ще. Кашляше и му течеше саполя. Тази седмица сигурно ще е половината...Искам да върна времето. Искам да съм в 3-ти клас и да имам такава мама lol!
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyВто 23 Ное 2010, 15:55

Алексче аз съм си аз и съм си у нас
егати римите въртя
Прен валя, трея, святка, духа вятър и сега някъде просветна ама се не знае до кога де
Аз след малко отивам на работа, ако по дяволите стана да ям накрая. Е писна от тоз мързел честно
Върнете се в началото Go down
Алекса
AVAгост
AVAгост
Алекса


Брой мнения : 24
Регистриран : 21.08.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyВто 23 Ное 2010, 16:40

Бубе,ти си ясна.Гледам другите.
То са Чопита,Бебсъни и т.н. Laughing
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyВто 23 Ное 2010, 21:14

Ние сме важни пък Razz

Рени, аз знам, че си Рени, ама като ника реших да ти казвам Very Happy
Имам си болна щерка и аз...не е много зле, слава богу, но не знам дали няма да е влоши. Сега е с ангина и Т.
НО е буйна и дива почти както обикновено, затова не се тревожа много.
Дани Кенговата, направихме змиите от Крокотака, даже две направихме, станаха трогателно красиви в своята нескопосаност Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 267748
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyВто 23 Ное 2010, 21:31

Знаеш ли ,Ася, за какво може да ги ползвате змиите? За да пазят от течение под вратите зимата Surprised
Ние излезахме, слънце имаше,дъжд ни валя,пихме кафе с приятелка,изхарчихме много пари и се прибрахме и мирясахме и двете хихихи
Сега спим уморени.

А болните деца да оздравяват! Направи и гаргара със силно солен разтвор и след това да не пие нищо поне 30мин. Няколкократно като се сетиш. По възможност по навътре да влезе... Иначе и обдухване със нишадър става ама е ужасна гадост. На себе си не бих направила,ама на децата правя хихихи
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyВто 23 Ное 2010, 21:36

Асе, дай снимка да видааа

Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyВто 23 Ное 2010, 22:04

Ася,кви са тея змии?
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyВто 23 Ное 2010, 22:25

Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyВто 23 Ное 2010, 22:36

Ихаааа Smile))))) ще си направя и аз,стига да имам чорапогъзници Smile)))))))))))))))))
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 00:34

Ей сега Чопито ще снима змиите, за подлагане под врата не стават, защото са много къси. Ева го бродира, хихих.
Рени, не може да става дума за гаргари, компреси и т.н. Тя не е свикнала на такива процедури и по-скоро ще замръзне адът.
Как сте днес? Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 992290
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 00:48

Ей ги змийките, само да видя тук как се качват снимки.

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 159710048515283036831290536196e2cANTmVuli5scZGOhDq
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 191664850911773934911290536203oKOOPVvjQBlK6wu41owK
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 01:25

Скритите гости да не шпионират, а да пишат Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 267748

Миналия петък е имало 25 души онлайн, брей, че бързо ни надушиха къде сме се скрили Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 267748
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 01:33

Здравейте,сладурки!
Как сте,какво правите?
Едва сега ми остана време да влезна да видя какво става тук.
Днес съм много изморена нещо... Rolling Eyes
Прибрах се,приготвих вечерята и като се нарханихме сега така ми се приспа,
че не е истина...едва си държа очите отворени... Embarassed
Ама кой ще ме остави да спя по това време... Wink Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 01:35

Здравей!
Тази вечер съм сама май...
Че то си е време за сън вече Laughing , хоризонтирай народа и лягай и ти.
На мен ми дърпат шалтера на компа, напускам ви с плач Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 773235
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 01:39

Ами лека,Бебс! Crying or Very sad
То и аз няма да се застоявам много..дано дребчо се смили над мен... Wink Laughing и реши да легне навреме Exclamation
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 01:40

А пък не си сама да ти кажа...аз ги виждам всичките,ама що не пишат? Rolling Eyes Razz
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 02:01

здраствуйте друзя, и аз като ники съм смазан днес. Трима старци в кабинета ми стигат да ми разкажат играта. Прибирам се така смазана от работа, че нито мога да пиша, нито да мисля. Ужас направо.
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 12:17

Добро утро
Днес моят мъж се престара, обади ми се в седем сутринта както друг път, когато е на работа първа смяна, да ме събуди да водя детето на градина.
Ама днес тя ще си е вкъщи и ще я лекувам, можеше да ме остави малко да поспя. Сега вече всички сме будни.
Мина ми вече, ще го спукам от подигравки.
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 267748
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 12:26

Ей сега гледах снимки на бебчето на моята шефка, чак ми се доплака от умиление, толкова е красива малката.
Да й е жива и здрава дългочаканата рожба!
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 12:28

Никита, я ми кажи ти на колко години си?
Разкажи нещо интересно за работата си.
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 13:29

Добро утро!
Аз сега ставам, щото малката реши и тази нощ, че се е наспала в 4ч. Голяма борба, голямо мятане падна докато я пльосна в леглото й отново. След малко ще будя батко й. Да става да учи, че днес пак сам ще ходи на у-ще и трябва по-раничко да излезе.
Върнете се в началото Go down
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 13:30

Асе, много са ви трогателни змиите Very Happy
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 13:39

Добро утро!
Въпреки,че е добър ден вече де Very Happy
Честит Имен Ден н а всички,които носят името Екатерина! Да са живи и здрави и нека щастието съпътсва непрекъснато дните им !

Я да видя кой не се е наспал..аз се наспах тази нощ Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 13:45

И аз се наспах, легнах си в 8 и станах в 7 Laughing барабар Петко с бебетата бях Smile хахахаха
Върнете се в началото Go down
chopy78
AVAгост
AVAгост
chopy78


Брой мнения : 14
Регистриран : 22.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 13:58

Браво на вас! Аз съм Бебсъна, днес съм на другия комп, под прикритие Very Happy
Рени, мерси, на най-добрата ми приятелка щерката е Екатерина, ще я поздравя.
Дани кенговата, скарай й се на Точица, не е възпитано така да те буди Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 992290
Да чукна на дърво, две нощи спя сравнително спокойно с моя таласъм.
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 14:46

Добро утро Smile Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 804529
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 14:55

Хахааа, добро утро. Казвай кво готвиш да си крадна идейки Very Happy
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 15:11

хахаха, Кенга,готви БОБ! Smile Аз днес тва ще правя :Рр само още не мога да реша - климатика или компютъра да изключа. Sad
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 15:15

Тока ли ви е кофти?

Правя тиквени кюфтенца аз Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 15:18

Treli_kardia написа:
Тока ли ви е кофти?

Правя тиквени кюфтенца аз Smile

Ами не, просто имам 2 раклонителя, и 3 уреда,които трябва да включа... а нито един без тях не може без разклонител.. Sad И за това се налага да си избирам кое да е изключено - печката, климатика,компютъра... проблема идва когато трябва да готвя - климатика или комютъра .. все не мога да взема решение,ама май ще е климатика, то е топло :?
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 15:22

Ами вземи си още 1 разклонител. По 4-5 лева са с предпазител и 2-3 гнезда Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 15:23

Мда,ама кога ли ще е това време не знам Smile май няма да е скоро,.. Smile сега не ми се дават 4-5 лв за разклонител,като имам 10лв до 5-и Neutral
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 15:27

А ясна работата. Да, познато чувство... проклети пари.

Ами тогава когато можеш да си вземеш си вземи. Пък сега спирай което ти е по-удобно.
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 15:28

Мхм,почвам да ги мразя тея скапани пари. Smile Добре,че Бебсън ми даде идея да продавам останки от детето - демек колички, дрехи и прочие. Wink Сега заръчвам на нашите да ги носят от село и ги пускам да се продават вскякакви колички паяци и прочие. Laughing
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 15:31

Таласъмче,
един съвет ако приемеш от мен Embarassed ....
Климатик за да е ефективен и икономичен,влючи ли се веднъж не бива да се изключва. Това се отнася и за доброто на уреда да работи безаварийно.
Другото което е не е добре на един контакт да са много консумиращи уреди. Предполагам,че мъжа ти го знае,но аз да кажа кат бъдеща свекърва хихих queen
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 15:32

Хей Таласъмче,
бебефон за продажба да имаш ?
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 15:33

Да, това е наистина добра идея! А има хора които не могат да си позволят новички и с удоволствие биха си взели нещо втора ръка. Ако имаш стари телефони които не ползваш и знаеш, че никога няма да използваш и тях можеш да ги пуснеш на някакви парички. Аз скоро така направих. Вярно, че ми дадоха 10 за двата, но така или иначе нямаше да ги използвам никога защото си имам. А тези бяха подаръци към някой абонаментен план.

Вече какво ли не измисляме за да докараме някоя допълнителна пара или да спестим от нещо друго. Лошава работа No

Иначе за климатика подкрепям stanislavan. Не е хубаво да се изключва. Изключи компа докато заври бобеца Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 15:50

Мда, за климатика знам,ама така или иначе е много топло вкъщи днес като пече и отвън и с тоя климатик да не се изпечем трябва да го пусна на 18 градуса,а да ми духа студено сред зима- не мерси Laughing
Днес ще изкараме без климатик до довечера сигурно, иначе може да отворя да се проветрява.
Напоследък не ми върви, днес и бойлера спря да работи,а той е на хазяите,сега трябва и с тях да се разправям,а направо не ми се звъни Sad

И аз съм бъдеща свекърва... :РРР Рени, ти не знам на 2 поста- и свекърва и тъща... тюх тюх Laughing
Върнете се в началото Go down
gergana1958
AVAФен
AVAФен
gergana1958


Брой мнения : 1031
Регистриран : 26.05.2009

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 17:55

Здравейте момичета!

Дълго време не съм влизала.

Радвам се ,че има нови попълнения.
Добре дошли на Treli_kardia,Talasym,stanislavan ,KENGA!
Върнете се в началото Go down
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 18:04

Добре заварили Very Happy
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 18:06

ама аз не съм нова Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
KENGA
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 178
Регистриран : 22.11.2010
Age : 44
Послание : с. Гурмазово

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 18:10

Аз пак съм тук Very Happy
До сега се надбягвах с дъжда с бебе на ръце. 1:0 за мен.

За кинти няма да говоря. Те никога и за нищо не стигат. Направо сме станали магесници в разпределянето им.
Върнете се в началото Go down
Бебсън
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Бебсън


Брой мнения : 529
Регистриран : 19.11.2010
Послание : Алергична към простаци

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 18:33

Гери, за мен гушка няма ли Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 267748
И аз ще съм тъща и свекърва, ужас Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 231585
Тук валя, трещя и гърмя десет минути, сега пече ярко слънце!
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 18:34

И при нас валя много, но вчера. Голямо трещене беше, радвам се че приключи... Така да мразя да вали... Sad Искам лято sunny
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Talasym
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 162
Регистриран : 20.11.2010

Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 EmptyСря 24 Ное 2010, 19:08

При нас пък е лято! Smile топло, не вали,а аз съм срамно мръсна,за да ходя на разходка!!!!!!! pig
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!   Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете! - Page 14 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
Върнете се в началото 
Страница 14 от 20Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Пишете и се веселете, със СПАМ-а ведро погледнете!
» Спам насам,спам натам...таририрам!
» Дъжд се кани да вали, но в СПАМ-а сме на сухо, нали
» Работата зарежете, в СПАМА си пишете
» СПАМ 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: Архив :: Заключени теми-
Идете на: