AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Facebook

Go down 
+11
Пипилота
ФАРФОЛИНКА
Gti
Принцеса
natali
Любов
Фрина
ШОКОЛАД
Сапфира
Никита
VODNA
15 posters
АвторСъобщение
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Facebook   Facebook EmptyЧет 25 Фев 2010, 13:11

Имате ли регистрация във Фейсбук?
Какво търсите там? Намирате ли го? Razz
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyЧет 25 Фев 2010, 13:20

Да,имам,но само си събирам приятели ... Very Happy Wink Razz
...нямам време за Фейса
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyЧет 25 Фев 2010, 14:44

Имам Smile Всъщност не търся нищо, имам го заради майка ми. Най-лесния начин да й показвам снимки. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyЧет 25 Фев 2010, 15:02

Нямам и за момента не искам! Дразни ме тази мания! Пък и нямам нужда! Имам Скайпа, имам си и форума! Very Happy
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyЧет 25 Фев 2010, 16:02

Аз пък съм редовен потребител вав Фейсбук. Играя игри. Играя на Фермата. Там се откъсвам от всичко и всички - сея домати, чушки и всякакви такива, после ги бера. Разменяме си подаръци с останалите играчи, които преди това трябва да ти станат "приятели". Комуникацията с тях се изчерпва до това, да си разменим подаръци за фермата. Както казах там давам игнор на всичко, около мен. Наскоро почувствах потребност от раздумка с някой в нета и се завърнах тук. Very Happy
Иначе, там е хубаво това, че намираш съученици, колеги, познати, разглеждаш им снимките. Спомняш си какви са били и виждаш какви са сега. Такива работи...
От друга страна във Фейсбук има хора, които публикуват толкова много снимки и излагат на показ буквално живота си. Можеш да си направиш профил за напълно непознат човек, само от поредицата снимки, които е публикувал. Това е нещото, което по-скоро не одобрявам.
Общо взето манията е до там, до където ти и позволиш да се разпростре.


Последната промяна е направена от VODNA на Чет 25 Фев 2010, 16:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyЧет 25 Фев 2010, 16:26

Аз имам регистрация . Май само това мога да кажа Very Happy ...

Важното е човек да се чувства добре и да се разнообразява Facebook 248386

"Общо взето манията е до там, до където ти и позволиш да се разпростре."

Съгласна съм с това

... Макар, като се замисля, понякога се получава неусетно - вманиячаването имам предвид...
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyЧет 25 Фев 2010, 18:47

Laughing Аз май не обичам всеобщите мании и комерсиализацията! Всички луднаха по Паулу Куелю и аз спрях да го чета! Всички са във фейсбук, аз пък не искам!
Другото, което правя , за да се контролирам, е да избягвам някои красти, които превземат изцяло времето и мисълта ти! Знам, че може би ще ми хареса във Фейсбук, но не искам само там да седя! По същата причина не чета бестселъри-еднодневки и не гледам сапунки! Искам аз да владея положението, а тези неща са толкова зарибяващи, че накрая се оказва, че те владеят мен! Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyЧет 25 Фев 2010, 21:04

А семки чоплиш ли? Щото аз по-голяма краста незнам! Razz
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyЧет 25 Фев 2010, 23:22

VODNA написа:
А семки чоплиш ли? Щото аз по-голяма краста незнам! Razz
Laughing
Аз вече не чопля,че много се изприщвам от тях... Laughing Laughing Laughing


Имам регистрация,но и аз като Фрина ..,май само дотам стигнах.
Не ми е тръпка Cool
Върнете се в началото Go down
natali
Фотошопър
Фотошопър
natali


Брой мнения : 3871
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Там....където всичко е възможно

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyСъб 27 Фев 2010, 05:49

И аз имам регистрация и споделям напълно мнението на Водна,и аз играя на доста игрички там,когато мога и определено се откъсвам от грижи и мисли,използвам го по-скоро да се забавлявам Laughing
Даже се намерихме със съученички,с които не сме се виждали от завършването и ще си правим скоро среща-10год от както сме завършили Laughing
И аз не одобрявам много качването на толкова снимки,въпреки,че и аз съм качила няколко,но въпрос на избор...не бих казала,че ми е мания,Водна много точно го е написала Wink
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyСъб 27 Фев 2010, 15:45

Az имам стотици снимки, но се виждат от 20-тина човека Laughing

Иначе преди играех разни игри, но ги спрях.

Аз пък се намерих с колегите си от университета.
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Принцеса
AVAФен
AVAФен
Принцеса


Брой мнения : 1410
Регистриран : 26.04.2009
Послание : някъде там

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyПон 01 Мар 2010, 17:26

Аз съм редовен потребител, какво търся, комуникация с познатите и забавление
Върнете се в началото Go down
Gti
АVAприятел
АVAприятел
Gti


Брой мнения : 325
Регистриран : 16.04.2009

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyНед 07 Мар 2010, 00:06

ШОКОЛАД написа:
Laughing Аз май не обичам всеобщите мании и комерсиализацията! Всички луднаха по Паулу Куелю и аз спрях да го чета! Всички са във фейсбук, аз пък не искам!
Другото, което правя , за да се контролирам, е да избягвам някои красти, които превземат изцяло времето и мисълта ти! Знам, че може би ще ми хареса във Фейсбук, но не искам само там да седя! По същата причина не чета бестселъри-еднодневки и не гледам сапунки! Искам аз да владея положението, а тези неща са толкова зарибяващи, че накрая се оказва, че те владеят мен! Rolling Eyes
Шоколадче много ми напомняш на мен Аз също ,не май ,а не обичам всеобщите мании и комерсиализацията!Всичките филми съм ги гледала много след като бяха на мания!И мъж ми все ме пита ,ама наистина ли не си гледала този филм?
Нямам регистрация ,но знам ,че ще имам някой ден!
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyНед 07 Мар 2010, 13:05

За мен лично Фермата е място, където "се изключвам". Харесва ми!!! Преди да разбера за Фермата, играех друга онлайн игра - имах войска, завземах вражески земи /е, по-скоро мен завзеха на два пъти/, но така или иначе този вид игри ми допада. Нима не ви се е случвало да имате качена игра на компютъра и за известен период от време да я играете само нея? Във Фермата не е ли същото? само че си в публичното пространство, хората те виждат че играеш и рискуваш да изтърпиш критика за това "как може да се поддадеш на тази тъпа мания да станеш овчар или кравар". Very Happy
Ами така! Кеф ми е - правя го! Не разбирам защо някой трябва да ме сочи с пръст, че играя на някаква си игра. Laughing
И това тръбене по медиите - "Манията Фейсбук", "Манията фермите"... дъра-бъра.
Вчера имах рожден ден и благодарение на Фейсбук ми честитиха хора, които от толкова години не съм виждала, не съм чувала. Съученици, колеги от университетите... Беше ми много приятно. flower
Само затова си струва да имаш регистрация във Фейсбук, не е задължително да имаш Ферма. Или като Смитова - обожавам, когато е на Джубокса там и пуска готини парчета. Facebook 992290
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyПон 08 Мар 2010, 04:09

Направо заповядай във фермата ми! Какъв пипер имаааам, ще ти светнат очичките. Facebook 267748
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyСря 10 Мар 2010, 16:29

Laughing
Върнете се в началото Go down
ФАРФОЛИНКА
AVATурист
AVATурист
ФАРФОЛИНКА


Брой мнения : 168
Регистриран : 12.04.2009
Послание : София

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyСъб 13 Мар 2010, 16:16

ШОКОЛАД написа:
Laughing Аз май не обичам всеобщите мании и комерсиализацията! Всички луднаха по Паулу Куелю и аз спрях да го чета! Всички са във фейсбук, аз пък не искам!
Другото, което правя , за да се контролирам, е да избягвам някои красти, които превземат изцяло времето и мисълта ти! Знам, че може би ще ми хареса във Фейсбук, но не искам само там да седя! По същата причина не чета бестселъри-еднодневки и не гледам сапунки! Искам аз да владея положението, а тези неща са толкова зарибяващи, че накрая се оказва, че те владеят мен! Rolling Eyes
Във Фацето съм от..... както нямаше никой там - общувах си с братовчедка ми и тя ми досаждаше със саксии с цветя. Изведнъж след година-година и половина хората разбраха, че съществува и започнаха да подмятат надутото "Имаш ли фейс, а???" Ми, да, имам от преди да видиш клавиатура, пич!
Мразя комерсиализацията, не разбирам общите мании.
Крастите си ги имам, но успешно си моря фермата от.... 2-3 седмици. Намерих си ферма, която почти никой от "приятелите" няма и си цъкам на спокойствие.
Удобен ми е, защото разбирам за разни събития бързо; свързах се с приятелките си от началното училище и даже успяхме да се съберем и да се забавляваме така, сякаш пак сме 7 клас; имам връзка с близките си; слагам снимки.
Тъй че.... ненавиждам тия моди, но те ми дадоха удобство... Но пък бих била на неудобно място отново, защото не обичам калъпа и тенденцията хората да се фукат с безумия като Фацето! То е създадено за удобство, а не да покажеш колко си модерен и готин, и кууул, и в час... Бас ловя, че малко знаят историята изобщо на сайта и създателя му. Ама иначе всички сме НУМЕРО УНО!
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyНед 14 Мар 2010, 02:49

ФАРФОЛИНКА написа:
Във Фацето съм от..... както нямаше никой там - общувах си с братовчедка ми и тя ми досаждаше със саксии с цветя. Изведнъж след година-година и половина хората разбраха, че съществува и започнаха да подмятат надутото "Имаш ли фейс, а???" Ми, да, имам от преди да видиш клавиатура, пич!
Мразя комерсиализацията, не разбирам общите мании.
Крастите си ги имам, но успешно си моря фермата от.... 2-3 седмици. Намерих си ферма, която почти никой от "приятелите" няма и си цъкам на спокойствие.
Удобен ми е, защото разбирам за разни събития бързо; свързах се с приятелките си от началното училище и даже успяхме да се съберем и да се забавляваме така, сякаш пак сме 7 клас; имам връзка с близките си; слагам снимки.
Тъй че.... ненавиждам тия моди, но те ми дадоха удобство... Но пък бих била на неудобно място отново, защото не обичам калъпа и тенденцията хората да се фукат с безумия като Фацето! То е създадено за удобство, а не да покажеш колко си модерен и готин, и кууул, и в час... Бас ловя, че малко знаят историята изобщо на сайта и създателя му. Ама иначе всички сме НУМЕРО УНО!
Фаролинко, имам чувството, че говориш за някакви хлапета дето се хвалят с Фацето. bounce
Не ми се е случвало хора на моята възраст да ми се хвалят че имат профил там, най-често "изпушили" майки като мен, ме питат дали играя на Фермата /сега ще кажете "тая пак с нейната ферма" Laughing/, но да се хвалят, че имат профил там... не ми се е случвало.
Синът ми ми разказва колко много се фукат децата в неговия клас, че имат профил във Фейса, но той е първи клас. Suspect
И относно игрите, аз лично предпочитам многото "приятели", за да има кой да ми праща подаръци. Чата ми там е "извън линия", има опция ЛС, така си общувам с когото искам, за да не ме притесняват разни гьокхановци и фикретовци. Very Happy
Върнете се в началото Go down
ФАРФОЛИНКА
AVATурист
AVATурист
ФАРФОЛИНКА


Брой мнения : 168
Регистриран : 12.04.2009
Послание : София

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyНед 14 Мар 2010, 07:02

Водна, далеч съм от идеята за ученическото "фукане". Но ти си пропуснала момента, в който да имаш профил се ширеше като..... аут-оф-дъ-бокс гъзарийка, т.е. различните, готините, тези в крак с нещата имаха Фейс (Простете, ние на село Фацето му викаме, а и пиктурета тургаме там...) и въпросът не беше зададен по ученически, но носещ подобен заряд.
И не, аз не отговарях така (завършващо на ПИЧ), а "Ами, имам, но не го ползвам много, защото няма достатъчно хора и ми е скучноват малко."
И като заимА хора то си станА мам си джейс от всякъде. На мен не мож ми угоди, туй се знай!

Днешното положение е различно. Сега всички имат Ферма. Утре всички ще цъкат Понзи - от селото към града тъй да се каже.
Както и да е. Натоварих ви с нещо, което не трябваше да пиша, защото въпросът беше друг.

Да, ползвам Фацунка, върши ми работа, качвам снимки и не приемам много приятели. Фермата предпочитам да ми е зле и си цъкам Кънтри лайф, 'щот' е по-хитроумно измислено, нощо че не получавам подаръци.
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyПон 15 Мар 2010, 17:32

Хихихихихих! Laughing cheers Трупнато!
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyСря 17 Мар 2010, 15:25

Цъ, ще почакаш! Very Happy
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyСъб 24 Апр 2010, 01:25

Хахахах, заповядайте! Тъкмо засях пъпешите и ориза. Facebook 789138

А тези групи, които се сформират там, хич не са ми ясни. Всеки се присъединява и като влезеш в групата, нищо няма писано.
Или съобщения в статуса от рода на "Ако обичате вашето дете повече от всичко на света, напишете това в статуса си." И след малко поне 5-6 изскачат със същото съобщение, написано къде - в статуса си, разбира се. Такива неща направо ме озадачават. Facebook 953626
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyСъб 24 Апр 2010, 13:40

Ms SMITH написа:
Какво става тук?ШОКОладова...хайде само ти остана lol! Laughing Идвай да се самопоканим във фермата на Стихийна,пък може и някое хапче да намажем от Пърцофелкова,знаЙш ли? Laughing
Казах, цъ! Laughing

Но ще чакам Водна да ме замери с пъпеши, като узреят и да ми сготви една паеля! cheers
Върнете се в началото Go down
Пипилота
AVATурист
AVATурист
Пипилота


Брой мнения : 135
Регистриран : 03.02.2010

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyНед 25 Апр 2010, 00:48

Имам ФБ разбира се,всеки ден съм там.
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyСря 12 Май 2010, 23:34

ШОКОЛАД написа:
Ms SMITH написа:
Какво става тук?ШОКОладова...хайде само ти остана lol! Laughing Идвай да се самопоканим във фермата на Стихийна,пък може и някое хапче да намажем от Пърцофелкова,знаЙш ли? Laughing
Казах, цъ! Laughing

Но ще чакам Водна да ме замери с пъпеши, като узреят и да ми сготви една паеля! cheers
Айде...там съм...прекършиха ме! Laughing
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyЧет 13 Май 2010, 04:04

Уф....ма и вие.. Laughing с тоя ФБ
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyПет 04 Юни 2010, 11:46

Фейсбукът е просто новото място за общуване и развлечение. Новото стъпало, по друг (или същия Laughing ) начин казано. Това място постепено ( и все повече Laughing ) измества едновременно неспециализираните (а може би и специализираните Laughing ) форуми и Скайпа. Това е място с много предимства. Там можеш да разгораряш и обсъждаш различни теми или песни, или снимки, или каковото си искате; да играете на игри; да се включвате в групи ( в повечето случаи само това Laughing, но някои групи си работят активно)...

Не се чудя, че повечето от предишните най-активните потребители ( и учредители Wink ) на този и не само този форум сега са се отдали на "Новия по-добър любовник". Мисля, че доброволно или не чак толкова, може би това е новото място...Защото то действително съдържа всичко, което го има на старите ( форум а скайп) места и дава допълнителни възможности... А от друг ъгъл погледнато, там "се изливат " хората постепено ( дали защото е модерно или защото е нещо ново със своите предимства...) Няма значение...

В началото бяха "стаите" (спомням си "Мирка" Laughing ), после дойде Icq, неусетно се измести от скайпа , едновременно с това се развиваха фарумите.... А, да Блоговете... и те са от новото попълнение, в "допълнение" с Фейсбука...


Малко ми е носталгично... Аз , все още не се предавам ( Крис още по-малко Facebook 992290 )

Липсва ми Авана и най-вече ВОДНА...


Обичам ви всички (макар не винаги да ми личи Wink sunny )
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyПет 04 Юни 2010, 12:23

Фри,за това си напълно права.Фейса наистина измести всичко останало.
Знам форуми,в които вече непише никой affraid за съжаление,дори и админите и модераторите.
И тези форуми май няма да останат единствените... Rolling Eyes
Лично аз Фейса не го харесвам,имам регистрация и съм дала потвърждение на "приятели",но само толкова.Предпочитам да си пиша в скайпа и да си ровя из форумите Wink Laughing
И на мен ми липсва много старото време! Facebook 992290
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyСъб 05 Юни 2010, 00:23

Ms SMITH написа:
Въпрос на гледна точка.Въобще...........защо сте толкова черногледи?Еднопосочни?
Да Смит,въпрос на глед точка е!
И това,че си изказваме мнението не ни прави черногледи или еднопосочни!
Това си е моето мнение и никой не е в състояние да го промени!!!!!

А пък кой където иска там да пише!
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyСъб 05 Юни 2010, 01:41

Arrow










Exclamation


Последната промяна е направена от Ms SMITH на Нед 06 Юни 2010, 01:31; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyСъб 05 Юни 2010, 01:54

Само да ти кажа,Смит,че не се държа като "наспъпана".
Май човека дето трябва да го дава по-полека си ти.
Много моля спри да си даваш "компетентното" мнение след всеки,който си даде неговото.
Още веднъж ти казвам,че всеки има право на мнение и да го изразява по начин както той иска, а не така както на теб ти оттърва.
Аз също не съм тръгнала с рогата срещу теб и няма да го направя,по простата причина че не си заслужава!
Айде сега мир и ако може чети по-добре и мисли повече преди да напишеш нещо!
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyСъб 05 Юни 2010, 11:48

Shocked Shocked
Добро утро, момичета!

Защо се карате,недейте да спорите..,МОЛЯ ВИ!!!
Форума ни е прекрасен,нека не го превръщаме в л...яно място!!!
Всеки има право да пише ,където си иска.
Накрая ще си проличи,кой милее за АВАТА...и кой не чак толкова.
Това,си е моето място...
Все по-трудно се завързва диалог тук,но на мен ми стига да се поровя из нета,
да сваля аватари или да си направя няколко нови профила.
Жалко е наистина ,че галерийте са пусти.
Яд ме е,че го няма предишното оживление ,иска ми се да се засичам с всички..
Липсвате ми наистина!!!МНОГО!!!!

ПРАВА СИ ФРИ,не се предавам...нямам и намерение!!!!

пп. Не ми е ясно само,защо като пиша на АВАНА на скайпа,не ми отговаря?
Защото, понякога я засичам за секунди на линия,а гласът ми е глас ,в пустиня
Може ,да се е отказала от интернет пространството,но все пак...

И при ЛЕЙДИТО същото...
Върнете се в началото Go down
Radiana
АVAприятел
АVAприятел
Radiana


Брой мнения : 267
Регистриран : 26.04.2009

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyПон 09 Авг 2010, 02:44

Имам профил,но не влизам често там.
Предпочитам скайп и форумите,а снимките ми са в снимка.бг.
Върнете се в началото Go down
bubale4e
АVAприятел
АVAприятел
bubale4e


Брой мнения : 312
Регистриран : 24.04.2009

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyСъб 20 Ное 2010, 23:29

Имам регистрация във фейсбук, но я използвам общо взето за чат. Не играя игри, защото съм доста несериозна, уморих си фермата и всичко за две седмици сдаде багажа. Имам роднини в чужбина, с които общувам, та до там. Ако някой ме иска за приятел там нека свирне
Върнете се в началото Go down
stanislavan
AVAтьор
AVAтьор
stanislavan


Брой мнения : 69
Регистриран : 22.11.2010
Age : 54
Послание : Русе

Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook EmptyПон 22 Ное 2010, 17:36

Аз не те ща щото някак си май не е мястото за мен....влизам,но ми е скучно място за общуване. А сайтове мога да си чета според интересите,а не някой друг да ми спами стената с неща,които не са за мен или не ме засягат.
Умирам си от яд примерно да ми пращат съобщения " Гласувай за мен"
ЕЕЕ имам глава на раменете си и не е необходимо да съм ЗА някого само защото ми е приятел във ФБ
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Facebook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Facebook   Facebook Empty

Върнете се в началото Go down
 
Facebook
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» AVAdiary във Facebook

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: В СВЕТА НА ПРИКАЗКИТЕ :: Да си поговорим на воля-
Идете на: