AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Тактични ли сте ,спрямо мъжете?

Go down 
+3
Фрина
VODNA
Любов
7 posters
АвторСъобщение
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? Empty
ПисанеЗаглавие: Тактични ли сте ,спрямо мъжете?   Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? EmptyСря 24 Фев 2010, 15:59

Кои са нещата,които не умеете да задържате в себе си..
спрямо мъжете?


Аз например,не умея да бъда тактична.
Казвам си всичко...
Което ми е на сърцето,това ми е и на устата.
Повечето мъже ,не обичат да им се показват грешките
или недостатъците.
Обичат да чуват думи,които галят ушето..
Да ,ама не аз искам ,
да знаят какво представляват
и при нужда да се поправят.
Мъжа,трябва да е стълб в обществото и за семейството си,
мразя мъже,които са изтъкани от грешки,комплекси или мързел... Mad
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактични ли сте ,спрямо мъжете?   Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? EmptyСря 24 Фев 2010, 17:36

За кои мъже говорим, Крис? За нашите си /тъй като повечето тук сме омъжени/ или за мъжете изобщо? Защото, струва ми се, има разлика. Laughing
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактични ли сте ,спрямо мъжете?   Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? EmptyСря 24 Фев 2010, 18:01

За мъжете изобщо Водна..не само спрямо нашите.
Защото все пак имаме и познати или добри приятели мъже/ някои жени, имат и такива/,освен съпрузи.
Върнете се в началото Go down
VODNA
Модератор
Модератор
VODNA


Брой мнения : 2486
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Твоето излъчване крещи така силно, че не чувам какво казваш!

Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактични ли сте ,спрямо мъжете?   Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? EmptyСря 24 Фев 2010, 21:12

Аз зададох въпроса, Крис, защото моето отношение е различно към моя мъж, от това към всички други мъже. Но така или иначе се старая да съм тактична с всички, без значение мъже или жени, особено ако не сме сами. Не обичам да злепоставям хората.
Но например мога да кажа на мъжа ми, че се държи като идиот, докато на друг мъж, било то и добър приятел, още повече ако е семеен, не бих си позволила подобна забележка. Very Happy Затова и питах. Razz
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактични ли сте ,спрямо мъжете?   Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? EmptyНед 28 Фев 2010, 14:47

Винаги , по възможност! Very Happy Само така мога да кажа всичко, което мисля... Директният начин просто не върви geek ... Те са нежни души lol! Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? 706613 Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? 10767 Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? 248386
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактични ли сте ,спрямо мъжете?   Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? EmptyВто 02 Мар 2010, 02:54

Да, определено съм тактична.
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Пипилота
AVATурист
AVATурист
Пипилота


Брой мнения : 135
Регистриран : 03.02.2010

Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактични ли сте ,спрямо мъжете?   Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? EmptyСря 03 Мар 2010, 03:13

Опитвам се да съм тактична с всички,без значение мъж или жена.На моя не му спестявам нищо,защото ако си премълчавам системно изведнъж ще избухна.
Върнете се в началото Go down
Gti
АVAприятел
АVAприятел
Gti


Брой мнения : 325
Регистриран : 16.04.2009

Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактични ли сте ,спрямо мъжете?   Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? EmptyСъб 06 Мар 2010, 23:41

Aз, както и научих скоро
Цитат :
Човек може да бъде прям и в същото време да се изразява така,че откровенността му да причини минимална болка.
съм многооооооо тактична,но в същото време и безкрайно откровена.А пък и аз бях убедена ,че всъщност откритостта би ми била по полезна в контактите ми с хората! И в книгата "Изкуството да общуваш прочетох:
Цитат :
Откритостта не е цел сама по себе си ,а произтича от истинска загриженост за качеството на взаимните контакти.
и много ми хареса тази мисъл .
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактични ли сте ,спрямо мъжете?   Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? EmptyНед 07 Мар 2010, 11:45

Особено съм тактична и с моят -и с чуждите ...по моя си начин.. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактични ли сте ,спрямо мъжете?   Тактични ли сте ,спрямо  мъжете? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тактични ли сте ,спрямо мъжете?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» За цветята..мъжете и жените...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: В СВЕТА НА ПРИКАЗКИТЕ :: Да си поговорим на воля-
Идете на: