AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Красотата...е хармония!

Go down 
+2
Любов
ШОКОЛАД
6 posters
АвторСъобщение
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Красотата...е хармония! Empty
ПисанеЗаглавие: Красотата...е хармония!   Красотата...е хармония! EmptyПет 19 Фев 2010, 04:25

Красотата не е симетрия! Красотата е хармония!

Какво мислите за пластичните операции? За силикона?
Какво Не си харесвате, но не бихте променили? И Защо???
А има ли нещо, което искате да "подобрите"?
Изобщо...трябва ли да правим компромиси с външния си вид, кога и какви???
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

Красотата...е хармония! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красотата...е хармония!   Красотата...е хармония! EmptyПет 19 Фев 2010, 13:07

На мнение съм ,че човек трябва да се чувствства прекрасно в тялото си.
Ако нещо не му допада,ако се срамува от себе си ..по отношение на външния си вид..и има възможност ..трябва да го корегира.
Аз например не харесвам устните си,бих искала да са по-плътни.
Радвам се от сърце,че и двете ми деца са взели устничките на баща си ,а не моите.
Бих променила и размера на гърдите си,но и така си ми харесват Laughing
Бих оформила малко и нослето.. cheers ..

Спирам,че уж се харесвах,а ще притичвам всеки месец ..за поправка при
чичо хирург.. Laughing
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

Красотата...е хармония! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красотата...е хармония!   Красотата...е хармония! EmptyПет 19 Фев 2010, 13:13

За скалпела навсякъде,където се налага!С две ръце!Засега нямам нужда от намеса,но съм привърженик!Като всяка жена има неща,които си харесвам повече от други ,но смятам,че още не им е дошло времето за корекция(на другите).Наблюдавам тялото си постоянно и следя измененията му изкъсо -раждането деформира голяма част от положения ми труд по него,но в момента съм във форма и не обмислям операции.След втората евентуална бременност-със сигурност ще пипна бюста!
За мен преди всичко е важно да се чувствам добре в кожата си,да имам самочувствието и данните да нося XS например,не да лягам върху масата,за да си закопчая панталона,защото е модерно и трябва да се натъпча в него!
Компромиси....зависи какво влагаш в понятието.Ако мъжа ми ми каже ,че харесва силиконови устни тип Мара Отварачката (задник вместо уста)бих се изсмяла определено,такива компромиси са гавра с естествената красота на хората.Колкото и безформени устни да има една жена те ще са в пъти по-красиви от онези...Така че всичко с мярка и акъл.
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

Красотата...е хармония! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красотата...е хармония!   Красотата...е хармония! EmptyПет 19 Фев 2010, 16:00

Аз съм от противниците на чужда намеса по тялото. С две ръце съм "за" там където наистина има нужда... За себе си абсолютно "Против". Нищо не бих си пипнала, каквото ми е дал Господ това ще е... Аз се харесвам.

А типажи като Мара Отварачката изобщо няма и да ги коментирам... направили са се на маймуни... то поне да имаше защо...
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Красотата...е хармония! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красотата...е хармония!   Красотата...е хармония! EmptyНед 21 Фев 2010, 18:49

Красотата не е симетрия! Красотата е хармония!


Красотата преди всичко е усещане. Да, да бъдеш в хармония със себе си. Да излъчваш приемане... Има толкова примери с красиви жени, които все нещо имат да си дооправят... Много тъжно.
Няма нищо лошо, който прецени трезво, че дадено подобрение ще му донесе повече увереност и самочувствие, да го оправи. Ако всичко е премерено и прагматично решено...
В много случаи , обаче нещата не стоят по този начин. ... Без видам необходимост много хора решават, че не изглеждат достатъчно добре и стигат до омагьосан кръг. .. Сещам се за анорексията, в която все не се харесваш ... "Моята Кейти" Laughing , тази година стана най-секасипната жена според някакво престижно списание. Първо, че като разбрала и "умряла от смях". После четох, че като момиче е страдала от анорексия. Имала се за грозна и непривлекатвлна... (Това е жена със симетрични черти, но пак е оправяла носа си, устата и друго, което не мога да определя)...
Друг пример, Мишел Пфайфър - малък нос, но чип явно според нея. В резултат на това - носа й вече не прилича на нос... И защо? Ако имаш малък чип нос, искаш правилен. Ако имаш по-голям, искаш чип... Няма лошо, стига да е с мярка...

Шер... Прекланям се пред пластичните й хирурзи... ( но и тя се вманиячи...)
Много е тънка границата...


Та, ако човек не е в хармония със себе си, никаква симетрия нама да му помогне
...
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

Красотата...е хармония! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красотата...е хармония!   Красотата...е хармония! EmptyПон 22 Фев 2010, 15:03

Сега се сещам, че всъщност и симетрията може да пострада от подобна намеса. Несъразмерно големи бюстове. Несъразмерно малки носове… Често сме свидетели точно на получена липса на симетрия в резултат на външна намеса. Пример : Реших, да стесня и намаля носа на Дженъфър Конъли ( добре, че тя не е решила). В резултат – малък нос, който съвсем не се връзва с устата… Пълна липса на симетрия… Laughing

Красотата...е хармония! 1689K

Абе, всичко да е добре обмислено и премерено , за това съм…
Върнете се в началото Go down
Пипилота
AVATурист
AVATурист
Пипилота


Брой мнения : 135
Регистриран : 03.02.2010

Красотата...е хармония! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красотата...е хармония!   Красотата...е хармония! EmptyПет 26 Фев 2010, 02:25

Единственото нещо което бих коригирала са гърдите,но знам,че няма да го направя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Красотата...е хармония! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красотата...е хармония!   Красотата...е хармония! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Красотата...е хармония!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Красотата в храната ( фотобукет)
» Красотата ще спаси света...а Спама ..скуката!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: ПАНАИР НА КРАСОТАТА И СПОРТА :: Красота-
Идете на: