AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) Empty
ПисанеЗаглавие: ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина)   ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) EmptyПон 02 Ное 2009, 03:08

...И понеже гледах току-що едно блудкаво филмче ( https://www.youtube.com/watch?v=8-wMe9vxkWI ) ,реших да питам...

Каква е тя,голата грозна истина за мъжете и за жените? Какво всъщност харесват мъжете и до каква степен симулират жените??? ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) 936603

Arrow
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина)   ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) EmptyПон 02 Ное 2009, 09:12

Не съм гледала филма,но имам готов отговор на въпросчетата и без него Laughing
Или да взема да го пусна... scratch И в двата случая съм готова да разнищим темата!
Върнете се в началото Go down
ФАРФОЛИНКА
AVATурист
AVATурист
ФАРФОЛИНКА


Брой мнения : 168
Регистриран : 12.04.2009
Послание : София

ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина)   ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) EmptyПон 02 Ное 2009, 16:59

Блудкавото филмче и аз го гледах....

Грозната истина е, че много хора симулират - едни в секса, други в ежедневието си... Най-опасните са хората, които симулират в отношенията си и си измислят чувства. Всяко симулиране е въртене в кръг, от което трудно се излиза.

На какво са готови мъжете?! Да те изч...кат ли? На достатъчно. И ДА! Жените са досадни в свалките си, досадни са с безкрайните си изисквания, досадни са след секс. И ДА! Дори и "покриващия всички точки" се захласва по онези химерни съзнания, които не критикуват, не изискват и не съдят. Ама такива няма. И пак стигаме до симулирането. Спасението е в открития контакт от първата секунда.

Сетих се за една от тъмните си страни... За две де, добре!
1. Обичам да наблюдавам как хората флиртуват. Толкова абсурдни неща се получават, че прихването е задължително. Смешни в такива ситуации са ми жените с тънките си номера и жадните очи на мъжете, мъжките свалки и лолитското потрепване с клепки. Сигурно не е смешно... Но най-често единственото, което искат да кажат и двамата е "Мале, какво ти мисля!" МИ кажи го бе, жено!!! Ако ти го каже мъжа срещу теб, ще си възмутена много, но той няма да е ако му го кажеш ти! Човещинка е...

2. В дискотеките винаги има мъже излезли на лов. Пийват по няколко и стават страхотни. Не е задължително да са брутално търсещи или нагли. Ясни са по стойката си, погледа...Лесно се забелязват ако вие не сте пийнали повече от тях или имате тренирано око... Аз си говоря с тези момчета. Влизам в ролята на грозната истина и често се стига до психоанализа в неестествена среда. Такива разговори са полезни и за двете страни. А ако накрая на вечерта на входа се засечем и Той си тръгва с Нея... Аз получавам усмивка.

Въпреки мъжката ми нагласа съм безнадежно влюбена. Като героините от женските романчета... Все повече и повече! Случвало се и на момчета.... Wink
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина)   ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) EmptyПон 02 Ное 2009, 22:38

E не,не вярвам на очите си... Laughing
Голямо удоволствие е да се чете предходния(особено,когато е толкова красноречив и дяволски прав в твърденията си)!

И двата пола симулират мен ако питате...за едни флиртче за други "свалка"-и двете водят до чаршафите за една вечер(това е и смисъла на симулацията).Не съм убедена,че след 2 месеца контакт гугутката ще бъде все така пърхаща с мигли,а Дон Жуанът от първата вечер все така непринуден и отстъпчив в старанието си да я впечатлява..и ..симулацията отива "под леда".
Фарфолине едва ли инициативата ще поеме жената(в ситуацията,която описваш),защото е прието че мъжа е сваляча и той трябва да превзема,завоюва и тнт,накратко прелюдията е неговата част Laughing .Не,че живеем във време на табута и задръжки,има жени по-големи ловци от мъжете(нищо,че те пък са с други етикетиLaughing от обществото), защо да не си изиграем ролята и с един десен мигач обилно полят със спирала да му посочим вратата на дискотеката...
На мъжете точно това им харесва..
Повечето обичат жената да държи юздите(под техен контрол разбира се),ако се държи близо до тази от фантазиите им-още по-добре.За жената остава да разучи фантазиите или да ги надхвърлиLaughing
За по-сериозните взаимоотношения ми се вижда доста самоотвержено -симулация в брака например ,това си е чиста проба самобичуване,макар че има и такива.В материалния свят ,в който живеем хората се продават като сиренето ...тъжно,но факт.Там симулацията трябва да е с чудовищни размери.
За секса..едва ли има някой,който да не е симулирал при определени обстоятелства..
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина)   ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) EmptyПон 02 Ное 2009, 23:42

ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) 700958 ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) 1843 ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) 789138
Върнете се в началото Go down
ФАРФОЛИНКА
AVATурист
AVATурист
ФАРФОЛИНКА


Брой мнения : 168
Регистриран : 12.04.2009
Послание : София

ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина)   ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) EmptyПон 30 Ное 2009, 20:31

Бутам... бутам.....
Искате ли да ви разкажа нещо за грозната истина?
Място: Новопостроен блок, които все още използва промишлен ток, т.е. е нестабилен. Висят кабели и всички ползват него. Ако си пуснете някой уред, който гълта много, то целият блок остава без ток.
Време: Средата на есента. Все още топло и приятно.
Участници: Съседка. На пръв поглед зряла жена. След събрание останах с впечатлението, че е леко истерична и донякъде странна за моите разбирания. След по-късно клюкарско наблюдение се оказва, че е майка на тийн, омъжена за човек, който иска сателитна Very Happy
Съседите от мъжки пол (3-4 на брой), които се чудят защо този път не могат да пуснат тока от раз при таблото във входа.
Наблюдатели: Пърцофелко и моя милост.
Случката: Слизаме по тъмното стълбище. На партерния етаж вече се забелязват хора, които обсъждат нещо... Наближаваме и какво да видим? Няколко съседа се чудят как точно да оправят бушона, защото този път вече повредата е сериозна. Някаква странна сянка привлича погледа ми. Първоначално реших, че някой е с доста деформирана глава или пък и извънземните са дошли. Но нее... Това е милата съседка! Слязла е по халат и хавлия на главата. При мъжете. Сигурно, за да им помага. Smile И тогава се чува лекото мъркащо ОХ, БЯХ В БАНЯТА И ИЗВЕДНЪЖ... ЗАЩО НЯМА ТОК? Тогава тя ни съзира и изчезва яко дим... Аз си се хихикам, Пърцофелко дава напътствия за бушоните и след няколко минутки вече сме в колата. Смеем се истерично и обмисляме дали пък аз да не сляза някой път по прозрачна нощничка, за да се чудя какво става?!?!?!
Анализ: Направих си го после. Помъдрувах над иначе смешната ситуация. И не ми беше смешно. Не ми беше и тъжно. Стана ми интересно други жени и мъже какво ще кажат за ситуацията...
Първо ми хрумна да се питам дали жената е въртиопашка. И дали на мъжа й би му било толкова смешно, колкото ни беше на нас.
После ми хрумна, че ситуацията не е смешна. Тя иска признание, че още "става"? Набелязала си е някой съсед? Или инфантилността в действията на някои жени не преминава след пубертетските години? Дали колежанските постъпки не са само за 15-16-17 годишните? Дали мъжката групичка зацепи какво се случва и колко е абсурдно жена по хавлия, която няма ключ от абонатната и е наясно, че тока спира постоянно, е долу при тях, за да провери какво се случва?
Хайде, чакам и вие какво ще кажете!
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина)   ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) EmptyПон 30 Ное 2009, 20:58

Laughing Е,явно за разюздаността възраст няма!И за хвърлен одобрителен поглед сме готови със суетен замах да постегнем ролките в косата и да завържем по-хлабаво халата... Laughing Друго си е -и да не е ощетена откъм мъжко внимание то е домашно,не чуждо.А както знаем питомното не е като дивото Wink Laughing
Инфантилната демонстрация е била с цел,ще пишеш след време за онази двойка,дето стои на приглушена светлина в москвича пред блока и се оглежда страхливо за съседи -шпиони. предполагам Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина)   ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина) Empty

Върнете се в началото Go down
 
ГРОЗНАТА ИСТИНА ( голата истина)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: В СВЕТА НА ПРИКАЗКИТЕ :: Да си поговорим на воля-
Идете на: