AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 СЕИЗМОГРАФ

Go down 
+2
ШОКОЛАД
Ms SMITH
6 posters
АвторСъобщение
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

СЕИЗМОГРАФ Empty
ПисанеЗаглавие: СЕИЗМОГРАФ   СЕИЗМОГРАФ EmptyНед 18 Окт 2009, 04:21

Въпросът ми е кое е най-щурото нещо,което сте правили в живота си...или ви се иска да направите?Колко отчита адреналина ви на сеизмографа,качен "на ръба"?Какво е усещането след "труса"?Бихте ли опитали пак?Защо?affraid
Arrow
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

СЕИЗМОГРАФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕИЗМОГРАФ   СЕИЗМОГРАФ EmptyНед 18 Окт 2009, 22:45

Хм...а сега де! Като се замисля,май съм по-скоро скучна откъм толкова щури емоции! Падала съм от мотор и от кон...Спомням си го с носталгия и с насмешка! Но си мисля,че ми предстои да се залюлея на ръба! Лошото е ,че съм станала ужасно страхлива и незнам дали точно страхът няма да надвие любопитството... scratch
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

СЕИЗМОГРАФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕИЗМОГРАФ   СЕИЗМОГРАФ EmptyПон 19 Окт 2009, 11:20

Не съм била на" ръба"...по-скоро се държа здраво за "парапета" Laughing .
Не съм преживявала много "трусове" в живота си,освен ..
сега ,като се замисля..
Веднъж висях провесена над една скала,но това преживяване
не беше моя идея и съвсем не възнамерявам
да повтарям това начинание. Laughing
А ,и аз като Шоколад един път паднах от мотор,това беше доста комична
ситуация,още ми става смешно ,когато си припомня.
На един светофар ..светна зелено и мъжо ми даде "пълен напред"
аз не се държах и хоп на земята...плаках..после доста се смях.

Това е,нищо кой знае какво.

Иначе много ми се иска ,
да съм достатъчно смела ,
за да скоча с парашут ...но ех..мечти ,мечти.. Laughing
Върнете се в началото Go down
gergana1958
AVAФен
AVAФен
gergana1958


Брой мнения : 1031
Регистриран : 26.05.2009

СЕИЗМОГРАФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕИЗМОГРАФ   СЕИЗМОГРАФ EmptyПон 19 Окт 2009, 11:29

Интересна тема,но за съжаление нямам какво да споделя.ще се задоволя само да ви чета.
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

СЕИЗМОГРАФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕИЗМОГРАФ   СЕИЗМОГРАФ EmptyПон 19 Окт 2009, 13:24

Усещането "на ръба" не ми е по вкуса... Ама въобще... И това не е въпрос на страх при мен. По-скоро въпрос на отговорност - към мен самата, към живота, който ми е даден, към хората, които обичам и ме обичат... Някои казват, че именно в такива моменти "се чувстват живи"...
Не знам...
Любовта е моят адреналин, чувството на споделеност, топлина, страст, доверие... Това, да карам с луда скорот, да вися над пропаст... благодаря, не !

Екстремните спортове!!!!!!!!! (Обичам всички спортове СЕИЗМОГРАФ 248386 ) Има лудост, има труд, хъс, ОПАСНОСТ.... Специално тези хора, обаче рабирам... Въпреки,че аз бих предпочела КЪРЛИНГ Wink...
Върнете се в началото Go down
natali
Фотошопър
Фотошопър
natali


Брой мнения : 3871
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Там....където всичко е възможно

СЕИЗМОГРАФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕИЗМОГРАФ   СЕИЗМОГРАФ EmptyПон 19 Окт 2009, 17:34

gergana1958 написа:
Интересна тема,но за съжаление нямам какво да споделя.ще се задоволя само да ви чета.
Мииии....то и аз така....не съм екстремна личност и май-като се замисля не съм правила щури неща Rolling Eyes общо взето съм далече от тези работи Laughing Laughing не знам защо,нещо сякаш ми пречи и истината е че много пъти ми се е искало да направя нещо щуро,но...си оставам само с искането Laughing
А иначе много бих искала да скоча с парашут или с бънджи bounce
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

СЕИЗМОГРАФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕИЗМОГРАФ   СЕИЗМОГРАФ EmptyПон 19 Окт 2009, 21:33

Very Happy Първо да уточня,че за всеки човек екстремността е различна.Не съм споменала никъде непременно за спортове,щуротия може да бъде и една тинейджърска възраст със сакче с дрешки и билетче за неизвестна посока-само заради тръпката,може да бъде любовна авантюра,която да ви "разлюлее"и тнт...,не че скока с бънджи се отклонява от темата.Всеки според усещането си.Интересно ми е да разбера кой момент от живота ви свързвате с подобна емоция.
Аз ще кажа,че съм висяла много на ръба-отвсякъде погледнато.От скали съм скачала,с бънджи,водни ски ,рафтинг , 18 метрово влакче и какво ли още не -доближено много до адреналина и спорта.Снимчици имам,ще кача,скоро.
Но най-щурото нещо,което съм правила е бракът ми.Всичко тръгна от един бас,интернет и...незабравимо морско преживяване.За общо 48 часа прелетяхме хиляди километри за да се срещнем и адреналина не слизаше докато басът ни държеше ... Laughing Цялата ни среща се наблюдаваше от хора,които не познаваме ,за да не прескочим някое правило..Адски забавно,много щуро и вълнуващо.След "труса"се чувствам чудесно.
Определено бих повторила! СЕИЗМОГРАФ 248386 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

СЕИЗМОГРАФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕИЗМОГРАФ   СЕИЗМОГРАФ EmptyПон 19 Окт 2009, 21:54

Ms SMITH написа:
:...Всичко тръгна от един бас,интернет и...незабравимо морско преживяване.За общо 48 часа прелетяхме хиляди километри за да се срещнем и адреналина не слизаше докато басът ни държеше ... Laughing Цялата ни среща се наблюдаваше от хора,които не познаваме ,за да не прескочим някое правило..Адски забавно,много щуро и вълнуващо.След "труса"се чувствам чудесно.
Определено бих повторила! СЕИЗМОГРАФ 248386 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Какво означава това ? Да не е било ТВ шоу бас Wink ?
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

СЕИЗМОГРАФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕИЗМОГРАФ   СЕИЗМОГРАФ EmptyПон 19 Окт 2009, 22:05

Laughing Не в такива формати не участвам.
С хората, които присъстваха на срещата ни сме си писали в нета,но не ги бяхме виждали.Запознахме се всички на летището в София.Беше страхотно.


Последната промяна е направена от Ms SMITH на Пон 19 Окт 2009, 22:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

СЕИЗМОГРАФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕИЗМОГРАФ   СЕИЗМОГРАФ EmptyПон 19 Окт 2009, 22:10

Браво!!! Разкажи повече!!! Ти от България ли пътува ??? От толкова далече? В какво се състоеше басът? МНого е интересно, наистина Smile... А мисля, че няма да имаш против I love you


( Междуврочем, като се замисля, и аз имам интернет адреналиново изживяване... С моя любим се срещнахме в Интернет пространството...Също.... Бях забравила тръпката.... Мдаааа....
)
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

СЕИЗМОГРАФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕИЗМОГРАФ   СЕИЗМОГРАФ EmptyПон 19 Окт 2009, 22:27

Отговарям ти на въпросите,без да изпадам в подробности,все пак темата не е за мен,а и откровено казано е твърде лично за да споделям.
Very Happy
И двамата пътувахме от различни държави,за да се срещнем в България.
Басът най-общо казано да се срещнем при определени обстоятелства на конкретна дата и то именно в България(и двамата не живеехме там ).
Останалата по-голяма част ще я спестя. Very Happy Дано съм задоволила любопитството.
Твой ред е. Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

СЕИЗМОГРАФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕИЗМОГРАФ   СЕИЗМОГРАФ EmptyПон 19 Окт 2009, 22:42

Благодаря , че ми отговори Ms SMITH!!! СЕИЗМОГРАФ 248386 Ах , как те изтървах в Интервюто, азззззззззззз СЕИЗМОГРАФ 248386 .... (Междувпрочем, любопитсвтото ми никога не може да бъде задоволено... изникват винаги нови и нови въпроси... дай ми да дълбая СЕИЗМОГРАФ 248386 ... )...


А ти за какъв ред говориш, че е мой jocolor ?


При мен няма кой знае какви интересни неща... СЕИЗМОГРАФ 789138
Върнете се в началото Go down
gergana1958
AVAФен
AVAФен
gergana1958


Брой мнения : 1031
Регистриран : 26.05.2009

СЕИЗМОГРАФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕИЗМОГРАФ   СЕИЗМОГРАФ EmptyПон 19 Окт 2009, 23:32

Ms SMITH написа:
Отговарям ти на въпросите,без да изпадам в подробности,все пак темата не е за мен,а и откровено казано е твърде лично за да споделям.
Very Happy
И двамата пътувахме от различни държави,за да се срещнем в България.
Басът най-общо казано да се срещнем при определени обстоятелства на конкретна дата и то именно в България(и двамата не живеехме там ).
Останалата по-голяма част ще я спестя. Very Happy Дано съм задоволила любопитството.
Твой ред е. Laughing

Интересно!
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

СЕИЗМОГРАФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕИЗМОГРАФ   СЕИЗМОГРАФ EmptyВто 20 Окт 2009, 19:34

Ms SMITH написа:
Very Happy Но най-щурото нещо,което съм правила е бракът ми.Всичко тръгна от един бас,интернет и...незабравимо морско преживяване.За общо 48 часа прелетяхме хиляди километри за да се срещнем и адреналина не слизаше докато басът ни държеше ... Laughing Цялата ни среща се наблюдаваше от хора,които не познаваме ,за да не прескочим някое правило..Адски забавно,много щуро и вълнуващо.След "труса"се чувствам чудесно.
Определено бих повторила! СЕИЗМОГРАФ 248386 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Страхотно наистина...вълнуващо и адски щуро.. СЕИЗМОГРАФ 248386 СЕИЗМОГРАФ 248386 СЕИЗМОГРАФ 248386
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СЕИЗМОГРАФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕИЗМОГРАФ   СЕИЗМОГРАФ Empty

Върнете се в началото Go down
 
СЕИЗМОГРАФ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: В СВЕТА НА ПРИКАЗКИТЕ :: Да си поговорим на воля-
Идете на: