AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???

Go down 
+12
Сапфира
октим
Ms SMITH
indiq
Lady Marmalad
Любов
Никита
Божествена
Фрина
T.N.T
Принцеса
ШОКОЛАД
16 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 05:41

T.N.T написа:
..ами..почни я поне Very Happy


..изневерих веднъж..с жена от Скайп...тя ме свали..аз бях /не знам/хипнотезиран...
..имам брак 12 г
..тя беше женена с 2 деца..на 30 г..тя ме потърси ..уж за фитнес..да ме пита..живеем на различни места/200км/
..3 месеца ..писхме на Скайп..после..в един хотел в Ловеч..12 часа..не излязохме от стаята Embarassed
..това е...
,,,вижте ..колко съм искрен...а..чакам вас..да споделите Laughing

..сега..за да бъда точен.....секс не ми липсва...с жена ми го правим винаги когато можем...за толкова години..нищо не се е променило....а и прави пълна програма..както и аз....логически нямам нужда от изневяра...

..но..просто нещата се случват..може би от тестостерон/понеже тренирам/..може би и от друго...
.....тя никога няма да разбере за изневярата,...защото аз смятам ,че е била импулсивна..
...винаги съм имал неприлични предложения,,,,,я във фитнеса...я..на друго место....но винаги съм се пазил...
...тогава не успях...е... обица на ухото Laughing
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 05:44

А защо е обица? Не ти ли допадна! Винаги съм мислила,че това е склонност! Направиш ли го веднъж е лесно да повториш...да продължиш! То е като шамара- отпуснеш ли си веднъж ръката,няма спирка???
ЗАЩО го направи,кое е чувството ,което те тласка?
Върнете се в началото Go down
Принцеса
AVAФен
AVAФен
Принцеса


Брой мнения : 1410
Регистриран : 26.04.2009
Послание : някъде там

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 12:04

Много хубава и интересна тема, аз не съм изневерявала досега на мъжа ми, надявам се и да не ми се случи, ако се случи може би ще е импулс, нещо спонтанно , което ще е само за веднъж, много от хората изневеряват ,правят го по една или друга причина.На мене ми е интересно как се чувстава след това този който изневерява, гузен ли , как гледа половинката си в очите.
ТНТ можеш ли да дадеш отговор на този въпрос.
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 15:56

ШОКОЛАД написа:
А защо е обица? Не ти ли допадна! Винаги съм мислила,че това е склонност! Направиш ли го веднъж е лесно да повториш...да продължиш! То е като шамара- отпуснеш ли си веднъж ръката,няма спирка???
ЗАЩО го направи,кое е чувството ,което те тласка?
..защо съм го направил..просто се случи..аз не съм склонен към изневяра..и е минало
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 15:58

Принцеса написа:
Много хубава и интересна тема, аз не съм изневерявала досега на мъжа ми, надявам се и да не ми се случи, ако се случи може би ще е импулс, нещо спонтанно , което ще е само за веднъж, много от хората изневеряват ,правят го по една или друга причина.На мене ми е интересно как се чувстава след това този който изневерява, гузен ли , как гледа половинката си в очите.
ТНТ можеш ли да дадеш отговор на този въпрос.
..както самата казваш..това беше импулс..не съм гузен..жена си си я обичам както преди
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 16:05

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? 706613
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 16:11

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? 261985
Върнете се в началото Go down
Принцеса
AVAФен
AVAФен
Принцеса


Брой мнения : 1410
Регистриран : 26.04.2009
Послание : някъде там

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 17:33

T.N.T написа:
Принцеса написа:
Много хубава и интересна тема, аз не съм изневерявала досега на мъжа ми, надявам се и да не ми се случи, ако се случи може би ще е импулс, нещо спонтанно , което ще е само за веднъж, много от хората изневеряват ,правят го по една или друга причина.На мене ми е интересно как се чувстава след това този който изневерява, гузен ли , как гледа половинката си в очите.
ТНТ можеш ли да дадеш отговор на този въпрос.
..както самата казваш..това беше импулс..не съм гузен..жена си си я обичам както преди
cheers
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 17:41

....нали разбираш..лесно е ако си стоиш вкъщи...излизаш 1-2 в седмицата с мъжа си на заведение...през другото време се грижиш за децата..домакинство...по този начин е трудно да изневериш
....но аз всеки ден се срещам с жени..във фитнеса...винаги съм имал предложения за кафе..както и неприлични...много малко хора с този начин на живот ще останат моногамни
..да не ти казвам в нета какво става...уж ме търсят за фитнес въпроси...а после се оказва друго Very Happy
..имал съм възможност да го направя сто пъти..но не съм
..и че сега с вас споделих това..означава ,че това за мен е минало...и тази изневяра е била просто един момент в живота ми..който отдавна е забравен Very Happy


Последната промяна е направена от T.N.T на Нед 09 Авг 2009, 17:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Принцеса
AVAФен
AVAФен
Принцеса


Брой мнения : 1410
Регистриран : 26.04.2009
Послание : някъде там

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 17:47

Много си прав, предполагам хич не ти е лесно ,постоянно някой да ти се натиска.А приятно ли ти е да си център на внимание или ти е писнало.
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 17:49

Принцеса написа:
Много си прав, предполагам хич не ти е лесно ,постоянно някой да ти се натиска.А приятно ли ти е да си център на внимание или ти е писнало.
..разбира се ,че ми е писнало..иначе щях да си остана инструктор Laughing
Върнете се в началото Go down
Принцеса
AVAФен
AVAФен
Принцеса


Брой мнения : 1410
Регистриран : 26.04.2009
Послание : някъде там

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 17:56

ех това жените сме голяма работа, нали? flower
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 17:57

Добрееее...Не искам да дълбая, ясно е, че е минало и е все едно... На твоя место ТНТ много мъже биха се възползвали много повече пъти... Така, че не го приемай лично.. Просто си разсъждавам... Казваш, импулс... Какъв е този импулс, след като както виждам всичко е било планувано ... Под импулс разбирам, да видиш тази вечер една много красива жена и да не можеш да й устоиш ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? 248386 ...Освен това, виждам , че сте поддържали и емоционална връзка известно време... Ти не се ли промени към жена си в емоционален план през това време? След като прекарахте този ден с въпросната жена, чу ли се повече с нея?....
Върнете се в началото Go down
Божествена
АVAпристрастен
АVAпристрастен
Божествена


Брой мнения : 3246
Регистриран : 12.04.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 18:31

Такааа. И аз да кажа.
Не съм изневерявала на мъжа ми...Не знам какво трябва да стане за да го направя. Или да ми отслабнат много ангелите, или той да спре да ме обича, или ...и аз не мога да кажа какво. Rolling Eyes
Нагон ли е това, химия ли, много връхлитащо и непитащо чувство, изпепеляващо и изгарящо...изневярата?! Един миг...Не знам.
Ако някога го направя не бих могла да погледна мъжа си със същите очи...прекалено много държа на него.
Много съм "смотана" в това отношение както ми казва една моя позната.
Върнете се в началото Go down
Принцеса
AVAФен
AVAФен
Принцеса


Брой мнения : 1410
Регистриран : 26.04.2009
Послание : някъде там

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 18:39

Незнам много може да се каже по темата, аз имам познат който изневеряваше на жена си , пред погледите на всичките им общо познати, но когато бяха двамата заедно бяха най-влюбената двойка, незнам той с какви очи я гледаше и как тя му търпеше простотиийте, но са заедно все още,аз не бих търпяла това от страна на мъжа ми.
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 19:54

Много обичам любимия... Боли ме, когато и него го боли... В тази връзка, не бих изневерила и заради себе си... Няма значение дали той ще знае или не... Аз ще страдам... А не обичам да страдам... Гледала съм филми, в които героите се нараняват един друг и се вижда как и този, който наранява страда, но го прави... значи обича да страда, значи е мазохист и садист ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? 706613 ... Така е, защото когато човек обича, той чувства другия и страда и заради него и с него...(малко объркано стана)... Разбира се има хора, които не се обичат, тогава е по-лесно да се изневери, въпреки, че и други неща имат значение....
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 20:11

Фрина написа:
Добрееее...Не искам да дълбая, ясно е, че е минало и е все едно... На твоя место ТНТ много мъже биха се възползвали много повече пъти... Така, че не го приемай лично.. Просто си разсъждавам... Казваш, импулс... Какъв е този импулс, след като както виждам всичко е било планувано ... Под импулс разбирам, да видиш тази вечер една много красива жена и да не можеш да й устоиш ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? 248386 ...Освен това, виждам , че сте поддържали и емоционална връзка известно време... Ти не се ли промени към жена си в емоционален план през това време? След като прекарахте този ден с въпросната жена, чу ли се повече с нея?....
..за да стане още по-гадно Laughing ..ще допълня....че обекта на изневярата не може да стъпи на малкия пръст на жена ми по красота... geek
..вече започвам да си мисля да не е импулса за изневярата да е дошъл от външната"красота"..на обекта Laughing
..защото..не може само хубаво..може би и то писва Laughing
Върнете се в началото Go down
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 20:21

T.N.T написа:
Фрина написа:
Добрееее...Не искам да дълбая, ясно е, че е минало и е все едно... На твоя место ТНТ много мъже биха се възползвали много повече пъти... Така, че не го приемай лично.. Просто си разсъждавам... Казваш, импулс... Какъв е този импулс, след като както виждам всичко е било планувано ... Под импулс разбирам, да видиш тази вечер една много красива жена и да не можеш да й устоиш ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? 248386 ...Освен това, виждам , че сте поддържали и емоционална връзка известно време... Ти не се ли промени към жена си в емоционален план през това време? След като прекарахте този ден с въпросната жена, чу ли се повече с нея?....
..за да стане още по-гадно Laughing ..ще допълня....че обекта на изневярата не може да стъпи на малкия пръст на жена ми по красота... geek
..вече започвам да си мисля да не е импулса за изневярата да е дошъл от външната"красота"..на обекта Laughing
..защото..не може само хубаво..може би и то писва Laughing
може би си прав за това... Rolling Eyes
имам познати при които се случи нещо подобно...
мъжът изневери с жена,с която се запозна в нета
само защото му пасвала в разговорите... affraid
човекът можел да си говори с нея спокойно за всичко...
привличала го интелектуално...а не физически
...а жена му е кукла...умна,интелигентна...абе...
и го търпи всячески...

Аз това немога да го разбера...
да изтървеш питомното ,а да тръгнеш да гониш дивото... affraid affraid affraid
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 22:09

Никита написа:
T.N.T написа:
Фрина написа:
Добрееее...Не искам да дълбая, ясно е, че е минало и е все едно... На твоя место ТНТ много мъже биха се възползвали много повече пъти... Така, че не го приемай лично.. Просто си разсъждавам... Казваш, импулс... Какъв е този импулс, след като както виждам всичко е било планувано ... Под импулс разбирам, да видиш тази вечер една много красива жена и да не можеш да й устоиш ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? 248386 ...Освен това, виждам , че сте поддържали и емоционална връзка известно време... Ти не се ли промени към жена си в емоционален план през това време? След като прекарахте този ден с въпросната жена, чу ли се повече с нея?....
..за да стане още по-гадно Laughing ..ще допълня....че обекта на изневярата не може да стъпи на малкия пръст на жена ми по красота... geek
..вече започвам да си мисля да не е импулса за изневярата да е дошъл от външната"красота"..на обекта Laughing
..защото..не може само хубаво..може би и то писва Laughing
може би си прав за това... Rolling Eyes
имам познати при които се случи нещо подобно...
мъжът изневери с жена,с която се запозна в нета
само защото му пасвала в разговорите... affraid
човекът можел да си говори с нея спокойно за всичко...
привличала го интелектуално...а не физически
...а жена му е кукла...умна,интелигентна...абе...
и го търпи всячески...

Аз това немога да го разбера...
да изтървеш питомното ,а да тръгнеш да гониш дивото... affraid affraid affraid
..абе не го гониш..то теб намира..при мен така беше.. Laughing ..не съм търсил аз Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 22:35

МДАААААААААА lol! lol! lol! geek geek geek
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 09 Авг 2009, 23:45

Някои ,защото им е "слаб ангела"..
други,за да доказват на себе си,
че още не са за изхвърляне...
трети ,за да доказват на половинката си,
че не е единствена и незаменима,та да си прави сметката... Laughing
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyПон 10 Авг 2009, 00:20

Крис..аз ангелите си права Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyПон 10 Авг 2009, 00:22

Без "ангели" не става Wink ... другото е думи, думи, думи..... parole, parole, parole sunny afro


ПОЗДРАВ!!!!!!!!!!! И ДУМИТЕ СА ВАЖНИ ! lol!

Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyЧет 13 Авг 2009, 13:59

Темата съвсем не е изчерпана...

Едната прична "слабия ангел" долу горе изяснихме...


Както е казано, за да има изневяра винаги има причина


Сега си мисля за друго...

МНого силен филм беше направил Клийт Иистуд "Мостовете на Медисън" преди 10-на години...

Ето историята, преписана:

За филма

Франческа Джонсън е италианка, която се влюбва в американски войник по време на Втората световна война и след края й заминава с него за САЩ. Те са щастливо женени, имат две деца и животът им тече прекрасно.

Но един ден се намесва съдбата. През лятото на 1965г.

Докато съпругът и децата й са в Айова, във фермата се появява Робърт Кинкейд и пита за един от мостовете, с които е известен окръг Медисън. Оказва се, че е фотограф от Нешънъл Джиографик и списанието е решило да посвети един от броевете си именно на прословутите мостове.

Франческа се съгласява да го съпроводи, за да му покаже мястото. Но това нанася непоправим обрат в живота й. За няколко дни тя изживява с него най-красивите моменти от живота си, но после всичко свърша. Дългът към семейството е по-силен от неочаквано пламналата дълбока любов и той си тръгва сам.

През болката от раздялата с нейната скрита любов и студената изолираност, Франческа се чувства като частица на собственият си живот, изконсумирана от самата нея.

Тя пише историята си от тези 4 приказни дни в своя бележник. И не забравя за тях, тъй както не ги забравя и Кинкейд. Съдбата обаче е отредила да се срещнат на небето…


И така Жена с интелектуален заряд и потребности е избрала съдбата на жена и домакиня някъде в прерията, където къщите са на няколко километра една от друга ... Животът й е само битовизъм... Да, спокоен ... Но, както казах, човек, който има духовни потребности няма как това да го удовлетори... А мъжът й е обикновен човек, селянин... с който едва ли са разисквали други въпроси, освен за домa... Далече са от града, няма и с кого да се среща толкова ...И така, тази жена среща мъж, обиколил света, със свободен дух, интелектуален.................... Какво да кажа, всичко, което й е липсвало... А той, човекът обиколил света, вижда пристана.....

Изневяра! Каква е изневярата тук? И в крайна сметка кой на кого изневерява?!
Върнете се в началото Go down
Lady Marmalad
Модератор
Модератор
Lady Marmalad


Брой мнения : 4992
Регистриран : 11.04.2009
Age : 41
Послание : В разни кръстословици!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 16 Авг 2009, 12:20

защотооооооооооо Laughing
Ще напиша защо изневеряват жените според мен
1.Защото мъжете им са започнали да ги приемат
за даденост. Съпружеските разговори се ограничават
до оценките на децата в училище, сметките за плащане, ремонта на жилището и пр.

2.Защото постепенно интересите ви са започнали
да се разминават.
Партньора предпочита да прекарва свободното си време с приятели на бира, докато вие отивате на кино. Когато двама души започнат
да правят нещата поотделно,
шансовете да потърсите някой, който споделя вашите интереси, нарастват.

3.Защото имат нужда от нови предизвикателства.
Жената, която изневерява, често пъти търси онази вълнуваща
тръпка да бъде прелъстителка и да провери
доколко все още е привлекателна за другия
пол и в състояние да съблазнява.

4.Когато романтиката отмине и розовите облаци се разсеят, жената осъзнава,
че фантастичният мъж, в който се е
влюбила, го няма. Вместо рицар, той се оказва
досадник с гадни навици.

5.Дори когато една жена има връзка с прекрасен,
любящ мъж, тя все още може да се нуждае от
подхранване на самочувствието си. Да спи с
някой друг е най-лесния начин да си докаже,
че е жалана и я «бива».

6.Малко неща могат да вбесят една
жена повече от това, да хване съпруга си в изневяра.
Когато това се случи, някои жени смятат, че имат
право «да си го върнат» и че с изневярата ще
излекуват наранените си чувства.
Върнете се в началото Go down
Принцеса
AVAФен
AVAФен
Принцеса


Брой мнения : 1410
Регистриран : 26.04.2009
Послание : някъде там

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 16 Авг 2009, 13:16

Лейди браво на теб, много си права .
Върнете се в началото Go down
Божествена
АVAпристрастен
АVAпристрастен
Божествена


Брой мнения : 3246
Регистриран : 12.04.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyНед 16 Авг 2009, 13:17

Дааа, Лейди много вярно и точно! Very Happy
Върнете се в началото Go down
indiq
AVAгост
AVAгост



Брой мнения : 1
Регистриран : 01.09.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyВто 01 Сеп 2009, 20:41

За мене тва си е изневяра, не може да се каже ама аз тогова онемях, изглупях,изпростях и видете ли не знам как стана всъщност.............или го правиш или не ...или си здраво стъпил на земята или летиш все още. Ама тя жена ми нали разбираш ми дава всичко.............еми за мене тва е непонятно. Направиш ли го веднъж ще го сториш пак и пак и пак и после тя жена ми всичко ми дава ама нали................. еми човек като си има всичко не иска още. Сори ама на мене тея изневерки нещо хич не ми се нравят и въобще ама въобще не мога да ги оправдая.
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyСря 14 Окт 2009, 11:05

....Никой не е застрахован...дала съм право на мъжа ми-аз също имам своя картбланш,държа обаче нещата да са пределно ясни и открити,на ВЯРАТА да не й куца ИЗНЕ-то.Любовта си е любов,удари ли те хормона и започнеш да мажеш и да търсиш извинения за постъпката си-рестото ти е в кърпа вързано.Сиренето е с пари.Не съм хукнала,но няма да му цепя басма в никакъв случай,познавам го като дясната си ръка и даде ли ми повод за размисъл-размисъл просто няма да има.И обидени и наранени.Това е.
ТНТ не разбирам защо се оправдаваш с "Жени бол,ако съм искал..."
Че ти не само си го искал,направил си го...,не те соча с пръст,чудя се на психопрофила на мъжете в някои моменти..или на количеството тестостерон в излишък...
П.П.Въпросът "защо"е много широкообхватен тук..
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyСря 09 Дек 2009, 17:55

Защо занемарихте темата??? Задавам си въпроса какво би спряло изневярата? Какво би ви накарало да не го направите въпреки .......??
Върнете се в началото Go down
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyСря 09 Дек 2009, 18:31

Не бих изневерила..
знам ,как ще се чувствам аз, ако ме наранят по този начин.
Обичам човека до себе си и не бих искала
да го заболи...
Освен това,не съм човек ,който прави разлика между любов и секс..
за мен те са неразривно свързани.
Ако един ден правя секс с мъж ,който не е съпруга ми..
то това ,ще е само ако бракът ни вече е непоправимо разрушен.
/дано никога не се случва/
Ако телата ни не се искат вече...,а духовната връзка по между ни..
безвъзвратно си е отишла...
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyСря 09 Дек 2009, 18:41

sunny


Фрина написа:
Много обичам любимия... Боли ме, когато и него го боли... В тази връзка, не бих изневерила и заради себе си... Няма значение дали той ще знае или не... Аз ще страдам... А не обичам да страдам... Гледала съм филми, в които героите се нараняват един друг и се вижда как и този, който наранява страда, но го прави... значи обича да страда, значи е мазохист и садист ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? 706613 ... Така е, защото когато човек обича, той чувства другия и страда и заради него и с него...(малко объркано стана)... Разбира се има хора, които не се обичат, тогава е по-лесно да се изневери, въпреки, че и други неща имат значение....
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyСря 09 Дек 2009, 18:48

октим написа:
Защо занемарихте темата??? Задавам си въпроса какво би спряло изневярата? Какво би ви накарало да не го направите въпреки .......??
Изневярата е лъжа, предателство! Последствията не са само за другия ,ами и за мен! Защото когато лъжем , лъжем най-вече себе си! Предпочитам да направя "ангела" си силен, отколкото да го оставя да ми се налага! Избирам да се уважавам, да уважавам и човека,който обичам!
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyСря 09 Дек 2009, 18:59

ШОКОЛАД написа:
октим написа:
Защо занемарихте темата??? Задавам си въпроса какво би спряло изневярата? Какво би ви накарало да не го направите въпреки .......??
Изневярата е лъжа, предателство! Последствията не са само за другия ,ами и за мен! Защото когато лъжем , лъжем най-вече себе си! Предпочитам да направя "ангела" си силен, отколкото да го оставя да ми се налага! Избирам да се уважавам, да уважавам и човека,който обичам!

Именно! Обаче когато кажа нещо такова веднага ми се сервира "Никой не е застрахован" или някое друго клише... Само, че има хора които не потъпкват своите принципи и така...

Когато изневеряваш лъжеш и себе си, лъжеш и човека до себе си. Не може да искаш да нараниш някого който обичаш... и това с хормоните... ами затова пък човек има глава на раменете си, за да може да мисли с нея въпреки на хормоните с които се оправдават всички.

А щом има налице изневяра значи опредлено нещо куца...

Спирам да пиша, защото обикновено ме обявяват или за тъпа моралистка или за смотана фроидистка в зависимост от обсъжданите темиLaughing Та искам да го избегна Laughing Laughing Laughing
Но съм съгласна с това което са написали Шоколад, Фрина и Крис

Иначе всичко е въпрос на гледна точка и разбиране... опитвам се да разбера другата страна, онези които го правят поради някаква причина или другите без причина ей така за кефа... и все пак не мога да ги разбера. Но пък не е и нужно Smile Нали сме различни хора. Приемам тяхното мислене като различно от моето, техния светоглед като различен от моя - нищо друго Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
Любов
Модератор
Модератор
Любов


Брой мнения : 7015
Регистриран : 12.04.2009
Послание : Когато обичаш ,не се съмняваш..,не се противопоставяш и не забраняваш...Когато обичаш,вярваш,даваш и се наслаждаваш!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyСря 09 Дек 2009, 19:01

Много точно казано Шоколад..
Сега ,се върнах да прочета постовете от първа страница..
замислих се,написаното ме накара да кажа това...
До определена степен разбирам мъжете и жените ,
които се отдават на това изкушение...
Дългите години прекарани с един човек,
всеки ден едно и също../някои хора не умеят да разнообразяват
семейния си живот и той става скучен..монотонен..напрегнат/
Желанието да опиташ нещо ново,нещо ,което примерно партньора ти е отказвал винаги,без да ти даде разумно обяснение защо го прави.
Желанието да се докажеш пред по-младичка жена от твоята или
да провериш, дали вървиш още сред по-младички мъже..

НО..аз не бих го направила,
мен вероятно ще ме боли повече
от тази моя постъпка ...
Няма да имам очи да погледна себе си,
а за мъжа ми да не говорим.
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyСря 09 Дек 2009, 19:21

Taкаааа... Напълно съм съгласна с вас и всяка е дпълнила и дообяснила това, което чувствам и знам аз за себе си и моя любим...

ОБАЧЕ... Аз не съм тази, която ще седна да съдя хората за една или друга постъпка. Всеки си има своите причини и аргумнети. Някои дори нямат причини и аргументи, само действат...


Има, обаче нещо друго... Нещо, което съм чела или видяла във филмите ... Ами когато ЛЮБОВТА идва късно, когато човек вече е свързал живота си с друг??? Има деца?! Нещата стават комплицирани и всичко е въпрос на избор, отново..Трябва ли да се потъпче ЛЮБОВТА? Принципите ли трябва да останат отново най-важни, не чувствата??? аз лично не се наемам да съдя...

Ето, прилагам следната ситуация... Писах по-нагоре , но тогава никой не се включи Laughing


Фрина написа:
Темата съвсем не е изчерпана...

Едната прична "слабия ангел" долу горе изяснихме...


Както е казано, за да има изневяра винаги има причина


Сега си мисля за друго...

МНого силен филм беше направил Клийт Иистуд "Мостовете на Медисън" преди 10-на години...

Ето историята, преписана:

За филма

Франческа Джонсън е италианка, която се влюбва в американски войник по време на Втората световна война и след края й заминава с него за САЩ. Те са щастливо женени, имат две деца и животът им тече прекрасно.

Но един ден се намесва съдбата. През лятото на 1965г.

Докато съпругът и децата й са в Айова, във фермата се появява Робърт Кинкейд и пита за един от мостовете, с които е известен окръг Медисън. Оказва се, че е фотограф от Нешънъл Джиографик и списанието е решило да посвети един от броевете си именно на прословутите мостове.

Франческа се съгласява да го съпроводи, за да му покаже мястото. Но това нанася непоправим обрат в живота й. За няколко дни тя изживява с него най-красивите моменти от живота си, но после всичко свърша. Дългът към семейството е по-силен от неочаквано пламналата дълбока любов и той си тръгва сам.

През болката от раздялата с нейната скрита любов и студената изолираност, Франческа се чувства като частица на собственият си живот, изконсумирана от самата нея.

Тя пише историята си от тези 4 приказни дни в своя бележник. И не забравя за тях, тъй както не ги забравя и Кинкейд. Съдбата обаче е отредила да се срещнат на небето…


И така Жена с интелектуален заряд и потребности е избрала съдбата на жена и домакиня някъде в прерията, където къщите са на няколко километра една от друга ... Животът й е само битовизъм... Да, спокоен ... Но, както казах, човек, който има духовни потребности няма как това да го удовлетори... А мъжът й е обикновен човек, селянин... с който едва ли са разисквали други въпроси, освен за домa... Далече са от града, няма и с кого да се среща толкова ...И така, тази жена среща мъж, обиколил света, със свободен дух, интелектуален.................... Какво да кажа, всичко, което й е липсвало... А той, човекът обиколил света, вижда пристана.....

Изневяра! Каква е изневярата тук? И в крайна сметка кой на кого изневерява?!
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyСря 09 Дек 2009, 20:49

Мисля си... Лазарев пише задълбочените си изследвания в ДИАГНИСТИКА НА КАРМАТА... Там става дума за най-голямата ценност - ЛЮБОВТА... И това, че не бива човек да убива ЛЮБОВТА в себе си. А обстоятелствата далеч не винаги са идеални... На ЛЮБОВТА понякокога трбва да се подчинят и МОРАЛЪТ И НРАВСТВЕНОСТТА... (човек не знае какви изпитания трябва да премине, както и какви изпитания трябва да изпита другия, до него)... Разсъждавам, въпреки, че аз самата съм силно прилепнала към МОРАЛА И НРАВСТВЕНОСТТА и не знам дали не бих потъпкала ЛЮБОВТА, ЗАРАДИ ТОВА....
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyЧет 10 Дек 2009, 00:15

[quote="Фрина"]
Има, обаче нещо друго... Нещо, което съм чела или видяла във филмите ... Ами когато ЛЮБОВТА идва късно, когато човек вече е свързал живота си с друг??? Има деца?! Нещата стават комплицирани и всичко е въпрос на избор, отново..Трябва ли да се потъпче ЛЮБОВТА? Принципите ли трябва да останат отново най-важни, не чувствата??? аз лично не се наемам да съдя...
[quote]
Момичета, изневярата не е нищо друго освен липса на отговорност! Не съм против любовта, но защо тя трябва да разруши щастието на децата! Как се чуства родител изоставил децата си заради голямата си любов! А когато си се свързвал с лицето Х тогава любов имало ли е? И защо всяко следващо залитане е голямата любов и с какво тя е по-различна от предишната и дали ще си признае някой, че докато е търсил/а се е превърнал/а във всичко друго, но не и в човек с достойнство!! Прочетох тук, че може да се изневери случайно след месец подготовка и пазарлъци и то само веднъж - да бе да!!
Смятам, че всеки който чува съвеста си и има отговорноста да следва гласът й, няма опасност да се чуства гузен!
Винаги когато желание те измъчва, кой сметката ще плати попитай се ти!!
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyЧет 10 Дек 2009, 03:03

Мда...голяма отговорност е ,безспорно!Всеки си носи и последствията от липсата на такава...

Трели,
Цитат :
Именно! Обаче когато кажа нещо такова веднага ми се сервира "Никой не е застрахован" или някое друго клише... Само, че има хора които не потъпкват своите принципи и така...
Фрина е дала много хубав пример в тази връзка с "Мостовете на Медисън".Ето ти непланирана изневяра...
Относно хормоните и прочие в горния ми пост,нека поясня малко-
Колкото повече държиш изкъсо мъжа до себе си,толкова повече се увеличава и шансът един ден да скъса синджира и да го" удари на живот"Любовта не е за да поставя рамки и ограничения,а доста хора я връзват,дори несъзнателно.Затова поясних,че съм дала право на мъжа ми ,но и аз имам своята свобода на избор.Казано в прав текст обетът в ритуалната зала не ти гарантира неопетнен морал,желязни принципи ,капаци на очите до гроб за чужди жени,безропотна отдаденост...не се заблуждавайте.Изневярата може да бъде и инцидентен флирт на съвсем обичайно място и при също толкова обичайни обстоятелства..Хора сме,имаме ценностна система,наръч от правила ,порядки ,закони...но сме и непридвидими в блясъка на чуждата оценка,която дори не сме търсили....
А всеки има своето разбиране за изневяра.За мен лично душевната би била в пъти по-болезнена от плътската,от нея едва ли ще ме заболи.
Обичам откритите и директни отношения-самата аз съм такава и съответно мога да го изисквам от отсрещния.Заявявам открито-да,държа на чувствата си,но нима след една призната изневяра не бих посегнала и аз?!Разбира се..и още как! Very Happy
Всичките ни норми,табута в обществен план не биха заличили вечния стремеж на човека да има повече.Един мъжки харем например изобщо не би ми се отразил зле,честно казано.И с мъжа ми съм споделяла.Както за тях на подсъзнателно ниво стои кръгът от амазонки,в чийто център е самият той...
Няма перфектна компилация или хибрид от Брад Пит,Джордж Клуни,Д-р Хаус,Шон Конъри и тнт...но на кой не му се искало поне веднъж да ги има за себе си(по свой критерий разбира се)-въпросът е в това да си достатъчно искрен да го признаеш първо пред себе си,след което пред другия и да се стремиш да откриваш у половинката по-малко от всеки един от тях..не да хванеш първия с подобно описание и след употребата гузно да се прибереш ни лук ял,ни лук мирисал..Това поведение ме дразни.
Да изневярата е лъжа,съгласна съм.Но ако ще сме излъгани нека бъдем двама ,както в любовта.. Laughing Танту за кукуригу...
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyЧет 10 Дек 2009, 03:41

..пишете глупости в момента..вадите цитати..правите се на интерсесни..
..коя от вас е усещала изневярата...на коя е дишала във врата..на никоя....
....докато не го усетите това чувство,не пишете..на теория е едно..но на практика...практика..е друго....изневерете..тогава ще ви питам за мнение..коя от вас го е правила...никоя..как тогава давате мнение..по въпроса..като не сте били от другата страна..ако сте били.....темата щеше отдавна да я няма Very Happy
..изневярата..не е начин..не е чувство...не е потребност.................тя просто се случва...без чувства
Върнете се в началото Go down
Ms SMITH
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Ms SMITH


Брой мнения : 942
Регистриран : 05.09.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyЧет 10 Дек 2009, 03:56

T.N.T написа:
..пишете глупости в момента..вадите цитати..правите се на интерсесни..
..коя от вас е усещала изневярата...на коя е дишала във врата..на никоя....
....докато не го усетите това чувство,не пишете..на теория е едно..но на практика...практика..е друго....изневерете..тогава ще ви питам за мнение..коя от вас го е правила...никоя..как тогава давате мнение..по въпроса..като не сте били от другата страна..ако сте били.....темата щеше отдавна да я няма Very Happy
..изневярата..не е начин..не е чувство...не е потребност.................тя просто се случва...без чувства
Брей!Добре,че ни отрази...да се запознаем отблизо тогава..Теб явно още те боли от твоята..нали жена ти никога нямаше да разбере?!Защоооо?Много достойно!Просто се било случило...ок...признай си тогава!Защо мълчиш?!
Изневерявала съм в края на изчерпана връзка заради гъдела.И по същата причина на мен са ми изневерявали.Откровението е важното в случая-не да си вдигнеш гащите и да се прибереш доволен и окрилен от горещите емоции да си легнеш до половинката!
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyЧет 10 Дек 2009, 04:03

Хм...ТиНТи, не говори така! Можем да имаме повече контрол над нещата! Иначе оправдания колкото щеш!
Аз без чувство не мога...не съм жУвотно Wink !
Всичко се случва, за да ти даде някакъв урок! По-добре се замисли защо и в какъв момент ти се е случило на теб! И защо си категоричен ,че ще е само веднъж, щом казваш че просто се случва!? Значи може да се случи пак, и пак... и пак...
Върнете се в началото Go down
октим
AVATурист
AVATурист
октим


Брой мнения : 183
Регистриран : 26.11.2009

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyЧет 10 Дек 2009, 04:09

Има голяма разлика между мъжката и женската изневяра!!
Мъжът може да изневери спонтанно само заради едното хубаво дупе, без даже да попита за името!
Докато жена без да изпитва чуства никога, затова някои се чудят защо една жена търпи неверният си съпруг! Затова и от женската изневяра боли повече! Как моята половинката се справи с хормоните ми! Първо тя е голям дипломат и просто ме познава. Когато бяхме млади и хубави - вечер пълна програма, сутрин бърза закуска, а през деня всички жени са някак си обикновени! Даже веднъж ми обясни как ще познае дали съм кръшнал - Когато хормона се покачи съм ставал заядлив, а след ...... спокоен дори флегматичен,
Вие доколко познавате мъжете си?
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyЧет 10 Дек 2009, 04:11

ШОКОЛАД написа:
Хм...ТиНТи, не говори така! Можем да имаме повече контрол над нещата! Иначе оправдания колкото щеш!
Аз без чувство не мога...не съм жУвотно Wink !
Всичко се случва, за да ти даде някакъв урок! По-добре се замисли защо и в какъв момент ти се е случило на теб! И защо си категоричен ,че ще е само веднъж, щом казваш че просто се случва!? Значи може да се случи пак, и пак... и пак...
..затова..няма контрол..вярвай ми..тук може да се правите на всякакви..но контрол няма..гарантирам.....просто се случва
..моралистки...квото искате...да ама не Laughing

ха ха ..сега се сетих..ако си грозна като смърта..няма как да ти се случи...все пак
..случва се при секси хора Laughing ..изневярата е спонтанно чувство cheers

..защото една жена на времето ми спореше ,че не и се е случвало..е как да и се случи..тя гадже е нямала Wink
Върнете се в началото Go down
Сапфира
AVAЛюбист
AVAЛюбист
Сапфира


Брой мнения : 877
Регистриран : 23.04.2009
Age : 41
Послание : при делфините

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyЧет 10 Дек 2009, 04:21

T.N.T написа:
..пишете глупости в момента..вадите цитати..правите се на интерсесни..
..коя от вас е усещала изневярата...на коя е дишала във врата..на никоя....
....докато не го усетите това чувство,не пишете..на теория е едно..но на практика...практика..е друго....изневерете..тогава ще ви питам за мнение..коя от вас го е правила...никоя..как тогава давате мнение..по въпроса..като не сте били от другата страна..ако сте били.....темата щеше отдавна да я няма Very Happy
..изневярата..не е начин..не е чувство...не е потребност.................тя просто се случва...без чувства

Не мисля, че някой се прави на интересен... Темите са за това за да се разискват... Това, че някой не го е направил означава ли, че трябва да е без мнение...?

То и самоубийството много хора не са го правили, но имат мнение по въпроса (примерно)
Върнете се в началото Go down
http://www.psy-help.org/forum/index.php
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyЧет 10 Дек 2009, 04:22

Ще ви кажа, без недомлъвки, какво ми казва моята половинка! Казва ми ,че няма нужда!... Че си е взел това ,което му е било нужно навремето!... Налудувал се е, един вид, и сега е отговорен съпруг и баща!... Пораснал е!Според него , всяко нещо трябва да е с времето си! Сега не би поставил връзката ,на която държи вече 13 години, на карта с лека ръка!
Аз му вярвам , защото наистина го познавам! Не ми е нужно да ровя в телефона или в джобовете му, за да разбера! Виждам го в очите му!
Да не говорим,че и той мисли като мен - Не прави това,което не искаш да ти се случва!

Да, Октим,прав си! Мъжете изневеряват различно! И повечето комплексари изневеряват не дори заради дупе или цици, ами за да се докажат пред приятелите си! Изневеряват заради изкривеното си Его! Правят се на свалячи,за да дразнят жените си... и прочие!
Слава Богу, има сред мъжете и такива,които бих нарекла "наиграли се деца"! Които нямат нужда от много жени,за да докажат мъжествеността си! По-голямото предизвикателство за тях е да направят щастлива едната и истинската до тях!!!
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyЧет 10 Дек 2009, 04:32

Повече няма да пиша в темата..само едно искам да кажа..секс не ми е липсвал/пълна програма..ама като казвам пълна ...пълна..някои от вас сигурно не са чували за разни работи//..но преди години изневярата стана случайно и съм я искал...винаги съм обичал жена си..и винаги ще я обичам....това не ме прави комплексиран мъж..просто се случи ..и не съм повторил....и сега обичам жена си..и ще я обичам..и никога не съм искал да се доказвам/доказват се хора без авторитет и комплекси/..просто си беше див секс...нищо повече..секс..тоа е..без чувства..


Последната промяна е направена от T.N.T на Чет 10 Дек 2009, 04:34; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyЧет 10 Дек 2009, 04:32

T.N.T написа:
ШОКОЛАД написа:
Хм...ТиНТи, не говори така! Можем да имаме повече контрол над нещата! Иначе оправдания колкото щеш!
Аз без чувство не мога...не съм жУвотно Wink !
Всичко се случва, за да ти даде някакъв урок! По-добре се замисли защо и в какъв момент ти се е случило на теб! И защо си категоричен ,че ще е само веднъж, щом казваш че просто се случва!? Значи може да се случи пак, и пак... и пак...
..затова..няма контрол..вярвай ми..тук може да се правите на всякакви..но контрол няма..гарантирам.....просто се случва
..моралистки...квото искате...да ама не Laughing

ха ха ..сега се сетих..ако си грозна като смърта..няма как да ти се случи...все пак
..случва се при секси хора Laughing ..изневярата е спонтанно чувство cheers

..защото една жена на времето ми спореше ,че не и се е случвало..е как да и се случи..тя гадже е нямала Wink
Е дееее! Ако бях моралистка и моят мъж щеше да ми изневерява сигурно (шегичка)!
ТНТ, изневерявала съм, на мен също...И не ми е пукало! Достойно обаче в такъв случай е да си признаеш! Да понесеш последствията!
"Грозна като смъртта"???, няма да те нападам на лична основа! Ще ти споделя единствено, ако разбера ,че мъжът ми е изневерил ,ще ми стане болно...ще се чудя какво не съм му дала, какво ми е на мен...какво му е липсвало,че да потърси друго!
Спонтанно чувство??? Какво е това? Всичко се ражда! Може да не го разбираш сега,но някой ден ще ти светне!
И ако изневярата е толкова нормална,защо никой не иска да си я признае?! " За да не нараня човека" е прекалено лъжовно и угодно! Wink
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyЧет 10 Дек 2009, 04:36

T.N.T написа:
Повече няма да пиша в темата..само едно искам да кажа..секс не ми е липсвал/пълна програма..ама като казвам пълна ...пълна..някои от вас сигурно не са чували за разни работи//..но преди години изневярата стана случайно и съм я искал...винаги съм обичал жена си..и винаги ще я обичам....това не ме прави комплексиран мъж..просто се случи ..и не съм повторил....и сега обичам жена си..и ще я обичам..и никога не съм искал да се доказвам/доказват се хора без авторитет и комплекси/..просто си беше див секс...нищо повече..секс..тоа е..без чувства..
Не го приемай толкова лично! Това е интересен дебат!
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? EmptyЧет 10 Дек 2009, 04:36

Спонтанно чувство...какво е това........дано не го усетиш Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???   ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЗАЩО ИЗНЕВЕРЯВАМЕ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ЗАЩО????
» ЗАЩО...???
» Защо жените трябва да тренират тежко?
» Защо ,всяка жена трябва да има красиво бельо..
» Защо на хората им е трудно да се избавят от излишните килограми?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: В СВЕТА НА ПРИКАЗКИТЕ :: Да си поговорим на воля-
Идете на: