AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !

Go down 
+17
Сузито
Принцеса
desi slava
Любов
sahara
gergana1958
Божествена
mmilityy
Lady Marmalad
BilyAna
evita
Фрина
ЗАХАР
ШОКОЛАД
Никита
natali
T.N.T
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
АвторСъобщение
Никита
Модератор
Модератор
Никита


Брой мнения : 4507
Регистриран : 13.04.2009
Послание : някъде и навсякъде

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 00:47

Здравейтеееее!Тук ли сте още?
Върнете се в началото Go down
evita
АVAзарибен
АVAзарибен
evita


Брой мнения : 2011
Регистриран : 13.04.2009
Age : 40
Послание : Някъде там........

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 01:16

Аз вечее да
Върнете се в началото Go down
gergana1958
AVAФен
AVAФен
gergana1958


Брой мнения : 1031
Регистриран : 26.05.2009

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 01:27

И аз съм тук,
за малко ,но съм тук........
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 02:36

И аз за малко, но съм тук study
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 02:41

..и аз Laughing
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 02:47

ТНТ тебе нямаше ли да те вдигат от компа Laughing
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 02:59

Вдигнаха..ама аз тежа..бързо ме пусна Laughing
Лека нощ,,,,,,,,, момичета cheers С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 992290
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 03:00

Laughing Лека тогава!
Върнете се в началото Go down
natali
Фотошопър
Фотошопър
natali


Брой мнения : 3871
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Там....където всичко е възможно

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 11:59

Добро утро!!!Още ли спинкате,будни има лиииии С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 267748
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 12:00

Добро утро и от нас! Smile

Теди пак спа лошо . ..
Върнете се в началото Go down
gergana1958
AVAФен
AVAФен
gergana1958


Брой мнения : 1031
Регистриран : 26.05.2009

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 12:00

Добро да е !
как си Натали?
Върнете се в началото Go down
natali
Фотошопър
Фотошопър
natali


Брой мнения : 3871
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Там....където всичко е възможно

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 12:22

gergana1958 написа:
Добро да е !
как си Натали?
Била съм и по-добре Laughing Много ми се спи но няма как,малката взе все по-рано да се буди No и няма сънннн affraid
Върнете се в началото Go down
evita
АVAзарибен
АVAзарибен
evita


Брой мнения : 2011
Регистриран : 13.04.2009
Age : 40
Послание : Някъде там........

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 13:48

Привет и от мен. При нас вали, така че днес няма разходки
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 13:56

Голяма умора иииииии голям мързелллл С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 362500 С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 706613
Върнете се в началото Go down
evita
АVAзарибен
АVAзарибен
evita


Брой мнения : 2011
Регистриран : 13.04.2009
Age : 40
Послание : Някъде там........

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 13:56

Фрий, кога тръгвате?
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 13:59

В съботааа. В къщи е вече вили -мотовили...

Не знам какво да взимам и какво не.... Теди разхвърле всичко, коеото види навън... С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 706613 ... Сега, пак пълни пералнята с чисти дрехи.
Върнете се в началото Go down
evita
АVAзарибен
АVAзарибен
evita


Брой мнения : 2011
Регистриран : 13.04.2009
Age : 40
Послание : Някъде там........

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 14:01

Поне я пълни с дрехи детето. А моя я пълни със всичко друго, но не и с дрехи Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 14:06

evita написа:
Поне я пълни с дрехи детето. А моя я пълни със всичко друго, но не и с дрехи Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 267748 С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 267748 С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 267748 Сладури!!!
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 14:06

Добро утро Laughing ..излизам по задачи Very Happy
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 14:07

Бързо и успешно изпълнение на задачите Т.Н.Т!!!!

Рапорт даден!!! Exclamation
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:21

Стегна ли багажа Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:24

Утре вечер ще е готов С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 706613


Свърши ли със задачите? С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 248386
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:30

Фрина написа:
Утре вечер ще е готов С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 706613


Свърши ли със задачите? С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 248386
..свърших Laughing
..аз багаж знаеш ли как стягам Laughing ..слагам една чанта..няколко дена предварително в някой ъгъл на стаята..и квото се сетя...през тези дни..хвърлям вътре Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:35

Mдаааа, бравос! И аз сега така ще направя... Но утре, любимия ще откаже да товари багажа, защото ще е повече от необходимото по неговите разбирания... Примерно, аз искам да вземем и двете колички, защото едната е за приспиване на Теди, а другата е лекичка и чудесна за разходки... Ще може и на плаж да ходим... Но в нея не може да заспива... Нооооооо, няма да ме огрее, ще каже, каквото се побере в багажника, това... Вътре в колата не слагам нищо(с цел безопасност).... Та такива работи... Освен това, две седмици са си много време... ще трябва да взема куп дрехи за мен и Теди... И играчки ... абе , много неща... Но никой не ми влиза в положениетоооо

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 362500
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:38

Фрина написа:
Mдаааа, бравос! И аз сега така ще направя... Но утре, любимия ще откаже да товари багажа, защото ще е повече от необходимото по неговите разбирания... Примерно, аз искам да вземем и двете колички, защото едната е за приспиване на Теди, а другата е лекичка и чудесна за разходки... Ще може и на плаж да ходим... Но в нея не може да заспива... Нооооооо, няма да ме огрее, ще каже, каквото се побере в багажника, това... Вътре в колата не слагам нищо(с цел безопасност).... Та такива работи... Освен това, две седмици са си много време... ще трябва да взема куп дрехи за мен и Теди... И играчки ... абе , много неща... Но никой не ми влиза в положениетоооо

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 362500
..познато ми е Laughing ..и аз в колата не слагам нищо..само хапване и пийване Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:41

geek geek
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:43

малееее, някой трябва да ме ритне по задника... Да се стегна и да почвам... А теди продължава да разхвърля и вече не знам къде какво има.... Всички чекмеджета и шкафове от сутринта, са навън...
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:44

И аз скоро май ще ходя до Варна..да закарам малката на лятна ваканция..един -два месеца Laughing
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:44

Как ще сте без нея толкова време? geek
Върнете се в началото Go down
sahara
АVAприятел
АVAприятел
sahara


Брой мнения : 239
Регистриран : 22.04.2009
Age : 40

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:47

Добър ден!
Фрина,направо ти заиждам за моренцето!Мен няма да ме огрее таи година! Sad
Сигурно аз съм единственият човек,който обича да приготвя багаж! Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:47

Фрина написа:
Как ще сте без нея толкова време? geek
...в леглото Laughing

..ами как..щом тя е добре..това е важно cheers
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:48

Сахара, здравей! Very Happy

Аз изпадам в депресия като трябва да приготвям багаж и ставам още по-бездейна. накрая като остане съвсем малко време се паникьосвам и слагам каквото дойде Embarassed
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:50

T.N.T написа:
Фрина написа:
Как ще сте без нея толкова време? geek
...в леглото Laughing

..ами как..щом тя е добре..това е важно cheers

Радвам се как разсъждавате... Ние, добре все пак че ще даваме Теди на ясла, че чувствам, че ставаме много зависими от него, както и той от нас... Сега едва съм изкрънкала от Дини да ни пусне за две седмици. Много щяло да му е мъчно без нас... То и нан нас ще ни е мъчно за него, ама какво да направим. Не може да си вземе отпуска сега... Ние защо да линеем в София?!.....

В леглото, викаш Laughing Laughing Laughing ... на мен ще ми ги говориш тия lol!
Върнете се в началото Go down
sahara
АVAприятел
АVAприятел
sahara


Брой мнения : 239
Регистриран : 22.04.2009
Age : 40

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:51

При мен организацията е невероятна!Сигурно защото баща ми е военен и така ме е възпитал?!!!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:52

sahara написа:
При мен организацията е невероятна!Сигурно защото баща ми е военен и така ме е възпитал?!!!! Very Happy


С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 267748 Организацията при мен е - липса на всякаква такава... Във всяко отношение... Жалко, чче не съм авантюристка, щах да си дойда на мястото... bounce Basketball
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:57

Фрина написа:
T.N.T написа:
Фрина написа:
Как ще сте без нея толкова време? geek
...в леглото Laughing

..ами как..щом тя е добре..това е важно cheers

Радвам се как разсъждавате... Ние, добре все пак че ще даваме Теди на ясла, че чувствам, че ставаме много зависими от него, както и той от нас... Сега едва съм изкрънкала от Дини да ни пусне за две седмици. Много щяло да му е мъчно без нас... То и нан нас ще ни е мъчно за него, ама какво да направим. Не може да си вземе отпуска сега... Ние защо да линеем в София?!.....

В леглото, викаш Laughing Laughing Laughing ... на мен ще ми ги говориш тия lol!
Абе и на нас в началото ни беше мъчно..като беше малка..но се свиква с годините..сега е важно,тя къде ще се чувства добре..ние не сме от значение Very Happy
Сахара..здравей cheers
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 15:59

TNT, Не мога да се нагледам на бицепса в подписа ти С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 10767 ...


Хайде, вдъхнових се... Отивам да мисля багажа С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 706613
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 16:06

Добър деееен! С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 10767
Върнете се в началото Go down
sahara
АVAприятел
АVAприятел
sahara


Брой мнения : 239
Регистриран : 22.04.2009
Age : 40

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 16:09

T.N.T написа:

Сахара..здравей cheers

Здрасти!!!
Върнете се в началото Go down
sahara
АVAприятел
АVAприятел
sahara


Брой мнения : 239
Регистриран : 22.04.2009
Age : 40

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 16:10

mmilityy написа:
Добър деееен! С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 10767
Добър ден!!!!
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 16:21

Какво става Сахара, само двечките ли сме?
Хайде да пием кафе:
С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 S5
Върнете се в началото Go down
sahara
АVAприятел
АVAприятел
sahara


Брой мнения : 239
Регистриран : 22.04.2009
Age : 40

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 16:38

Благодаря за кафенцето!
Какво да става?
Едно и също всеки ден!По цял ден се занимавам с малката.Сега спи и аз це цопнах тук да ви видя.
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 16:58

Отивам на работа..чао ви С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 992290
..довечера в 23 ч съм тук С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 789138
Върнете се в началото Go down
evita
АVAзарибен
АVAзарибен
evita


Брой мнения : 2011
Регистриран : 13.04.2009
Age : 40
Послание : Някъде там........

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 16:59

Айде и аз цоп. Малкия заспа и аз да използвам момента
Върнете се в началото Go down
evita
АVAзарибен
АVAзарибен
evita


Брой мнения : 2011
Регистриран : 13.04.2009
Age : 40
Послание : Някъде там........

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 16:59

T.N.T написа:
Отивам на работа..чао ви С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 992290
..довечера в 23 ч съм тук С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 789138

Чао и лека работа С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 992290
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 17:01

Приятна работа, ТНТ!!! С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 992290


Така вече те харесвам. Smile Като знам кога отиваш и се връщаш от работа... Спатиите се подредиха С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 706613
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 17:05

ТНТ приятна работа!

И при мен е една и съща.Цял ден скука и пак скука....към 17 часа ще изляза по хладното малко и така....
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 20:53

Има ли някого? Имам нужда от ритник в задника... Моля! Стоя и дремя, а имам толкова работа по приготовлението.. Като парализирана съм... Rolling Eyes Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Lady Marmalad
Модератор
Модератор
Lady Marmalad


Брой мнения : 4992
Регистриран : 11.04.2009
Age : 41
Послание : В разни кръстословици!

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 21:28

Фрина написа:
Има ли някого? Имам нужда от ритник в задника... Моля! Стоя и дремя, а имам толкова работа по приготовлението.. Като парализирана съм... Rolling Eyes Evil or Very Mad
стой си
тя работата няма да избяга Suspect
Върнете се в началото Go down
Фрина
Модератор
Модератор
Фрина


Брой мнения : 8407
Регистриран : 22.04.2009
Послание : Там, където има ЛЮБОВ...

С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 EmptyЧет 18 Юни 2009, 21:35

Лейди, ти и само ти би ме подкрепила по този начин С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 706613 ...

Казвала ли съм ти някога, че имаш най-невероятното чувство за хумор, проявяващо се в най-невероятни моменти С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 248386 С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 706613 С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 10767
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !   С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света ! - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
С усмивка на уста, си СПАМиме в нощта и клюкариме света !
Върнете се в началото 
Страница 4 от 20Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» С банан във уста и черешки във ръка.. Спамя..късно вечерта
» Какво сме дали на света ?
» Как би изглеждал света,без съвременната техника?
» Какво мислите за края на света-21.12.2012 год.
» Красотата ще спаси света...а Спама ..скуката!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: Архив :: Заключени теми-
Идете на: