AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Зaщо така правят?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Gti
АVAприятел
АVAприятел
Gti


Брой мнения : 325
Регистриран : 16.04.2009

Зaщо така правят? Empty
ПисанеЗаглавие: Зaщо така правят?   Зaщо така правят? EmptyПон 11 Май 2009, 00:43

Оттодавна искам да ви сподела ,сега вече станаха две случки.Първата -Пътувам си аз съм 72 с детенце и винаги като слизам от автобуса си оставям биледчето на седалката ,ако съм си взела,да го ползва някой друг.При слизане ми направи впечатление ,че жената на съседната седалка го взе и го скъса на две.Е ,много се ядосах.Викам си ,абе никой не те кара да си оставяш твойто ,ама защо го късаш?Какво немога да разбера иска да учи хората на дисциплина ли?
Вие задаватели си често въпроса защо всъщност ,той,тя ,то така прави?
А другата случка заговарям се отзад зад блока с две майки,когато си тръгваха аз търсех визуален поглед с едната да и пожелая лека вечер и ...,и разбрах чрез нейна мимика,че тя си мисли,че я оглеждам от главата до петите Shocked Какво това ме кара да си мисля ,че сигурно тя така прави,точно пък аз съм от хората,които не обръщат внимание кой с кво е облечен.Питам се наистинали повечето хора са настроени враждебно,или имат предрасъдци? Question
Върнете се в началото Go down
ОНИКС
AVATурист
AVATурист
ОНИКС


Брой мнения : 127
Регистриран : 07.05.2009

Зaщо така правят? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зaщо така правят?   Зaщо така правят? EmptyПон 11 Май 2009, 18:26

Не съм имала подобен проблем с билетите,но не ги оставям на седалката,а на слизане просто преценявам на кого от качващите се да го подам.

Иначе не съм си задавала такива въпроси,ако имам чуденка,направо си я задавам към конкретния човек.В повечето случаи като заключение от твоята случка с жената мога да кажа,че реакциите на хората са следствие на наши постъпки......може би...аз така си мисля. Винаги можеш да си помислиш къде си сбъркала,че така са се отнесли,какво точно не си направила или направила,но едва ли има смисъл да се тревожиш за подобни не толкова важни неща.
Върнете се в началото Go down
Gti
АVAприятел
АVAприятел
Gti


Брой мнения : 325
Регистриран : 16.04.2009

Зaщо така правят? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зaщо така правят?   Зaщо така правят? EmptyСря 13 Май 2009, 11:10

OНИКС писа:
Цитат :
Винаги можеш да си помислиш къде си сбъркала,че така са се отнесли,какво точно не си направила или направила
Пропуснах го този момент,може да по-някое време да съм гледала лошо,така понякога ми казват ,че гледам,докато не ме опознаят Question
На някой друг казвали ли са му ,че гледа лошо?
Цитат :
но едва ли има смисъл да се тревожиш за подобни не толкова важни неща.
Много си права,благодаря ти за отговора.
Върнете се в началото Go down
mmilityy
АVAприятел
АVAприятел
mmilityy


Брой мнения : 478
Регистриран : 13.04.2009
Послание : Варна

Зaщо така правят? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зaщо така правят?   Зaщо така правят? EmptyПет 12 Юни 2009, 19:10

В нашият град градският транспорт е организиран така, че в самите автобуси има кондуктор или 2-ма , които на място продават билетчета.Т.е. идват до теб и си даваш паричките и те ти дават билет.А контролите се качват отделно за проверки.Тук е много малко вероятно някой да се вози без билет.И затова никога не ми се е случвало някой да ми ползва билета, дори и да го оставя на седалката, кондукторите виждат кой се качва и почти веднага идват за ти продадат билет, а самите билети имат поредни номера.И като тръгне един курс на автобуса се записва началният номер на кочана с билети, а контролата се ориентира по него дали билета е валиден.

Колкото до оглеждането на дрехите и аз не гледам чак подробно кой какво носи.Или ако се зазяпам трябва да е облечено човека с нещо наистина фрапиращо.Но и на мен ми се е случвало да ми казват, че гледам лошо.Явно си ми е такъв погледа Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зaщо така правят? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зaщо така правят?   Зaщо така правят? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Зaщо така правят?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Не винаги е така, както изглежда

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: В СВЕТА НА ПРИКАЗКИТЕ :: Да си поговорим на воля-
Идете на: