AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Във война ли сте с техниката вкъщи?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
skolev
AVAгост
AVAгост
skolev


Брой мнения : 24
Регистриран : 23.04.2009

Във война ли сте с техниката вкъщи? Empty
ПисанеЗаглавие: Във война ли сте с техниката вкъщи?   Във война ли сте с техниката вкъщи? EmptyНед 26 Апр 2009, 02:20

Имам предвид лесно ли се справяте с Hi Fi техниката вкъщи или предпочитате да работите само с ограничена част от екстрите с които разполага. Предлагам всеки да напише с какво се е сблъскал, от кое е останал доволен и коя уж полезна "джаджа" му е отровила живота. С коя марка си е паснал и какво го е накарало да започне да я предпочита. Например, - лесни за работа менюта, хитренки по софтуера, при евентуална повреда колко бързо е отриагирал сервиза и т.н.
Върнете се в началото Go down
ФАРФОЛИНКА
AVATурист
AVATурист
ФАРФОЛИНКА


Брой мнения : 168
Регистриран : 12.04.2009
Послание : София

Във война ли сте с техниката вкъщи? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във война ли сте с техниката вкъщи?   Във война ли сте с техниката вкъщи? EmptyНед 26 Апр 2009, 02:47

Оправям се завидно добре. И няма как.... Деля един покрив с програмистче.
Мразя лигните в уиндоус, скайп ме дразни понякога.... МС офис също. Скоро минавам на Линукс. Мечтата ми е да мога да го инсталирам самичка.

Готини джаджи подарявам на половинката - прахосмукачка за клавиатура, нагревател за чаша и т.н.
Ето и любимото ми място за подобни глупотевинки:
http://laptopmoda.com/

Между другото... Пърцофелко има своя програма за българска клавиатура, която не извършва полов акт с уиндоус.... Той е моята гордост!!!
Върнете се в началото Go down
skolev
AVAгост
AVAгост
skolev


Брой мнения : 24
Регистриран : 23.04.2009

Във война ли сте с техниката вкъщи? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във война ли сте с техниката вкъщи?   Във война ли сте с техниката вкъщи? EmptyНед 26 Апр 2009, 03:00

Надявах се да срещна по-сериозни потребители в този форум Mad Laughing
Върнете се в началото Go down
ФАРФОЛИНКА
AVATурист
AVATурист
ФАРФОЛИНКА


Брой мнения : 168
Регистриран : 12.04.2009
Послание : София

Във война ли сте с техниката вкъщи? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във война ли сте с техниката вкъщи?   Във война ли сте с техниката вкъщи? EmptyНед 26 Апр 2009, 03:03

Извинете ме, потребителю skolev.
От тук нататък тонът ми към Вас ще е изключително и само делови.
Бих се радвала да посочите няколко хай фай клъстъра, за да ми дадете насоки за какво искате да проведем дискусия.
Може да поговорим за интерполация?
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Във война ли сте с техниката вкъщи? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във война ли сте с техниката вкъщи?   Във война ли сте с техниката вкъщи? EmptyПон 27 Апр 2009, 04:46

Аз се оправям при нужда,но по-често нямам нужда да се оправям! Имам си мъж за тая работа!(как прозвуча само) Laughing Той е фен на техниката! За мен е важно да не заемат много място вкъщи! Embarassed
Върнете се в началото Go down
ПЕРЛА
AVATурист
AVATурист



Брой мнения : 110
Регистриран : 16.04.2009

Във война ли сте с техниката вкъщи? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във война ли сте с техниката вкъщи?   Във война ли сте с техниката вкъщи? EmptyПон 27 Апр 2009, 11:07

ШОКОЛАД написа:
Аз се оправям при нужда,но по-често нямам нужда да се оправям! Имам си мъж за тая работа!(как прозвуча само) Laughing Той е фен на техниката! За мен е важно да не заемат много място вкъщи! Embarassed

cheers cheers cheers

И аз!
Но, като се замисля, съм си напрао във война с техниката, като тя ме води!
Спирам, дано съм била достатъчно сериозна!

А добавка!
Истината, е че като има кой да пиполеви по техниката, нямам никакъв стимул да се уча аз, да не се хабя един вид!
Няма да изземам тази функция!
Върнете се в началото Go down
skolev
AVAгост
AVAгост
skolev


Брой мнения : 24
Регистриран : 23.04.2009

Във война ли сте с техниката вкъщи? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във война ли сте с техниката вкъщи?   Във война ли сте с техниката вкъщи? EmptyСря 29 Апр 2009, 04:05

Може би не е достатачно актуална тема в предимно женски форум, но идеята ми беше ако някой тръгне да си купува нещо и не знае точно какво да търси, да споделяме опит. Защото има "джаджи" които в магазината ти ги обесняват като страхотни, но като си вземеш се оказва че са пропуснали да ти кажат за "звездичките" и настава ад.
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Във война ли сте с техниката вкъщи? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във война ли сте с техниката вкъщи?   Във война ли сте с техниката вкъщи? EmptyСря 29 Апр 2009, 04:08

Темата може да стане актуална! Аз те съветвам да си пуснеш теми с по-конкретни характеристики за дадена марка,за да не се разпилява информацията! Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Във война ли сте с техниката вкъщи? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във война ли сте с техниката вкъщи?   Във война ли сте с техниката вкъщи? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Във война ли сте с техниката вкъщи?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Фарфолински дневници или какво и как вкъщи.
» "АКО ИСКАШ МИР,ГОТВИ СЕ ЗА ВОЙНА"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: Hi-Fi и СОФТУЕР :: Хардуер и Hi-Fi-
Идете на: