AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Отрежете "бричовете " от бедрата си

Go down 
АвторСъобщение
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Отрежете "бричовете " от бедрата си Empty
ПисанеЗаглавие: Отрежете "бричовете " от бедрата си   Отрежете "бричовете " от бедрата си EmptyСря 22 Апр 2009, 00:01

Отрежете “бричовете” от бедрата си
От Мартика Хейнър- “Мис Фитнес” Великобритания

Въпрос: На 25 годили съм. Работя като продавачка в магазин и тренирам фитнес в зала. Всичко, което се опитах да коригирам във физиката си, почти успях, но имам около 2 инча в повече на бедрата си. Какво ще ме посъветвате?
Елизабет Кларк, Лондон

Отговор: При положение, че вие сте доволна от останалите си мускулни пропорции, както пишете, би трябвало да проверите диетата си като начало. На тези места се отлагат най-много мазнини и от тях страдат дори и професионалистите във фитнеса. Започнете да се храните 7 пъти на ден, като през два часа приемате храна по следния начин:
8 часа - два белтъка от твърдо сварени яйца;
10 часа - купа с плодове (незамразени);
12 часа - 200 грама пилешко месо без мазната му кожа и зелена салата;

14 часа - чаша мляко с една-две филии пълнозърнест хляб;
16 часа - 150 грама сирене;
18 часа - 2 банана;
20 часа - две твърдо сварени яйца с кетчуп и половин филия хляб.
В програмата си с тежести включете „бягаща пътечка" - в началото преди тренировката 3 минути, някъде в средата 3 минути и вкрая, преди да се облечете, 3 минути. „Бягащата пътечка" сменяйте със степер-машина в същия интервал. Прибавете и глутеус-машина в тренировките си. Има я във всяка зала. Правете движенията на нея в 5 серии по 35-45 пъти, ако можете, 5 пъти или поне три пъти седмично. Ако решите да се явите един ден на състезание по фитнес за аматьори, бих ви препоръчала и по 20 минути бягане четири пъти седмично 6 седмици преди това. Ако тренирате за здраве и форма, бягайте, когато имате време, по 10 минути.
Върнете се в началото Go down
 
Отрежете "бричовете " от бедрата си
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Конкурс "ПРОЗРАЧНО ТЯЛО" и "Фото ефект - мечти и мистика"
» Конкурс "Лятна приказка" и "Миксиране на животни"
» Конкурс "Четири сезона" и "Смени мястото"!
» Конкурс "Лесно подмладяване" и "Направете ме невидим"
» КОНКУРС ФОТОШОП "Китара" и "Оцветяване"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: ПАНАИР НА КРАСОТАТА И СПОРТА :: Спорт и фитнес-
Идете на: