AVAdiary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVAdiary

ПАНАИР НА СУЕТАТА
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Спорт и психика

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Спорт и психика Empty
ПисанеЗаглавие: Спорт и психика   Спорт и психика EmptyПет 17 Апр 2009, 02:53

Мислите ли,че Българските спортисти имат психика на победители? Какво ни пречи? Какво ни стимулира?
Върнете се в началото Go down
T.N.T
СПОРТЕН ГУРУ
СПОРТЕН ГУРУ
T.N.T


Брой мнения : 6735
Регистриран : 17.04.2009
Age : 51
Послание : Слабите обичат сигурността..силните владеят хаоса..

Спорт и психика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт и психика   Спорт и психика EmptyСъб 18 Апр 2009, 10:42

Ако е спортист,няма как да няма психика на победител.
Пречат ни условията в които тренираме,,,,същите,...понякога ни стимулират
Wink
Върнете се в началото Go down
ШОКОЛАД
админ
админ
ШОКОЛАД


Брой мнения : 5526
Регистриран : 11.04.2009
Послание : Идвам от миналото, отивам в бъдещето!!!

Спорт и психика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт и психика   Спорт и психика EmptyПон 20 Апр 2009, 23:15

T.N.T написа:
Ако е спортист,няма как да няма психика на победител.
Пречат ни условията в които тренираме,,,,същите,...понякога ни стимулират
Wink
Съгласна съм! Но защо сме нахъсани срещу слабите,а когато дойде ред да се опълчим на силните ,се спичаме! Пример- волебола? Станка Златева на Олимпиадата? Футбола да го споменавам ли??? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
skolev
AVAгост
AVAгост
skolev


Брой мнения : 24
Регистриран : 23.04.2009

Спорт и психика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт и психика   Спорт и психика EmptyПон 27 Апр 2009, 03:07

не съм напълно съгласен с това че щом е спортист има психика на победител. Особено в отборните спортове/визирам футбола/ там толкова е пълно с комплексари че няма място за топката. Може би най вече в България е така, но груповата отговорност не е почва за спортната злоба. Само като погледнеш националният ни отбор по футбол и неговият капитан и терминът спортна злоба някак олеква.
Върнете се в началото Go down
Gti
АVAприятел
АVAприятел
Gti


Брой мнения : 325
Регистриран : 16.04.2009

Спорт и психика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт и психика   Спорт и психика EmptyСъб 05 Сеп 2009, 11:47

skolev написа:
не съм напълно съгласен с това че щом е спортист има психика на победител. Особено в отборните спортове/визирам футбола/ там толкова е пълно с комплексари че няма място за топката. Може би най вече в България е така, но груповата отговорност не е почва за спортната злоба. Само като погледнеш националният ни отбор по футбол и неговият капитан и терминът спортна злоба някак олеква.
И аз не съм съгласна,че ако е спортист ,задължително има психика,а и съм наясно ,че в България малко се работи по този въпрос,много малко отбори имат спортен психолог,знам само за "Левски ",че работят с такъв. Психическа подготовка е не по- малко важна от физическата ,но се подценява,въпреки,че всички го знаят.
Върнете се в началото Go down
Пипилота
AVATурист
AVATурист
Пипилота


Брой мнения : 135
Регистриран : 03.02.2010

Спорт и психика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт и психика   Спорт и психика EmptyЧет 04 Фев 2010, 02:48

Ами в някои спортове нямат добра база,в други се наливат малко пари и оттам малко амбиции.Много пъти като гледам футбол с мъжа ми се възмущавам колко слабо играем.А,в клубните си отбори в чужбина играят по-добре..
Незнам..липсва им и самочувствие всякаш.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спорт и психика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спорт и психика   Спорт и психика Empty

Върнете се в началото Go down
 
Спорт и психика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какъв спорт обичате да гледате?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
AVAdiary :: ПАНАИР НА КРАСОТАТА И СПОРТА :: Спорт и фитнес-
Идете на: